cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Avrilé Intense White prací gel na bílé prádlo, 40 praní 1,5 l
Avrilé
Avrilé Intense White prací gel na bílé prádlo, 40 praní 1,5 l
Kód: 2600995
Kód dod.: 757048
EAN: 8594220860060
 
119.90 Kč
3Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce účinný prací gel Avrilé Intense White s novou vylepšenou technologií je speciálně vyvinutý pro praní bílého a světlého prádla.
AKCE
-8%Sleva
Bonux White Polar Ice Fresh prací gel, 72 praní, 3,6 l
Bonux
Bonux White Polar Ice Fresh prací gel, 72 praní, 3,6 l
Kód: 2601304
Kód dod.: 765285
EAN: 4061746509147
 
247 Kč
269.90 Kč
3.43Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bonux White Polar Ice Fresh prací gel je určen pro praní světlého prádla a zanechává svěží vůni.
Perwoll prací gel Renew Black na černé a tmavé, 75 praní, 3750 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Black na černé a tmavé, 75 praní, 3750 ml
Kód: 2507366
Kód dod.: 761044
EAN: 9000101810295
 
419.90 Kč
5.6Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Perwoll Renew je ideálním tekutým pracím prostředkem pro tmavé oblečení. Poskytuje nejen šetrné praní, ale také oživuje tmavé barvy.
AKCE
Perwoll prací gel Renew Sport sportovní prádlo, 20 praní, 1000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Sport sportovní prádlo, 20 praní, 1000 ml
Kód: 2403025
Kód dod.: 760989
EAN: 9000101810684
100%
155 Kč
7.75Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zachovává funkční vlastnosti vláken a neutralizuje zápach. Perwoll Sport Vám dává naprostou svobodu, abyste se mohli plně věnovat tréninku.
Perwoll prací gel Renew Sport sportovní prádlo, 60 praní, 3000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Sport sportovní prádlo, 60 praní, 3000 ml
Kód: 2403553
Kód dod.: 760994
EAN: 9000101809930
 
364.90 Kč
6.08Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zachovává funkční vlastnosti vláken a neutralizuje zápach. Perwoll Sport Vám dává naprostou svobodu, abyste se mohli plně věnovat tréninku.
Perwoll prací gel Renew Black na černé a tmavé, 60 praní, 3000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Black na černé a tmavé, 60 praní, 3000 ml
Kód: 2403550
Kód dod.: 760991
EAN: 9000101809527
 
364.90 Kč
366 Kč
6.08Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Perwoll Renew je ideálním tekutým pracím prostředkem pro tmavé oblečení. Poskytuje nejen šetrné praní, ale také oživuje tmavé barvy.
Perwoll prací gel Renew Black na černé a tmavé, 40 praní, 2000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Black na černé a tmavé, 40 praní, 2000 ml
Kód: 2404512
Kód dod.: 761273
EAN: 9000101808445
 
274.90 Kč
6.87Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Perwoll Renew je ideálním tekutým pracím prostředkem pro tmavé oblečení. Poskytuje nejen šetrné praní, ale také oživuje tmavé barvy.
Avrilé Deep Black prací gel na černé prádlo, 40 praní 1,5 l
Avrilé
Avrilé Deep Black prací gel na černé prádlo, 40 praní 1,5 l
Kód: 2600994
Kód dod.: 757047
EAN: 8594220860084
 
119.90 Kč
3Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce účinný prací gel Avrilé Deep Black s novou vylepšenou technologií je speciálně vyvinutý pro praní tmavého a černého prádla.
Waschkönig Color Parfume de Paris prací gel 100 dávek, 3 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Color Parfume de Paris prací gel 100 dávek, 3 l
Kód: 2603017
Kód dod.: 759249
EAN: 4260418936704
 
129.90 Kč
1.3Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Waschkönig Color Perfume de Paris je určený pro praní barevného prádla.
Elmex Sensitive Sensitivity + Gum Strength Whitening zubní pasta pro citlivé zuby a dásně, 75 ml
Elmex®
Elmex Sensitive Sensitivity + Gum Strength Whitening zubní pasta pro citlivé zuby a dásně, 75 ml
Kód: 2602063
Kód dod.: 885185
EAN: 8718951793774
 
