cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-3%Sleva
Persil prací gel Color Lavender 40 praní 1,8 L
Persil prací gel Color Lavender 40 praní 1,8 L
Kód: 2602190
Kód dod.: 765246
EAN: 9000101566635
 
359.90 Kč
370 Kč
9Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Persil Expert Lavender je tekutý prací prostředek pro důkladné praní barevného prádla s příjemnou vůní levandule a účinností až na 40 pracích dávek.
Pur Power  Lemon prostředek na nádobí, 750 ml
Henkel Pur
Pur Power Lemon prostředek na nádobí, 750 ml
Kód: 2403211
Kód dod.: 735214
EAN: 9000101386356
 
69.90 Kč
93.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedinečná kombinace účinných látek pronikne hluboko do skvrn a odstraní tak i ty nejodolnější připáleniny a mastné skvrny i bez velkého drhnutí.
AKCE
Pur Power Apple prostředek na nádobí, 750 ml
Henkel Pur
Pur Power Apple prostředek na nádobí, 750 ml
Kód: 2403210
Kód dod.: 735215
EAN: 9000101386141
 
63 Kč
84Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedinečná kombinace účinných látek pronikne hluboko do skvrn a odstraní tak i ty nejodolnější připáleniny a mastné skvrny i bez velkého drhnutí.
FloraBand lepové desky k ochraně rostlin, 5 ks
Papírny Moudrý FeroBand
FloraBand lepové desky k ochraně rostlin, 5 ks
Kód: 78323
Kód dod.: 675178
EAN: 8594021250633
100%
48.90 Kč
9.78Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lapač přitahuje škůdce svou žlutou barvou, snadná aplikace, šipka se zapíchne do hlíny vedle rostliny, rozměry 16 x 5 cm, lepová plocha 4,7 x 9 cm.
Solvina PRO abrazivní mycí pasta na ruce, 5 kg
Zenit Solvina
Solvina PRO abrazivní mycí pasta na ruce, 5 kg
Kód: 62419
Kód dod.: 30503
EAN: 8594004374806
90%
249.90 Kč
49.98Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutá mycí pasta na ruce s jemným abrazivem a aloe vera.
Elegance Alpská louka tekuté mýdlo, 500 ml
Elegance
Elegance Alpská louka tekuté mýdlo, 500 ml
Kód: 2002769
Kód dod.: 787152
EAN: 8594045542233
 
34.90 Kč
69.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekuté mýdlo vhodné k mytí rukou a celého těla s vůní alpské louky.
AKCE
-17%Sleva
Power Spray Jar do myčky 3v1, 500 ml
Jar
Power Spray Jar do myčky 3v1, 500 ml
Kód: 2207869
Kód dod.: 700398
EAN: 8001090570222
100%
74.90 Kč
89.90 Kč
149.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Revoluční víceúčelový sprej 3v1 působí na 100 % každodenní mastnoty na nádobí a v kuchyni před samotným mytím, abyste mohli dosáhnout čistoty a lesku bez námahy.
LOCTITE Super Bond Power Gel, 4g
Henkel Loctite®
LOCTITE Super Bond Power Gel, 4g
Kód: 2506439
Kód dod.: 500107
EAN: 9000101132946
 
115 Kč
28 750Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
LOCTITE Super Bond Power Gel je univerzální vteřinové lepidlo ve formě gelu.
-1%Sleva
Aroco práškové potravinářské barvivo, zelená, 5 g
Aroco Aroma®
Aroco práškové potravinářské barvivo, zelená, 5 g
Kód: 2501447
Kód dod.: 974012
EAN: 8590105959867
 
7.90 Kč
8 Kč
1 580Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je vhodná na obarvení Vašich potraviny. Je zdravotně nezávadná a vhodná ke konzumaci. Udělejte Vaše jídlo pestřejší a zábavnější. Obarví Vaše potraviny na zeleno.
Wind Horský vánek osvěžovač vzduchu, 300 ml
Tradiko
Wind Horský vánek osvěžovač vzduchu, 300 ml
Kód: 2504734
Kód dod.: 725807
EAN: 8594045541755
 
34.90 Kč
116.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvěžovač vzduchu s neutralizérem pachu a jemnou vůní, která přinese svěží závan do každé místnosti.
AKCE
-7%Sleva
Pur Power Lemon prostředek na nádobí, 1,2 l
Henkel Pur
Pur Power Lemon prostředek na nádobí, 1,2 l
Kód: 2505292
Kód dod.: 735191
EAN: 9000101386295
 
82 Kč
87.90 Kč
68.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedinečná kombinace účinných látek pronikne hluboko do skvrn a odstraní tak i ty nejodolnější připáleniny a mastné skvrny i bez velkého drhnutí.
Chante Clair Tekutý prací prostředek Lavatrice Muschio Bianco 3,6L
Chante Clair
Chante Clair Tekutý prací prostředek Lavatrice Muschio Bianco 3,6L
Kód: 2509039
Kód dod.: 775411
EAN: 8015194534035
100%
319.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý prací prostředek, který zajistí dokonale čisté prádlo a zanechá ho provoněné jemnou, dlouhotrvající vůní bílého mošusu.
Essence Lesk na rty Dulce de leche BOMB 01 Cream Come True, 10 ml
Essence
Essence Lesk na rty Dulce de leche BOMB 01 Cream Come True, 10 ml
Kód: 2601736
Kód dod.: ES586674
EAN: 4059729586674
 
