cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
Bros prášek proti mravencům, 1 kg
Bros
Bros prášek proti mravencům, 1 kg
Kód: 2201630
Kód dod.: 675769
EAN: 5904517343597
 
274 Kč
274.90 Kč
274Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášek pro likvidací mravenců v interierech a jejich těsné blízkosti: terasy, příjezdové cesty, chodníky, letní domky, apod.
-3%Sleva
Essence Choco Bomb lesk na rty 01 Chocoholic 10 ml
Essence
Essence Choco Bomb lesk na rty 01 Chocoholic 10 ml
Kód: 2502041
 
EAN: 4059729585165
 
34 Kč
34.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte hřejivý a vkusný hnědý nádech díky lesku na rty essence Choco Bomb v odstínu 01 Chocoholic.
-10%Sleva
Parodontax Gum + Breath & Sensitivity Whitening zubní pasta s fluoridem, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Gum + Breath & Sensitivity Whitening zubní pasta s fluoridem, 75 ml
Kód: 2603060
Kód dod.: 885194
EAN: 5054563120434
 
63 Kč
69.90 Kč
840Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax dásně + dech & citlivé zuby nebojuje pouze s problémy s dásněmi, ale zaměřuje se také na zápach z úst a na citlivost zubů, které mohou být vyvolané problémy s dásněmi.
BIO BIONE Cannabis Bylinný balzám s Kaštanem koňským 300 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE Cannabis Bylinný balzám s Kaštanem koňským 300 ml
Kód: 2504705
Kód dod.: 810096
EAN: 8595061605605
 
94.90 Kč
316.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bylinný balzám s Kaštanem koňským CANNABIS od české značky Bione Cosmetics je lehký emulgel určený k péči o namáhané svaly, klouby a pokožku se sklonem k pocitu těžkých nohou.
Woolite Keratin Therapy Delicate & Wool prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Delicate & Wool prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Kód: 2004536
Kód dod.: 761133
EAN: 5900627090536
100%
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem na jemné a vlněné prádlo.
AKCE
-2%Sleva
Perwoll prací gel Mega XXL Renew Dark Bloom 80 praní, 4000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Mega XXL Renew Dark Bloom 80 praní, 4000 ml
Kód: 2500207
Kód dod.: 761037
EAN: 9000101811704
 
331 Kč
337 Kč
4.14Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Perwoll Renew Dark Bloom je speciálně navržen pro péči o tmavé prádlo. Jeho jedinečná formula chrání intenzitu barev a zachovává jemnost textilií, aniž by způsobovala jejich ztrátu.
AKCE
-10%Sleva
Schwarzkopf Gliss Aqua Revive hydratační maska 4v1 pro normální až suché vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss Aqua Revive hydratační maska 4v1 pro normální až suché vlasy, 400 ml
Kód: 2600497
Kód dod.: 855294
EAN: 9000101726213
 
119 Kč
132 Kč
297.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hydratační maska na vlasy, která zajišťuje intenzivní regeneraci a pocit hydratovaných vlasů po dobu až 48 hodin již po prvním použití.
AKCE
-2%Sleva
Corega Power Max fixační krém na zubní náhrady bez příchuti 40 g
Corega
Corega Power Max fixační krém na zubní náhrady bez příchuti 40 g
Kód: 1803451
Kód dod.: 900021
EAN: 5054563036100
 
142 Kč
144.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Corega Power Max je fixační krém pro částečné i úplné snímatelné zubní náhrady, který zajišťuje maximální fixaci a pohodlí po celý den.
AKCE
-16%Sleva
Mravenci EX prášek nástraha na mravence, 100 g
Biom
Mravenci EX prášek nástraha na mravence, 100 g
Kód: 2507060
Kód dod.: 674440
EAN: 8595078516758
 
38 Kč
45 Kč
380Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Insekticidní přípravek ve formě popraše pro kontrolu lezoucího hmyzu včetně švábů, mravenců, štěnic a pavouků pro ošetření prasklin a spár ve vnitřních prostorech.
Persil prací kapsle Discs 4v1 Deep Clean Color 22 dávek
Persil prací kapsle Discs 4v1 Deep Clean Color 22 dávek
Kód: 2601682
Kód dod.: 759339
EAN: 9000101829099
 
289.90 Kč
13.18Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil Discs 4in1 Deep Clean Color prací kapsle jsou určeny pro praní barevného prádla. Pomáhají odstranit běžné nečistoty a udržet prádlo čisté a svěží.
Essence what the fake! lesk na rty PLUMPING 103 Bare But Better, 4 ml
Essence
Essence what the fake! lesk na rty PLUMPING 103 Bare But Better, 4 ml
Kód: 2601734
Kód dod.: ES585158
EAN: 4059729585158
 
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte okamžitě plnější, hladký a zářivě lesklý vzhled rtů. S leskem na rty essence what the fake
Solvina PRO abrazivní mycí pasta na ruce, 450 g
Zenit Solvina
Solvina PRO abrazivní mycí pasta na ruce, 450 g
Kód: 44486
Kód dod.: 791025
EAN: 8594004374929
100%
39.90 Kč
88.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citrusová tekutá mycí pasta na silně znečištěné ruce s vysokou čisticí schopností pro použití v domácnosti i průmyslu. Obsahuje jemné abrazivum a vyznačuje se velmi dobrým odmašťujícím účinkem.
AXE deodorant Pink Pepper a Bergamot, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Pink Pepper a Bergamot, 150 ml
Kód: 2201832
Kód dod.: 800080
EAN: 8720181028809
 
