cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Papírna Moudrý SilverBand past na rybenky, 2 ks
Papírny Moudrý
Papírna Moudrý SilverBand past na rybenky, 2 ks
Kód: 2500204
Kód dod.: 675175
EAN: 8594021251043
 
28.90 Kč
14.45Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednostranně lepicí pás, který se skládá do tvaru trojúhelníku. Lapač zajišťuje účinný odchyt rybenek (Lepisma saccharina).
-10%Sleva
Parodontax Gum + Breath & Sensitivity Whitening zubní pasta s fluoridem, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Gum + Breath & Sensitivity Whitening zubní pasta s fluoridem, 75 ml
Kód: 2603060
Kód dod.: 885194
EAN: 5054563120434
 
63 Kč
69.90 Kč
840Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax dásně + dech & citlivé zuby nebojuje pouze s problémy s dásněmi, ale zaměřuje se také na zápach z úst a na citlivost zubů, které mohou být vyvolané problémy s dásněmi.
AKCE
-2%Sleva
Corega Power Max fixační krém na zubní náhrady bez příchuti 40 g
Corega
Corega Power Max fixační krém na zubní náhrady bez příchuti 40 g
Kód: 1803451
Kód dod.: 900021
EAN: 5054563036100
 
142 Kč
144.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Corega Power Max je fixační krém pro částečné i úplné snímatelné zubní náhrady, který zajišťuje maximální fixaci a pohodlí po celý den.
Essence what the fake! lesk na rty PLUMPING 103 Bare But Better, 4 ml
Essence
Essence what the fake! lesk na rty PLUMPING 103 Bare But Better, 4 ml
Kód: 2601734
Kód dod.: ES585158
EAN: 4059729585158
 
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte okamžitě plnější, hladký a zářivě lesklý vzhled rtů. S leskem na rty essence what the fake
Chante Clair tuhé prací mýdlo Savon Marseille 300 g
Chante Clair
Chante Clair tuhé prací mýdlo Savon Marseille 300 g
Kód: 2509045
Kód dod.: 775424
EAN: 8005150001015
100%
49.90 Kč
166.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tuhé prací mýdlo účinně odstraňuje skvrny, chrání vlákna prádla a zanechává textilie svěže provoněné tradiční vůní marseillského mýdla.
Nordics Probiotic Strawberry Fresh zubní pasta pro děti 50 ml
Nordics
Nordics Probiotic Strawberry Fresh zubní pasta pro děti 50 ml
Kód: 2602805
Kód dod.: 885414
EAN: 3800500324258
 
94.90 Kč
1 898Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nordics Probiotic Strawberry Fresh je dětská zubní pasta s jemnou jahodovou příchutí, určená pro každodenní péči o dětské zuby a dásně.
AKCE
-10%Sleva
Schwarzkopf Gliss Aqua Revive hydratační maska 4v1 pro normální až suché vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss Aqua Revive hydratační maska 4v1 pro normální až suché vlasy, 400 ml
Kód: 2600497
Kód dod.: 855294
EAN: 9000101726213
 
119 Kč
132 Kč
297.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hydratační maska na vlasy, která zajišťuje intenzivní regeneraci a pocit hydratovaných vlasů po dobu až 48 hodin již po prvním použití.
-3%Sleva
Essence Choco Bomb lesk na rty 01 Chocoholic 10 ml
Essence
Essence Choco Bomb lesk na rty 01 Chocoholic 10 ml
Kód: 2502041
 
EAN: 4059729585165
 
34 Kč
34.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte hřejivý a vkusný hnědý nádech díky lesku na rty essence Choco Bomb v odstínu 01 Chocoholic.
AKCE
-16%Sleva
Elmex optimální prevence proti zubnímu kazu zubní pasta 75 ml
Elmex®
Elmex optimální prevence proti zubnímu kazu zubní pasta 75 ml
Kód: 13950
 
EAN: 4007965454004
100%
79.90 Kč
94.90 Kč
1 065.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Velmi účinné aminfluoridové složení elmex vytváří ochrannou vrstvu fluoridu vápenatého s dvojím účinkem, která remineralizuje zuby a účinně je chrání před zubním kazem.
AKCE
-3%Sleva
Sensodyne Sensitivity & Gum Mátová zubní pasta 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Sensitivity & Gum Mátová zubní pasta 75 ml
Kód: 2508919
Kód dod.: 885277
EAN: 5054563231819
 
126 Kč
129.90 Kč
1 680Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Sensitivity & Gum s novým složením a mikropěnou účinně chrání citlivé zuby a zároveň zmírňuje problémy s dásněmi. Jemná mátová příchuť poskytuje osvěžující pocit a fluorid posiluje zuby pro každodenní péči, aby byly silné a zdravé.
Colgate Max White Purple Reveal zubní pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Max White Purple Reveal zubní pasta 75 ml
Kód: 2600970
Kód dod.: 885385
EAN: 8718951540033
 
