cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Colgate Max White Purple Reveal zubní pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Max White Purple Reveal zubní pasta 75 ml
Kód: 2600970
Kód dod.: 885385
EAN: 8718951540033
 
89.90 Kč
1 198.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate Max White Purple Reveal využívá inovativní technologii optické korekce barev, která neutralizuje žluté tóny. Odstraňuje až 100 % povrchových skvrn způsobených jídlem a nápoji.
AKCE
-3%Sleva
Sensodyne Sensitivity & Gum Mátová zubní pasta 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Sensitivity & Gum Mátová zubní pasta 75 ml
Kód: 2508919
Kód dod.: 885277
EAN: 5054563231819
 
126 Kč
129.90 Kč
1 680Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Sensitivity & Gum s novým složením a mikropěnou účinně chrání citlivé zuby a zároveň zmírňuje problémy s dásněmi. Jemná mátová příchuť poskytuje osvěžující pocit a fluorid posiluje zuby pro každodenní péči, aby byly silné a zdravé.
Waschkönig Color Abu Dhabi Amber prací gel 100 dávek, 3 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Color Abu Dhabi Amber prací gel 100 dávek, 3 l
Kód: 2603018
Kód dod.: 759255
EAN: 4260418936698
 
119.90 Kč
1.2Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Waschkönig Oriental Abu Dhabi Amber je určený pro praní barevného prádla i běžných textilií.
-14%Sleva
Elmex Sensitive Professional Repair & Prevent zubní pasta 75 ml
Elmex®
Elmex Sensitive Professional Repair & Prevent zubní pasta 75 ml
Kód: 2600067
Kód dod.: 885345
EAN: 8718951193765
 
94.90 Kč
109.90 Kč
1 265.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex Sensitive Professional Repair&Prevent je zubní pasta navržená se zaměřením na citlivé zuby, kde technologie Pro-Argin cíleně uzavírá otevřené dentinové kanálky a tím pomáhá rychle zmírnit nepříjemné reakce na teplo, chlad či sladké chutě.
Solvina PRO abrazivní mycí pasta na ruce, 450 g
Zenit Solvina
Solvina PRO abrazivní mycí pasta na ruce, 450 g
Kód: 44486
Kód dod.: 791025
EAN: 8594004374929
100%
39.90 Kč
88.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citrusová tekutá mycí pasta na silně znečištěné ruce s vysokou čisticí schopností pro použití v domácnosti i průmyslu. Obsahuje jemné abrazivum a vyznačuje se velmi dobrým odmašťujícím účinkem.
AXE deodorant Pink Pepper a Bergamot, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Pink Pepper a Bergamot, 150 ml
Kód: 2201832
Kód dod.: 800080
EAN: 8720181028809
 
84.90 Kč
566Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kombinace elegantní a uvolňující dřevité vůně s divokým citrusovým nádechem bergamotu a růžového pepře poskytující až 48hodinovou svěžest.
-1%Sleva
Aroco práškové potravinářské barvivo, fialová, 5 g
Aroco Aroma®
Aroco práškové potravinářské barvivo, fialová, 5 g
Kód: 2501444
Kód dod.: 974016
EAN: 8590105959744
 
7.90 Kč
8 Kč
1 580Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutá potravinářská barva vhodná do tekutin, krémů, těst nebo do airbrush. Je vhodná na obarvení Vašich potraviny. Je zdravotně nezávadná a vhodná ke konzumaci.
-7%Sleva
PATTEX lepidlo Power Spray Permanent, 400 ml
Henkel Pattex®
PATTEX lepidlo Power Spray Permanent, 400 ml
Kód: 2507583
Kód dod.: 501952
EAN: 4015000094382
 
395 Kč
425 Kč
987.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PATTEX Power Spray Permanent je kontaktní lepidlo ve spreji. Sprejovitý aplikátor umožňuje snadné nastříkání produktu, intenzita spreje je nastavitelná. Lepidlo zajišťuje rychlé přichycení a vysokou konečnou pevnost.
Fa Men Attraction Force deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Men Attraction Force deodorant, 150 ml
Kód: 2603298
Kód dod.: 837341
EAN: 9000100798655
 
72.90 Kč
486Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte 48 hodinovou deo ochranu se složením obsahujícím feromony, díky kterým se budete cítit přitažlivě! Svěží pánská vůně. Bez hliníku.
Pur Power  Lemon prostředek na nádobí, 750 ml
Henkel Pur
Pur Power Lemon prostředek na nádobí, 750 ml
Kód: 2403211
Kód dod.: 735214
EAN: 9000101386356
 
69.90 Kč
93.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedinečná kombinace účinných látek pronikne hluboko do skvrn a odstraní tak i ty nejodolnější připáleniny a mastné skvrny i bez velkého drhnutí.
AKCE
Pur Power Apple prostředek na nádobí, 750 ml
Henkel Pur
Pur Power Apple prostředek na nádobí, 750 ml
Kód: 2403210
Kód dod.: 735215
EAN: 9000101386141
 
63 Kč
84Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedinečná kombinace účinných látek pronikne hluboko do skvrn a odstraní tak i ty nejodolnější připáleniny a mastné skvrny i bez velkého drhnutí.
Perwoll prací gel Renew Light Colors 60 dávek, 3L
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Light Colors 60 dávek, 3L
Kód: 2508239
Kód dod.: 761000
EAN: 9000101827163
 
