cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Soudal Aquafix těsnící tmel proti vodě, čirá, 300 ml
Soudal
Soudal Aquafix těsnící tmel proti vodě, čirá, 300 ml
Kód: 2504090
Kód dod.: 519184
EAN: 5411183090941
 
245 Kč
816.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Trvalé utěsnění proti pronikání vody při netěsnostech střešních krytin, okapů, svodů, kolem komínů, oken, větracích prvků apod. Může být aplikován i pod vodou. Umožňuje havarijní opravy za deště.
Uniflex štukový akrylový tmel, 1,6 kg
Uniflex®
Uniflex štukový akrylový tmel, 1,6 kg
Kód: 2504497
Kód dod.: 511360
EAN: 8591235059564
 
190 Kč
118.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na většinu povrchů na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní použití.
Mako míchadlo na tmely a stěrky, 5 kg, 60 mm
Mako color
Mako míchadlo na tmely a stěrky, 5 kg, 60 mm
Kód: 2503394
Kód dod.: 568094
EAN: 4002168829666
 
139 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mako color míchadlo na barvu, tmely a stěrky, pro míchací práce. Vhodné na 5 kg. Šířka 60 mm.
Soudal Gasket Seal tmel na motory do 285 °C, červený, 310 ml
Soudal
Soudal Gasket Seal tmel na motory do 285 °C, červený, 310 ml
Kód: 2502927
Kód dod.: 519215
EAN: 5411183041905
 
245 Kč
790.32Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Těsnění většiny částí motorů (mimo svodů výfuků a těsnění hlav válců), těsnění spojů čerpadel, kompresorů a topných zařízení, vhodný i pro těsnění často rozebíraných spojů.
Ceys Stop Plísni sanitární silikon, bílý, 280 ml
Ceys®
Ceys Stop Plísni sanitární silikon, bílý, 280 ml
Kód: 2506418
Kód dod.: 503082
EAN: 8411519755398
 
165 Kč
589.29Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisté a bílé spáry natrvalo. Špičkový silikon pro koupelny a kuchyně, unikátní díky kombinaci dvou jedinečných vlastností.
Soudal Express akrylový tmel, přetíratelný, bilý, 300 ml
Soudal
Soudal Express akrylový tmel, přetíratelný, bilý, 300 ml
Kód: 2504692
Kód dod.: 519158
EAN: 5411183126879
 
95.90 Kč
342.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Velmi rychle schnoucí pružně plastický tmel na bázi akrylátu s výbornou přilnavostí k běžným stavebním podkladům. Přetíratelný běžnými barvami již po 10 minutách.
-5%Sleva
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, tuba, 300 g
Uniflex®
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, tuba, 300 g
Kód: 2504857
Kód dod.: 511345
EAN: 8591235075205
 
89.90 Kč
94.90 Kč
299.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K drobným opravám zdiva, sádrokartónu a dřeva v interiéru i exteriéru. Tmelení středních a větších nerovností.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, dub, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, dub, 250 g
Kód: 2504863
Kód dod.: 511244
EAN: 8591235075472
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
-9%Sleva
Ceys Super Epoxi Kov epoxidový tmel na kov, 47 g
Ceys®
Ceys Super Epoxi Kov epoxidový tmel na kov, 47 g
Kód: 2503195
Kód dod.: 502956
EAN: 8411519360226
 
209 Kč
229 Kč
4 446.81Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra odolný, snadno tvarovatelný, speciálně určený pro spojování, těsnění, výplně a obnovu všech typů kovů (železo, ocel, měď, mosaz, bronz, hliník a všechny typy slitin).
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na dřevo, dub, 750 g
Jub
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na dřevo, dub, 750 g
Kód: 2502883
Kód dod.: 511180
EAN: 3831000204030
 
93.90 Kč
125.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určený pro kvalitní opravy povrchových vad (prasklin, škrábanců, prohlubní a rýh) masivního dřeva, dýhovaných nebo nedýhovaných dřevotřískových desek, apod. před jejich konečnou povrchovou úpravou.
Ceresit CS25 sanitární silikon, chocolate, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitární silikon, chocolate, 280 ml
Kód: 2507956
Kód dod.: 519441
EAN: 8691451080868
 
265 Kč
946.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbou v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti.
Uniflex olejový sklenářský tmel, přetíratelný, 2 kg
Uniflex®
Uniflex olejový sklenářský tmel, přetíratelný, 2 kg
Kód: 2504872
Kód dod.: 515128
EAN: 8591235075861
 
146 Kč
73Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sklenářský tmel pro opravu drobných nerovností, zasychá do 24 hodin a je přetíratelný po 14 dnech. K utěsnění, upevňování tabulkových skel do dřevěných a kovových rámů.
Soudal kamnářský tmel do 1500 °C, černý, 280 ml
Soudal
Soudal kamnářský tmel do 1500 °C, černý, 280 ml
Kód: 2502924
Kód dod.: 519170
EAN: 5411183005693
 
