cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Alpa masážní emulze hřejivá se zázvorem, 1000 ml
ALPA®
Alpa masážní emulze hřejivá se zázvorem, 1000 ml
Kód: 2509099
Kód dod.: 812005
EAN: 8594001774210
 
169.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určena k přípravné masáži svalů před sportovním a namáhavým pracovním výkonem. Emulze je určena jak sportovcům, tak i běžným spotřebitelům. Zázvorový extrakt a kafr mají výrazně hřejivé a prokrvující účinky na svaly.
Astrid Hydro X-Cell oční polštářky, 2 ks
Astrid
Astrid Hydro X-Cell oční polštářky, 2 ks
Kód: 2602306
Kód dod.: 820452
EAN: 8592297010258
 
59.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Astrid Hydro X-Cell oční polštářky, obsahující 97 % přírodních složek, jsou obohaceny o kyselinu hyaluronovou a kofein.
Odol Whitening zubní pasta Duo Pack, 2 × 75 ml
Odol®
Odol Whitening zubní pasta Duo Pack, 2 × 75 ml
Kód: 2602767
Kód dod.: 888048
EAN: 8596149010915
 
59.90 Kč
399.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odol Whitening zubní pasta pomáhá odstraňovat povrchové skvrny ze zubů a podporuje bělejší úsměv v praktickém výhodném balení.
Lactovit Zpevňující tělové mléko s dávkovačem, 400 ml
Lactovit
Lactovit Zpevňující tělové mléko s dávkovačem, 400 ml
Kód: 2602834
Kód dod.: 810555
EAN: 8411135011526
 
149.90 Kč
374.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nová řada tělových mlék Lactovit je obohacená o mléčné mikrokapsle Lactosomas, které díky obsahu aktivních látek zajišťují hloubkové působení základních složek mléka v pokožce.
Soudal univerzální silikon, šedý, 280 ml
Soudal
Soudal univerzální silikon, šedý, 280 ml
Kód: 2502915
Kód dod.: 519112
EAN: 5411183008083
 
135 Kč
482.14Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šedý trvale pružný, stálobarevný tmel s dlouhodobou životností a odolností vůči UV záření. Pro stavební a konstrukční spáry v interiéru i exteriéru, sanitární aplikace apod.
Soudal univerzální silikon, čirý, 280 ml
Soudal
Soudal univerzální silikon, čirý, 280 ml
Kód: 2502913
Kód dod.: 519110
EAN: 5411183008076
 
125 Kč
446.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čirý trvale pružný, stálobarevný tmel s dlouhodobou životností a odolností vůči UV záření. Pro stavební a konstrukční spáry v interiéru i exteriéru, sanitární aplikace apod.
Soudal akrylový těsnící tmel, přetíratelný, bílý, 300 ml
Soudal
Soudal akrylový těsnící tmel, přetíratelný, bílý, 300 ml
Kód: 2502923
Kód dod.: 519160
EAN: 5411183004931
 
59.90 Kč
213.93Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmelení spojů a prasklin v sádrokartonech, připojovací spáry rámů oken a zárubní dveří v interiéru, utěsnění spár mezi zdmi a okenními parapety z interiéru, spoje dekorativních lišt a stěn.
Ceys Neutrální silikon, transparentní, 280 ml
Ceys®
Ceys Neutrální silikon, transparentní, 280 ml
Kód: 2505663
Kód dod.: 503094
EAN: 8411135505292
 
152 Kč
542.86Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce kvalitní a trvanlivý neutrální transparentní silikon, který těsní všechny druhy materiálů včetně stavebních materiálů pro interiér i exteriér již po 2 hodinách.
Soudal sanitární silikon neutrální, bílý, 280 ml
Soudal
Soudal sanitární silikon neutrální, bílý, 280 ml
Kód: 2502925
Kód dod.: 519172
EAN: 5411183029903
 
155 Kč
553.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bíly neutrální silikonový tmel bez octového zápachu pro těsnění spár v prostředí se zvýšenou vlhkostí nebo sanitárních místnostech.
Soudal klempířský tmel polyuretanový, šedý, 310 ml
Soudal
Soudal klempířský tmel polyuretanový, šedý, 310 ml
Kód: 2503436
Kód dod.: 519174
EAN: 5411183040885
 
185 Kč
660.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Polyuretanový tmel použití na veškeré těsnění a lepení dilatačních a vibračních spojů ve stavebnictví a strojírenství, těsnění a lepení kovových konstrukcí, dilatační spáry průmyslových podlah...
Soudal univerzální silikon, bílý, 280 ml
Soudal
Soudal univerzální silikon, bílý, 280 ml
Kód: 2502914
Kód dod.: 519111
EAN: 5411183005686
 
125 Kč
446.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bílý trvale pružný, stálobarevný tmel s dlouhodobou životností a odolností vůči UV záření. Pro stavební a konstrukční spáry v interiéru i exteriéru, sanitární aplikace apod.
Soudal univerzální silikon, černý, 280 ml
Soudal
Soudal univerzální silikon, černý, 280 ml
Kód: 2502917
Kód dod.: 519114
EAN: 5411183008090
 
