cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Wind Horský vánek osvěžovač vzduchu, 300 ml
Tradiko
Wind Horský vánek osvěžovač vzduchu, 300 ml
Kód: 2504734
Kód dod.: 725807
EAN: 8594045541755
 
34.90 Kč
116.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvěžovač vzduchu s neutralizérem pachu a jemnou vůní, která přinese svěží závan do každé místnosti.
AKCE
-7%Sleva
Pur Power Lemon prostředek na nádobí, 1,2 l
Henkel Pur
Pur Power Lemon prostředek na nádobí, 1,2 l
Kód: 2505292
Kód dod.: 735191
EAN: 9000101386295
 
82 Kč
87.90 Kč
68.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedinečná kombinace účinných látek pronikne hluboko do skvrn a odstraní tak i ty nejodolnější připáleniny a mastné skvrny i bez velkého drhnutí.
Colgate Dětská zubní pasta Harry Potter 6–9 let 50ml
Colgate®
Colgate Dětská zubní pasta Harry Potter 6–9 let 50ml
Kód: 2602060
Kód dod.: 885183
EAN: 8718951610613
 
54.90 Kč
1 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dětská zubní pasta Colgate Harry Potter 6–9 let s fluoridem pomáhá chránit zuby před kazem a díky kouzelnickému motivu dělá z každodenního čištění větší zábavu.
Chante Clair Tekutý prací prostředek Lavatrice Muschio Bianco 3,6L
Chante Clair
Chante Clair Tekutý prací prostředek Lavatrice Muschio Bianco 3,6L
Kód: 2509039
Kód dod.: 775411
EAN: 8015194534035
100%
319.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý prací prostředek, který zajistí dokonale čisté prádlo a zanechá ho provoněné jemnou, dlouhotrvající vůní bílého mošusu.
-10%Sleva
Parodontax Gum + Breath & Sensitivity Whitening zubní pasta s fluoridem, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Gum + Breath & Sensitivity Whitening zubní pasta s fluoridem, 75 ml
Kód: 2603060
Kód dod.: 885194
EAN: 5054563120434
 
63 Kč
69.90 Kč
840Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax dásně + dech & citlivé zuby nebojuje pouze s problémy s dásněmi, ale zaměřuje se také na zápach z úst a na citlivost zubů, které mohou být vyvolané problémy s dásněmi.
Waschkönig Color Parfume de Paris prací gel 100 dávek, 3 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Color Parfume de Paris prací gel 100 dávek, 3 l
Kód: 2603017
Kód dod.: 759249
EAN: 4260418936704
 
129.90 Kč
1.3Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Waschkönig Color Perfume de Paris je určený pro praní barevného prádla.
Woolite Keratin Therapy prací gel na jemné a vlněné prádlo 15 dávek, 0,9L
Woolite
Woolite Keratin Therapy prací gel na jemné a vlněné prádlo 15 dávek, 0,9L
Kód: 2603319
Kód dod.: 761365
EAN: 5900627090390
 
84.90 Kč
5.66Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Woolite Keratin Therapy je tekutý prací gel s keratinem určený pro šetrné praní jemných a vlněných textilií.
AKCE
-10%Sleva
Schwarzkopf Gliss Aqua Revive hydratační maska 4v1 pro normální až suché vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss Aqua Revive hydratační maska 4v1 pro normální až suché vlasy, 400 ml
Kód: 2600497
Kód dod.: 855294
EAN: 9000101726213
 
119 Kč
132 Kč
297.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hydratační maska na vlasy, která zajišťuje intenzivní regeneraci a pocit hydratovaných vlasů po dobu až 48 hodin již po prvním použití.
AKCE
-2%Sleva
Corega Power Max fixační krém na zubní náhrady bez příchuti 40 g
Corega
Corega Power Max fixační krém na zubní náhrady bez příchuti 40 g
Kód: 1803451
Kód dod.: 900021
EAN: 5054563036100
 
142 Kč
144.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Corega Power Max je fixační krém pro částečné i úplné snímatelné zubní náhrady, který zajišťuje maximální fixaci a pohodlí po celý den.
Omo Professional Active Clean univerzální prací gel 71 dávek, 5 l
Omo
Omo Professional Active Clean univerzální prací gel 71 dávek, 5 l
Kód: 2602725
Kód dod.: 724114
EAN: 7615400818709
100%
289.90 Kč
4.08Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omo Professional Active Clean univerzální prací gel 71 dávek 5 l je profesionální univerzální prací gel určený pro praní bílého i barevného prádla.
Artdeco Glossy Lip Chubby lesk na rty 35 Summer Flirt 1,8 g
Artdeco
Artdeco Glossy Lip Chubby lesk na rty 35 Summer Flirt 1,8 g
Kód: 2501375
Kód dod.: 58160.35
EAN: 4052136288742
 
300 Kč
150 000Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rtěnka Lip Chubby v odstínu 35 Summer Flirt kombinuje decentní barvu s působivým leskem a intenzivní
-5%Sleva
Essence Extreme Shine Volume lesk na rty 17 Mocha Mingle 5 ml
Essence
Essence Extreme Shine Volume lesk na rty 17 Mocha Mingle 5 ml
Kód: 2502306
Kód dod.: ES543004
EAN: 4059729543004
 
55 Kč
58 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hledáte produkt, který vašim rtům dodá nepřehlédnutelný lesk, plnější objem a zároveň se příjemně no
-9%Sleva
Artdeco Cosmic Kiss Lip Filler lesk na rty 3 Cosmic Rose 4 ml
Artdeco
Artdeco Cosmic Kiss Lip Filler lesk na rty 3 Cosmic Rose 4 ml
Kód: 2509068
Kód dod.: 56215.3
EAN: 4052136305579
 
