cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Domestos Power Fresh Spring Fresh WC gel, 700 ml
Domestos
Domestos Power Fresh Spring Fresh WC gel, 700 ml
Kód: 2305488
Kód dod.: 717123
EAN: 8720181345937
 
59.90 Kč
85.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný dezinfekční WC gel likviduje 99,99 % bakterií a virů, odstraňuje zašlou špínu a vodní kámen a zanechává toaletu čistou a voňavou.
Domestos Power Fresh Ocean Fresh WC gel, 700 ml
Domestos
Domestos Power Fresh Ocean Fresh WC gel, 700 ml
Kód: 2305902
Kód dod.: 717120
EAN: 8720181293610
 
59.90 Kč
85.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný dezinfekční WC gel likviduje 99,99 % bakterií a virů, odstraňuje zašlou špínu a vodní kámen a zanechává toaletu čistou a voňavou.
Taft Men V12 Power Gel gel na vlasy, 150 ml
Henkel Taft®
Taft Men V12 Power Gel gel na vlasy, 150 ml
Kód: 2404410
Kód dod.: 863304
EAN: 9000101723083
 
149.90 Kč
999.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pánský gel na vlasy pomůže k vysněným účesům díky rychleschnoucí receptuře V12 - bez pocitu slepených vlasů a beze zbytků.
Aroco práškové potravinářské barvivo, žlutá žloutková, 5 g
Aroco Aroma®
Aroco práškové potravinářské barvivo, žlutá žloutková, 5 g
Kód: 2504624
Kód dod.: 974013
EAN: 8590105959904
 
7.90 Kč
1 580Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je vhodná na obarvení Vašich potraviny. Je zdravotně nezávadná a vhodná ke konzumaci. Udělejte Vaše jídlo pestřejší a zábavnější. Obarví Vaše potraviny na žloutkově žlutou.
AKCE
-16%Sleva
Biom Mravenci EX prášek proti mravencům, 250 g
Biom
Biom Mravenci EX prášek proti mravencům, 250 g
Kód: 2507770
Kód dod.: 674442
EAN: 8595078517250
 
87 Kč
104 Kč
348Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinná nástraha na mravence pro vyhubení celého hnízda.
AKCE
-43%Sleva
LAGUNA CLEAR spray 0,5 L prošlé 11/24 784.
LAGUNA CLEAR spray 0,5 L prošlé 11/24 784.
Kód: 2600800
Kód dod.: 676255
EAN: 8595039307784.
 
39 Kč
68 Kč
78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dalli Color Protect prací ubrousky proti zabarvení prádla 20 kusů
Dalli
Dalli Color Protect prací ubrousky proti zabarvení prádla 20 kusů
Kód: 2602760
Kód dod.: 761222
EAN: 4012400521203
 
64.90 Kč
3.25Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dalli Color Protect prací ubrousky proti zabarvení prádla pomáhají chránit oblečení před nežádoucím obarvením během praní.
Waschkönig Color Abu Dhabi Amber prací gel 100 dávek, 3 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Color Abu Dhabi Amber prací gel 100 dávek, 3 l
Kód: 2603018
Kód dod.: 759255
EAN: 4260418936698
 
119.90 Kč
1.2Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Waschkönig Oriental Abu Dhabi Amber je určený pro praní barevného prádla i běžných textilií.
-4%Sleva
Artdeco Color Booster balzám na rty P3 Boosting Pink 3 g
Artdeco
Artdeco Color Booster balzám na rty P3 Boosting Pink 3 g
Kód: 2500546
Kód dod.: 1850P3
EAN: 4052136276183
 
382 Kč
399 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro každodenní péči o rty skvěle poslouží Color Booster balzám na rty od Artdeco. Tento inovativní b
Waschkönig Color Parfume de Paris prací gel 100 dávek, 3 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Color Parfume de Paris prací gel 100 dávek, 3 l
Kód: 2603017
Kód dod.: 759249
EAN: 4260418936704
 
129.90 Kč
1.3Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Waschkönig Color Perfume de Paris je určený pro praní barevného prádla.
-3%Sleva
K2R Colour Catcher prací ubrousky proti obarvení prádla, 52 ks
Henkel K2r®
K2R Colour Catcher prací ubrousky proti obarvení prádla, 52 ks
Kód: 2601086
Kód dod.: 772066
EAN: 9000101821963
 
199.90 Kč
207 Kč
3.84Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K2R Colour Catcher prací ubrousky pomáhají chránit prádlo před nechtěným obarvením během praní. Zachycují uvolněná barviva ve vodě a pomáhají udržet barvy oddělené.
Elmex Sensitive duopack zubní pasta + ústní voda, 75 ml + 400 ml
Elmex®
Elmex Sensitive duopack zubní pasta + ústní voda, 75 ml + 400 ml
Kód: 2600083
Kód dod.: 885292
EAN: 8718951422186
 
219.90 Kč
462.95Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex Sensitive duopack obsahuje zubní pastu a ústní vodu pro péči o citlivé zuby.
AKCE
-3%Sleva
Parodontax Active Gum Repair Whitening zubní pasta pro dásně a bělení, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Active Gum Repair Whitening zubní pasta pro dásně a bělení, 75 ml
Kód: 2601444
Kód dod.: 885400
EAN: 5054563275424
 