125 Kč
1 562.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odolává vysokým teplotám až do 1500 °C. Neobsahuje rozpouštědla ani azbest. Zcela vytvrzující tmel pro spoje a těsnění míst vystavených působení velmi vysokých teplot.
Uniflex PES-TMEL UNI univerzální tmel, 200 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL UNI univerzální tmel, 200 g
Kód: 2504544
Kód dod.: 512200
EAN: 8591235062595
 
139 Kč
695Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Uniflex tmel uni je dvousložkový univerzální polyesterový tmel určený pro tmelení větších i menších nerovností. Používá se především na kov, ocel, kámen, beton a dřevo.
AKCE
-28%Sleva
CERESIT CS 15 Express, bílá, 280 ml
Henkel Ceresit
CERESIT CS 15 Express, bílá, 280 ml
Kód: 2600552
Kód dod.: 519404
EAN: 9000101126846
 
100 Kč
138 Kč
357.14Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
CERESIT CS 15 Express Sanitary je rychleschnoucí silikonový tmel, který spolehlivě utěsní spáry v koupelně a kuchyni a už po hodině chrání před vlhkostí, vodou i plísněmi.
AKCE
-11%Sleva
Ceys Aguastop hydroizolační tmel šedý, 300 ml
Ceys®
Ceys Aguastop hydroizolační tmel šedý, 300 ml
Kód: 2601418
Kód dod.: 502968
EAN: 8411519928068
 
168 Kč
189 Kč
560Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
AGUA STOP S OKAMŽITÝM ÚČINKEM je hydroizolační tmel, který vyřeší problémy s filtracemi a prosakováním vody způsobenými vznikem prasklin trhlin a otvorů.
Ceys Stop Plísni sanitární silikon, transparentní, 280 ml
Ceys®
Ceys Stop Plísni sanitární silikon, transparentní, 280 ml
Kód: 2601417
Kód dod.: 503086
EAN: 8411519755466
 
165 Kč
589.29Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisté spáry natrvalo. Špičkový silikon pro koupelny a kuchyně, unikátní díky kombinaci dvou jedinečných vlastností.
Ceresit CS25 sanitární silikon, bílý, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitární silikon, bílý, 280 ml
Kód: 62755
Kód dod.: 519431
EAN: 8691451080417
100%
265 Kč
946.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbou v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti.
Probazen bazénový minitester Cl/pH
Probazen
Probazen bazénový minitester Cl/pH
Kód: 33023
Kód dod.: 676392
EAN: 8594019361952
100%
229 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tabletový tester koncentrace chloru a hodnoty pH v bazénové vodě.
-66%Sleva
Essence Brow Former žiletky na obočí s vyměnitelnými holicími hlavami 4 kusy
Essence
Essence Brow Former žiletky na obočí s vyměnitelnými holicími hlavami 4 kusy
Kód: 2306919
 
EAN: 4059729421487
 
29.90 Kč
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K dokonale upravenému obočí: Ostré čepelky seřezávače obočí značky essence šetrně zbavují nežádoucíc
PATTEX Re-new obnovovač silikonu bílá, 80 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Re-new obnovovač silikonu bílá, 80 ml
Kód: 2200371
Kód dod.: 174134
EAN: 9000101133912
 
183 Kč
2 287.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pomocí Re-New obnovíte staré spáry nejjednodušším možným způsobem - v koupelnách, toaletách, kuchyních a chodbách!
-33%Sleva
Nivea Posilující krém Men Anti-Age Power Moisturiser  2 v 1 50ml
Nivea®
Nivea Posilující krém Men Anti-Age Power Moisturiser 2 v 1 50ml
Kód: 2507879
Kód dod.: 822478
EAN: 4006000026862
 
569.90 Kč
854.90 Kč
11 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehké, snadno roztíratelné složení je vyvinuto speciálně pro mužskou pleť a dodá jí 24h hydrataci. Krém kombinuje Hyaluron s patentovanou látkou Luminous630®, poskytuje ochranu před sluncem a zajistí anti-age efekt.
L'ORÉAL PARiS oční krém proti vráskám Revitalift Filler 15 ml
L'Oréal Paris
L'ORÉAL PARiS oční krém proti vráskám Revitalift Filler 15 ml
Kód: 95188
Kód dod.: 822749
EAN: 3600523201310
 
384.90 Kč
25 660Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
L'Oréal Paris Revitalift Filler oční krém proti vráskám obnovuje ztrátu plnosti v oblasti lícních kostí až k vnitřnímu koutku oka, která věkem často přichází o svou pružnost.
Nivea Q10 Power zpevňující oční krém proti vráskám, 15 ml
Nivea®
Nivea Q10 Power zpevňující oční krém proti vráskám, 15 ml
Kód: 08741
Kód dod.: 822525
EAN: 9005800390703
 
264.90 Kč
17 660Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pečujte cíleně o citlivou pleť kolem očí! Složení se 100% pleti identickým koenzymem Q10 účinně bojuje proti vráskám. Zkuste: NIVEA Zpevňující oční krém proti vráskám Q10 POWER.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.