cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Silan aviváž Fresh Control Cool Fresh 35 praní, 770 ml
Henkel Silan
Silan aviváž Fresh Control Cool Fresh 35 praní, 770 ml
Kód: 2404527
Kód dod.: 759331
EAN: 9000101583861
 
74.90 Kč
2.14Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silan Fresh Control Cool Fresh poskytuje intenzivní dlouhotrvající svěžest, kdykoli je potřeba, díky osvěžující technologii neutralizující zápachy.
-13%Sleva
Sunsilk šampon Bye Bye Frizz pro krepaté a poškozené vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampon Bye Bye Frizz pro krepaté a poškozené vlasy, 250 ml
Kód: 2501586
Kód dod.: 794634
EAN: 8720182541307
 
69.90 Kč
79.90 Kč
279.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové složení Active-Fusion, obohacené o magickou trojici ingrediencí: Mandlový olej, známý pro výživu a boj proti krepatění.
Fa sprchový krém Mystic Moments s vůní mučenky, 400 ml
Henkel Fa
Fa sprchový krém Mystic Moments s vůní mučenky, 400 ml
Kód: 2505763
Kód dod.: 797162
EAN: 9000101704457
 
84.90 Kč
212.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvěžte své tělo a mysl a nechte své smysly objevovat svět se značkou Fa. Objevte sprchový krém Fa Mystic Moments s vůní mučenky.
Real Green Clean prací gel, 42 praní, 1,5 l
Zenit Real
Real Green Clean prací gel, 42 praní, 1,5 l
Kód: 2505140
Kód dod.: 765179
EAN: 8594004373199
 
184.90 Kč
4.4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel na bílé a barevné prádlo bez fosfátů, barviv a optických rozjasňovačů.
Real Green Clean prací gel, 142 praní, 5 l
Real Green Clean prací gel, 142 praní, 5 l
Kód: 2506031
Kód dod.: 765184
EAN: 8594004375919
 
554.90 Kč
3.91Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel na bílé a barevné prádlo bez fosfátů, barviv a optických rozjasňovačů.
PATTEX Fix Super PL50 univerzální montážní lepidlo, bílé, tuba 250 g
Henkel Pattex®
PATTEX Fix Super PL50 univerzální montážní lepidlo, bílé, tuba 250 g
Kód: 2502877
Kód dod.: 501920
EAN: 8595041700849
 
155 Kč
620Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex FIX Super je montážní lepidlo k lepení porézních materiálů pro použití v interiéru. Lepí lehké a savé materiály, např. dekorativní desky, polystyrenové prvky, dřevěné desky a zárubně apod.
CXS Furny Kombi pracovní rukavice velikost 9 blistr, 1 pár
CXS®
CXS Furny Kombi pracovní rukavice velikost 9 blistr, 1 pár
Kód: 2508749
Kód dod.: 598877
EAN: 8591940299675
 
94.90 Kč
95 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pracovní rukavice CXS Furny Kombi ve velikosti 9 jsou odolné kombinované rukavice vhodné pro náročnější manuální práci.
Duck WC blok Fresh Discs Mint Mission, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Mint Mission, 36 ml
Kód: 2601161
Kód dod.: 719969
EAN: 5000204423693
 
74.90 Kč
2 080.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Duck WC blok Fresh Discs Mint Mission pomáhá udržet toaletu svěží mezi jednotlivými spláchnutími. Gelové disky uvolňují při splachování příjemnou mátovou vůni.
Duck WC blok Fresh Discs Hibiscus Hyperspace, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Hibiscus Hyperspace, 36 ml
Kód: 2601162
Kód dod.: 719968
EAN: 5000204423662
 
74.90 Kč
2 080.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Duck WC blok Fresh Discs Hibiscus Hyperspace pomáhá udržet toaletu svěží mezi jednotlivými spláchnutími. Gelové disky se aplikují přímo do mísy a při každém spláchnutí uvolňují příjemnou vůni.
-1%Sleva
Palmolive Naturals Fig & Milk sprchový gel, 500 ml
Palmolive
Palmolive Naturals Fig & Milk sprchový gel, 500 ml
Kód: 2602659
Kód dod.: 795279
EAN: 8718951765009
 
