cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Odol Whitening zubní pasta Duo Pack, 2 × 75 ml
Odol®
Odol Whitening zubní pasta Duo Pack, 2 × 75 ml
Kód: 2602767
Kód dod.: 888048
EAN: 8596149010915
 
59.90 Kč
399.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odol Whitening zubní pasta pomáhá odstraňovat povrchové skvrny ze zubů a podporuje bělejší úsměv v praktickém výhodném balení.
Lactovit Zpevňující tělové mléko s dávkovačem, 400 ml
Lactovit
Lactovit Zpevňující tělové mléko s dávkovačem, 400 ml
Kód: 2602834
Kód dod.: 810555
EAN: 8411135011526
 
149.90 Kč
374.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nová řada tělových mlék Lactovit je obohacená o mléčné mikrokapsle Lactosomas, které díky obsahu aktivních látek zajišťují hloubkové působení základních složek mléka v pokožce.
Lactovit regenerační tělové mléko lactourea, 400 ml
Lactovit
Lactovit regenerační tělové mléko lactourea, 400 ml
Kód: 2603305
Kód dod.: 810566
EAN: 8411135011540
 
149.90 Kč
374.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lactovit Lactourea je regenerační tělové mléko s ureou a kyselinou mléčnou, které pečuje o suchou až velmi suchou pokožku a pomáhá jí udržet potřebnou hydrataci.
Ceresit CS25 sanitární silikon, bílý, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitární silikon, bílý, 280 ml
Kód: 62755
Kód dod.: 519431
EAN: 8691451080417
100%
265 Kč
946.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbou v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti.
Probazen bazénový minitester Cl/pH
Probazen
Probazen bazénový minitester Cl/pH
Kód: 33023
Kód dod.: 11687
EAN: 8594019361952
100%
229 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tabletový tester koncentrace chloru a hodnoty pH v bazénové vodě.
PATTEX Re-new obnovovač silikonu bílá, 80 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Re-new obnovovač silikonu bílá, 80 ml
Kód: 2200371
Kód dod.: 174134
EAN: 9000101133912
 
183 Kč
2 287.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pomocí Re-New obnovíte staré spáry nejjednodušším možným způsobem - v koupelnách, toaletách, kuchyních a chodbách!
Essence Brow Former žiletky na obočí s vyměnitelnými holicími hlavami 4 kusy
Essence
Essence Brow Former žiletky na obočí s vyměnitelnými holicími hlavami 4 kusy
Kód: 2306919
 
EAN: 4059729421487
 
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K dokonale upravenému obočí: Ostré čepelky seřezávače obočí značky essence šetrně zbavují nežádoucíc
-33%Sleva
Nivea Posilující krém Men Anti-Age Power Moisturiser  2 v 1 50ml
Nivea®
Nivea Posilující krém Men Anti-Age Power Moisturiser 2 v 1 50ml
Kód: 2507879
Kód dod.: 822478
EAN: 4006000026862
 
569.90 Kč
854.90 Kč
11 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehké, snadno roztíratelné složení je vyvinuto speciálně pro mužskou pleť a dodá jí 24h hydrataci. Krém kombinuje Hyaluron s patentovanou látkou Luminous630®, poskytuje ochranu před sluncem a zajistí anti-age efekt.
Soudal akrylový těsnící tmel, přetíratelný, bílý, 300 ml
Soudal
Soudal akrylový těsnící tmel, přetíratelný, bílý, 300 ml
Kód: 2502923
Kód dod.: 519160
EAN: 5411183004931
 
59.90 Kč
213.93Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmelení spojů a prasklin v sádrokartonech, připojovací spáry rámů oken a zárubní dveří v interiéru, utěsnění spár mezi zdmi a okenními parapety z interiéru, spoje dekorativních lišt a stěn.
Soudal sanitární silikon neutrální, bílý, 280 ml
Soudal
Soudal sanitární silikon neutrální, bílý, 280 ml
Kód: 2502925
Kód dod.: 519172
EAN: 5411183029903
 
155 Kč
553.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bíly neutrální silikonový tmel bez octového zápachu pro těsnění spár v prostředí se zvýšenou vlhkostí nebo sanitárních místnostech.
Ceys Neutrální silikon, transparentní, 280 ml
Ceys®
Ceys Neutrální silikon, transparentní, 280 ml
Kód: 2505663
Kód dod.: 503094
EAN: 8411135505292
 
152 Kč
542.86Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce kvalitní a trvanlivý neutrální transparentní silikon, který těsní všechny druhy materiálů včetně stavebních materiálů pro interiér i exteriér již po 2 hodinách.
Soudal klempířský tmel polyuretanový, šedý, 310 ml
Soudal
Soudal klempířský tmel polyuretanový, šedý, 310 ml
Kód: 2503436
Kód dod.: 519174
EAN: 5411183040885
 
