cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Nivea Smooth Sensation krémové tělové mléko, 250 ml
Nivea®
Nivea Smooth Sensation krémové tělové mléko, 250 ml
Kód: 41299
Kód dod.: 810044
EAN: 4005808247349
100%
164.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pochlubte se sametově hebkou pokožkou! Krémové složení s bambuckým máslem pokožku intenzivně hydratuje a zanechá ji jemnou a hebkou: NIVEA Krémové tělové mléko Smooth Sensation.
AKCE
-7%Sleva
RYOR krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám 50 ml
Ryor
RYOR krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám 50 ml
Kód: 78576
Kód dod.: 822647
EAN: 8594007972153
100%
204.90 Kč
219.90 Kč
4 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce účinný krém na bázi tekutých krystalů s výrazným zklidňujícím účinkem, vhodný pro všechny typy podrážděné pokožky.
Soudal akrylový těsnící tmel, přetíratelný, bílý, 300 ml
Soudal
Soudal akrylový těsnící tmel, přetíratelný, bílý, 300 ml
Kód: 2502923
Kód dod.: 519160
EAN: 5411183004931
 
59.90 Kč
213.93Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmelení spojů a prasklin v sádrokartonech, připojovací spáry rámů oken a zárubní dveří v interiéru, utěsnění spár mezi zdmi a okenními parapety z interiéru, spoje dekorativních lišt a stěn.
Soudal sanitární silikon neutrální, bílý, 280 ml
Soudal
Soudal sanitární silikon neutrální, bílý, 280 ml
Kód: 2502925
Kód dod.: 519172
EAN: 5411183029903
 
155 Kč
553.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bíly neutrální silikonový tmel bez octového zápachu pro těsnění spár v prostředí se zvýšenou vlhkostí nebo sanitárních místnostech.
Ceys Neutrální silikon, transparentní, 280 ml
Ceys®
Ceys Neutrální silikon, transparentní, 280 ml
Kód: 2505663
Kód dod.: 503094
EAN: 8411135505292
 
152 Kč
542.86Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce kvalitní a trvanlivý neutrální transparentní silikon, který těsní všechny druhy materiálů včetně stavebních materiálů pro interiér i exteriér již po 2 hodinách.
Soudal klempířský tmel polyuretanový, šedý, 310 ml
Soudal
Soudal klempířský tmel polyuretanový, šedý, 310 ml
Kód: 2503436
Kód dod.: 519174
EAN: 5411183040885
 
185 Kč
660.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Polyuretanový tmel použití na veškeré těsnění a lepení dilatačních a vibračních spojů ve stavebnictví a strojírenství, těsnění a lepení kovových konstrukcí, dilatační spáry průmyslových podlah...
Soudal univerzální silikon, bílý, 280 ml
Soudal
Soudal univerzální silikon, bílý, 280 ml
Kód: 2502914
Kód dod.: 519111
EAN: 5411183005686
 
125 Kč
446.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bílý trvale pružný, stálobarevný tmel s dlouhodobou životností a odolností vůči UV záření. Pro stavební a konstrukční spáry v interiéru i exteriéru, sanitární aplikace apod.
Soudal univerzální silikon, černý, 280 ml
Soudal
Soudal univerzální silikon, černý, 280 ml
Kód: 2502917
Kód dod.: 519114
EAN: 5411183008090
 
135 Kč
482.14Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Černý trvale pružný, stálobarevný tmel s dlouhodobou životností a odolností vůči UV záření. Pro stavební a konstrukční spáry v interiéru i exteriéru, sanitární aplikace apod.
Distyk univerzální silikon, transparetní, 310 ml
Distyk®
Distyk univerzální silikon, transparetní, 310 ml
Kód: 2503568
Kód dod.: 519021
EAN: 8595100110381
 
129 Kč
460.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odolný vůči UV záření, vodě a teplotám od -30 °C až do + 120 °C. Výborná přilnavost k mnoha porézním a neporézním materiálům.
Soudal Gasket Seal tmel na motory do 285 °C, červený, 310 ml
Soudal
Soudal Gasket Seal tmel na motory do 285 °C, červený, 310 ml
Kód: 2502927
Kód dod.: 519215
EAN: 5411183041905
 
245 Kč
790.32Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Těsnění většiny částí motorů (mimo svodů výfuků a těsnění hlav válců), těsnění spojů čerpadel, kompresorů a topných zařízení, vhodný i pro těsnění často rozebíraných spojů.
Ceys Stop Plísni sanitární silikon, bílý, 280 ml
Ceys®
Ceys Stop Plísni sanitární silikon, bílý, 280 ml
Kód: 2506418
Kód dod.: 503082
EAN: 8411519755398
 
165 Kč
589.29Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisté a bílé spáry natrvalo. Špičkový silikon pro koupelny a kuchyně, unikátní díky kombinaci dvou jedinečných vlastností.
Soudal Express akrylový tmel, přetíratelný, bilý, 300 ml
Soudal
Soudal Express akrylový tmel, přetíratelný, bilý, 300 ml
Kód: 2504692
Kód dod.: 519158
EAN: 5411183126879
 