89.90 Kč
1 198.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate Max White Purple Reveal využívá inovativní technologii optické korekce barev, která neutralizuje žluté tóny. Odstraňuje až 100 % povrchových skvrn způsobených jídlem a nápoji.
Woolite Keratin Therapy Darks Denim Black prací gel, 4,5 l, 75 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Darks Denim Black prací gel, 4,5 l, 75 dávek
Kód: 51602
Kód dod.: 761120
EAN: 5900627056945
94%
279.90 Kč
3.73Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem na denim, černé a tmavé prádlo. Vhodný na jakýkoli materiál, i jemné prádlo.
Woolite Keratin Therapy Delicate & Wool prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Delicate & Wool prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Kód: 2004536
Kód dod.: 761133
EAN: 5900627090536
100%
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem na jemné a vlněné prádlo.
AKCE
-2%Sleva
Perwoll prací gel Mega XXL Renew Dark Bloom 80 praní, 4000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Mega XXL Renew Dark Bloom 80 praní, 4000 ml
Kód: 2500207
Kód dod.: 761037
EAN: 9000101811704
 
331 Kč
337 Kč
4.14Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Perwoll Renew Dark Bloom je speciálně navržen pro péči o tmavé prádlo. Jeho jedinečná formula chrání intenzitu barev a zachovává jemnost textilií, aniž by způsobovala jejich ztrátu.
Artdeco Color Booster Lip Balm vyživující balzám na rty 02 Pink Glitter 3 g
Artdeco
Artdeco Color Booster Lip Balm vyživující balzám na rty 02 Pink Glitter 3 g
Kód: 2209057
Kód dod.: 1850.2
EAN: 4052136210071
 
382 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balzám na rty v růžovém odstínu rosé s příjemnou krémovou texturou dodává rtům přirozený tón a souča
Vileda 2v1 smetáček a lopatka s lištou
Vileda®
Vileda 2v1 smetáček a lopatka s lištou
Kód: 76697
Kód dod.: 575471
EAN: 4023103172326
100%
139.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Smete nečistoty jedním tahem i z těžko přístupných míst. 2 druhy štětin pro jemný úklid v rozích pro zametení i drobnějších nečistot.
BIO BIONE Cannabis Bylinný balzám s Kaštanem koňským 300 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE Cannabis Bylinný balzám s Kaštanem koňským 300 ml
Kód: 2504705
Kód dod.: 810096
EAN: 8595061605605
 
94.90 Kč
316.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bylinný balzám s Kaštanem koňským CANNABIS od české značky Bione Cosmetics je lehký emulgel určený k péči o namáhané svaly, klouby a pokožku se sklonem k pocitu těžkých nohou.
Waschkönig Color Abu Dhabi Amber prací gel 100 dávek, 3 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Color Abu Dhabi Amber prací gel 100 dávek, 3 l
Kód: 2603018
Kód dod.: 759255
EAN: 4260418936698
 
119.90 Kč
1.2Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Waschkönig Oriental Abu Dhabi Amber je určený pro praní barevného prádla i běžných textilií.
Nivea Rose Touch 10minutová hydratační textilní maska 1 ks
Nivea®
Nivea Rose Touch 10minutová hydratační textilní maska 1 ks
Kód: 2200822
Kód dod.: 94403
EAN: 9005800346854
 
59.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea 10minutová hydratační textilní maska Rose Touch s organickou růžovou vodou a kyselinou hyaluronovou intenzivně a dlouhodobě hydratuje pleť a rozjasňuje ji. Pro všechny typy pleti.
Persil prací gel Lavender Freshness 80 praní 3,6 l
Henkel Persil
Persil prací gel Lavender Freshness 80 praní 3,6 l
Kód: 2500842
Kód dod.: 764955
EAN: 9000101598568
 
559.90 Kč
7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil prací gel Lavender Freshness 3,6 l (80 praní) je tekutý prací prostředek s dlouhotrvající svěží vůní levandule.
-3%Sleva
Persil prací gel Color Lavender 40 praní 1,8 L
Persil prací gel Color Lavender 40 praní 1,8 L
Kód: 2602190
Kód dod.: 765246
EAN: 9000101566635
 
359.90 Kč
370 Kč
9Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Persil Expert Lavender je tekutý prací prostředek pro důkladné praní barevného prádla s příjemnou vůní levandule a účinností až na 40 pracích dávek.
FloraBand lepové desky k ochraně rostlin, 5 ks
Papírny Moudrý FeroBand
FloraBand lepové desky k ochraně rostlin, 5 ks
Kód: 78323
Kód dod.: 675178
EAN: 8594021250633
100%
48.90 Kč
9.78Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lapač přitahuje škůdce svou žlutou barvou, snadná aplikace, šipka se zapíchne do hlíny vedle rostliny, rozměry 16 x 5 cm, lepová plocha 4,7 x 9 cm.
Solvina PRO abrazivní mycí pasta na ruce, 5 kg
Zenit Solvina
Solvina PRO abrazivní mycí pasta na ruce, 5 kg
Kód: 62419
Kód dod.: 30503
EAN: 8594004374806
90%
249.90 Kč
49.98Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutá mycí pasta na ruce s jemným abrazivem a aloe vera.
Power Spray Jar do myčky 3v1, 500 ml
Jar
Power Spray Jar do myčky 3v1, 500 ml
Kód: 2207869
Kód dod.: 700398
EAN: 8001090570222
100%
89.90 Kč
179.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Revoluční víceúčelový sprej 3v1 působí na 100 % každodenní mastnoty na nádobí a v kuchyni před samotným mytím, abyste mohli dosáhnout čistoty a lesku bez námahy.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.