cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Linteo Classic 1vrstvé bílé papírové ubrousky, 33 x 33 cm, 100 ks
Linteo®
Linteo Classic 1vrstvé bílé papírové ubrousky, 33 x 33 cm, 100 ks
Kód: 21774
Kód dod.: 4053
EAN: 8594008874104
90%
29.90 Kč
0.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Linteo 1vrstvé bílé papírové ubrousky o rozměru 33 x 33 cm a balení 100 ks.
AKCE
-1%Sleva
Palmolive Skin Radiance Blueberry & Lily sprchový gel, 500 ml
Palmolive
Palmolive Skin Radiance Blueberry & Lily sprchový gel, 500 ml
Kód: 2602662
Kód dod.: 795369
EAN: 8718951734920
 
89.90 Kč
91 Kč
179.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palmolive Skin Radiance Blueberry & Lily sprchový gel jemně pečuje o pokožku a zanechává ji svěží s ovocně květinovou vůní.
Soudal univerzální silikon, čirý, 280 ml
Soudal
Soudal univerzální silikon, čirý, 280 ml
Kód: 2502913
Kód dod.: 519110
EAN: 5411183008076
 
125 Kč
446.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čirý trvale pružný, stálobarevný tmel s dlouhodobou životností a odolností vůči UV záření. Pro stavební a konstrukční spáry v interiéru i exteriéru, sanitární aplikace apod.
AKCE
Benkor Nova hořčice bílá 50 g
Benkor
Benkor Nova hořčice bílá 50 g
Kód: 2501859
Kód dod.: 934938
EAN: 8595020340035
 
11 Kč
220Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bílá hořčice mletá od značky Benkor je jemně pálivé koření s nenápadnou vůní a výraznou, ale ne příliš ostrou chutí.
L'Oréal Cool Silver barva na vlasy Zářivá bílá
L'Oréal Paris
L'Oréal Cool Silver barva na vlasy Zářivá bílá
Kód: 2507811
Kód dod.: 870647
EAN: 3600524194796
 
209.90 Kč
209.9Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
L'Oréal Cool Silver barva na vlasy Zářivá bílá pomáhá dosáhnout výrazného světlého odstínu. Vhodná pro domácí barvení vlasů.
Niteola látková taška nákupní, 34 × 36 × 22 cm, modro bílá
Neuvedeno
Niteola látková taška nákupní, 34 × 36 × 22 cm, modro bílá
Kód: 2102832
Kód dod.: 991180
EAN: 5908269504411
100%
44.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Látková taška nákupní, ideální pro velké rodinné nákupy. modro bílý pruhovaný vzor. Rozměr 34 × 36 × 22 cm.
Severochema technický líh, 1 l
Severochema
Severochema technický líh, 1 l
Kód: 60662
Kód dod.: 460433
EAN: 8595009249915
100%
96.90 Kč
96.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen do lihových vařičů, pro technické účely, k ředění lihových nátěrových hmot a k čištění některých typů skvrn na textilu.
Severochema technický líh, 500 ml
Severochema
Severochema technický líh, 500 ml
Kód: 2407090
Kód dod.: 460421
EAN: 8595009249908
 
59.90 Kč
119.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen do lihových vařičů, pro technické účely, k ředění lihových nátěrových hmot a k čištění některých typů skvrn na textilu.
AKCE
-17%Sleva
Corega Bio Tabs čistící tablety 30 ks
Corega
Corega Bio Tabs čistící tablety 30 ks
Kód: 2601135
Kód dod.: 900023
EAN: 5054563286819
 
99.90 Kč
119.90 Kč
3.33Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Corega Bio Tabs jsou antibakteriální čisticí tablety určené pro každodenní péči o snímatelné zubní náhrady. Poskytují účinné a zároveň šetrné čištění, které pomáhá udržet zubní náhradu hygienicky čistou, svěží a bez zápachu.
Azurit parfém na praní Golden Lily, 45 dávek, 225 ml
Tomil® Azurit
Azurit parfém na praní Golden Lily, 45 dávek, 225 ml
Kód: 2601232
Kód dod.: 775323
EAN: 8595025841896
 
159.90 Kč
3.55Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Azurit parfém na praní Golden Lily dodává prádlu dlouhotrvající květinovou vůni inspirovanou jemnými tóny lilie. Koncentrované složení provoní textilie již při malém dávkování a zanechá prádlo svěží po dlouhou dobu.
Lovela Bílé prádlo prací gel 32 praní, 2,9 l
Lovela
Lovela Bílé prádlo prací gel 32 praní, 2,9 l
Kód: 2003356
Kód dod.: 759091
EAN: 5999109520685
 
