cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-1%Sleva
Aroco práškové potravinářské barvivo, fialová, 5 g
Aroco Aroma®
Aroco práškové potravinářské barvivo, fialová, 5 g
Kód: 2501444
Kód dod.: 974016
EAN: 8590105959744
 
7.90 Kč
8 Kč
1 580Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutá potravinářská barva vhodná do tekutin, krémů, těst nebo do airbrush. Je vhodná na obarvení Vašich potraviny. Je zdravotně nezávadná a vhodná ke konzumaci.
AXE deodorant Pink Pepper a Bergamot, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Pink Pepper a Bergamot, 150 ml
Kód: 2201832
Kód dod.: 800080
EAN: 8720181028809
 
84.90 Kč
566Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kombinace elegantní a uvolňující dřevité vůně s divokým citrusovým nádechem bergamotu a růžového pepře poskytující až 48hodinovou svěžest.
Dalli prací gel Activ Univerzal 100 dávek, 5 l
Dalli
Dalli prací gel Activ Univerzal 100 dávek, 5 l
Kód: 2501654
Kód dod.: 759300
EAN: 4012400502844
 
409.90 Kč
4.1Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte praktické a účinné řešení pro vaše běžné praní s Dalli pracím gelem!
Colgate Max White Optic bělicí zubní pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Max White Optic bělicí zubní pasta 75 ml
Kód: 2600931
Kód dod.: 885282
EAN: 8718951050860
 
89.90 Kč
1 198.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Colgate Max White Optic dodá vašemu úsměvu viditelně bělejší vzhled už po prvním čištění a při pravidelném používání pomáhá udržet zuby dlouhodobě zářivé.
Colgate Max White Sparkle Diamonds zubní pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Max White Sparkle Diamonds zubní pasta 75 ml
Kód: 2601096
Kód dod.: 885284
EAN: 8718951688001
 
54.90 Kč
732Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate zubní pasta Max White Sparkle Diamonds rozjasní vaši sklovinu. Bělící zubní pasta s technologií FreshFX také poskytuje dlouhotrvající chladivý účinek a odstraňuje nežádoucí pigmentaci zubů.
Waschkönig Color Parfume de Paris prací gel 100 dávek, 3 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Color Parfume de Paris prací gel 100 dávek, 3 l
Kód: 2603017
Kód dod.: 759249
EAN: 4260418936704
 
129.90 Kč
1.3Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Waschkönig Color Perfume de Paris je určený pro praní barevného prádla.
Versace Eros Energy Pour Homme parfémovaná voda 100 ml + sprchový gel 150 ml + parfémovaná voda 5 ml, dárková sada pro muže
Versace
Versace Eros Energy Pour Homme parfémovaná voda 100 ml + sprchový gel 150 ml + parfémovaná voda 5 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2502302
Kód dod.: 14581
EAN: 8011003900060
 
2 148 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citrusová aromatická vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2024 Eros Energy je inspirována úchva
Spokar Color 5215, souprava smetáček s lopatkou bez lišty
Spokar®
Spokar Color 5215, souprava smetáček s lopatkou bez lišty
Kód: 34537
Kód dod.: 575443
EAN: 8593534520318
100%
71.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spokar souprava smetáček s lopatkou. Lopatka je osazena neštěpeným syntetickým vláknem PET, plastová lopatka bez gumové lišty.
AKCE
Bros prášek proti mravencům, 1 kg
Bros
Bros prášek proti mravencům, 1 kg
Kód: 2201630
Kód dod.: 01759
EAN: 5904517343597
 
274 Kč
274.90 Kč
274Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášek pro likvidací mravenců v interierech a jejich těsné blízkosti: terasy, příjezdové cesty, chodníky, letní domky, apod.
Omino Bianco Marseille prací gel s marseillským mýdlem na vlnu a hedvábí 2 l, 50 dávek
Omino Bianco
Omino Bianco Marseille prací gel s marseillským mýdlem na vlnu a hedvábí 2 l, 50 dávek
Kód: 2602779
Kód dod.: 724124
EAN: 8003650023070
100%
154.90 Kč
3.1Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omino Bianco prací gel Marseille je koncentrovaný tekutý prací prostředek s obsahem tradičního marseillského mýdla, určený pro šetrné praní jemných i běžných textilií.
Waschkönig Color Persian Mystery prací gel 100 dávek, 3 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Color Persian Mystery prací gel 100 dávek, 3 l
Kód: 2603019
Kód dod.: 759256
EAN: 4260418936681
 
119.90 Kč
1.2Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Waschkönig Color Persian Mystery je určený pro praní barevného prádla.
Perwoll prací gel Renew Dark Bloom, 40 dávek, 2 l
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Dark Bloom, 40 dávek, 2 l
Kód: 2500370
Kód dod.: 761270
EAN: 9000101809992
 
