cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-10%Sleva
Elode Men Free Land toaletní voda pro muže, 100 ml
Elode
Elode Men Free Land toaletní voda pro muže, 100 ml
Kód: 2600370
Kód dod.: 835544
EAN: 5201314144397
 
116 Kč
129 Kč
1 160Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vůně je symbolem elegance a sofistikovanosti. Citrusové tóny nejprve upoutají pozornost, pak ustoupí pikantnímu pepři a podmanivé pelargónii.
-3%Sleva
Persil Deep Clean 4in1 kapsle na praní Universal, 28 ks
Henkel Persil
Persil Deep Clean 4in1 kapsle na praní Universal, 28 ks
Kód: 2601432
Kód dod.: 765253
EAN: 9000101845631
 
359.90 Kč
370 Kč
9Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil Deep Clean 4in1 kapsle jsou inovativní prací kapsle určené pro efektivní a šetrné praní bílého i barevného prádla.
CXS Furny Kombi pracovní rukavice velikost 9 blistr, 1 pár
CXS®
CXS Furny Kombi pracovní rukavice velikost 9 blistr, 1 pár
Kód: 2508749
Kód dod.: 598877
EAN: 8591940299675
 
94.90 Kč
95 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pracovní rukavice CXS Furny Kombi ve velikosti 9 jsou odolné kombinované rukavice vhodné pro náročnější manuální práci.
Tesori d'Oriente Fiori di Loto e Karité parfémované mýdlo, 300 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Fiori di Loto e Karité parfémované mýdlo, 300 ml
Kód: 1710395
Kód dod.: 795282
EAN: 8008970039961
100%
64.90 Kč
216.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Italské tekuté mýdlo Vám dopřeje smyslnou květinovou vůni. Intenzivně zjemňuje a zvláčňuje pokožku rukou, obličeje i celého těla.
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 16 praní, 1,45 l
Lovela
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 16 praní, 1,45 l
Kód: 32668
Kód dod.: 759097
EAN: 5999109520661
100%
149.90 Kč
9.37Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
Vulkan Dona Sensitive latexové jednorázové rukavice velikost L, 100 ks
Vulkan
Vulkan Dona Sensitive latexové jednorázové rukavice velikost L, 100 ks
Kód: 2003390
 
EAN: 8593379306023
 
199.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Latexové jednorázové lehce zaprášené rukavice velikosti L. Jsou vysoce pružné, vyrobené z přírodního latexu. Jsou nesterilní.
Essence Polly Pocket hřeben na vlasy 01 A Polly Kinda Mood! 1 kus
Essence
Essence Polly Pocket hřeben na vlasy 01 A Polly Kinda Mood! 1 kus
Kód: 2501977
Kód dod.: ES539755
EAN: 4059729539755
 
78 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Upravte a rozčesejte vlasy jednoduše bez nepříjemného tahání pomocí hřebenu Essence Polly Pocket 01
Waschkönig odstraňovač skvrn pro bílé prádlo Bleichmittel Oxy Kraft, 750 g
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig odstraňovač skvrn pro bílé prádlo Bleichmittel Oxy Kraft, 750 g
Kód: 2501645
Kód dod.: 761298
EAN: 4260418930207
 
99.90 Kč
133.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odstraňovač skvrn vybělí zašedlé prádlo. Zároveň je velmi účinný při odstraňování skvrn od kávy, čaje, džusu, vína, trávy, bláta, ovoce, zeleniny, coly, inkoustu atd.
-38%Sleva
Mr. Proper Wipe Done čistič kuchyně s vůní mandarinky 800 ml
Mr. Proper
Mr. Proper Wipe Done čistič kuchyně s vůní mandarinky 800 ml
Kód: 2601050
Kód dod.: 716859
EAN: 8006540762486
 
99.90 Kč
159.90 Kč
124.88Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič Mr. Proper Wipe Done Kitchen Mandarinka 800 ml je praktický odmašťovací sprej určený pro každodenní úklid kuchyně. Je navržen tak, aby rychle a efektivně odstranil mastnotu, zaschlé nečistoty i běžný kuchyňský špínu bez nutnosti drhnutí. Stačí
CXS Kombi Furny pracovní rukavice plyš velikost 9 blistr, 1 pár
CXS®
CXS Kombi Furny pracovní rukavice plyš velikost 9 blistr, 1 pár
Kód: 2508751
Kód dod.: 598881
EAN: 8591940309169
 
139 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pracovní rukavice CXS Kombi Furny s plyšovou podšívkou ve velikosti 9 jsou ideální pro práci v chladnějším prostředí.
AKCE
-16%Sleva
Evidur Gardinen Reinweiss – Prášek na bílé záclony 600 g
Evidur
Evidur Gardinen Reinweiss – Prášek na bílé záclony 600 g
Kód: 2501651
Kód dod.: 762542
EAN: 4012400520503
 