146 Kč
149.90 Kč
1 946.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax Active Gum Repair Whitening zubní pasta je určena pro péči o dásně a bělejší vzhled zubů.
Omo Professional Active Clean univerzální prací gel 71 dávek, 5 l
Omo
Omo Professional Active Clean univerzální prací gel 71 dávek, 5 l
Kód: 2602725
Kód dod.: 724114
EAN: 7615400818709
100%
289.90 Kč
4.08Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omo Professional Active Clean univerzální prací gel 71 dávek 5 l je profesionální univerzální prací gel určený pro praní bílého i barevného prádla.
Ecover ekologický prací gel na vlnu a jemné prádlo leknín a medovice, 16 praní, 750 ml
Ecover
Ecover ekologický prací gel na vlnu a jemné prádlo leknín a medovice, 16 praní, 750 ml
Kód: 2204096
Kód dod.: 759195
EAN: 5000204249071
 
164.90 Kč
10.31Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ecover prací gel je vhodný k péči o vlnu, hedvábí a jemné tkaniny. Potěší vás vůní leknínu a medovice a perfektními výsledky praní!
-2%Sleva
Essence Extreme Shine lesk na rty 02 Summer Punch 5 ml
Essence
Essence Extreme Shine lesk na rty 02 Summer Punch 5 ml
Kód: 2103693
 
EAN: 4059729302816
 
55 Kč
56 Kč
11 000Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S leskem Extreme Shine dosáhnete plného a šťavnatého vzhledu rtů. Propůjčuje vašim rtům objem a zane
-3%Sleva
Essence Chili Bomb lesk na rty 01 Strawberry Salsa 10 ml
Essence
Essence Chili Bomb lesk na rty 01 Strawberry Salsa 10 ml
Kód: 2502042
 
EAN: 4059729543011
 
38.90 Kč
39.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte svému líčení svěžest s leskem na rty essence Chili Bomb v odstínu 01 Strawberry Salsa. Tento
-5%Sleva
Essence Extreme Shine Volume lesk na rty 16 Nude Sorbet 5 ml
Essence
Essence Extreme Shine Volume lesk na rty 16 Nude Sorbet 5 ml
Kód: 2502305
Kód dod.: ES542991
EAN: 4059729542991
 
55 Kč
58 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přejete si lesk na rty, který podtrhne vaši přirozenou krásu, propůjčí rtům vysoký lesk a zajistí př
Bio Bione Cosmetics Bylinný balzám s Kostivalem a Kaštanem koňským 300 ml
BC Bione Cosmetics
Bio Bione Cosmetics Bylinný balzám s Kostivalem a Kaštanem koňským 300 ml
Kód: 2504704
Kód dod.: 810095
EAN: 8595061606503
 
94.90 Kč
316.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přírodní emulgel určený k uvolnění namáhaných svalů a kloubů, úlevě při pocitu těžkých nohou a k příjemné regeneraci po fyzické zátěži.
AKCE
-31%Sleva
WaschKönig prací gel Universal Lavendel Kroatien - 110 dávek 3,305 L
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig prací gel Universal Lavendel Kroatien - 110 dávek 3,305 L
Kód: 2501472
Kód dod.: 761312
EAN: 4260418936025
85%
99.90 Kč
144.90 Kč
0.91Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný prací gel s jemnou levandulovou vůní, vhodný pro všechny typy prádla.
Vileda 2v1 smetáček a lopatka s lištou
Vileda®
Vileda 2v1 smetáček a lopatka s lištou
Kód: 76697
Kód dod.: 575471
EAN: 4023103172326
100%
139.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Smete nečistoty jedním tahem i z těžko přístupných míst. 2 druhy štětin pro jemný úklid v rozích pro zametení i drobnějších nečistot.
Gallus prací gel Universal, 112 dávek, 4,05 l
Gallus
Gallus prací gel Universal, 112 dávek, 4,05 l
Kód: 2501514
Kód dod.: 759283
EAN: 4251415302029
 
189.90 Kč
1.7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací gel za dobrou cenu. Spolehlivě odstraňuje skvrny při zachování intenzivních barev vašeho prádla, stejně jako jejich hebkosti.
-2%Sleva
Sensodyne Pronamel Junior zubní pasta pro děti 6-12 let 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Pronamel Junior zubní pasta pro děti 6-12 let 75 ml
Kód: 2603088
Kód dod.: 885418
EAN: 5054563298072
 
98 Kč
99.90 Kč
1 960Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Pronamel Junior zubní pasta pro děti 6–12 let, 75 ml byla vyvinuta ve spolupráci se zubními lékaři speciálně pro děti ve věku 6 až 12 let.
AKCE
-14%Sleva
Elmex Sensitive Sensitivity + Gum Strength Whitening zubní pasta pro citlivé zuby a dásně, 75 ml
Elmex®
Elmex Sensitive Sensitivity + Gum Strength Whitening zubní pasta pro citlivé zuby a dásně, 75 ml
Kód: 2602063
Kód dod.: 885185
EAN: 8718951793774
 
94.90 Kč
109.90 Kč
1 265.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex Sensitive Sensitivity + Gum Strength Whitening zubní pasta je určena pro citlivé zuby a péči o dásně.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.