185 Kč
660.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Polyuretanový tmel použití na veškeré těsnění a lepení dilatačních a vibračních spojů ve stavebnictví a strojírenství, těsnění a lepení kovových konstrukcí, dilatační spáry průmyslových podlah...
Soudal univerzální silikon, bílý, 280 ml
Soudal
Soudal univerzální silikon, bílý, 280 ml
Kód: 2502914
Kód dod.: 519111
EAN: 5411183005686
 
125 Kč
446.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bílý trvale pružný, stálobarevný tmel s dlouhodobou životností a odolností vůči UV záření. Pro stavební a konstrukční spáry v interiéru i exteriéru, sanitární aplikace apod.
Soudal univerzální silikon, černý, 280 ml
Soudal
Soudal univerzální silikon, černý, 280 ml
Kód: 2502917
Kód dod.: 519114
EAN: 5411183008090
 
135 Kč
482.14Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Černý trvale pružný, stálobarevný tmel s dlouhodobou životností a odolností vůči UV záření. Pro stavební a konstrukční spáry v interiéru i exteriéru, sanitární aplikace apod.
Uniflex olejový sklenářský tmel, přetíratelný, 500 g
Uniflex®
Uniflex olejový sklenářský tmel, přetíratelný, 500 g
Kód: 2500048
Kód dod.: 515111
EAN: 8591235075915
 
46.90 Kč
93.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sklenářský tmel pro opravu drobných nerovností, zasychá do 24 hodin a je přetíratelný po 14 dnech. K utěsnění, upevňování tabulkových skel do dřevěných a kovových rámů.
Ceys Stop Plísni sanitární silikon, bílý, 280 ml
Ceys®
Ceys Stop Plísni sanitární silikon, bílý, 280 ml
Kód: 2506418
Kód dod.: 503082
EAN: 8411519755398
 
165 Kč
589.29Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisté a bílé spáry natrvalo. Špičkový silikon pro koupelny a kuchyně, unikátní díky kombinaci dvou jedinečných vlastností.
Soudal Express akrylový tmel, přetíratelný, bilý, 300 ml
Soudal
Soudal Express akrylový tmel, přetíratelný, bilý, 300 ml
Kód: 2504692
Kód dod.: 519158
EAN: 5411183126879
 
95.90 Kč
342.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Velmi rychle schnoucí pružně plastický tmel na bázi akrylátu s výbornou přilnavostí k běžným stavebním podkladům. Přetíratelný běžnými barvami již po 10 minutách.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, dub, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, dub, 250 g
Kód: 2504863
Kód dod.: 511244
EAN: 8591235075472
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
-9%Sleva
Ceys Super Epoxi Kov epoxidový tmel na kov, 47 g
Ceys®
Ceys Super Epoxi Kov epoxidový tmel na kov, 47 g
Kód: 2503195
Kód dod.: 502956
EAN: 8411519360226
 
209 Kč
229 Kč
4 446.81Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra odolný, snadno tvarovatelný, speciálně určený pro spojování, těsnění, výplně a obnovu všech typů kovů (železo, ocel, měď, mosaz, bronz, hliník a všechny typy slitin).
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na dřevo, dub, 750 g
Jub
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na dřevo, dub, 750 g
Kód: 2502883
Kód dod.: 511180
EAN: 3831000204030
 
93.90 Kč
125.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určený pro kvalitní opravy povrchových vad (prasklin, škrábanců, prohlubní a rýh) masivního dřeva, dýhovaných nebo nedýhovaných dřevotřískových desek, apod. před jejich konečnou povrchovou úpravou.
TANGIT Uni-Lock, 20m
Henkel
TANGIT Uni-Lock, 20m
Kód: 2507629
Kód dod.: 502520
EAN: 9000101129830
 
109 Kč
5.45Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
TANGIT Uni-Lock – Spolehlivé těsnící vlákno na závity.
Uniflex šlehaný tmel, 250 ml
Uniflex®
Uniflex šlehaný tmel, 250 ml
Kód: 2504499
Kód dod.: 511366
EAN: 8591235057065
 
103 Kč
412Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šlehaný superlehký tmel, který v mnoha případech nahrazuje sádru. Vhodný pro interiér. Je přetíratelný, nestéká, nepraská, nesmršťuje se. Velmi dobře se uhlazuje a je brousitelný. Odolává působení vody a má velmi dobrou přilnavost k podkladu.
-8%Sleva
Ceys Total Tech univerzální lepidlo a tmel, šedý, 290 ml
Ceys®
Ceys Total Tech univerzální lepidlo a tmel, šedý, 290 ml
Kód: 2505143
Kód dod.: 502980
EAN: 8411519772203
 
245 Kč
265 Kč
844.83Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceys Total Tech lepí, tmelí a opravuje jakýkoliv materiál v interiéru i exteriéru, dokonce i pod vodou.
Soudal sanitární silikon, transparentní, 280 ml
Soudal
Soudal sanitární silikon, transparentní, 280 ml
Kód: 2502919
Kód dod.: 519130
EAN: 5411183008229
 
139 Kč
496.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čirý sanitární acetátový silikonový tmel určený k těsnění spár vystavených zvýšenému působení vlhkosti v prostorách jako jsou koupelny, toalety, kuchyně apod.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.