cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-1%Sleva
LAVON na skla a leské povrchy, 5 l
Lavon
LAVON na skla a leské povrchy, 5 l
Kód: 2507319
Kód dod.: 705158
EAN: 8594187141295
 
159 Kč
159.90 Kč
31.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čistič s alkoholem na skla a všechny omyvatelné povrchy.
-7%Sleva
PATTEX lepidlo Power Spray Permanent, 400 ml
Henkel Pattex®
PATTEX lepidlo Power Spray Permanent, 400 ml
Kód: 2507583
Kód dod.: 501952
EAN: 4015000094382
 
395 Kč
425 Kč
987.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PATTEX Power Spray Permanent je kontaktní lepidlo ve spreji. Sprejovitý aplikátor umožňuje snadné nastříkání produktu, intenzita spreje je nastavitelná. Lepidlo zajišťuje rychlé přichycení a vysokou konečnou pevnost.
Solvina PRO abrazivní mycí pasta na ruce, 450 g
Zenit Solvina
Solvina PRO abrazivní mycí pasta na ruce, 450 g
Kód: 44486
Kód dod.: 791025
EAN: 8594004374929
100%
39.90 Kč
88.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citrusová tekutá mycí pasta na silně znečištěné ruce s vysokou čisticí schopností pro použití v domácnosti i průmyslu. Obsahuje jemné abrazivum a vyznačuje se velmi dobrým odmašťujícím účinkem.
Fa Men Attraction Force deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Men Attraction Force deodorant, 150 ml
Kód: 2603298
Kód dod.: 837341
EAN: 9000100798655
 
72.90 Kč
486Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte 48 hodinovou deo ochranu se složením obsahujícím feromony, díky kterým se budete cítit přitažlivě! Svěží pánská vůně. Bez hliníku.
-1%Sleva
Aroco práškové potravinářské barvivo, fialová, 5 g
Aroco Aroma®
Aroco práškové potravinářské barvivo, fialová, 5 g
Kód: 2501444
Kód dod.: 974016
EAN: 8590105959744
 
7.90 Kč
8 Kč
1 580Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutá potravinářská barva vhodná do tekutin, krémů, těst nebo do airbrush. Je vhodná na obarvení Vašich potraviny. Je zdravotně nezávadná a vhodná ke konzumaci.
AXE deodorant Pink Pepper a Bergamot, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Pink Pepper a Bergamot, 150 ml
Kód: 2201832
Kód dod.: 800080
EAN: 8720181028809
 
84.90 Kč
566Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kombinace elegantní a uvolňující dřevité vůně s divokým citrusovým nádechem bergamotu a růžového pepře poskytující až 48hodinovou svěžest.
AKCE
-1%Sleva
Sensodyne Repair & Protect Extra Fresh zubní pasta pro citlivé zuby, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Repair & Protect Extra Fresh zubní pasta pro citlivé zuby, 75 ml
Kód: 2601451
Kód dod.: 885407
EAN: 5054563232953
 
134 Kč
134.90 Kč
1 786.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Repair & Protect zubní pasta je určena pro citlivé zuby a každodenní péči.
Colgate Max White Purple Reveal zubní pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Max White Purple Reveal zubní pasta 75 ml
Kód: 2600970
Kód dod.: 885385
EAN: 8718951540033
 
89.90 Kč
1 198.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate Max White Purple Reveal využívá inovativní technologii optické korekce barev, která neutralizuje žluté tóny. Odstraňuje až 100 % povrchových skvrn způsobených jídlem a nápoji.
AKCE
-16%Sleva
Elmex optimální prevence proti zubnímu kazu zubní pasta 75 ml
Elmex®
Elmex optimální prevence proti zubnímu kazu zubní pasta 75 ml
Kód: 13950
 
EAN: 4007965454004
100%
79.90 Kč
94.90 Kč
1 065.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Velmi účinné aminfluoridové složení elmex vytváří ochrannou vrstvu fluoridu vápenatého s dvojím účinkem, která remineralizuje zuby a účinně je chrání před zubním kazem.
AKCE
-3%Sleva
Sensodyne Sensitivity & Gum Mátová zubní pasta 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Sensitivity & Gum Mátová zubní pasta 75 ml
Kód: 2508919
Kód dod.: 885277
EAN: 5054563231819
 
126 Kč
129.90 Kč
1 680Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Sensitivity & Gum s novým složením a mikropěnou účinně chrání citlivé zuby a zároveň zmírňuje problémy s dásněmi. Jemná mátová příchuť poskytuje osvěžující pocit a fluorid posiluje zuby pro každodenní péči, aby byly silné a zdravé.
Omino Bianco Marseille prací gel s marseillským mýdlem na vlnu a hedvábí 2 l, 50 dávek
Omino Bianco
Omino Bianco Marseille prací gel s marseillským mýdlem na vlnu a hedvábí 2 l, 50 dávek
Kód: 2602779
Kód dod.: 724124
EAN: 8003650023070
100%
154.90 Kč
3.1Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omino Bianco prací gel Marseille je koncentrovaný tekutý prací prostředek s obsahem tradičního marseillského mýdla, určený pro šetrné praní jemných i běžných textilií.
-4%Sleva
Essence Extreme Shine lesk na rty 10 Sparkling Purple 5 ml
Essence
Essence Extreme Shine lesk na rty 10 Sparkling Purple 5 ml
Kód: 2301824
Kód dod.: ES407917
EAN: 4059729407917
 
