cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-2%Sleva
Fiorillo Lana prací gel na vlnu a hedvábí, 42 praní, 2,5 l
Fiorillo
Fiorillo Lana prací gel na vlnu a hedvábí, 42 praní, 2,5 l
Kód: 2303179
Kód dod.: 1580FI
EAN: 8017412000926
 
122 Kč
124.90 Kč
2.9Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s péčí o vlnu, hedvábí a jemné tkaniny. Má změkčující účinek, zabraňuje plstnatění, chrání a prodlužuje životnost vláken. Účinný již ve studené vodě nebo vlažné při teplotě 30 °C.
Ambi Pur Air Mist Ocean Mist osvěžovač vzduchu ve spreji, 185 ml
Ambi Pur®
Ambi Pur Air Mist Ocean Mist osvěžovač vzduchu ve spreji, 185 ml
Kód: 2402974
Kód dod.: 725172
EAN: 8700216261586
 
99.90 Kč
540Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvěžovač vzduchu s technologií OdourClean odstraňuje nepříjemné přetrvávající pachy a zanechává lehkou svěží vůni oceánu a větru.
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 50 praní, 4,5 l
Lovela
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 50 praní, 4,5 l
Kód: 2005440
Kód dod.: 759092
EAN: 5999109520760
100%
384.90 Kč
7.7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
Vulkan Dona Sensitive latexové jednorázové rukavice velikost XL, 100 ks
MAXTER™
Vulkan Dona Sensitive latexové jednorázové rukavice velikost XL, 100 ks
Kód: 2104390
Kód dod.: 1133019
EAN: 8593379306290
100%
199.90 Kč
2Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Latexové jednorázové lehce zaprášené rukavice velikosti XL. Jsou vysoce pružné, vyrobené z přírodního latexu. Jsou nesterilní.
BALhome netkaný hadr na podlahu 50 × 60 cm, nebalený, bílý
BALhome
BALhome netkaný hadr na podlahu 50 × 60 cm, nebalený, bílý
Kód: 2501204
Kód dod.: 588311
EAN: 8591235088304
 
24.90 Kč
24.9Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hadr na podlahu vhodný pro úklid veškerých podlah v domácnosti. Je velice savý díky obsahu bavlny.
Distyk akrylový tmel, bílý, 310 ml
Distyk®
Distyk akrylový tmel, bílý, 310 ml
Kód: 2503619
Kód dod.: 518935
EAN: 8595100110350
 
58.90 Kč
210.36Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro tmelení spár mezi rámy oken, dveří a zdivem, rohových spár sádrokartonových konstrukcí, dělících příček, dřevotřískových desek a dřevěných výztuh apod.
Soudal tmel na dřevo, bílý, 250 g
Soudal
Soudal tmel na dřevo, bílý, 250 g
Kód: 2503633
Kód dod.: 511170
EAN: 8595152112111
 
43.90 Kč
175.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel na dřevo je vhodný pro vyrovnávání dřevěných, dřevotřískových, cemento-třískových a ostatních savých podkladů.
Profil univerzální silikon, čirý, 310 ml
Soudal
Profil univerzální silikon, čirý, 310 ml
Kód: 2503059
Kód dod.: 519073
EAN: 5411183033399
 
119 Kč
440.74Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Trvale pružný silikonový tmel určený k univerzálnímu použití v interiéru i exteriéru.
PATTEX tmel akrylový bílý, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX tmel akrylový bílý, 280 ml
Kód: 2507585
Kód dod.: 518970
EAN: 9000100907156
 
62.90 Kč
224.64Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednosložkový trvale pružný nekonstrukční tmel pro fasádní prvky pro vnitřní a vnější použití.
Essence SAY IT WITH JUICY lesk na rty jumbo BIG HUG juicy bomb 01 Poppin' Pomegranate, 30 ml
Essence
Essence SAY IT WITH JUICY lesk na rty jumbo BIG HUG juicy bomb 01 Poppin' Pomegranate, 30 ml
Kód: 2602636
Kód dod.: ES598202
EAN: 4059729598202
 
75 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte rtům šťavnatý a zářivý finiš díky limitované edici essence Say It With Juicy Big Hug Juicy B
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 16 praní, 1,45 l
Lovela
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 16 praní, 1,45 l
Kód: 32668
Kód dod.: 759097
EAN: 5999109520661
100%
149.90 Kč
9.37Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
Tesori d'Oriente Fiori di Loto e Karité parfémované mýdlo, 300 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Fiori di Loto e Karité parfémované mýdlo, 300 ml
Kód: 1710395
Kód dod.: 795282
EAN: 8008970039961
100%
64.90 Kč
216.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Italské tekuté mýdlo Vám dopřeje smyslnou květinovou vůni. Intenzivně zjemňuje a zvláčňuje pokožku rukou, obličeje i celého těla.
Vulkan Dona Sensitive latexové jednorázové rukavice velikost L, 100 ks
Vulkan
Vulkan Dona Sensitive latexové jednorázové rukavice velikost L, 100 ks
Kód: 2003390
 
