cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-9%Sleva
Party Fun lak na vlasy s glitry stříbrný, 125 ml
Neuvedeno
Party Fun lak na vlasy s glitry stříbrný, 125 ml
Kód: 2601087
Kód dod.: 794770
EAN: 8011400003548
 
50 Kč
55 Kč
400Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Party Fun lak na vlasy s glitry dodá vlasům výrazný třpytivý efekt. Je vhodný pro různé společenské akce, oslavy nebo karnevaly.
Nivea Q10 Anti-Age Care krém na ruce, 100 ml
Nivea®
Nivea Q10 Anti-Age Care krém na ruce, 100 ml
Kód: 2504442
Kód dod.: 820135
EAN: 4005808748280
 
114.90 Kč
1 149Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
I na pokožce rukou je vidět váš věk. Předcházejte prvním příznakům jejího stárnutí díky koenzymu Q10 a kombinaci UVA a UVB filtrů - NIVEA Omlazující krém na ruce Q10 plus.
-3%Sleva
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, buk, 320 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, buk, 320 g
Kód: 2504889
Kód dod.: 511199
EAN: 8591235076493
 
89.90 Kč
92.90 Kč
280.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Detecha Ekoban barva na dřevo i beton, šedá, 2,5 kg
Detecha®
Detecha Ekoban barva na dřevo i beton, šedá, 2,5 kg
Kód: 2503088
Kód dod.: 301472
EAN: 8595002300804
 
509 Kč
203.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná barva na beton a jiné savé materiály s mírnou mechanickou zátěží. Nátěr je pružný s velmi dobrou přilnavostí k podkladu.
Essence What the length! sérum na řasy 4 ml
Essence
Essence What the length! sérum na řasy 4 ml
Kód: 2601809
Kód dod.: ES583185
EAN: 4059729583185
 
125 Kč
31 250Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zvýrazni svou přirozenou krásu s pečujícím sérem na růst řas What the Length! od značky essence. Pra
NUBIAN Kids Krém na opalování SPF 30, 50 g
Nubian
NUBIAN Kids Krém na opalování SPF 30, 50 g
Kód: 2602471
Kód dod.: 815253
EAN: 8585001900150
 
119.90 Kč
2 398Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
NUBIAN Kids Krém na opalování SPF 30 je voděodolný opalovací krém pro děti, který pomáhá chránit citlivou pokožku před UVA a UVB zářením.
Odol Naturals Herbal Fresh pasta na zuby, 75 ml
Odol®
Odol Naturals Herbal Fresh pasta na zuby, 75 ml
Kód: 13821
Kód dod.: 885149
EAN: 5054563198761
100%
39.90 Kč
532Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta obsahuje jedinečnou směs přírodní máty peprné a rostlinných bylin.
Polykar Dřevo dvousložkový tmel na dřevo, brousitelný, 150 g
Polykar
Polykar Dřevo dvousložkový tmel na dřevo, brousitelný, 150 g
Kód: 2503071
Kód dod.: 512350
EAN: 8594007010848
 
179 Kč
1 193.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální tmel s vysokým obsahem dřevní moučky pro tmelení masivu, dřevotřísky, laťovky a veškerých výrobků ze dřeva. Pružný, houževnatý a objemově stálý (pracuje se dřevem), nepropadá se.
Dixi březová vlasová voda na mastné vlasy, 100 ml
Dixi
Dixi březová vlasová voda na mastné vlasy, 100 ml
Kód: 2601384
Kód dod.: 856032
EAN: 8586000089693
 
39.90 Kč
399Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přirozeným způsobem napomáhá výživě vašich vlasů, které se stávají pevnější, mají zdravý vzhled a postupně se zbavují nadbytečné mastnoty. Vyživuje vlasy přímo od kořínků.
AKCE
-3%Sleva
Parodontax Posílení a ochrana dásní Fresh Mint zubní pasta pro dásně, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Posílení a ochrana dásní Fresh Mint zubní pasta pro dásně, 75 ml
Kód: 2601447
Kód dod.: 885403
EAN: 5054563206299
 
146 Kč
149.90 Kč
1 946.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax Posílení a ochrana dásní zubní pasta je určena pro péči o dásně a každodenní hygienu.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 07 červenohnědá, 2,8 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 07 červenohnědá, 2,8 kg
Kód: 2504938
Kód dod.: 355173
EAN: 8590892121232
 