436 Kč
479 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte plnější, pěstěné rty a zářivý lesk s Artdeco Cosmic Kiss Lip Filler v odstínu Cosmic Rose.
Persil Discs 4in1 prací prostředek Deep Clean Expert Sensitive 54 dávek
Henkel Persil
Persil Discs 4in1 prací prostředek Deep Clean Expert Sensitive 54 dávek
Kód: 2502383
Kód dod.: 764943
EAN: 9000101830828
 
559.90 Kč
10.37Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zažijte sílu pracího prostředku Expert Sensitive se silným čisticím účinkem šetrným k pokožce.
-2%Sleva
Essence Extreme Shine lesk na rty 02 Summer Punch 5 ml
Essence
Essence Extreme Shine lesk na rty 02 Summer Punch 5 ml
Kód: 2103693
 
EAN: 4059729302816
 
55 Kč
56 Kč
11 000Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S leskem Extreme Shine dosáhnete plného a šťavnatého vzhledu rtů. Propůjčuje vašim rtům objem a zane
-3%Sleva
Essence Chili Bomb lesk na rty 01 Strawberry Salsa 10 ml
Essence
Essence Chili Bomb lesk na rty 01 Strawberry Salsa 10 ml
Kód: 2502042
 
EAN: 4059729543011
 
38.90 Kč
39.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte svému líčení svěžest s leskem na rty essence Chili Bomb v odstínu 01 Strawberry Salsa. Tento
AKCE
-14%Sleva
Elmex Sensitive Plus Sensitivity + Gum Care zubní pasta 75 ml
Elmex®
Elmex Sensitive Plus Sensitivity + Gum Care zubní pasta 75 ml
Kód: 2600919
Kód dod.: 885395
EAN: 8718951679603
 
94.90 Kč
109.90 Kč
1 265.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex zubní pasta Sensitivity + Gum Care má klinicky ověřený dvojí aktivní systém, který chrání citlivé zuby při pravidelném používání. Zubní pasta také posiluje dásně.
Bio Bione Cosmetics Bylinný balzám s Kostivalem a Kaštanem koňským 300 ml
BC Bione Cosmetics
Bio Bione Cosmetics Bylinný balzám s Kostivalem a Kaštanem koňským 300 ml
Kód: 2504704
Kód dod.: 810095
EAN: 8595061606503
 
94.90 Kč
316.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přírodní emulgel určený k uvolnění namáhaných svalů a kloubů, úlevě při pocitu těžkých nohou a k příjemné regeneraci po fyzické zátěži.
AKCE
-16%Sleva
Elmex optimální prevence proti zubnímu kazu zubní pasta 75 ml
Elmex®
Elmex optimální prevence proti zubnímu kazu zubní pasta 75 ml
Kód: 13950
Kód dod.: 885320
EAN: 4007965454004
100%
79.90 Kč
94.90 Kč
1 065.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Velmi účinné aminfluoridové složení elmex vytváří ochrannou vrstvu fluoridu vápenatého s dvojím účinkem, která remineralizuje zuby a účinně je chrání před zubním kazem.
AKCE
-3%Sleva
Sensodyne Sensitivity & Gum Mátová zubní pasta 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Sensitivity & Gum Mátová zubní pasta 75 ml
Kód: 2508919
Kód dod.: 885277
EAN: 5054563231819
 
126 Kč
129.90 Kč
1 680Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Sensitivity & Gum s novým složením a mikropěnou účinně chrání citlivé zuby a zároveň zmírňuje problémy s dásněmi. Jemná mátová příchuť poskytuje osvěžující pocit a fluorid posiluje zuby pro každodenní péči, aby byly silné a zdravé.
Colgate Max White Purple Reveal zubní pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Max White Purple Reveal zubní pasta 75 ml
Kód: 2600970
Kód dod.: 885385
EAN: 8718951540033
 
89.90 Kč
1 198.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate Max White Purple Reveal využívá inovativní technologii optické korekce barev, která neutralizuje žluté tóny. Odstraňuje až 100 % povrchových skvrn způsobených jídlem a nápoji.
Dalli Color Protect prací ubrousky proti zabarvení prádla 20 kusů
Dalli
Dalli Color Protect prací ubrousky proti zabarvení prádla 20 kusů
Kód: 2602760
Kód dod.: 761222
EAN: 4012400521203
 
64.90 Kč
3.25Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dalli Color Protect prací ubrousky proti zabarvení prádla pomáhají chránit oblečení před nežádoucím obarvením během praní.
Elmex Caries Protection ústní voda 400 ml + zubní pasta 75 ml
Elmex®
Elmex Caries Protection ústní voda 400 ml + zubní pasta 75 ml
Kód: 2600085
Kód dod.: 885289
EAN: 8714789994185
 
214.90 Kč
452.42Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výhodné balení Elmex Caries Protection obsahuje zubní pastu a ústní vodu pro každodenní ochranu zubů před vznikem zubního kazu a posílení zubní skloviny.
Chante Clair Tekutý prací prostředek Lavatrice Muschio Bianco 1,575 L
Chante Clair
Chante Clair Tekutý prací prostředek Lavatrice Muschio Bianco 1,575 L
Kód: 2508599
Kód dod.: 775413
EAN: 8015194533182
 
194.90 Kč
5.57Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý prací prostředek, který zajistí dokonale čisté prádlo a zanechá ho provoněné jemnou, dlouhotrvající vůní bílého mošusu.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.