89.90 Kč
91 Kč
179.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palmolive Naturals Fig & Milk sprchový gel jemně čistí pokožku a zanechává ji hebkou s příjemnou vůní fíků a mléka.
Essence pero na oční linky Super fine 01, 1 ml
K NÁKUPU NAVÍC
Essence pero na oční linky Super fine 01, 1 ml
Kód: 2602837
 
EAN: 4059729421494
 
0 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nakupte výrobky essence nad 199 Kč a dostanete 1 kus essence oční linky Super fine NAVÍC! JEDEN DÁR
Nivea sprchový gel Creme Soft, náhradní náplň, 500 ml
Nivea®
Nivea sprchový gel Creme Soft, náhradní náplň, 500 ml
Kód: 2603142
Kód dod.: 797030
EAN: 4006000184067
 
149.90 Kč
299.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
NIVEA Creme Soft 500 ml je praktická náhradní náplň pečujícího sprchového gelu s mandlovým olejem, která pokožku jemně myje a zanechává ji příjemně hebkou a hydratovanou.
Norkový výživný krém, 33 g
Karlovarská kosmetika® Norková řada
Norkový výživný krém, 33 g
Kód: 08795
Kód dod.: 821140
EAN: 8594007051117
98%
129.90 Kč
3 936.36Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mastný pleťový krém ke každodenní péči a ošetřování všech typů pleti, zejména suché. Vhodný k večernímu ošetření, k prevenci ochablé pleti a tvorby vrásek.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 14 slonová kost, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 14 slonová kost, 5 kg
Kód: 2502763
Kód dod.: 355139
EAN: 8590892113015
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 03 šedá středně, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 03 šedá středně, 5 kg
Kód: 2502755
Kód dod.: 355122
EAN: 8590892112926
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 03 šedá středně, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 03 šedá středně, 10 kg
Kód: 2502756
Kód dod.: 355124
EAN: 8590892112070
 
2 809 Kč
280.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 02 světle šedá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 02 světle šedá, 10 kg
Kód: 2502753
Kód dod.: 355118
EAN: 8590892112063
 
2 809 Kč
280.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 14 slonová kost, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 14 slonová kost, 10 kg
Kód: 2503091
Kód dod.: 355140
EAN: 8590892112162
 
2 809 Kč
280.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 03 šedá středně, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 03 šedá středně, 700 g
Kód: 2502754
Kód dod.: 355121
EAN: 8590892112230
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 14 slonová kost, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 14 slonová kost, 700 g
Kód: 2502762
Kód dod.: 355137
EAN: 8590892112322
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
L'Oréal Paris Revitalift Filler HA vyplňující denní krém proti stárnutí 50 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Paris Revitalift Filler HA vyplňující denní krém proti stárnutí 50 ml
Kód: 2602782
Kód dod.: 822740
EAN: 3600522895114
 
444.90 Kč
8 898Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
L'Oréal Paris Revitalift Filler HA denní krém s kyselinou hyaluronovou pomáhá vyplňovat vrásky, intenzivně hydratuje pleť a přispívá k mladistvějšímu vzhledu.
Astrid Collagen Pro noční krém, 50 ml
Astrid
Astrid Collagen Pro noční krém, 50 ml
Kód: 1810165
Kód dod.: 820443
EAN: 8592297002871
 
174.90 Kč
3 498Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Noční krém proti vráskám využívá inovativní technologii, která pomáhá navrátit pleti mladistvý vzhled. Vyhlazuje vrásky a jemné linky a viditelně zlepšuje pevnost, pružnost a plnost pleti pro remodelované kontury obličeje.
Alpa univerzální masážní krém, 250 ml
ALPA® Francovka
Alpa univerzální masážní krém, 250 ml
Kód: 10559
Kód dod.: 00295
EAN: 85922204
92%
134.90 Kč
539.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální masážní krém pro okamžitý a dlouhodobý pocit uvolnění a osvěžení s vysokým obsahem minerálního oleje, který vytváří na povrchu pokožky kluzký film a tím zaručí možnost masáže bez nepřijemného tření.
Listerine Fresh Burst ústní voda, 500 ml
Listerine®
Listerine Fresh Burst ústní voda, 500 ml
Kód: 52043
Kód dod.: 889012
EAN: 3574660389142
100%
124.90 Kč
249.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Listerine Fresh Burst poskytuje při používání dvakrát denně 24 hodinovou ochranu proti zubnímu povlaku a udržuje svěží dech.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.