cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Carlson Havaj Little Joe osvěžovač do auta, 1 ks
Carlson
Carlson Havaj Little Joe osvěžovač do auta, 1 ks
Kód: 2506205
Kód dod.: 732090
EAN: 8591522337948
 
96 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedinečná vůně do auta s neobvyklým 3D provedením.
Nivea Creme Soft Pečující sprchový gel, 50 ml
Nivea®
Nivea Creme Soft Pečující sprchový gel, 50 ml
Kód: 2506693
Kód dod.: 795257
EAN: 42398066
 
39.90 Kč
798Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pečujte o pokožku i během sprchování. Šetrný sprchový gel vaši kůži nevysuší. Zanechá ji naopak krásně hebkou a hydratovanou, aniž by narušil její přirozenou mikrobiální vrstvu.
-7%Sleva
Nivea Protective Care ochranný krém na ruce, 75 ml
Nivea®
Nivea Protective Care ochranný krém na ruce, 75 ml
Kód: 2504972
Kód dod.: 820118
EAN: 9005800398822
 
69.90 Kč
74.90 Kč
932Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Musí toho tolik zastat, a přitom jsou tak jemné. Vaše ruce! Pečujte o ně a chraňte je před vysušováním. Věřte síle přírody: NIVEA Ochranný krém na ruce.
Borotalco Deo roll-on Fresh Aquatic Flowers, 50 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Deo roll-on Fresh Aquatic Flowers, 50 ml
Kód: 2508675
Kód dod.: 835604
EAN: 80942719
 
94.90 Kč
1 898Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Borotalco Aquatic Flowers roll-on – kuličkový deodorant s vůní vodních květin a 48h ochranou
AKCE
Nivea Fresh Natural tuhý deodorant, 2× 50 ml
Nivea®
Nivea Fresh Natural tuhý deodorant, 2× 50 ml
Kód: 2600579
Kód dod.: 839163
EAN: 9005800384245
 
108 Kč
1 080Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Deodorant se svěží lehkou vůní zajistí dlouhotrvající až 48hodinovou ochranu před nepříjemným zápachem a zároveň jemně pečuje o pokožku podpaží.
Nivea Revitalizing 55+ denní a noční krém proti vráskám, 2 × 50 ml
Nivea®
Nivea Revitalizing 55+ denní a noční krém proti vráskám, 2 × 50 ml
Kód: 2300870
Kód dod.: 821126
EAN: 9005800397191
 
319.90 Kč
3 199Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea sada obnovujícího denního a nočního krému proti vráskám.
Domestos Professional Pine Fresh čisticí a dezinfekční přípravek, 5 l
Domestos
Domestos Professional Pine Fresh čisticí a dezinfekční přípravek, 5 l
Kód: 2001938
Kód dod.: 717115
EAN: 7615400813742
93%
279.90 Kč
55.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Domestos Professional Pine Fresh je čisticí a dezinfekční přípravek pro hygienu povrchů. Vhodný pro každodenní úklid v domácnostech i provozech.
-7%Sleva
Nivea Q10 UV Fluid OF 50 denní krém proti vráskám, 40 ml
Nivea®
Nivea Q10 UV Fluid OF 50 denní krém proti vráskám, 40 ml
Kód: 2508699
Kód dod.: 822404
EAN: 9005800389554
 
334.90 Kč
359.90 Kč
8 372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehký denní fluid s vysokým ochranným faktorem SPF 50, který chrání pleť před UVA i UVB zářením a zároveň působí proti vráskám.
Indulona olivová krém na ruce, 75 ml
Indulona®
Indulona olivová krém na ruce, 75 ml
Kód: 2309549
Kód dod.: 820036
EAN: 8592297009696
100%
49.90 Kč
665.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hydratační ochranný krém je obohacený olivovým olejem, který chrání pokožku před vysoušením. Olivový olej je zdrojem vitamínů A a E, napomáhá obnově kožních buněk, zvyšuje elasticitu pokožky a tím zpomaluje proces stárnutí.
Glysolid krém na ruce Classica, 200 ml
Glysolid
Glysolid krém na ruce Classica, 200 ml
Kód: 2501941
Kód dod.: 794677
EAN: 59097167
 
109.90 Kč
549.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Glysolid krém na ruce Classica z itálie je bohatý pečující balzám na ruce se zvláčňujícími oleji a 38% glycerinu pro okamžitý pocit hebkosti a hydratace, když jsou vaše ruce suché a unavené.
Indulona sprchový krém Original, 400 ml
Indulona®
Indulona sprchový krém Original, 400 ml
Kód: 2603181
Kód dod.: 810584
EAN: 8592297014959
 
89.90 Kč
224.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona Original je pečující sprchový krém s kyselinou hyaluronovou, který při každodenním sprchování spojuje šetrné čištění pokožky s příjemnou péčí.
Astrid Collagen Pro noční krém, 50 ml
Astrid
Astrid Collagen Pro noční krém, 50 ml
Kód: 1810165
Kód dod.: 820443
EAN: 8592297002871
 
