cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 22+3 kg
REMAL
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 22+3 kg
Kód: 2502456
Kód dod.: 400889
EAN: 8591235065961
 
1 089 Kč
43.56Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiová barva na stěnu a strop, disperzní, tónovatelná, paropropustná, sametově matná, bělost 96 %. Zářivě bílá malířská barva na zeď je doporučena pro nátěry obytných a komerčních prostor.
Larrin 3v1 Provance fialový závěs do WC, 40 g
Styl Larrin®
Larrin 3v1 Provance fialový závěs do WC, 40 g
Kód: 2508482
Kód dod.: 719009
EAN: 8595000915116
 
34.90 Kč
872.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Larrin 3v1 Provance je praktický WC závěs, který zajišťuje dlouhotrvající svěžest a čistotu vašeho toaletu. Kombinuje tři účinky v jednom – čistí, osvěžuje a brání tvorbě vodního kamene.
Jub Juboglet Hobby Kit vyrovnávací hmota, 2 kg
Jub
Jub Juboglet Hobby Kit vyrovnávací hmota, 2 kg
Kód: 2503381
Kód dod.: 517146
EAN: 3831000200728
 
109 Kč
54.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
HOBI KIT je vhodný na všechny druhy omítek, neomítnutý beton, cihelné a pórobetonové zdivo a další konstrukce.
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 1 kg
REMAL
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 1 kg
Kód: 2503262
Kód dod.: 400625
EAN: 8591235022858
 
82.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro nátěry obytných a designových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady. Je snadno zpracovatelný, zdravotně nezávadný a ekologicky příznivý.
Varta svítilna F20 outdoor sportovní ruční, 1 ks
Varta
Varta svítilna F20 outdoor sportovní ruční, 1 ks
Kód: 2600411
Kód dod.: 960967
EAN: 4008496927630
 
640 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Inovativní vlastnosti, moderní design a nápadný barva je Outdoor Sports kapesní svítilna, při jakékoliv outdoorové aktivity, ideálního průvodce.
AKCE
-7%Sleva
Sanytol dezinfekční prací gel Bílé květy, 2,65 l
Sanytol
Sanytol dezinfekční prací gel Bílé květy, 2,65 l
Kód: 2500320
Kód dod.: 764993
EAN: 3045206381444
 
279.90 Kč
299.90 Kč
5.28Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sanytol prací gel Bílé květy – dezinfekční gel na prádlo bez chlóru pro hygienickou čistotu a svěží vůni.
CXS Furny Kombi pracovní rukavice velikost 9 blistr, 1 pár
CXS Furny Kombi pracovní rukavice velikost 9 blistr, 1 pár
Kód: 2508749
Kód dod.: 598877
EAN: 8591940299675
 
94.90 Kč
95 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pracovní rukavice CXS Furny Kombi ve velikosti 9 jsou odolné kombinované rukavice vhodné pro náročnější manuální práci.
Vulkan Dona Nitrilové jednorázové rukavice velikost L, 100 ks
Vulkan
Vulkan Dona Nitrilové jednorázové rukavice velikost L, 100 ks
Kód: 2502104
Kód dod.: 598013
EAN: 8594200320577
 
149.90 Kč
1.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bezprašné nitrilové jednorázové rukavice.
Vulkan Dona Nitrilové jednorázové rukavice velikost M, 100 ks
Vulkan
Vulkan Dona Nitrilové jednorázové rukavice velikost M, 100 ks
Kód: 2502171
Kód dod.: 598012
EAN: 8594200320058
 
149.90 Kč
1.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bezprašné nitrilové jednorázové rukavice.
Spokar Filc lakovací váleček na malování pro držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Filc lakovací váleček na malování pro držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2504314
Kód dod.: 547191
EAN: 8593534691438
 
135 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Polyester, velmi hustý plyš 4 mm, pro kvalitní vrchní lakování, pro všechny druhy barev a laků. Šířka válečku 250 mm, pro držák 8 mm, průměr jádra 48 mm.
AKCE
-10%Sleva
Elode Men Free Land toaletní voda pro muže, 100 ml
Elode
Elode Men Free Land toaletní voda pro muže, 100 ml
Kód: 2600370
Kód dod.: 835544
EAN: 5201314144397
 
116 Kč
129 Kč
1 160Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vůně je symbolem elegance a sofistikovanosti. Citrusové tóny nejprve upoutají pozornost, pak ustoupí pikantnímu pepři a podmanivé pelargónii.
-3%Sleva
Persil Deep Clean 4in1 kapsle na praní Universal, 28 ks
Henkel Persil
Persil Deep Clean 4in1 kapsle na praní Universal, 28 ks
Kód: 2601432
Kód dod.: 765253
EAN: 9000101845631
 
359.90 Kč
370 Kč
9Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil Deep Clean 4in1 kapsle jsou inovativní prací kapsle určené pro efektivní a šetrné praní bílého i barevného prádla.
AKCE
-1%Sleva
LAVON DÁVKOVAČ NA PĚNOVÉ MÝDLO (BÍLÁ) 900 ML
Lavon
LAVON DÁVKOVAČ NA PĚNOVÉ MÝDLO (BÍLÁ) 900 ML
Kód: 2600604
Kód dod.: 791057
EAN: 8594187141615
 
