cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Ariel Mountain Spring prací gel, 90 praní, 4,05 l
Ariel®
Ariel Mountain Spring prací gel, 90 praní, 4,05 l
Kód: 2601064
Kód dod.: 765301
EAN: 8006530146326
 
499.90 Kč
5.55Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ariel Mountain Spring prací gel je určený pro praní prádla v pračce. Pomáhá odstranit běžné nečistoty a zanechává prádlo svěží.
Laguna Hammam univerzální prací gel, 37 praní, 1,3 l
Zenit Laguna
Laguna Hammam univerzální prací gel, 37 praní, 1,3 l
Kód: 2602817
Kód dod.: 775357
EAN: 8594004371522
 
159.90 Kč
4.32Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Laguna Hammam univerzální prací gel účinně pere prádlo a zanechává jej svěží s příjemnou vůní.
Laguna Ayurveda univerzální prací gel, 37 praní, 1,3 l
Zenit Laguna
Laguna Ayurveda univerzální prací gel, 37 praní, 1,3 l
Kód: 2602818
Kód dod.: 775358
EAN: 8594004371546
 
159.90 Kč
4.32Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Laguna Ayurveda univerzální prací gel zajišťuje čistotu prádla a příjemnou dlouhotrvající vůni.
Nivea Rose Touch 10minutová hydratační textilní maska 1 ks
Nivea®
Nivea Rose Touch 10minutová hydratační textilní maska 1 ks
Kód: 2200822
Kód dod.: 822461
EAN: 9005800346854
 
59.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea 10minutová hydratační textilní maska Rose Touch s organickou růžovou vodou a kyselinou hyaluronovou intenzivně a dlouhodobě hydratuje pleť a rozjasňuje ji. Pro všechny typy pleti.
Persil prací gel Lavender Freshness 80 praní 3,6 l
Henkel Persil
Persil prací gel Lavender Freshness 80 praní 3,6 l
Kód: 2500842
Kód dod.: 764955
EAN: 9000101598568
 
559.90 Kč
7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil prací gel Lavender Freshness 3,6 l (80 praní) je tekutý prací prostředek s dlouhotrvající svěží vůní levandule.
-3%Sleva
Persil prací gel Color Lavender 40 praní 1,8 L
Persil prací gel Color Lavender 40 praní 1,8 L
Kód: 2602190
Kód dod.: 765246
EAN: 9000101566635
 
359.90 Kč
370 Kč
9Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Persil Expert Lavender je tekutý prací prostředek pro důkladné praní barevného prádla s příjemnou vůní levandule a účinností až na 40 pracích dávek.
Woolite Keratin Therapy Darks Denim Black prací gel, 4,5 l, 75 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Darks Denim Black prací gel, 4,5 l, 75 dávek
Kód: 51602
Kód dod.: 761120
EAN: 5900627056945
94%
279.90 Kč
3.73Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem na denim, černé a tmavé prádlo. Vhodný na jakýkoli materiál, i jemné prádlo.
Parodontax Fluoride zubní pasta 75ml
Parodontax®
Parodontax Fluoride zubní pasta 75ml
Kód: 14178
Kód dod.: 885273
EAN: 5054563227539
 
99.90 Kč
1 332Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax Fluoride zubní pasta vyvinuta speciálně pro každodenní péči o dásně, které mají sklony ke krvácení.
Essence Lesk na rty Dulce de leche BOMB 01 Cream Come True, 10 ml
Essence
Essence Lesk na rty Dulce de leche BOMB 01 Cream Come True, 10 ml
Kód: 2601736
Kód dod.: ES586674
EAN: 4059729586674
 
34 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zářivý hnědý odstín se zlatým třpytem. Essence Dulce de Leche Bomb 01 Cream Come True je lesk na rt
Chante Clair Tekutý prací prostředek Lavatrice Muschio Bianco 3,6L
Chante Clair
Chante Clair Tekutý prací prostředek Lavatrice Muschio Bianco 3,6L
Kód: 2509039
Kód dod.: 775411
EAN: 8015194534035
100%
319.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý prací prostředek, který zajistí dokonale čisté prádlo a zanechá ho provoněné jemnou, dlouhotrvající vůní bílého mošusu.
Colgate Max White Ultra Freshness Pearls zubní pasta 50 ml
Colgate®
Colgate Max White Ultra Freshness Pearls zubní pasta 50 ml
Kód: 2600902
Kód dod.: 885063
EAN: 8718951505100
 
119.90 Kč
2 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate Max White bělicí zubní pasta Ultra Fresh Pearls s hřejivou bohatou pěnou, která obsahuje miliony molekul aktivního kyslíku. Zubní pasta je neabrazivní a zároveň je bezpečná pro vaši sklovinu.
WaschKönig prací gel Universal Lavendel Kroatien - 110 dávek 3,305 L
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig prací gel Universal Lavendel Kroatien - 110 dávek 3,305 L
Kód: 2501472
Kód dod.: 761312
EAN: 4260418936025
85%
144.90 Kč
1.32Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný prací gel s jemnou levandulovou vůní, vhodný pro všechny typy prádla.
Vileda 2v1 smetáček a lopatka s lištou
Vileda®
Vileda 2v1 smetáček a lopatka s lištou
Kód: 76697
Kód dod.: 575471
EAN: 4023103172326
100%
139.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Smete nečistoty jedním tahem i z těžko přístupných míst. 2 druhy štětin pro jemný úklid v rozích pro zametení i drobnějších nečistot.
Jelen prací gel Na vlnu a merino, 30 praní, 1,35 l
Jelen®
Jelen prací gel Na vlnu a merino, 30 praní, 1,35 l
Kód: 1902841
Kód dod.: 765177
EAN: 8592613550086
 