174.90 Kč
3 498Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Noční krém proti vráskám využívá inovativní technologii, která pomáhá navrátit pleti mladistvý vzhled. Vyhlazuje vrásky a jemné linky a viditelně zlepšuje pevnost, pružnost a plnost pleti pro remodelované kontury obličeje.
AKCE
Palmolive Naturals Jasmine & Milk – krémový sprchový gel 250 ml
Palmolive
Palmolive Naturals Jasmine & Milk – krémový sprchový gel 250 ml
Kód: 2407469
Kód dod.: 795378
EAN: 8718951638846
 
49.90 Kč
199.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zažijte bohatou smyslovou úlevu s tímto hedvábně krémovým sprchovým gelem z řady Naturals.
Ziaja Kašmírový krém na ruce 100 ml
Ziaja
Ziaja Kašmírový krém na ruce 100 ml
Kód: 2508363
Kód dod.: 820301
EAN: 5901887028949
 
39.90 Kč
399Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým rukám luxusní péči s Ziaja Kašmírovým krémem na ruce. Krém se rychle vstřebává a zanechává pokožku jemnou, hydratovanou a hebkou.
Pradlenka Travel prací krém 75 ml
Druchema
Pradlenka Travel prací krém 75 ml
Kód: 2508663
Kód dod.: 761247
EAN: 8594825007600
 
74.90 Kč
998.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktický prostředek určený pro ruční praní prádla během cestování. Jeho kompaktní balení je ideální pro turistiku, kempování či služební cesty, kde není k dispozici pračka.
AKCE
-15%Sleva
Alpa Pamenol bylinný masážní krém, 40 g
ALPA® Francovka
Alpa Pamenol bylinný masážní krém, 40 g
Kód: 10577
Kód dod.: 820055
EAN: 8594001770472
95%
27.90 Kč
32.90 Kč
697.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemný bylinný masážní krém s obsahem mentolu, kafru, eukalyptu a peprmintu pro úlevu při revmatických bolestech, nachlazení, bolestech hlavy, tělesné únavě a při pohmožděninách.
Eternal pololesk akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, Ral 9003 bílá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal pololesk akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, Ral 9003 bílá, 700 g
Kód: 2504695
Kód dod.: 355285
EAN: 8590892120570
 
279 Kč
398.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním i venkovním nátěrům dřeva, dřevovláknových, dřevotřískových a třískocementových desek, sádrokartonu, nepochozího betonu a kovových podkladů opatřených antikorozním nátěrem.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 10 palisandr, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 10 palisandr, 10 kg
Kód: 2502769
Kód dod.: 355166
EAN: 8590892112148
 
2 809 Kč
280.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
-15%Sleva
Dixi březová vlasová voda na suché vlasy, 100 ml
Dixi
Dixi březová vlasová voda na suché vlasy, 100 ml
Kód: 2601398
Kód dod.: 856033
EAN: 8586000089709
 
33.90 Kč
39.90 Kč
339Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vaše vlasy jsou vyživovány a zároveň jsou také přirozeně hydratované, mají zdravější vzhled a pevnější strukturu. Vyživuje vlasy přímo od kořínků.
Protect Fresh Bait měkké nástrahy k hubení hlodavců v sáčcích, 150 g
Prost
Protect Fresh Bait měkké nástrahy k hubení hlodavců v sáčcích, 150 g
Kód: 2207957
Kód dod.: 678180
EAN: 8594015802190
100%
61.90 Kč
412.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rodenticidní přípravek ve formě měkké nástrahy v sáčcích, které propouští pro hlodavce atraktivní aroma.
-7%Sleva
Nivea Essential Výživný denní krém pro suchou až citlivou pleť SPF15 50ml
Nivea®
Nivea Essential Výživný denní krém pro suchou až citlivou pleť SPF15 50ml
Kód: 2507089
Kód dod.: 822823
EAN: 4005900935540
 
139.90 Kč
149.90 Kč
2 798Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea Essential Výživný denní krém SPF 15 nabízí komplexní péči pro suchou a citlivou pleť.
Norkový výživný krém, 33 g
Karlovarská kosmetika® Norková řada
Norkový výživný krém, 33 g
Kód: 08795
Kód dod.: 821140
EAN: 8594007051117
98%
129.90 Kč
3 936.36Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mastný pleťový krém ke každodenní péči a ošetřování všech typů pleti, zejména suché. Vhodný k večernímu ošetření, k prevenci ochablé pleti a tvorby vrásek.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 01 bílá, 2,8 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 01 bílá, 2,8 kg
Kód: 2504936
Kód dod.: 355115
EAN: 8590892121201
 
955 Kč
341.07Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 01 bílá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 01 bílá, 5 kg
Kód: 2502750
Kód dod.: 355114
EAN: 8590892112902
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.