cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Essence what the fake! lesk na rty PLUMPING 100 Sheer Genius, 4 ml
Essence
Essence what the fake! lesk na rty PLUMPING 100 Sheer Genius, 4 ml
Kód: 2601726
Kód dod.: ES585127
EAN: 4059729585127
 
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Okamžitě plnější, vyhlazené a nádherně lesklé rty. Objevte lesk na rty essence what the fake! 100 S
Versace Pour Homme toaletní voda 100 ml + sprchový gel na tělo i vlasy 150 ml + toaletní voda 5 ml, dárková sada pro muže
Versace
Versace Pour Homme toaletní voda 100 ml + sprchový gel na tělo i vlasy 150 ml + toaletní voda 5 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2502296
Kód dod.: 14564
EAN: 8011003899968
 
2 010 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citrusově - kořeněná vůně uvedena na trh v roce 2005 Pánská novinka Versace pour Homme v sobě nese
Chante Clair tuhé prací mýdlo Savon Marseille 300 g
Chante Clair
Chante Clair tuhé prací mýdlo Savon Marseille 300 g
Kód: 2509045
Kód dod.: 775424
EAN: 8005150001015
100%
49.90 Kč
166.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tuhé prací mýdlo účinně odstraňuje skvrny, chrání vlákna prádla a zanechává textilie svěže provoněné tradiční vůní marseillského mýdla.
AKCE
-13%Sleva
Taft gel na vlasy Power Invisible, 150 ml
Henkel Taft®
Taft gel na vlasy Power Invisible, 150 ml
Kód: 78852
Kód dod.: 864315
EAN: 9000100876452
 
130 Kč
149.90 Kč
866.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gel na vlasy, který poskytuje neviditelnou fixaci a výborné stylingové výsledky.
Rexona antiperspirant Blue Poppy a Apple, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Blue Poppy a Apple, 150 ml
Kód: 1911607
Kód dod.: 837031
EAN: 8717163680537
 
69.90 Kč
466Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dámský antiperspirant ve spreji Rexona Blue Poppy & Apple je navržen tak, aby poskytl 48 hodin ochrany proti pocení a s ním spojeného zápachu, aby ses cítila svěží a chráněná celý den.
Papírna Moudrý SilverBand past na rybenky, 2 ks
Papírny Moudrý
Papírna Moudrý SilverBand past na rybenky, 2 ks
Kód: 2500204
Kód dod.: 675175
EAN: 8594021251043
 
28.90 Kč
14.45Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednostranně lepicí pás, který se skládá do tvaru trojúhelníku. Lapač zajišťuje účinný odchyt rybenek (Lepisma saccharina).
AKCE
Sensodyne Sensitivity & Gum Whitening zubní pasta 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Sensitivity & Gum Whitening zubní pasta 75 ml
Kód: 2508980
Kód dod.: 885279
EAN: 5054563231864
 
109 Kč
1 453.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Sensitivity & Gum Whitening s novým složením a mikropěnou pomáhá chránit citlivé zuby a zároveň zmírňovat problémy s dásněmi. Vytváří ochrannou vrstvu na citlivých místech zubů. Pomáhá odstraňovat bakteriální zubní plak.
Sensodyne zubní pasta Clinical Repair Active Clean 75 ml
Sensodyne
Sensodyne zubní pasta Clinical Repair Active Clean 75 ml
Kód: 2601101
Kód dod.: 885262
EAN: 5054563207142
 
184.90 Kč
2 465.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne zubní pasta Clinical Repair Active Clean při pravidelném používání dvakrát denně zmírňuje bolest citlivých zubů.
Sensodyne zubní pasta Clinical Repair Active White 75 ml
Sensodyne
Sensodyne zubní pasta Clinical Repair Active White 75 ml
Kód: 2601102
Kód dod.: 885263
EAN: 5054563207241
 
184.90 Kč
2 465.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta, která spojuje péči o citlivé zuby s jemným bělicím účinkem pro zdravější a přirozeně zářivý úsměv.
Artdeco Color Booster Lip Balm vyživující balzám na rty 02 Pink Glitter 3 g
Artdeco
Artdeco Color Booster Lip Balm vyživující balzám na rty 02 Pink Glitter 3 g
Kód: 2209057
Kód dod.: 1850.2
EAN: 4052136210071
 
382 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balzám na rty v růžovém odstínu rosé s příjemnou krémovou texturou dodává rtům přirozený tón a souča
Waschkönig Color Abu Dhabi Amber prací gel 100 dávek, 3 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Color Abu Dhabi Amber prací gel 100 dávek, 3 l
Kód: 2603018
Kód dod.: 759255
EAN: 4260418936698
 
119.90 Kč
1.2Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Waschkönig Oriental Abu Dhabi Amber je určený pro praní barevného prádla i běžných textilií.
Elmex optimální prevence proti zubnímu kazu zubní pasta 75 ml
Elmex®
Elmex optimální prevence proti zubnímu kazu zubní pasta 75 ml
Kód: 13950
 
EAN: 4007965454004
100%
94.90 Kč
1 265.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Velmi účinné aminfluoridové složení elmex vytváří ochrannou vrstvu fluoridu vápenatého s dvojím účinkem, která remineralizuje zuby a účinně je chrání před zubním kazem.
AKCE
-3%Sleva
Sensodyne Sensitivity & Gum Mátová zubní pasta 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Sensitivity & Gum Mátová zubní pasta 75 ml
Kód: 2508919
Kód dod.: 885277
EAN: 5054563231819
 
