cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
Perwoll prací gel Mega Renew Dark Bloom 75 praní, 3750 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Mega Renew Dark Bloom 75 praní, 3750 ml
Kód: 2507370
Kód dod.: 761046
EAN: 9000101811735
 
421 Kč
5.61Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Perwoll Renew Dark Bloom je speciálně navržen pro péči o tmavé prádlo. Jeho jedinečná formula chrání intenzitu barev a zachovává jemnost textilií, aniž by způsobovala jejich ztrátu.
Perwoll prací gel Renew Black na černé a tmavé, 80 praní, 4000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Black na černé a tmavé, 80 praní, 4000 ml
Kód: 2500208
Kód dod.: 761039
EAN: 9000101810264
 
439.90 Kč
5.5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zvolte si Perwoll, prací prostředek určený pro tmavé prádlo, který přesahuje rámec běžného čištění, a dopřejte svému oblečení péči, kterou si zaslouží.
AKCE
Odol Perlička zubní pasta pro děti, příchuť máta, 0-2 roky, 50 ml
Odol®
Odol Perlička zubní pasta pro děti, příchuť máta, 0-2 roky, 50 ml
Kód: 2508787
Kód dod.: 888031
EAN: 5054563265821
 
34.90 Kč
698Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Odol Perlička s mátovou příchutí je speciálně vyvinuta pro nejmenší děti ve věku od narození do 2 let.
AKCE
Odol Perlička zubní pasta pro děti, příchuť  jahoda, 3-6 let, 50 ml
Odol®
Odol Perlička zubní pasta pro děti, příchuť jahoda, 3-6 let, 50 ml
Kód: 2508811
Kód dod.: 888034
EAN: 5054563265807
 
34.90 Kč
698Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zábavné čištění zoubků s jahodovou příchutí! Zubní pasta Odol Perlička je speciálně vyvinuta pro děti ve věku 3 až 6 let, aby si snadno a s chutí osvojily správné návyky v péči o zuby.
Avrilé Intense White prací gel na bílé prádlo, 40 praní 1,5 l
Avrilé
Avrilé Intense White prací gel na bílé prádlo, 40 praní 1,5 l
Kód: 2600995
Kód dod.: 757048
EAN: 8594220860060
 
119.90 Kč
3Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce účinný prací gel Avrilé Intense White s novou vylepšenou technologií je speciálně vyvinutý pro praní bílého a světlého prádla.
AKCE
-8%Sleva
Bonux White Polar Ice Fresh prací gel, 72 praní, 3,6 l
Bonux
Bonux White Polar Ice Fresh prací gel, 72 praní, 3,6 l
Kód: 2601304
Kód dod.: 765285
EAN: 4061746509147
 
247 Kč
269.90 Kč
3.43Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bonux White Polar Ice Fresh prací gel je určen pro praní světlého prádla a zanechává svěží vůni.
Elmex dětský balíček zubní pasta + zubní kartáček + kelímek
Elmex®
Elmex dětský balíček zubní pasta + zubní kartáček + kelímek
Kód: 2600070
Kód dod.: 885125
EAN: 8718951772304
 
189.90 Kč
189.9Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex dětský balíček obsahuje zubní pastu, kartáček a kelímek pro každodenní péči o dětské zuby.
Odol Plus Fresh Feel zubní pasta s fluoridem 75 ml
Odol®
Odol Plus Fresh Feel zubní pasta s fluoridem 75 ml
Kód: 2405705
Kód dod.: 885139
EAN: 5054563010315
 
34.90 Kč
465.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odol Plus Fresh Feell je zubní pasta s fluoridem pro zdravé dásně a zuby.
Colgate zubní pasta Max Fresh Cooling Crystals 125 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta Max Fresh Cooling Crystals 125 ml
Kód: 2600094
Kód dod.: 885179
EAN: 8718951313675
 
84.90 Kč
679.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta přináší intenzivní a dlouhotrvající svěžest díky chladivým krystalkům, pomáhá chránit před zubním kazem a zanechává dech svěží až 10× déle.
Colgate Max White Ultra Multiprotect zubní pasta 50 ml
Colgate®
Colgate Max White Ultra Multiprotect zubní pasta 50 ml
Kód: 2600915
Kód dod.: 885348
EAN: 8718951563544
 
119.90 Kč
2 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate Max White Multiprotect zubní pasta s inovativní technologií hloubkové kyslíkové reakce pomáhá odstraňovat skvrny způsobené jídlem a nápoji a bránit jejich opětovnému vzniku. Vhodná pro citlivé zuby.
AKCE
Persil prací kapsle Discs 4v1 Deep Clean Color 22 dávek
Persil prací kapsle Discs 4v1 Deep Clean Color 22 dávek
Kód: 2601682
Kód dod.: 759339
EAN: 9000101829099
 
290 Kč
13.18Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil Discs 4in1 Deep Clean Color prací kapsle jsou určeny pro praní barevného prádla. Pomáhají odstranit běžné nečistoty a udržet prádlo čisté a svěží.
Essence what the fake! lesk na rty PLUMPING 103 Bare But Better, 4 ml
Essence
Essence what the fake! lesk na rty PLUMPING 103 Bare But Better, 4 ml
Kód: 2601734
Kód dod.: ES585158
EAN: 4059729585158
 
