cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Duck WC blok Fresh Discs Levandule, 2× 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Levandule, 2× 36 ml
Kód: 2500239
Kód dod.: 720224
EAN: 5000204338980
 
129.90 Kč
1 804.17Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC gel Duck Fresh Discs Levandule dokonale vyčistí Vaší toaletu a velmi spolehlivě ji ochrání před vodním kamenem. Stačí jednoduše aplikovat na vnitřní stěnu mísy a gelový disk Duck se chopí práce za vás.
-3%Sleva
Nivea Care & Hold krémový gel na vlasy, 150 ml
Nivea®
Nivea Care & Hold krémový gel na vlasy, 150 ml
Kód: 2504656
Kód dod.: 863430
EAN: 4005808681396
 
139.90 Kč
144.90 Kč
932.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Měňte a upravujte účes během celého dne! Nagelované vlasy už nemusí být slepené a vypadat nepřirozeně. Dopřejte jim elastickou fixaci bez tvrdnutí - NIVEA Gel na vlasy Care&Hold.
Nivea Creme Soft tekuté mýdlo náhradní náplň, 500 ml
Nivea®
Nivea Creme Soft tekuté mýdlo náhradní náplň, 500 ml
Kód: 06054
Kód dod.: 789033
EAN: 4006000184036
100%
89.90 Kč
179.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Suché ruce budou minulostí! Díky šetrné péči se zvláčňujícím mandlovým olejem budou vaše ruce krásně čisté a dokonale hydratované. Vsaďte na - NIVEA Krémové tekuté mýdlo Creme Soft.
AKCE
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 09 tmavě hnědá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 09 tmavě hnědá, 700 g
Kód: 2502776
Kód dod.: 355184
EAN: 8590892112292
 
219 Kč
312.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
AKCE
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 04 tmavá šedá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 04 tmavá šedá, 700 g
Kód: 2502757
Kód dod.: 355129
EAN: 8590892112247
 
219 Kč
312.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 18 červená jahoda, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 18 červená jahoda, 5 kg
Kód: 2502787
Kód dod.: 355204
EAN: 8590892113459
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 19 světle hnědá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 19 světle hnědá, 5 kg
Kód: 2503079
Kód dod.: 355192
EAN: 8590892113558
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
AKCE
-3%Sleva
Parodontax Posílení a ochrana dásní Fresh Mint zubní pasta pro dásně, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Posílení a ochrana dásní Fresh Mint zubní pasta pro dásně, 75 ml
Kód: 2601447
Kód dod.: 885403
EAN: 5054563206299
 
146 Kč
149.90 Kč
1 946.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax Posílení a ochrana dásní zubní pasta je určena pro péči o dásně a každodenní hygienu.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 06 zelená, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 06 zelená, 5 kg
Kód: 2502765
Kód dod.: 355147
EAN: 8590892112957
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Astrid Collagen Pro noční krém, 50 ml
Astrid
Astrid Collagen Pro noční krém, 50 ml
Kód: 1810165
Kód dod.: 820443
EAN: 8592297002871
 
174.90 Kč
3 498Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Noční krém proti vráskám využívá inovativní technologii, která pomáhá navrátit pleti mladistvý vzhled. Vyhlazuje vrásky a jemné linky a viditelně zlepšuje pevnost, pružnost a plnost pleti pro remodelované kontury obličeje.
Eternal pololesk akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, Ral 9003 bílá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal pololesk akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, Ral 9003 bílá, 700 g
Kód: 2504695
Kód dod.: 355285
EAN: 8590892120570
 
279 Kč
398.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním i venkovním nátěrům dřeva, dřevovláknových, dřevotřískových a třískocementových desek, sádrokartonu, nepochozího betonu a kovových podkladů opatřených antikorozním nátěrem.
AKCE
-15%Sleva
Alpa Pamenol bylinný masážní krém, 40 g
ALPA® Francovka
Alpa Pamenol bylinný masážní krém, 40 g
Kód: 10577
Kód dod.: 820055
EAN: 8594001770472
95%
27.90 Kč
32.90 Kč
697.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemný bylinný masážní krém s obsahem mentolu, kafru, eukalyptu a peprmintu pro úlevu při revmatických bolestech, nachlazení, bolestech hlavy, tělesné únavě a při pohmožděninách.
Industrol Plus vrchní barva na kov i dřevo S2071, 1000 bílá, 750 ml
Industrol
Industrol Plus vrchní barva na kov i dřevo S2071, 1000 bílá, 750 ml
Kód: 2503896
Kód dod.: 210066
EAN: 8595073021875
 
322 Kč
429.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ke konečným vrchním nátěrům na kov i dřevo vystavených přímým povětrnostním vlivům i pro nátěry v interierech. Nanáší se obvykle v jedné až dvou vrstvách na předem vypracovaný podklad.
AKCE
-4%Sleva
Nivea Creme Care sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Creme Care sprchový gel, 500 ml
Kód: 2204127
Kód dod.: 795117
EAN: 9005800282497
 