95.90 Kč
342.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Velmi rychle schnoucí pružně plastický tmel na bázi akrylátu s výbornou přilnavostí k běžným stavebním podkladům. Přetíratelný běžnými barvami již po 10 minutách.
-5%Sleva
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, tuba, 300 g
Uniflex®
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, tuba, 300 g
Kód: 2504857
Kód dod.: 511345
EAN: 8591235075205
 
89.90 Kč
94.90 Kč
299.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K drobným opravám zdiva, sádrokartónu a dřeva v interiéru i exteriéru. Tmelení středních a větších nerovností.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, dub, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, dub, 250 g
Kód: 2504863
Kód dod.: 511244
EAN: 8591235075472
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
-9%Sleva
Ceys Super Epoxi Kov epoxidový tmel na kov, 47 g
Ceys®
Ceys Super Epoxi Kov epoxidový tmel na kov, 47 g
Kód: 2503195
Kód dod.: 502956
EAN: 8411519360226
 
209 Kč
229 Kč
4 446.81Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra odolný, snadno tvarovatelný, speciálně určený pro spojování, těsnění, výplně a obnovu všech typů kovů (železo, ocel, měď, mosaz, bronz, hliník a všechny typy slitin).
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na dřevo, dub, 750 g
Jub
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na dřevo, dub, 750 g
Kód: 2502883
Kód dod.: 511180
EAN: 3831000204030
 
93.90 Kč
125.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určený pro kvalitní opravy povrchových vad (prasklin, škrábanců, prohlubní a rýh) masivního dřeva, dýhovaných nebo nedýhovaných dřevotřískových desek, apod. před jejich konečnou povrchovou úpravou.
TANGIT Uni-Lock, 20m
Henkel
TANGIT Uni-Lock, 20m
Kód: 2507629
Kód dod.: 502520
EAN: 9000101129830
 
109 Kč
5.45Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
TANGIT Uni-Lock – Spolehlivé těsnící vlákno na závity.
Uniflex šlehaný tmel, 250 ml
Uniflex®
Uniflex šlehaný tmel, 250 ml
Kód: 2504499
Kód dod.: 511366
EAN: 8591235057065
 
103 Kč
412Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šlehaný superlehký tmel, který v mnoha případech nahrazuje sádru. Vhodný pro interiér. Je přetíratelný, nestéká, nepraská, nesmršťuje se. Velmi dobře se uhlazuje a je brousitelný. Odolává působení vody a má velmi dobrou přilnavost k podkladu.
-8%Sleva
Ceys Total Tech univerzální lepidlo a tmel, šedý, 290 ml
Ceys®
Ceys Total Tech univerzální lepidlo a tmel, šedý, 290 ml
Kód: 2505143
Kód dod.: 502980
EAN: 8411519772203
 
245 Kč
265 Kč
844.83Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceys Total Tech lepí, tmelí a opravuje jakýkoliv materiál v interiéru i exteriéru, dokonce i pod vodou.
Soudal sanitární silikon, transparentní, 280 ml
Soudal
Soudal sanitární silikon, transparentní, 280 ml
Kód: 2502919
Kód dod.: 519130
EAN: 5411183008229
 
139 Kč
496.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čirý sanitární acetátový silikonový tmel určený k těsnění spár vystavených zvýšenému působení vlhkosti v prostorách jako jsou koupelny, toalety, kuchyně apod.
Ceresit CS25 sanitární silikon, chocolate, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitární silikon, chocolate, 280 ml
Kód: 2507956
Kód dod.: 519441
EAN: 8691451080868
 
265 Kč
946.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbou v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti.
Uniflex olejový sklenářský tmel, přetíratelný, 2 kg
Uniflex®
Uniflex olejový sklenářský tmel, přetíratelný, 2 kg
Kód: 2504872
Kód dod.: 515128
EAN: 8591235075861
 
146 Kč
73Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sklenářský tmel pro opravu drobných nerovností, zasychá do 24 hodin a je přetíratelný po 14 dnech. K utěsnění, upevňování tabulkových skel do dřevěných a kovových rámů.
AKCE
-5%Sleva
Soudal kamnářský tmel do 1500 °C, černý, 280 ml
Soudal
Soudal kamnářský tmel do 1500 °C, černý, 280 ml
Kód: 2502924
Kód dod.: 519170
EAN: 5411183005693
 
109 Kč
115 Kč
1 362.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odolává vysokým teplotám až do 1500 °C. Neobsahuje rozpouštědla ani azbest. Zcela vytvrzující tmel pro spoje a těsnění míst vystavených působení velmi vysokých teplot.
Uniflex PES-TMEL UNI univerzální tmel, 200 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL UNI univerzální tmel, 200 g
Kód: 2504544
Kód dod.: 512200
EAN: 8591235062595
 
139 Kč
695Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Uniflex tmel uni je dvousložkový univerzální polyesterový tmel určený pro tmelení větších i menších nerovností. Používá se především na kov, ocel, kámen, beton a dřevo.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.