126 Kč
129.90 Kč
1 680Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Sensitivity & Gum s novým složením a mikropěnou účinně chrání citlivé zuby a zároveň zmírňuje problémy s dásněmi. Jemná mátová příchuť poskytuje osvěžující pocit a fluorid posiluje zuby pro každodenní péči, aby byly silné a zdravé.
Colgate Max White Purple Reveal zubní pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Max White Purple Reveal zubní pasta 75 ml
Kód: 2600970
Kód dod.: 885385
EAN: 8718951540033
 
89.90 Kč
1 198.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate Max White Purple Reveal využívá inovativní technologii optické korekce barev, která neutralizuje žluté tóny. Odstraňuje až 100 % povrchových skvrn způsobených jídlem a nápoji.
FloraBand lepové desky k ochraně rostlin, 5 ks
Papírny Moudrý FeroBand
FloraBand lepové desky k ochraně rostlin, 5 ks
Kód: 78323
Kód dod.: 675178
EAN: 8594021250633
100%
48.90 Kč
9.78Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lapač přitahuje škůdce svou žlutou barvou, snadná aplikace, šipka se zapíchne do hlíny vedle rostliny, rozměry 16 x 5 cm, lepová plocha 4,7 x 9 cm.
Solvina PRO abrazivní mycí pasta na ruce, 5 kg
Zenit Solvina
Solvina PRO abrazivní mycí pasta na ruce, 5 kg
Kód: 62419
Kód dod.: 30503
EAN: 8594004374806
90%
249.90 Kč
49.98Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutá mycí pasta na ruce s jemným abrazivem a aloe vera.
Elegance Alpská louka tekuté mýdlo, 500 ml
Elegance
Elegance Alpská louka tekuté mýdlo, 500 ml
Kód: 2002769
Kód dod.: 787152
EAN: 8594045542233
 
34.90 Kč
69.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekuté mýdlo vhodné k mytí rukou a celého těla s vůní alpské louky.
Power Spray Jar do myčky 3v1, 500 ml
Jar
Power Spray Jar do myčky 3v1, 500 ml
Kód: 2207869
Kód dod.: 700398
EAN: 8001090570222
100%
89.90 Kč
179.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Revoluční víceúčelový sprej 3v1 působí na 100 % každodenní mastnoty na nádobí a v kuchyni před samotným mytím, abyste mohli dosáhnout čistoty a lesku bez námahy.
Wind Horský vánek osvěžovač vzduchu, 300 ml
Tradiko
Wind Horský vánek osvěžovač vzduchu, 300 ml
Kód: 2504734
Kód dod.: 725807
EAN: 8594045541755
 
34.90 Kč
116.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvěžovač vzduchu s neutralizérem pachu a jemnou vůní, která přinese svěží závan do každé místnosti.
-1%Sleva
Aroco práškové potravinářské barvivo, zelená, 5 g
Aroco Aroma®
Aroco práškové potravinářské barvivo, zelená, 5 g
Kód: 2501447
Kód dod.: 974012
EAN: 8590105959867
 
7.90 Kč
8 Kč
1 580Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je vhodná na obarvení Vašich potraviny. Je zdravotně nezávadná a vhodná ke konzumaci. Udělejte Vaše jídlo pestřejší a zábavnější. Obarví Vaše potraviny na zeleno.
LOCTITE Super Bond Power Gel, 4g
Henkel Loctite®
LOCTITE Super Bond Power Gel, 4g
Kód: 2506439
Kód dod.: 500107
EAN: 9000101132946
 
115 Kč
28 750Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
LOCTITE Super Bond Power Gel je univerzální vteřinové lepidlo ve formě gelu.
AKCE
-7%Sleva
Pur Power Lemon prostředek na nádobí, 1,2 l
Henkel Pur
Pur Power Lemon prostředek na nádobí, 1,2 l
Kód: 2505292
Kód dod.: 735191
EAN: 9000101386295
 
82 Kč
87.90 Kč
68.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedinečná kombinace účinných látek pronikne hluboko do skvrn a odstraní tak i ty nejodolnější připáleniny a mastné skvrny i bez velkého drhnutí.
-14%Sleva
Elmex Sensitive Professional Repair & Prevent zubní pasta 75 ml
Elmex®
Elmex Sensitive Professional Repair & Prevent zubní pasta 75 ml
Kód: 2600067
Kód dod.: 885345
EAN: 8718951193765
 
94.90 Kč
109.90 Kč
1 265.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex Sensitive Professional Repair&Prevent je zubní pasta navržená se zaměřením na citlivé zuby, kde technologie Pro-Argin cíleně uzavírá otevřené dentinové kanálky a tím pomáhá rychle zmírnit nepříjemné reakce na teplo, chlad či sladké chutě.
Solvina PRO abrazivní mycí pasta na ruce, 450 g
Zenit Solvina
Solvina PRO abrazivní mycí pasta na ruce, 450 g
Kód: 44486
Kód dod.: 791025
EAN: 8594004374929
100%
39.90 Kč
88.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citrusová tekutá mycí pasta na silně znečištěné ruce s vysokou čisticí schopností pro použití v domácnosti i průmyslu. Obsahuje jemné abrazivum a vyznačuje se velmi dobrým odmašťujícím účinkem.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.