55 Kč
57 Kč
11 000Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pokud chcete extra lesk a wet look efekt, lesk na rty extreme shine by ve vaší výbavě neměl chybět –
-3%Sleva
Persil prací gel Color Lavender 40 praní 1,8 L
Persil prací gel Color Lavender 40 praní 1,8 L
Kód: 2602190
Kód dod.: 765246
EAN: 9000101566635
 
359.90 Kč
370 Kč
9Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Persil Expert Lavender je tekutý prací prostředek pro důkladné praní barevného prádla s příjemnou vůní levandule a účinností až na 40 pracích dávek.
Nivea Rose Touch 10minutová hydratační textilní maska 1 ks
Nivea®
Nivea Rose Touch 10minutová hydratační textilní maska 1 ks
Kód: 2200822
Kód dod.: 94403
EAN: 9005800346854
 
59.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea 10minutová hydratační textilní maska Rose Touch s organickou růžovou vodou a kyselinou hyaluronovou intenzivně a dlouhodobě hydratuje pleť a rozjasňuje ji. Pro všechny typy pleti.
Persil prací gel Lavender Freshness 80 praní 3,6 l
Henkel Persil
Persil prací gel Lavender Freshness 80 praní 3,6 l
Kód: 2500842
Kód dod.: 764955
EAN: 9000101598568
 
559.90 Kč
7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil prací gel Lavender Freshness 3,6 l (80 praní) je tekutý prací prostředek s dlouhotrvající svěží vůní levandule.
AKCE
-3%Sleva
Vademecum Peppa Pig Red Fruit dětská zubní pasta 0–6 let, 50 ml
Henkel Vademecum
Vademecum Peppa Pig Red Fruit dětská zubní pasta 0–6 let, 50 ml
Kód: 2601424
Kód dod.: 888062
EAN: 4068883000902
 
58 Kč
59.90 Kč
1 160Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vademecum Peppa Pig dětská zubní pasta je určena pro děti ve věku 0–6 let.
Perwoll prací gel Renew Light Colors 60 dávek, 3L
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Light Colors 60 dávek, 3L
Kód: 2508239
Kód dod.: 761000
EAN: 9000101827163
 
364.90 Kč
6.08Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý prací prostředek Perwoll Light Colors s inovativní technologií proti zašednutí oblečení, které poskytují ideální péči o všechno světlé, béžové, pastelové a bílé oblečení.
Waschkönig prací gel Universal Lavender 166 dávek, 5 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig prací gel Universal Lavender 166 dávek, 5 l
Kód: 2501739
Kód dod.: 761228
EAN: 4260418934625
100%
214.90 Kč
1.29Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Waschkönig Universal je prací gel pro bílé a stálobarevné prádlo s formulí pro odstranění nečistot a skvrn již od 20 °C při zachování barev. Účinně odstraňuje odolné skvrn z tkanin při nízkých teplotách, chrání je před poškozením a zanechá příjemnou
Essence what the fake! lesk na rty PLUMPING 100 Sheer Genius, 4 ml
Essence
Essence what the fake! lesk na rty PLUMPING 100 Sheer Genius, 4 ml
Kód: 2601726
Kód dod.: ES585127
EAN: 4059729585127
 
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Okamžitě plnější, vyhlazené a nádherně lesklé rty. Objevte lesk na rty essence what the fake! 100 S
K nákupu navíc
Hugo Boss fotbalový míč
K NÁKUPU NAVÍC
Hugo Boss fotbalový míč
Kód: 2602875
 
EAN: 3616307680707
 
0 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kupte parfémovanou vodu BOSS Bottled Striking Lavender a dostanete 1 kus fotbalového míče BOSS NAVÍC
Spokar miska na sádru nízká
Spokar®
Spokar miska na sádru nízká
Kód: 2503574
Kód dod.: 561064
EAN: 8590804006213
 
28.90 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Miska na míchání sádry, nízká. Příslušenství pro řemeslníky a domácí kutily. Miska vhodná k rozmíchávání sádry apod.
Spokar miska na sádru kónická
Spokar®
Spokar miska na sádru kónická
Kód: 2503624
Kód dod.: 561066
EAN: 8590804005629
 
28.90 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Miska na sádru plastová, kónická. Příslušenství pro řemeslníky a domácí kutily. Miska vhodná k rozmíchávání sádry apod.
Sensodyne zubní pasta Clinical Repair Active Clean 75 ml
Sensodyne
Sensodyne zubní pasta Clinical Repair Active Clean 75 ml
Kód: 2601101
Kód dod.: 885262
EAN: 5054563207142
 
184.90 Kč
2 465.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne zubní pasta Clinical Repair Active Clean při pravidelném používání dvakrát denně zmírňuje bolest citlivých zubů.
Sensodyne zubní pasta Clinical Repair Active White 75 ml
Sensodyne
Sensodyne zubní pasta Clinical Repair Active White 75 ml
Kód: 2601102
Kód dod.: 885263
EAN: 5054563207241
 
184.90 Kč
2 465.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta, která spojuje péči o citlivé zuby s jemným bělicím účinkem pro zdravější a přirozeně zářivý úsměv.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.