364.90 Kč
6.08Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý prací prostředek Perwoll Light Colors s inovativní technologií proti zašednutí oblečení, které poskytují ideální péči o všechno světlé, béžové, pastelové a bílé oblečení.
AKCE
-3%Sleva
Vademecum Peppa Pig Red Fruit dětská zubní pasta 0–6 let, 50 ml
Henkel Vademecum
Vademecum Peppa Pig Red Fruit dětská zubní pasta 0–6 let, 50 ml
Kód: 2601424
Kód dod.: 888062
EAN: 4068883000902
 
58 Kč
59.90 Kč
1 160Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vademecum Peppa Pig dětská zubní pasta je určena pro děti ve věku 0–6 let.
-31%Sleva
WaschKönig prací gel Universal Lavendel Kroatien - 110 dávek 3,305 L
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig prací gel Universal Lavendel Kroatien - 110 dávek 3,305 L
Kód: 2501472
Kód dod.: 761312
EAN: 4260418936025
85%
99.90 Kč
144.90 Kč
0.91Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný prací gel s jemnou levandulovou vůní, vhodný pro všechny typy prádla.
Vileda 2v1 smetáček a lopatka s lištou
Vileda®
Vileda 2v1 smetáček a lopatka s lištou
Kód: 76697
Kód dod.: 575471
EAN: 4023103172326
100%
139.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Smete nečistoty jedním tahem i z těžko přístupných míst. 2 druhy štětin pro jemný úklid v rozích pro zametení i drobnějších nečistot.
Omino Bianco Marseille prací gel s marseillským mýdlem na vlnu a hedvábí 2 l, 50 dávek
Omino Bianco
Omino Bianco Marseille prací gel s marseillským mýdlem na vlnu a hedvábí 2 l, 50 dávek
Kód: 2602779
Kód dod.: 724124
EAN: 8003650023070
100%
154.90 Kč
3.1Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omino Bianco prací gel Marseille je koncentrovaný tekutý prací prostředek s obsahem tradičního marseillského mýdla, určený pro šetrné praní jemných i běžných textilií.
-2%Sleva
Sensodyne Pronamel Junior zubní pasta pro děti 6-12 let 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Pronamel Junior zubní pasta pro děti 6-12 let 75 ml
Kód: 2603088
Kód dod.: 885418
EAN: 5054563298072
 
98 Kč
99.90 Kč
1 960Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Pronamel Junior zubní pasta pro děti 6–12 let, 75 ml byla vyvinuta ve spolupráci se zubními lékaři speciálně pro děti ve věku 6 až 12 let.
-46%Sleva
Essence Extreme Shine lesk na rty 10 Sparkling Purple 5 ml
Essence
Essence Extreme Shine lesk na rty 10 Sparkling Purple 5 ml
Kód: 2301824
Kód dod.: ES407917
EAN: 4059729407917
 
29.90 Kč
55 Kč
5 980Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pokud chcete extra lesk a wet look efekt, lesk na rty extreme shine by ve vaší výbavě neměl chybět –
-14%Sleva
Elmex Sensitive Sensitivity + Gum Strength Whitening zubní pasta pro citlivé zuby a dásně, 75 ml
Elmex®
Elmex Sensitive Sensitivity + Gum Strength Whitening zubní pasta pro citlivé zuby a dásně, 75 ml
Kód: 2602063
Kód dod.: 885185
EAN: 8718951793774
 
94.90 Kč
109.90 Kč
1 265.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex Sensitive Sensitivity + Gum Strength Whitening zubní pasta je určena pro citlivé zuby a péči o dásně.
Woolite Keratin Therapy Darks Denim Black prací gel, 4,5 l, 75 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Darks Denim Black prací gel, 4,5 l, 75 dávek
Kód: 51602
Kód dod.: 761120
EAN: 5900627056945
94%
279.90 Kč
3.73Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem na denim, černé a tmavé prádlo. Vhodný na jakýkoli materiál, i jemné prádlo.
Essence Lesk na rty Dulce de leche BOMB 01 Cream Come True, 10 ml
Essence
Essence Lesk na rty Dulce de leche BOMB 01 Cream Come True, 10 ml
Kód: 2601736
Kód dod.: ES586674
EAN: 4059729586674
 
34 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zářivý hnědý odstín se zlatým třpytem. Essence Dulce de Leche Bomb 01 Cream Come True je lesk na rt
Colgate Dětská zubní pasta Harry Potter 6–9 let 50ml
Colgate®
Colgate Dětská zubní pasta Harry Potter 6–9 let 50ml
Kód: 2602060
Kód dod.: 885183
EAN: 8718951610613
 
54.90 Kč
1 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dětská zubní pasta Colgate Harry Potter 6–9 let s fluoridem pomáhá chránit zuby před kazem a díky kouzelnickému motivu dělá z každodenního čištění větší zábavu.
Colgate Max White Ultra Freshness Pearls zubní pasta 50 ml
Colgate®
Colgate Max White Ultra Freshness Pearls zubní pasta 50 ml
Kód: 2600902
Kód dod.: 885063
EAN: 8718951505100
 
119.90 Kč
2 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate Max White bělicí zubní pasta Ultra Fresh Pearls s hřejivou bohatou pěnou, která obsahuje miliony molekul aktivního kyslíku. Zubní pasta je neabrazivní a zároveň je bezpečná pro vaši sklovinu.
Finish Power Lemon gel do myčky 2 x 900 ml
finish - Calgonit
Finish Power Lemon gel do myčky 2 x 900 ml
Kód: 2501339
Kód dod.: 750059
EAN: 5999109584311
 
259.90 Kč
144.39Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Finish Power Gel Lemon je vysoce účinný čisticí prostředek do myčky nádobí, který kombinuje silný čisticí výkon s příjemnou svěží vůní citronu.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.