79.90 Kč
94.90 Kč
133.17Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Evidur Gardinen Reinweiss je prací prášek pro bílé záclony a jemné tkaniny. Odstraňuje zašednutí, prach a nikotin a navrácí tkaninám jejich bělost již od 30 °C. Obsahuje rozjasňovače pro dlouhotrvající bělost. Balení 600 g vystačí na 10 praní.
Niteola látková taška nákupní, 34 × 36 × 22 cm, modro bílá
Neuvedeno
Niteola látková taška nákupní, 34 × 36 × 22 cm, modro bílá
Kód: 2102832
Kód dod.: 991180
EAN: 5908269504411
100%
44.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Látková taška nákupní, ideální pro velké rodinné nákupy. modro bílý pruhovaný vzor. Rozměr 34 × 36 × 22 cm.
Coccolino aviváž Water Lily & Pink Grapefruit 51 praní, 1275 ml
Coccolino
Coccolino aviváž Water Lily & Pink Grapefruit 51 praní, 1275 ml
Kód: 2402134
Kód dod.: 777222
EAN: 8720181409691
 
99.90 Kč
1.96Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koncentrová aviváž Coccolino Creations Waterlily & Grapefruit patří do kolekce Coccolino Creations, která byla vytvořená ve spolupráci s experty na parfémy.
CXS Kombi Furny pracovní rukavice plyš velikost 11 blistr, 1 pár
CXS®
CXS Kombi Furny pracovní rukavice plyš velikost 11 blistr, 1 pár
Kód: 2507961
Kód dod.: 598883
EAN: 8591940309176
 
139 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pracovní rukavice CXS Kombi Furny s plyšovou podšívkou ve velikosti 11 jsou navrženy pro práci v chladném prostředí.
Paloma 2vrstvé papírové utěrky Pro Flexi XL, 2 ks, 22 m
Paloma
Paloma 2vrstvé papírové utěrky Pro Flexi XL, 2 ks, 22 m
Kód: 2600500
Kód dod.: 908042
EAN: 3838952014656
 
59.90 Kč
29.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní papírové utěrky, které se hodí do kuchyně i na jídelní stůl.
L'Oréal Cool Silver barva na vlasy Perleťová bílá
L'Oréal Paris
L'Oréal Cool Silver barva na vlasy Perleťová bílá
Kód: 2507813
Kód dod.: 870648
EAN: 3600524194802
 
209.90 Kč
209.9Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
L'Oréal Cool Silver barva na vlasy Perleťová bílá pomáhá dosáhnout světlého odstínu s jemným perleťovým efektem.
Vileda King sušák na prádlo 20 m
Vileda®
Vileda King sušák na prádlo 20 m
Kód: 2505926
Kód dod.: 958189
EAN: 4023103202139
 
924.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je praktické a chytré řešení pro péči o vaše prádlo, které vám nabízí extra stabilitu a snadné sušení.
AKCE
-11%Sleva
Fa Passionfruit Feel Refreshed deodorant 150 ml
Henkel Fa
Fa Passionfruit Feel Refreshed deodorant 150 ml
Kód: 2600539
Kód dod.: 835079
EAN: 9000101726732
 
49 Kč
55 Kč
326.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fa Passionfruit deodorant s vůní marakuji a kokosové vody. Nezanechává skvrny a poskytuje až 48h ochranu proti tělesnému pachu.
Radox Feel Revived sprchový gel 225 ml
Radox
Radox Feel Revived sprchový gel 225 ml
Kód: 2601332
Kód dod.: 795445
EAN: 8720181336157
 
39.90 Kč
177.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel Radox Feel Revived je energizující tělový gel s příjemnou ovocnou vůní mandarinky a meruňky, který promění každodenní sprchu v revitalizující zážitek.
Supermal lazura S1023 099 eben 2,5 l
Supermal
Supermal lazura S1023 099 eben 2,5 l
Kód: 2507242
Kód dod.: 248124
EAN: 8591235098501
 
555 Kč
222Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Supermal lazury podtrhují přirozenou krásu dřeva a zároveň ho chrání.
BIC SOLEIL BELLA JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK (3+1) 0546
BIC SOLEIL BELLA JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK (3+1) 0546
Kód: 2603475
Kód dod.: 882124
EAN: 3086123220546
 
129.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Soudal univerzální silikon, čirý, 280 ml
Soudal
Soudal univerzální silikon, čirý, 280 ml
Kód: 2502913
Kód dod.: 519110
EAN: 5411183008076
 
125 Kč
446.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čirý trvale pružný, stálobarevný tmel s dlouhodobou životností a odolností vůči UV záření. Pro stavební a konstrukční spáry v interiéru i exteriéru, sanitární aplikace apod.
Radox Feel Uplifted sprchový gel pro ženy 225 ml
Radox
Radox Feel Uplifted sprchový gel pro ženy 225 ml
Kód: 2601330
Kód dod.: 795443
EAN: 8720181336126
 
39.90 Kč
177.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel Radox Feel Uplifted je osvěžující tělový gel navržený pro každodenní použití, který dodává energii a zlepšuje náladu během sprchování. Obsahuje povzbuzující vůni růžového grapefruitu a zázvoru inspirovanou přírodními ingrediencemi.
Radox Feel Radiant sprchový gel pro ženy 225 ml
Radox
Radox Feel Radiant sprchový gel pro ženy 225 ml
Kód: 2601329
Kód dod.: 795442
EAN: 8720181336188
 
39.90 Kč
177.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel Radox Feel Radiant přináší osvěžující a energizující sprchový zážitek díky sladké ovocné vůni jahod, malin a bobulovin.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.