259.90 Kč
8.12Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Lovela je speciálně vyvinutý pro děti a lidi s citlivou pokožkou.
AKCE
-13%Sleva
Mitia for Men Ice Challenge sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia for Men Ice Challenge sprchový gel, 400 ml
Kód: 97807
Kód dod.: 6326
EAN: 8595025827760
100%
34.90 Kč
39.90 Kč
87.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obsahuje speciální „cool complex“ s chladivými účinky a díky svěží vůni a bohaté pěně se sprchování stává skutečným požitkem.
Mitia for Men Black Jade sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia for Men Black Jade sprchový gel, 400 ml
Kód: 51783
Kód dod.: 8669
EAN: 8595025811813
100%
39.90 Kč
99.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pánský sprchový gel obsahuje speciální „cool complex“ s chladivými účinky a díky svěží vůni a bohaté pěně se sprchování stává skutečným požitkem.
AKCE
-4%Sleva
Jelen prací prášek na bílé prádlo, 3 kg, 60 dávek
Jelen®
Jelen prací prášek na bílé prádlo, 3 kg, 60 dávek
Kód: 2501450
Kód dod.: 757026
EAN: 8596422579252
 
239.90 Kč
249.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací prášek s vůní kopretiny určený pro praní bílého prádla.
Persil Deep Clean 4in1 kapsle na praní Universal, 60 ks
Henkel Persil
Persil Deep Clean 4in1 kapsle na praní Universal, 60 ks
Kód: 2502000
Kód dod.: 716172
EAN: 9000101830910
 
559.90 Kč
9.33Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil Deep Clean 4in1 kapsle jsou inovativní prací kapsle určené pro efektivní a šetrné praní bílého i barevného prádla.
Spokar Filc lakovací váleček na malování pro držák 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Filc lakovací váleček na malování pro držák 6 mm, 100 mm
Kód: 2504313
Kód dod.: 547188
EAN: 8593534691407
 
22.90 Kč
23 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Polyester, velmi hustý plyš 4 mm, pro kvalitní vrchní lakování, pro všechny druhy barev a laků. Šířka válečku 100 mm, pro držák 6 mm.
-1%Sleva
Spokar Filc lakovací váleček na malování pro držák 6 mm, 60 mm
Spokar®
Spokar Filc lakovací váleček na malování pro držák 6 mm, 60 mm
Kód: 2504312
Kód dod.: 547187
EAN: 8593534691391
 
17.90 Kč
18 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Polyester, velmi hustý plyš 4 mm, pro kvalitní vrchní lakování, pro všechny druhy barev a laků. Šířka válečku 60 mm, pro držák 6 mm.
Ceys rychlé bílé lepidlo na dřevo pro ruční práce, 125 g
Ceys®
Ceys rychlé bílé lepidlo na dřevo pro ruční práce, 125 g
Kód: 2503184
Kód dod.: 502924
EAN: 8411519253276
 
93.90 Kč
751.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedná se o lepidlo zvláště určené pro ruční a drobné kutilské práce v domácnosti se dřevem, lepenkou, papírem… k lepení těchto materiálů mezi sebou nebo v kombinaci s jinými materiály.
AKCE
-43%Sleva
Radox Feel Uplifted sprchový gel pro ženy 225 ml
Radox
Radox Feel Uplifted sprchový gel pro ženy 225 ml
Kód: 2601330
Kód dod.: 795443
EAN: 8720181336126
 
22.90 Kč
39.90 Kč
101.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel Radox Feel Uplifted je osvěžující tělový gel navržený pro každodenní použití, který dodává energii a zlepšuje náladu během sprchování. Obsahuje povzbuzující vůni růžového grapefruitu a zázvoru inspirovanou přírodními ingrediencemi.
AKCE
-43%Sleva
Radox Feel Radiant sprchový gel pro ženy 225 ml
Radox
Radox Feel Radiant sprchový gel pro ženy 225 ml
Kód: 2601329
Kód dod.: 795442
EAN: 8720181336188
 
22.90 Kč
39.90 Kč
101.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel Radox Feel Radiant přináší osvěžující a energizující sprchový zážitek díky sladké ovocné vůni jahod, malin a bobulovin.
BALHOME bílý ocet na úklid 10% 5 l
BALhome
BALHOME bílý ocet na úklid 10% 5 l
Kód: 2602267
Kód dod.: 712110
EAN: 8591235105940
 
129.90 Kč
25.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BALHOME bílý ocet je ekologický pomocník pro každodenní úklid domácnosti.
CXS Kombi Furny prqacovní rukavice plyš velikost 11 blistr, 1 pár
CXS Kombi Furny prqacovní rukavice plyš velikost 11 blistr, 1 pár
Kód: 2507961
Kód dod.: 598883
EAN: 8591940309176
 
139 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pracovní rukavice CXS Kombi Furny s plyšovou podšívkou ve velikosti 11 jsou navrženy pro práci v chladném prostředí.
Paloma 2vrstvé papírové utěrky Pro Flexi XL, 2 ks, 22 m
Paloma
Paloma 2vrstvé papírové utěrky Pro Flexi XL, 2 ks, 22 m
Kód: 2600500
Kód dod.: 908042
EAN: 3838952014656
 
59.90 Kč
29.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní papírové utěrky, které se hodí do kuchyně i na jídelní stůl.
Vileda Flex & Catch prachovka s krátkou rukojetí
Vileda®
Vileda Flex & Catch prachovka s krátkou rukojetí
Kód: 2508972
Kód dod.: 588706
EAN: 4023103257122
 
109.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vileda Flex & Catch prachovka s krátkou rukojetí je praktický pomocník pro rychlý a efektivní úklid domácnosti.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.