174.90 Kč
5.83Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eko prací gel na vlnu i merino, založen na bázi lněného mýdla, změkčuje prádlo a nezanáší textilní vlákna
Elmex Sensitive Sensitivity + Gum Strength Whitening zubní pasta pro citlivé zuby a dásně, 75 ml
Elmex®
Elmex Sensitive Sensitivity + Gum Strength Whitening zubní pasta pro citlivé zuby a dásně, 75 ml
Kód: 2602063
Kód dod.: 885185
EAN: 8718951793774
 
109.90 Kč
1 465.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex Sensitive Sensitivity + Gum Strength Whitening zubní pasta je určena pro citlivé zuby a péči o dásně.
-2%Sleva
Sensodyne Pronamel Junior zubní pasta pro děti 6-12 let 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Pronamel Junior zubní pasta pro děti 6-12 let 75 ml
Kód: 2603088
Kód dod.: 885418
EAN: 5054563298072
 
98 Kč
99.90 Kč
1 960Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Pronamel Junior zubní pasta pro děti 6–12 let, 75 ml byla vyvinuta ve spolupráci se zubními lékaři speciálně pro děti ve věku 6 až 12 let.
Waschkönig Color Parfume de Paris prací gel 100 dávek, 3 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Color Parfume de Paris prací gel 100 dávek, 3 l
Kód: 2603017
Kód dod.: 759249
EAN: 4260418936704
 
129.90 Kč
1.3Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Waschkönig Color Perfume de Paris je určený pro praní barevného prádla.
Solvina Industry pilinová mycí pasta na ruce, 450 g
Zenit Solvina
Solvina Industry pilinová mycí pasta na ruce, 450 g
Kód: 48485
Kód dod.: 791014
EAN: 85939370
100%
34.90 Kč
77.56Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pilinová mycí pasta na ruce. Složky na bázi přírodních materiálů pomáhají čistit pokožku hluboko do pórů. Důkladně odstraňuje různé druhy nečistot. Obsahuje glycerin, který příznivě působí na pokožku, zanechává ji hebkou a svěží. Vhodná pro časté pou
AKCE
Energizer Alkaline Power AA tužková baterie, 4 ks
Energizer®
Energizer Alkaline Power AA tužková baterie, 4 ks
Kód: 81231
Kód dod.: 961012
EAN: 7638900246599
 
50 Kč
12.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spolehlivé alkalické baterie vhodné pro každodenní použití.
AKCE
-13%Sleva
Taft Men V12 Power Gel gel na vlasy, 150 ml
Henkel Taft®
Taft Men V12 Power Gel gel na vlasy, 150 ml
Kód: 2404410
Kód dod.: 863304
EAN: 9000101723083
 
130 Kč
149.90 Kč
866.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pánský gel na vlasy pomůže k vysněným účesům díky rychleschnoucí receptuře V12 - bez pocitu slepených vlasů a beze zbytků.
Domestos Power Fresh Spring Fresh WC gel, 700 ml
Domestos
Domestos Power Fresh Spring Fresh WC gel, 700 ml
Kód: 2305488
Kód dod.: 717123
EAN: 8720181345937
 
59.90 Kč
85.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný dezinfekční WC gel likviduje 99,99 % bakterií a virů, odstraňuje zašlou špínu a vodní kámen a zanechává toaletu čistou a voňavou.
Domestos Power Fresh Ocean Fresh WC gel, 700 ml
Domestos
Domestos Power Fresh Ocean Fresh WC gel, 700 ml
Kód: 2305902
Kód dod.: 717120
EAN: 8720181293610
 
59.90 Kč
85.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný dezinfekční WC gel likviduje 99,99 % bakterií a virů, odstraňuje zašlou špínu a vodní kámen a zanechává toaletu čistou a voňavou.
Aroco práškové potravinářské barvivo, žlutá žloutková, 5 g
Aroco Aroma®
Aroco práškové potravinářské barvivo, žlutá žloutková, 5 g
Kód: 2504624
Kód dod.: 974013
EAN: 8590105959904
 
7.90 Kč
1 580Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je vhodná na obarvení Vašich potraviny. Je zdravotně nezávadná a vhodná ke konzumaci. Udělejte Vaše jídlo pestřejší a zábavnější. Obarví Vaše potraviny na žloutkově žlutou.
AKCE
-16%Sleva
Biom Mravenci EX prášek proti mravencům, 250 g
Biom
Biom Mravenci EX prášek proti mravencům, 250 g
Kód: 2507770
Kód dod.: 674442
EAN: 8595078517250
 
87 Kč
104 Kč
348Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinná nástraha na mravence pro vyhubení celého hnízda.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.