119.90 Kč
124.90 Kč
239.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si pořádnou dávku hydratace i během sprchování! Jemná péče s provitamíny pokožku hýčká a zanechává ji nádherně hebkou. Vyzkoušejte - NIVEA Pečující sprchový gel Creme Care.
Indulona krém na ruce Obnovující zázrak, 50 ml
Indulona®
Indulona krém na ruce Obnovující zázrak, 50 ml
Kód: 2401462
Kód dod.: 820028
EAN: 8592297010098
90%
49.90 Kč
998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona krém na ruce obnovující zázrak byl speciálně vyvinutý tak, aby efektivně hydratoval pokožku, chránil ji před vysušováním a posiloval ji před vnějšími vlivy. Uzamyká v pokožce vlhkost a poskytuje jí dlouhotrvající ochranu.
Indulona Profi Měsíčková krém na ruce, 100 g
Indulona®
Indulona Profi Měsíčková krém na ruce, 100 g
Kód: 92807
Kód dod.: 820072
EAN: 8586017550636
94%
44.90 Kč
449Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Každodenní ošetření podrážděné a suché pokožky a její ochrana při práci. Pomáhá při regeneraci, okamžitě zklidňuje, má protizánětlivé účinky a urychluje hojení drobných ran, obsahuje výtažek z měsíčku lékařského.
AKCE
-12%Sleva
Syoss Pure Fresh suchý šampon, 200 ml
Henkel Syoss
Syoss Pure Fresh suchý šampon, 200 ml
Kód: 1900350
Kód dod.: 845525
EAN: 9000101231502
 
150 Kč
169.90 Kč
750Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Suchý šampon SYOSS Volume Collagen & Lift, který vám zaručí dokonalý vzhled vlasů snadno a rychle - pouze nastříkejte a vyčešte.
Cif krém Pink tekutý písek, 500 ml
Cif
Cif krém Pink tekutý písek, 500 ml
Kód: 68097
Kód dod.: 738038
EAN: 8712561552936
98%
44.90 Kč
89.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cif Cream Pink krémový abrazivní čisticí přípravek s příjemnou květinovou vůní. Snadno uvolní nečistoty a vyčistí i zdánlivě nevyčistitelné v celém domě včetně moderních povrchů.
-4%Sleva
Nivea Baby Ochranný krém na zadeček, 100 ml
Nivea®
Nivea Baby Ochranný krém na zadeček, 100 ml
Kód: 2507415
Kód dod.: 821310
EAN: 9005800369150
 
119.90 Kč
124.90 Kč
1 199Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea Baby Ochranný krém na zadeček se 100 % přírodním mandlovým olejem a vitamíny B5 a E poskytuje spolehlivou ochranu a pečuje o jemnou dětskou pokožku v plenkové oblasti. Veganské a biologicky rozložitelné složení bez mikroplastů a parabenů.
Twister parfém na praní Fresh Breeze, 250 ml
Twister
Twister parfém na praní Fresh Breeze, 250 ml
Kód: 2508245
Kód dod.: 774984
EAN: 8596048012812
 
264.90 Kč
1 059.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Twister parfém na praní Fresh Breeze dodává prádlu svěží vůni během praní. Stačí malé množství pro příjemně provoněné prádlo.
Vaseline Active Fresh antiperspirant roll-on, 50 ml
Vaseline®
Vaseline Active Fresh antiperspirant roll-on, 50 ml
Kód: 2501598
Kód dod.: 834955
EAN: 8886467061714
 
74.90 Kč
1 498Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vaseline Active Fresh – antiperspirant roll-on s 48hodinovou ochranou proti pocení a svěží vůní.
-7%Sleva
Paloma 3vrstvý toaletní papír Green Tea, 16 rolí
Paloma
Paloma 3vrstvý toaletní papír Green Tea, 16 rolí
Kód: 2506148
Kód dod.: 928398
EAN: 3838952024150
 
124.90 Kč
134.90 Kč
0.4Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Užijte si každodenní luxus s toaletním papírem Paloma, který nabízí nejjemnější dotek a zároveň spolehlivou péči. S jeho komfortní texturou a vysokou kvalitou budete zaručeně spokojeni.
Paloma 3vrstvý toaletní papír Green Tea, 10 rolí
Paloma
Paloma 3vrstvý toaletní papír Green Tea, 10 rolí
Kód: 2507466
Kód dod.: 928397
EAN: 3838952018579
 
84.90 Kč
0.46Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Užijte si každodenní luxus s toaletním papírem Paloma, který nabízí nejjemnější dotek a zároveň spolehlivou péči. S jeho komfortní texturou a vysokou kvalitou budete zaručeně spokojeni.
Herbavera březový šampon na mastné vlasy, 550 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera březový šampon na mastné vlasy, 550 ml
Kód: 2504078
Kód dod.: 845018
EAN: 8594009470268
 
59.90 Kč
108.91Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Březový šampon s panthenolem je vhodný pro mastné a normální vlasy. Výtažky břízy mají příznivé účinky na vlasatou část pokožky, čistí póry a působí protizánětlivě.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.