135 Kč
482.14Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Černý trvale pružný, stálobarevný tmel s dlouhodobou životností a odolností vůči UV záření. Pro stavební a konstrukční spáry v interiéru i exteriéru, sanitární aplikace apod.
Ceresit CS 7 akryl bílý tmel, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS 7 akryl bílý tmel, 280 ml
Kód: 65763
Kód dod.: 519406
EAN: 9000100992879
100%
78.90 Kč
281.79Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Disperzní těsnicí tmel k vyplnění spár a prasklin v interiéru i exteriéru.
Polykar Super dvousložkový polyesterový plnící tmel, 2 kg
Polykar
Polykar Super dvousložkový polyesterový plnící tmel, 2 kg
Kód: 2502891
Kód dod.: 512316
EAN: 8594007010220
 
819 Kč
409.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro tmelení středně velkých nerovností. Pro běžný podklad včetně litiny, hliníku, zinku a sklolaminátu. Výborně brousitelný, dobře aplikovatelný, bez pórů, použitelný i na vyrovnávání nerovností dřeva (tvrdší druhy), laminátu, betonu atd.
Uniflex šlehaný tmel, 500 ml
Uniflex®
Uniflex šlehaný tmel, 500 ml
Kód: 2504500
Kód dod.: 511368
EAN: 8591235057096
 
166 Kč
332Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šlehaný superlehký tmel, který v mnoha případech nahrazuje sádru. Vhodný pro interiér. Je přetíratelný, nestéká, nepraská, nesmršťuje se. Velmi dobře se uhlazuje a je brousitelný. Odolává působení vody a má velmi dobrou přilnavost k podkladu.
Epolex 1200/324 epoxidová pryskyřice + Epolex P11 tužidlo, 1 kg
Epolex
Epolex 1200/324 epoxidová pryskyřice + Epolex P11 tužidlo, 1 kg
Kód: 2504845
Kód dod.: 502719
EAN: 8591235074840
 
595 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K přípravě lepících kompozic, stěrkových hmot a tmelu. K lepení kovu, skla, keramiky, porcelánu, dřeva, betonu apod. Před aplikací nesmí být kompozice zřeďována přídavkem jakéhokoliv ředidla nebo rozpouštědla! Obsahuje epoxidovou pryskyřici.
AKCE
-5%Sleva
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 1,6 kg
Uniflex®
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 1,6 kg
Kód: 2504493
Kód dod.: 511344
EAN: 8591235056884
 
179 Kč
188 Kč
111.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K drobným opravám zdiva, sádrokartónu a dřeva v interiéru i exteriéru. Tmelení středních a větších nerovností.
PATTEX Neutrální silikon, transparentní, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Neutrální silikon, transparentní, 280 ml
Kód: 2507597
Kód dod.: 518991
EAN: 9000101149999
 
165 Kč
589.29Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex Neutrální silikon je univerzální tmel s vysokou přilnavostí a odolností, ideální pro spáry v interiéru i exteriéru bez rizika koroze a praskání.
-5%Sleva
Uniflex štukový akrylový tmel, tuba, 300 g
Uniflex®
Uniflex štukový akrylový tmel, tuba, 300 g
Kód: 2504858
Kód dod.: 511361
EAN: 8591235075236
 
91.90 Kč
96.90 Kč
306.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na většinu povrchů na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.
Uniflex PES-TMEL jemný tmel na kov, ocel, kámen, beton a dřevo, 2 kg
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL jemný tmel na kov, ocel, kámen, beton a dřevo, 2 kg
Kód: 2504549
Kód dod.: 512214
EAN: 8591235062748
 
499 Kč
249.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
UNIFLEX, tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
Polykar Super dvousložkový polyesterový plnící tmel, 200 g
Polykar
Polykar Super dvousložkový polyesterový plnící tmel, 200 g
Kód: 2503503
Kód dod.: 512310
EAN: 8594007010282
 
205 Kč
1 025Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro tmelení středně velkých nerovností. Pro běžný podklad včetně litiny, hliníku, zinku a sklolaminátu. Výborně brousitelný, dobře aplikovatelný, bez pórů, použitelný i na vyrovnávání nerovností dřeva (tvrdší druhy), laminátu, betonu atd.
Uniflex akrylátový švédský tmel 400 g
Uniflex®
Uniflex akrylátový švédský tmel 400 g
Kód: 2508707
Kód dod.: 511336
EAN: 8591235100815
 
66.90 Kč
167.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Profesionální řešení pro dokonalé spáry.
-5%Sleva
Uniflex tmel na sádrokarton brousitelný, 1,6 kg
Uniflex®
Uniflex tmel na sádrokarton brousitelný, 1,6 kg
Kód: 2504503
Kód dod.: 511364
EAN: 8591235059809
 
92.90 Kč
97.90 Kč
58.06Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Brousitelný jednosložkový tmel pro vyplnění spár mezi deskami sádrokartonu. Tmel je vhodný jen pro interiér. Tmel se aplikuje špachtlí nebo nerezovým hladítkem.
Uniflex PES-TMEL jemný tmel na kov, ocel, kámen, beton a dřevo, 500 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL jemný tmel na kov, ocel, kámen, beton a dřevo, 500 g
Kód: 2504548
Kód dod.: 512212
EAN: 8591235062717
 
211 Kč
422Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
UNIFLEX, tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.