955 Kč
341.07Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 06 zelená, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 06 zelená, 5 kg
Kód: 2502765
Kód dod.: 355147
EAN: 8590892112957
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 09 tmavě hnědá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 09 tmavě hnědá, 700 g
Kód: 2502776
Kód dod.: 355184
EAN: 8590892112292
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 04 tmavá šedá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 04 tmavá šedá, 700 g
Kód: 2502757
Kód dod.: 355129
EAN: 8590892112247
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 18 červená jahoda, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 18 červená jahoda, 5 kg
Kód: 2502787
Kód dod.: 355204
EAN: 8590892113459
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 19 světle hnědá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 19 světle hnědá, 5 kg
Kód: 2503079
Kód dod.: 355192
EAN: 8590892113558
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Astrid Peo regenerující krém na rozpraskané paty, 100 ml
Astrid Peo
Astrid Peo regenerující krém na rozpraskané paty, 100 ml
Kód: 1704288
Kód dod.: 822994
EAN: 8592297002604
70%
79.90 Kč
799Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém je určen k ošetření ztvrdlé, drsné a popraskané kůže na patách. Napomáhá hojení a zacelování prasklin ve zrohovatělé vrstvě kůže.
AKCE
-18%Sleva
Well Done Fine bělicí prací ubrousky, 12 ks
Well Done
Well Done Fine bělicí prací ubrousky, 12 ks
Kód: 1705429
Kód dod.: 772025
EAN: 5998466112359
 
44.90 Kč
54.90 Kč
3.74Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fine bělící ubrousky jsou výborným pomocníkem, který napomáhá zachovávat bílému prádlu svoji zářivou bělost již při nízkých teplotách.
Duck WC blok Fresh Discs Limetka, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Limetka, 36 ml
Kód: 1708994
Kód dod.: 719993
EAN: 5000204339130
100%
74.90 Kč
2 080.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC gel Duck Fresh Discs limetka dokonale vyčistí Vaší toaletu a velmi spolehlivě ji ochrání před vodním kamenem. Provoní celou místnost limetkovou vůní.
Fa Island Vibes Fiji Dream antiperspirant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Island Vibes Fiji Dream antiperspirant, 150 ml
Kód: 1801219
Kód dod.: 835185
EAN: 9000101092226
 
69.90 Kč
466Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte Fa Island Vibes Fiji dream antiperspirant s vůní vodního melounu a kanangy. Bez alkoholu. S technologií dvojitého uvolnění. S efektem proti skvrnám.
AKCE
-25%Sleva
Tesori d'Oriente Ayurveda krémový sprchový gel, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Ayurveda krémový sprchový gel, 250 ml
Kód: 1806492
Kód dod.: 795316
EAN: 8008970043647
100%
59.90 Kč
79.90 Kč
239.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémový sprchový gel s orientální vůní pro ženy.
Lavon čistič na nábytek Dřevo & Lamino, 500 ml
Lavon
Lavon čistič na nábytek Dřevo & Lamino, 500 ml
Kód: 2502468
Kód dod.: 735059
EAN: 8594187143725
 
59.90 Kč
119.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lavon na nábytek Dřevo & Lamino je účinný přípravek pro čištění a leštění dřevěného i laminovaného nábytku.
Real Green Clean tekuté mýdlo, náplň, 5 kg
Zenit Real
Real Green Clean tekuté mýdlo, náplň, 5 kg
Kód: 2505228
Kód dod.: 789225
EAN: 8594004375797
 
324.90 Kč
64.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekuté mýdlo na ruce ve veganské kvalitě.
Harmony Good For Food 2vrstvé kuchyňské utěrky, 2 role
Harmony
Harmony Good For Food 2vrstvé kuchyňské utěrky, 2 role
Kód: 2304250
Kód dod.: 908038
EAN: 8584014007344
 
59.90 Kč
29.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Papírové utěrky v roli, 2-vrstvá, celulóza, v balení 2 ks. Utěrky jsou speciálně určené pro kontakt s jídlem a díky 2 vrstvám mají lepší pevnost a absorpci. Délka jedné role 19 metru.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.