437 Kč
439.90 Kč
485.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BARLET akrylát fasádní barva bílá báze A, 1 kg
BARLET
BARLET akrylát fasádní barva bílá báze A, 1 kg
Kód: 2505195
Kód dod.: 416162
EAN: 8591235085822
 
247.40 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce vydatná, vodoodpudivá, omyvatelná akrylátová fasádní barva. Překrývá trhlinky, je vhodná na renovaci zateplovacích systémů a je určena k tónování.
Evidur Gardinen Reinweiss – Prášek na bílé záclony 600 g
Evidur
Evidur Gardinen Reinweiss – Prášek na bílé záclony 600 g
Kód: 2501651
Kód dod.: 762542
EAN: 4012400520503
 
94.90 Kč
158.17Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Evidur Gardinen Reinweiss je prací prášek pro bílé záclony a jemné tkaniny. Odstraňuje zašednutí, prach a nikotin a navrácí tkaninám jejich bělost již od 30 °C. Obsahuje rozjasňovače pro dlouhotrvající bělost. Balení 600 g vystačí na 10 praní.
Vileda King sušák na prádlo 20 m
Vileda®
Vileda King sušák na prádlo 20 m
Kód: 2505926
Kód dod.: 958189
EAN: 4023103202139
 
924.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je praktické a chytré řešení pro péči o vaše prádlo, které vám nabízí extra stabilitu a snadné sušení.
L'Oréal Cool Silver barva na vlasy Perleťová bílá
L'Oréal Paris
L'Oréal Cool Silver barva na vlasy Perleťová bílá
Kód: 2507813
Kód dod.: 870648
EAN: 3600524194802
 
209.90 Kč
209.9Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
L'Oréal Cool Silver barva na vlasy Perleťová bílá pomáhá dosáhnout světlého odstínu s jemným perleťovým efektem.
AKCE
-12%Sleva
Den Braven akrylový tmel, bílý, 280 ml
Den Braven
Den Braven akrylový tmel, bílý, 280 ml
Kód: 2502912
Kód dod.: 518780
EAN: 8711595025959
 
57 Kč
64.90 Kč
203.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednosložkový těsnící spárovací tmel, na bázi akrylátové disperze. Vytvrzuje odpařením vody, vytváří trvale pevný, plasticko-elastický spoj.
Soudal izolační tmel, přetíratelný, bílý, 280 ml
Soudal
Soudal izolační tmel, přetíratelný, bílý, 280 ml
Kód: 2502921
Kód dod.: 519150
EAN: 5411183005716
 
109 Kč
389.29Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vhodný pro spáry s pohybem. Vysoce flexibilní tmel pro venkovní i vnitřní použití. Přetíratelný všemi typy barev, vodotěsný a nepropustný, barevně stálý, odolný proti stárnutí, UV záření.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, bílý, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, bílý, 250 g
Kód: 2504859
Kód dod.: 511240
EAN: 8591235075267
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce jemný krémovitý tmel k opravám prasklin, kazů, rýh ve dřevě, dřevotřískách a dřevovláknitých deskách.
AKCE
Merkur pro bílé i barevné prádlo, univerzální prací prášek, 600 g
Merkur
Merkur pro bílé i barevné prádlo, univerzální prací prášek, 600 g
Kód: 43820
Kód dod.: 755012
EAN: 8592613577052
95%
30 Kč
2.5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální prací prostředek pro bílé i barevné prádlo. Účinná bioaktivní složka spolehlivě odstraňuje skvrny bílkovinné povahy v rozsahu běžných pracích teplot.
Duck WC blok 4in1 Coloring Virtual, 2x 36 ml
Duck™
Duck WC blok 4in1 Coloring Virtual, 2x 36 ml
Kód: 2500244
Kód dod.: 719976
EAN: 5000204377293
 
64.90 Kč
901.39Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC gel Duck dokonale vyčistí vaší toaletu a velmi spolehlivě ji ochrání před vodním kamenem.
Spokar Filc lakovací váleček sada vanička a držák, 100 mm
Spokar®
Spokar Filc lakovací váleček sada vanička a držák, 100 mm
Kód: 2504412
Kód dod.: 547192
EAN: 8593534691759
 
112 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Polyester, velmi hustý plyš 4 mm, pro kvalitní vrchní lakování, pro všechny druhy barev a laků. Včetně držáku, vaničky.
Niteola látková taška nákupní, 34 × 36 × 22 cm, modro bílá
Neuvedeno
Niteola látková taška nákupní, 34 × 36 × 22 cm, modro bílá
Kód: 2102832
Kód dod.: 991180
EAN: 5908269504411
100%
44.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Látková taška nákupní, ideální pro velké rodinné nákupy. modro bílý pruhovaný vzor. Rozměr 34 × 36 × 22 cm.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.