EAN: 8593379306023
 
199.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Latexové jednorázové lehce zaprášené rukavice velikosti L. Jsou vysoce pružné, vyrobené z přírodního latexu. Jsou nesterilní.
Waschkönig odstraňovač skvrn pro bílé prádlo Bleichmittel Oxy Kraft, 750 g
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig odstraňovač skvrn pro bílé prádlo Bleichmittel Oxy Kraft, 750 g
Kód: 2501645
Kód dod.: 761298
EAN: 4260418930207
 
99.90 Kč
133.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odstraňovač skvrn vybělí zašedlé prádlo. Zároveň je velmi účinný při odstraňování skvrn od kávy, čaje, džusu, vína, trávy, bláta, ovoce, zeleniny, coly, inkoustu atd.
CXS Kombi Furny pracovní rukavice plyš velikost 9 blistr, 1 pár
CXS®
CXS Kombi Furny pracovní rukavice plyš velikost 9 blistr, 1 pár
Kód: 2508751
Kód dod.: 598881
EAN: 8591940309169
 
139 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pracovní rukavice CXS Kombi Furny s plyšovou podšívkou ve velikosti 9 jsou ideální pro práci v chladnějším prostředí.
-38%Sleva
Mr. Proper Wipe Done čistič kuchyně s vůní mandarinky 800 ml
Mr. Proper
Mr. Proper Wipe Done čistič kuchyně s vůní mandarinky 800 ml
Kód: 2601050
Kód dod.: 716859
EAN: 8006540762486
 
99.90 Kč
159.90 Kč
124.88Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič Mr. Proper Wipe Done Kitchen Mandarinka 800 ml je praktický odmašťovací sprej určený pro každodenní úklid kuchyně. Je navržen tak, aby rychle a efektivně odstranil mastnotu, zaschlé nečistoty i běžný kuchyňský špínu bez nutnosti drhnutí. Stačí
Mercedes-Benz Men Air parfémovaná voda pro muže 60 ml
Mercedes-Benz
Mercedes-Benz Men Air parfémovaná voda pro muže 60 ml
Kód: 2305524
Kód dod.: MBVMBASL102
EAN: 3595471026842
 
1 520 Kč
25 333.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citrusově-dřevitá vůně pro muže uvedena na trh v roce 2023 Už od svých začátků ztělesňuje Mercedes-
Vileda Flex & Catch náhrada k prachovce 5 ks
Vileda®
Vileda Flex & Catch náhrada k prachovce 5 ks
Kód: 2508463
Kód dod.: 588708
EAN: 4023103252509
 
109.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vileda Flex & Catch náhrada k prachovce 5 ks je sada náhradních utěrek určená pro prachovku Vileda Flex & Catch, která efektivně odstraňuje prach, chlupy a drobné nečistoty z různých povrchů.
Schwarzkopf Live Ultra Brights barva na vlasy Vášnivá červená 092
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Live Ultra Brights barva na vlasy Vášnivá červená 092
Kód: 2504834
Kód dod.: 870210
EAN: 9000101069099
 
189.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Super zářivá nebo dokonale pastelová? S řadou odstínů Schwarzkopf LIVE Ultra Brights si můžete jednoduše vybrat a dosáhnout úžasných barevných výsledků, které vydrží až 15 umytí.
Essence sérum ve spreji GLOW like HONEY 50 ml
Essence
Essence sérum ve spreji GLOW like HONEY 50 ml
Kód: 2601948
Kód dod.: ES584700
EAN: 4059729584700
 
87 Kč
1 740Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte pleti jas pomocí pleťového séra ve spreji essence Glow Like HONEY, jež v sobě spojuje pečují
AKCE
BALHOME bílý ocet na úklid 10% 1 l
BALhome
BALHOME bílý ocet na úklid 10% 1 l
Kód: 2602266
Kód dod.: 712109
EAN: 8591235105926
 
29.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BALHOME bílý ocet je ekologický pomocník pro každodenní úklid domácnosti.
AKCE
-1%Sleva
LAVON DÁVKOVAČ NA PĚNOVÉ MÝDLO (BÍLÁ) 900 ML
Lavon
LAVON DÁVKOVAČ NA PĚNOVÉ MÝDLO (BÍLÁ) 900 ML
Kód: 2600604
Kód dod.: 791057
EAN: 8594187141615
 
437 Kč
439.90 Kč
485.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
AKCE
-11%Sleva
Fa Passionfruit Feel Refreshed deodorant 150 ml
Henkel Fa
Fa Passionfruit Feel Refreshed deodorant 150 ml
Kód: 2600539
Kód dod.: 835079
EAN: 9000101726732
 
49 Kč
55 Kč
326.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fa Passionfruit deodorant s vůní marakuji a kokosové vody. Nezanechává skvrny a poskytuje až 48h ochranu proti tělesnému pachu.
Max Color Epoxy barva na bílou techniku, bílá, 400 ml
Mako color
Max Color Epoxy barva na bílou techniku, bílá, 400 ml
Kód: 2503047
Kód dod.: 106212
EAN: 4009506008158
 
255 Kč
637.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Super tvrdý sprej, výborně přilne v kuchyních, koupelnách. Ideální pro nátěry lednic, praček, sušiček, van, glazurovaných dlaždic, zábradlí, zahradního nábytku.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.