84.90 Kč
566Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kombinace elegantní a uvolňující dřevité vůně s divokým citrusovým nádechem bergamotu a růžového pepře poskytující až 48hodinovou svěžest.
-1%Sleva
Aroco práškové potravinářské barvivo, fialová, 5 g
Aroco Aroma®
Aroco práškové potravinářské barvivo, fialová, 5 g
Kód: 2501444
Kód dod.: 974016
EAN: 8590105959744
 
7.90 Kč
8 Kč
1 580Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutá potravinářská barva vhodná do tekutin, krémů, těst nebo do airbrush. Je vhodná na obarvení Vašich potraviny. Je zdravotně nezávadná a vhodná ke konzumaci.
-7%Sleva
PATTEX lepidlo Power Spray Permanent, 400 ml
Henkel Pattex®
PATTEX lepidlo Power Spray Permanent, 400 ml
Kód: 2507583
Kód dod.: 501952
EAN: 4015000094382
 
395 Kč
425 Kč
987.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PATTEX Power Spray Permanent je kontaktní lepidlo ve spreji. Sprejovitý aplikátor umožňuje snadné nastříkání produktu, intenzita spreje je nastavitelná. Lepidlo zajišťuje rychlé přichycení a vysokou konečnou pevnost.
Fa Men Attraction Force deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Men Attraction Force deodorant, 150 ml
Kód: 2603298
Kód dod.: 837341
EAN: 9000100798655
 
72.90 Kč
486Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte 48 hodinovou deo ochranu se složením obsahujícím feromony, díky kterým se budete cítit přitažlivě! Svěží pánská vůně. Bez hliníku.
AKCE
-14%Sleva
Elmex Sensitive Professional Repair & Prevent zubní pasta 75 ml
Elmex®
Elmex Sensitive Professional Repair & Prevent zubní pasta 75 ml
Kód: 2600067
Kód dod.: 885345
EAN: 8718951193765
 
94.90 Kč
109.90 Kč
1 265.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex Sensitive Professional Repair&Prevent je zubní pasta navržená se zaměřením na citlivé zuby, kde technologie Pro-Argin cíleně uzavírá otevřené dentinové kanálky a tím pomáhá rychle zmírnit nepříjemné reakce na teplo, chlad či sladké chutě.
Versace Pour Homme toaletní voda 100 ml + sprchový gel na tělo i vlasy 150 ml + toaletní voda 5 ml, dárková sada pro muže
Versace
Versace Pour Homme toaletní voda 100 ml + sprchový gel na tělo i vlasy 150 ml + toaletní voda 5 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2502296
Kód dod.: 14564
EAN: 8011003899968
 
2 010 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citrusově - kořeněná vůně uvedena na trh v roce 2005 Pánská novinka Versace pour Homme v sobě nese
AKCE
-14%Sleva
Pur Power  Lemon prostředek na nádobí, 750 ml
Henkel Pur
Pur Power Lemon prostředek na nádobí, 750 ml
Kód: 2403211
Kód dod.: 735214
EAN: 9000101386356
 
59.90 Kč
69.90 Kč
79.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedinečná kombinace účinných látek pronikne hluboko do skvrn a odstraní tak i ty nejodolnější připáleniny a mastné skvrny i bez velkého drhnutí.
AKCE
-14%Sleva
Pur Power Apple prostředek na nádobí, 750 ml
Henkel Pur
Pur Power Apple prostředek na nádobí, 750 ml
Kód: 2403210
Kód dod.: 735215
EAN: 9000101386141
 
59.90 Kč
69.90 Kč
79.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedinečná kombinace účinných látek pronikne hluboko do skvrn a odstraní tak i ty nejodolnější připáleniny a mastné skvrny i bez velkého drhnutí.
Carlson čistič palubní desky vanilka, 400 ml
Carlson
Carlson čistič palubní desky vanilka, 400 ml
Kód: 2505947
Kód dod.: 480514
EAN: 8591522334817
 
89.90 Kč
90 Kč
224.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Oživuje barvy a odpuzuje vodu, nezanechává skvrny a brání tvrdnutí plastů. Přípravek je určený na čištění a ošetření všech částí z plastu, kůže, koženky a vinylu v interiéru vozidla.
Chante Clair tuhé prací mýdlo Savon Marseille 300 g
Chante Clair
Chante Clair tuhé prací mýdlo Savon Marseille 300 g
Kód: 2509045
Kód dod.: 775424
EAN: 8005150001015
100%
49.90 Kč
166.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tuhé prací mýdlo účinně odstraňuje skvrny, chrání vlákna prádla a zanechává textilie svěže provoněné tradiční vůní marseillského mýdla.
Taft gel na vlasy Power Invisible, 150 ml
Henkel Taft®
Taft gel na vlasy Power Invisible, 150 ml
Kód: 78852
Kód dod.: 864315
EAN: 9000100876452
 
149.90 Kč
999.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gel na vlasy, který poskytuje neviditelnou fixaci a výborné stylingové výsledky.
Rexona antiperspirant Blue Poppy a Apple, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Blue Poppy a Apple, 150 ml
Kód: 1911607
Kód dod.: 837031
EAN: 8717163680537
 
69.90 Kč
466Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dámský antiperspirant ve spreji Rexona Blue Poppy & Apple je navržen tak, aby poskytl 48 hodin ochrany proti pocení a s ním spojeného zápachu, aby ses cítila svěží a chráněná celý den.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.