34 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zářivý hnědý odstín se zlatým třpytem. Essence Dulce de Leche Bomb 01 Cream Come True je lesk na rt
AKCE
-39%Sleva
Woolite Keratin Therapy Darks Denim Black prací gel, 4,5 l, 75 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Darks Denim Black prací gel, 4,5 l, 75 dávek
Kód: 51602
Kód dod.: 761120
EAN: 5900627056945
94%
169.90 Kč
279.90 Kč
2.27Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem na denim, černé a tmavé prádlo. Vhodný na jakýkoli materiál, i jemné prádlo.
AKCE
Jelen prací gel Black na černé prádlo, 60 praní, 2,7 l
Jelen®
Jelen prací gel Black na černé prádlo, 60 praní, 2,7 l
Kód: 1705857
Kód dod.: 100257997
EAN: 8592613579971
100%
229.90 Kč
3.83Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací prostředek na černé prádlo, který zanechá intenzivní tmavé barvy jako nové. Je šetrný k přírodě i k pokožce. Vhodný pro praní v automatické pračce i na ruční praní.
AKCE
-11%Sleva
Azurit prací gel na černé a tmavé prádlo 62 praní, 2048 ml
Tomil® Azurit
Azurit prací gel na černé a tmavé prádlo 62 praní, 2048 ml
Kód: 2206360
Kód dod.: 6871
EAN: 8595025836595
100%
199.90 Kč
224.90 Kč
3.22Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Azurit pokračuje v tradici pracích přípravků z 90. let. Tento prací prostředek má svěží vůni a dokonale pečuje o Vaše prádlo.
Perwoll prací gel Mega Renew Blossom 40 praní, 2000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Mega Renew Blossom 40 praní, 2000 ml
Kód: 2404513
Kód dod.: 759340
EAN: 9000101808476
 
274.90 Kč
6.87Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Perwoll Renew & Blossom je speciálně navržený na jemné a barevné prádlo. Prací gel můžete použivat na různé typy barevného oblečení aniž by ztratilo své intenzivní barvy.
-1%Sleva
Perwoll prací gel Mega Renew Blossom 80 praní, 4 L
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Mega Renew Blossom 80 praní, 4 L
Kód: 2508664
Kód dod.: 761051
EAN: 9000101810653
 
439.90 Kč
443 Kč
5.5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Perwoll Renew Blossom je tekutý prací gel určený pro barevné a jemné prádlo.
AKCE
Jelen univerzální prací gel luční kvítí, 60 praní, 2,7 l
Jelen®
Jelen univerzální prací gel luční kvítí, 60 praní, 2,7 l
Kód: 2501960
 
EAN: 8596422551678
100%
229.90 Kč
3.83Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jelen Univerzální prací gel Luční kvítí je šetrný a zároveň účinný prací prostředek vhodný pro všechny druhy tkanin a barev.
REX prací gel Sensitive & Pure 50 praní, 2,25L
Henkel Rex
REX prací gel Sensitive & Pure 50 praní, 2,25L
Kód: 2507514
Kód dod.: 765419
EAN: 9000101800296
 
289.90 Kč
5.8Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rex Sensitive & Pure účinně odstraňuje skvrny a je speciálně vyvinut pro lidi s citlivou pokožkou. Složení obsahuje hypoalergenní parfém a 0 % barviv.
AKCE
Rex Aromatherapy Orchid Color prací gel, 2,25 l, 50 dávek
Henkel Rex
Rex Aromatherapy Orchid Color prací gel, 2,25 l, 50 dávek
Kód: 2507723
Kód dod.: 765417
EAN: 9000101803396
 
290 Kč
5.8Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s dlouhotrvající svěží vůní orchideje pro zářivě čisté prádlo.
Colgate Max White Ultra Freshness Pearls zubní pasta 50 ml
Colgate®
Colgate Max White Ultra Freshness Pearls zubní pasta 50 ml
Kód: 2600902
Kód dod.: 885063
EAN: 8718951505100
 
119.90 Kč
2 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate Max White bělicí zubní pasta Ultra Fresh Pearls s hřejivou bohatou pěnou, která obsahuje miliony molekul aktivního kyslíku. Zubní pasta je neabrazivní a zároveň je bezpečná pro vaši sklovinu.
Vileda 2v1 smetáček a lopatka s lištou
Vileda®
Vileda 2v1 smetáček a lopatka s lištou
Kód: 76697
Kód dod.: 575471
EAN: 4023103172326
100%
139.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Smete nečistoty jedním tahem i z těžko přístupných míst. 2 druhy štětin pro jemný úklid v rozích pro zametení i drobnějších nečistot.
-2%Sleva
Sensodyne Pronamel Junior zubní pasta pro děti 6-12 let 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Pronamel Junior zubní pasta pro děti 6-12 let 75 ml
Kód: 2603088
Kód dod.: 885418
EAN: 5054563298072
 
98 Kč
99.90 Kč
1 960Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Pronamel Junior zubní pasta pro děti 6–12 let, 75 ml byla vyvinuta ve spolupráci se zubními lékaři speciálně pro děti ve věku 6 až 12 let.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.