274.90 Kč
6.87Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte nový prací gel PERWOLL Renew Dark Bloom, který je vybaven inovativním složením Triple Renew.
AKCE
Merkur prací gel pro bílé i barevné prádlo 60 dávek, 3 l
Merkur
Merkur prací gel pro bílé i barevné prádlo 60 dávek, 3 l
Kód: 2303040
Kód dod.: 755014
EAN: 8592613577205
100%
92 Kč
0.92Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální prací prostředek pro bílé i barevné prádlo. Spolehlivě zabraňuje zpětné vazbě rozpuštěných nečistot na vlákno. Účinná bioaktivní složka spolehlivě odstraňuje skvrny bílkovinné povahy v rozsahu běžných pracích teplot.
-4%Sleva
Essence Extreme Shine lesk na rty 10 Sparkling Purple 5 ml
Essence
Essence Extreme Shine lesk na rty 10 Sparkling Purple 5 ml
Kód: 2301824
Kód dod.: ES407917
EAN: 4059729407917
 
55 Kč
57 Kč
11 000Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pokud chcete extra lesk a wet look efekt, lesk na rty extreme shine by ve vaší výbavě neměl chybět –
-10%Sleva
Parodontax Gum + Breath & Sensitivity Whitening zubní pasta s fluoridem, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Gum + Breath & Sensitivity Whitening zubní pasta s fluoridem, 75 ml
Kód: 2603060
Kód dod.: 885194
EAN: 5054563120434
 
63 Kč
69.90 Kč
840Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax dásně + dech & citlivé zuby nebojuje pouze s problémy s dásněmi, ale zaměřuje se také na zápach z úst a na citlivost zubů, které mohou být vyvolané problémy s dásněmi.
Versace Pour Homme toaletní voda 50 ml + balzám po holení 50 ml + sprchový gel 50 ml, dárková sada pro muže
Versace
Versace Pour Homme toaletní voda 50 ml + balzám po holení 50 ml + sprchový gel 50 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2502356
Kód dod.: 14563
EAN: 8011003902989
 
1 597 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citrusově - kořeněná vůně uvedena na trh v roce 2005 Pánská novinka Versace pour Homme představuje
Bros hubení mravenců, prášek proti mravencům, 100 g
Bros
Bros hubení mravenců, prášek proti mravencům, 100 g
Kód: 56674
Kód dod.: 675701
EAN: 5904517229235
100%
54.90 Kč
549Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný prostředek určený proti hubení mravenců v uzavřených prostorech i v jejich přímém sousedství, tedy hlavně na terasách, v altáncích, na chodnících, zahradních cestičkách a různ orodých nájezdech atd.
-1%Sleva
Aroco práškové potravinářské barvivo, červeň jahodová, 5 g
Aroco Aroma®
Aroco práškové potravinářské barvivo, červeň jahodová, 5 g
Kód: 2501443
Kód dod.: 974008
EAN: 8590105959706
 
7.90 Kč
8 Kč
1 580Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Potravinářské barvy Aroco jsou zdravotně nezávadné a vhodné ke konzumaci.
AKCE
-16%Sleva
Sidolux Universal soda power Flax Blossom, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux Universal soda power Flax Blossom, 1 l
Kód: 2501819
Kód dod.: 702108
EAN: 5902986215148
 
46 Kč
54.90 Kč
46Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sidolux Flax Blossom – účinný univerzální čistič s technologií Soda Power a jemnou vůní květů lnu.
Domestos Power Fresh Floral Fresh WC gel, 700 ml
Domestos
Domestos Power Fresh Floral Fresh WC gel, 700 ml
Kód: 2403026
Kód dod.: 717122
EAN: 8720182431226
 
59.90 Kč
85.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný dezinfekční WC gel likviduje 99,99 % bakterií a virů, odstraňuje zašlou špínu a vodní kámen a zanechává toaletu čistou a voňavou.
Motip 04019 sprej na disky černý mat, 500 ml
Motip
Motip 04019 sprej na disky černý mat, 500 ml
Kód: 2504592
Kód dod.: 106232
EAN: 8711347209705
 
225 Kč
450Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Motip, sprej na disky aut. Vysoce kvalitní, rychleschnoucí nitro kombi lak, odolný proti povětrnostním vlivům.
AKCE
-10%Sleva
Schwarzkopf Gliss Aqua Revive hydratační maska 4v1 pro normální až suché vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss Aqua Revive hydratační maska 4v1 pro normální až suché vlasy, 400 ml
Kód: 2600497
Kód dod.: 855294
EAN: 9000101726213
 
119 Kč
132 Kč
297.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hydratační maska na vlasy, která zajišťuje intenzivní regeneraci a pocit hydratovaných vlasů po dobu až 48 hodin již po prvním použití.
AKCE
-2%Sleva
Corega Power Max fixační krém na zubní náhrady bez příchuti 40 g
Corega
Corega Power Max fixační krém na zubní náhrady bez příchuti 40 g
Kód: 1803451
Kód dod.: 900021
EAN: 5054563036100
 
142 Kč
144.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Corega Power Max je fixační krém pro částečné i úplné snímatelné zubní náhrady, který zajišťuje maximální fixaci a pohodlí po celý den.
Perwoll Light Colors prací gel na světlobarevné a bílé oblečení 40 dávek, 2L
Henkel Perwoll
Perwoll Light Colors prací gel na světlobarevné a bílé oblečení 40 dávek, 2L
Kód: 2500326
Kód dod.: 761048
EAN: 9000101827026
 
274.90 Kč
6.87Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý prací prostředek Perwoll Light Colors s inovativní technologií proti zašednutí oblečení poskytují ideální péči o všechno světlé, béžové, pastelové a bílé oblečení.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.