cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Protect Fresh Bait měkké nástrahy k hubení hlodavců v sáčcích, 150 g
Prost
Protect Fresh Bait měkké nástrahy k hubení hlodavců v sáčcích, 150 g
Kód: 2207957
 
EAN: 8594015802190
100%
61.90 Kč
412.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rodenticidní přípravek ve formě měkké nástrahy v sáčcích, které propouští pro hlodavce atraktivní aroma.
APEKO D3 venkovní voděodolné lepidlo na dřevo a savé materiály, 500 g
Apeko
APEKO D3 venkovní voděodolné lepidlo na dřevo a savé materiály, 500 g
Kód: 2501491
Kód dod.: 500430
EAN: 8591235093711
 
127 Kč
254Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K lepení dřevěného nábytku (i pro venkovní použití), plovoucích podlah se spojem pero/drážka, parket a tvrdého dřeva z masivu i exotických dřevin.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0610 slonová kost, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0610 slonová kost, 700 g
Kód: 2503249
Kód dod.: 356502
EAN: 8591235011074
 
209 Kč
298.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
Dove Men+Care Extra Fresh tuhý antiperspirant pro muže 50ml
Dove®
Dove Men+Care Extra Fresh tuhý antiperspirant pro muže 50ml
Kód: 2501026
Kód dod.: 839021
EAN: 59099741
 
64.90 Kč
1 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dove Men+Care Extra Fresh je spolehlivý tuhý antiperspirant navržený speciálně pro muže, kteří očekávají účinnou ochranu a šetrnou péči v jednom. Nabízí ochranu proti pocení a tělesnému zápachu.
AKCE
-43%Sleva
Tidy Home Florea zahradnické rukavice XL - 10, 1 pár
Tidy Home
Tidy Home Florea zahradnické rukavice XL - 10, 1 pár
Kód: 2601403
Kód dod.: 588343
EAN: 0710497223515
 
17 Kč
29.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zahradnické rukavice Tidy Home Florea ve velikosti XL (10) jsou praktickou ochranou rukou při běžných pracích na zahradě.
Nordics Probiotic Strawberry Fresh zubní pasta pro děti 50 ml
Nordics
Nordics Probiotic Strawberry Fresh zubní pasta pro děti 50 ml
Kód: 2602805
Kód dod.: 885414
EAN: 3800500324258
 
94.90 Kč
1 898Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nordics Probiotic Strawberry Fresh je dětská zubní pasta s jemnou jahodovou příchutí, určená pro každodenní péči o dětské zuby a dásně.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0220 světle hnědá, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0220 světle hnědá, 0,7 kg
Kód: 2503150
Kód dod.: 356215
EAN: 8594040502614
 
221 Kč
239 Kč
315.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
INDUSTROL Unimat vrchní barva na dřevo a kov S2075, 1000 bílá, 600 ml
Industrol
INDUSTROL Unimat vrchní barva na dřevo a kov S2075, 1000 bílá, 600 ml
Kód: 2504110
Kód dod.: 217500
EAN: 8595073021905
 
375 Kč
625Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matný email má univerzální použití pro vrchní nátěry kovů i dřeva vystavené povětrnostním vlivům i pro nátěry v interiérech. Vyznačuje se rychlým zasycháním, výborným rozlivem.
Schwarzkopf Taft Gliss Sleeky Smooth krém na vlasy proti krepatění 150 ml
Henkel Taft®
Schwarzkopf Taft Gliss Sleeky Smooth krém na vlasy proti krepatění 150 ml
Kód: 2407104
Kód dod.: 860093
EAN: 9000101737066
 
164.90 Kč
165 Kč
1 099.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém na vlasy určený pro hladké, uhlazené a lesklé vlasy bez krepatění. Poskytuje vlasům intenzivní hydrataci a vyhlazení, chrání je před poškozením a zanechává je hedvábně jemné.
Dixi březová vlasová voda na suché vlasy, 100 ml
Dixi
Dixi březová vlasová voda na suché vlasy, 100 ml
Kód: 2601398
Kód dod.: 856033
EAN: 8586000089709
 
39.90 Kč
399Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vaše vlasy jsou vyživovány a zároveň jsou také přirozeně hydratované, mají zdravější vzhled a pevnější strukturu. Vyživuje vlasy přímo od kořínků.
Norkový výživný krém, 33 g
Karlovarská kosmetika® Norková řada
Norkový výživný krém, 33 g
Kód: 08795
Kód dod.: 821140
EAN: 8594007051117
98%
129.90 Kč
3 936.36Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mastný pleťový krém ke každodenní péči a ošetřování všech typů pleti, zejména suché. Vhodný k večernímu ošetření, k prevenci ochablé pleti a tvorby vrásek.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 14 slonová kost, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 14 slonová kost, 5 kg
Kód: 2502763
Kód dod.: 355139
EAN: 8590892113015
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 03 šedá středně, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 03 šedá středně, 5 kg
Kód: 2502755
Kód dod.: 355122
EAN: 8590892112926
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 02 světle šedá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 02 světle šedá, 10 kg
Kód: 2502753
Kód dod.: 355118
EAN: 8590892112063
 
2 809 Kč
280.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 03 šedá středně, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 03 šedá středně, 10 kg
Kód: 2502756
Kód dod.: 355124
EAN: 8590892112070
 
2 809 Kč
280.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 14 slonová kost, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 14 slonová kost, 10 kg
Kód: 2503091
Kód dod.: 355140
EAN: 8590892112162
 
2 809 Kč
280.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 03 šedá středně, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 03 šedá středně, 700 g
Kód: 2502754
Kód dod.: 355121
EAN: 8590892112230
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 14 slonová kost, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 14 slonová kost, 700 g
Kód: 2502762
Kód dod.: 355137
EAN: 8590892112322
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0220 středně hnědá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0220 středně hnědá, 700 g
Kód: 2503237
Kód dod.: 356424
EAN: 8591235010657
 
205 Kč
292.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0240 hněď tmavá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0240 hněď tmavá, 700 g
Kód: 2503239
Kód dod.: 356436
EAN: 8591235010725
 
205 Kč
292.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0603 slonová kost, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0603 slonová kost, 700 g
Kód: 2503256
Kód dod.: 356564
EAN: 8591235011753
 
229 Kč
327.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0565 zeleň tmavá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0565 zeleň tmavá, 700 g
Kód: 2503242
Kód dod.: 356454
EAN: 8591235011289
 
229 Kč
327.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
Palmolive mýdlo Naturals Green tea & Cucumber, 90 g
Palmolive
Palmolive mýdlo Naturals Green tea & Cucumber, 90 g
Kód: 40445
 
EAN: 8693495034111
96%
14.90 Kč
165.56Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Klasické mýdlo od Palmolive – oblíbené a spolehlivé po desetiletí. Obsahuje přírodní oleje pečující o vaši pokožku. Obohaceno o zelený čaj a okurku.
Duck WC blok Fresh Discs Limetka, 2× 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Limetka, 2× 36 ml
Kód: 67997
Kód dod.: 720223
EAN: 5000204338928
90%
129.90 Kč
1 804.17Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC gel Duck Fresh Discs limetka dokonale vyčistí Vaší toaletu a velmi spolehlivě ji ochrání před vodním kamenem. Stačí jednoduše aplikovat na vnitřní stěnu mísy a gelový disk Duck se chopí práce za vás.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.