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte okamžitě plnější, hladký a zářivě lesklý vzhled rtů. S leskem na rty essence what the fake
AKCE
-29%Sleva
Rexona antiperspirant Blue Poppy a Apple, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Blue Poppy a Apple, 150 ml
Kód: 1911607
Kód dod.: 837031
EAN: 8717163680537
 
49.90 Kč
69.90 Kč
332.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dámský antiperspirant ve spreji Rexona Blue Poppy & Apple je navržen tak, aby poskytl 48 hodin ochrany proti pocení a s ním spojeného zápachu, aby ses cítila svěží a chráněná celý den.
AKCE
-13%Sleva
Taft gel na vlasy Power Invisible, 150 ml
Henkel Taft®
Taft gel na vlasy Power Invisible, 150 ml
Kód: 78852
Kód dod.: 864315
EAN: 9000100876452
 
130 Kč
149.90 Kč
866.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gel na vlasy, který poskytuje neviditelnou fixaci a výborné stylingové výsledky.
Papírna Moudrý SilverBand past na rybenky, 2 ks
Papírny Moudrý
Papírna Moudrý SilverBand past na rybenky, 2 ks
Kód: 2500204
Kód dod.: 675175
EAN: 8594021251043
 
28.90 Kč
14.45Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednostranně lepicí pás, který se skládá do tvaru trojúhelníku. Lapač zajišťuje účinný odchyt rybenek (Lepisma saccharina).
AKCE
-21%Sleva
Mravenci EX prášek nástraha na mravence, 100 g
Biom
Mravenci EX prášek nástraha na mravence, 100 g
Kód: 2507060
Kód dod.: 674440
EAN: 8595078516758
 
29.90 Kč
38 Kč
299Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Insekticidní přípravek ve formě popraše pro kontrolu lezoucího hmyzu včetně švábů, mravenců, štěnic a pavouků pro ošetření prasklin a spár ve vnitřních prostorech.
Pur Power  Lemon prostředek na nádobí, 750 ml
Henkel Pur
Pur Power Lemon prostředek na nádobí, 750 ml
Kód: 2403211
Kód dod.: 735214
EAN: 9000101386356
 
69.90 Kč
93.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedinečná kombinace účinných látek pronikne hluboko do skvrn a odstraní tak i ty nejodolnější připáleniny a mastné skvrny i bez velkého drhnutí.
AKCE
Pur Power Apple prostředek na nádobí, 750 ml
Henkel Pur
Pur Power Apple prostředek na nádobí, 750 ml
Kód: 2403210
Kód dod.: 735215
EAN: 9000101386141
 
63 Kč
84Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedinečná kombinace účinných látek pronikne hluboko do skvrn a odstraní tak i ty nejodolnější připáleniny a mastné skvrny i bez velkého drhnutí.
Chante Clair tuhé prací mýdlo Savon Marseille 300 g
Chante Clair
Chante Clair tuhé prací mýdlo Savon Marseille 300 g
Kód: 2509045
Kód dod.: 775424
EAN: 8005150001015
100%
49.90 Kč
166.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tuhé prací mýdlo účinně odstraňuje skvrny, chrání vlákna prádla a zanechává textilie svěže provoněné tradiční vůní marseillského mýdla.
Woolite Keratin Therapy Delicate & Wool prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Delicate & Wool prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Kód: 2004536
Kód dod.: 761133
EAN: 5900627090536
100%
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem na jemné a vlněné prádlo.
AKCE
-2%Sleva
Perwoll prací gel Mega XXL Renew Dark Bloom 80 praní, 4000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Mega XXL Renew Dark Bloom 80 praní, 4000 ml
Kód: 2500207
Kód dod.: 761037
EAN: 9000101811704
 
331 Kč
337 Kč
4.14Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Perwoll Renew Dark Bloom je speciálně navržen pro péči o tmavé prádlo. Jeho jedinečná formula chrání intenzitu barev a zachovává jemnost textilií, aniž by způsobovala jejich ztrátu.
Versace Pour Homme toaletní voda 100 ml + sprchový gel na tělo i vlasy 150 ml + toaletní voda 5 ml, dárková sada pro muže
Versace
Versace Pour Homme toaletní voda 100 ml + sprchový gel na tělo i vlasy 150 ml + toaletní voda 5 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2502296
Kód dod.: 14564
EAN: 8011003899968
 
2 010 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citrusově - kořeněná vůně uvedena na trh v roce 2005 Pánská novinka Versace pour Homme v sobě nese
-46%Sleva
Essence Extreme Shine lesk na rty 10 Sparkling Purple 5 ml
Essence
Essence Extreme Shine lesk na rty 10 Sparkling Purple 5 ml
Kód: 2301824
Kód dod.: ES407917
EAN: 4059729407917
 
29.90 Kč
55 Kč
5 980Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pokud chcete extra lesk a wet look efekt, lesk na rty extreme shine by ve vaší výbavě neměl chybět –
AKCE
Bros prášek proti mravencům, 1 kg
Bros
Bros prášek proti mravencům, 1 kg
Kód: 2201630
Kód dod.: 01759
EAN: 5904517343597
 
274 Kč
274.90 Kč
274Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášek pro likvidací mravenců v interierech a jejich těsné blízkosti: terasy, příjezdové cesty, chodníky, letní domky, apod.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.