109.90 Kč
1 465.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex Sensitive Sensitivity + Gum Strength Whitening zubní pasta je určena pro citlivé zuby a péči o dásně.
-2%Sleva
Sensodyne Pronamel Junior zubní pasta pro děti 6-12 let 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Pronamel Junior zubní pasta pro děti 6-12 let 75 ml
Kód: 2603088
Kód dod.: 885418
EAN: 5054563298072
 
98 Kč
99.90 Kč
1 960Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Pronamel Junior zubní pasta pro děti 6–12 let, 75 ml byla vyvinuta ve spolupráci se zubními lékaři speciálně pro děti ve věku 6 až 12 let.
Essence Hydra Kiss vyživující olej na rty 03 Pink Champagne 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss vyživující olej na rty 03 Pink Champagne 4 ml
Kód: 2306930
 
EAN: 4059729421937
 
78 Kč
19 500Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Olej na rty hydra kiss od značky essence zajišťuje nelepivý finiš s vysokým leskem. Kyselina hyaluro
Kristalon hnojivo Muškát kapalný, 1 l
Kristalon™
Kristalon hnojivo Muškát kapalný, 1 l
Kód: 2506258
Kód dod.: 655223
EAN: 8592542014291
 
137 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Oblíbené krystalické hnojivo nově v kapalné formě! Kristalon Muškát je kapalné hnojivo s mikroprvky jako rostlinnými „vitamíny“ pro výbornou kondici rostlin.
LAVON na skla a leské povrchy, 500 ml
Lavon
LAVON na skla a leské povrchy, 500 ml
Kód: 2501712
Kód dod.: 705159
EAN: 8594187141271
 
44.90 Kč
89.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čistič s alkoholem na skla a všechny omyvatelné povrchy.
Vileda 2v1 smetáček a lopatka s lištou
Vileda®
Vileda 2v1 smetáček a lopatka s lištou
Kód: 76697
Kód dod.: 575471
EAN: 4023103172326
100%
139.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Smete nečistoty jedním tahem i z těžko přístupných míst. 2 druhy štětin pro jemný úklid v rozích pro zametení i drobnějších nečistot.
Sunsilk maska pro kudrnaté vlasy Ricci Da Domare 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pro kudrnaté vlasy Ricci Da Domare 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501576
Kód dod.: 794657
EAN: 8717163720189
 
89.90 Kč
499.44Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro definované a elastické kadeře. Bez krepatění. Receptura s arganovým olejem je ideální pro rovné, krepaté a suché vlasy, opravuje poškozené a rozčesává vlasy, aby vám poskytla dokonalou rovnost bez krepatění každý den.
AKCE
Bros prášek proti mravencům, 1 kg
Bros
Bros prášek proti mravencům, 1 kg
Kód: 2201630
Kód dod.: 675769
EAN: 5904517343597
 
274 Kč
274.90 Kč
274Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášek pro likvidací mravenců v interierech a jejich těsné blízkosti: terasy, příjezdové cesty, chodníky, letní domky, apod.
-10%Sleva
Parodontax Gum + Breath & Sensitivity Whitening zubní pasta s fluoridem, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Gum + Breath & Sensitivity Whitening zubní pasta s fluoridem, 75 ml
Kód: 2603060
Kód dod.: 885194
EAN: 5054563120434
 
63 Kč
69.90 Kč
840Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax dásně + dech & citlivé zuby nebojuje pouze s problémy s dásněmi, ale zaměřuje se také na zápach z úst a na citlivost zubů, které mohou být vyvolané problémy s dásněmi.
AKCE
-2%Sleva
Corega Power Max fixační krém na zubní náhrady bez příchuti 40 g
Corega
Corega Power Max fixační krém na zubní náhrady bez příchuti 40 g
Kód: 1803451
Kód dod.: 900021
EAN: 5054563036100
 
142 Kč
144.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Corega Power Max je fixační krém pro částečné i úplné snímatelné zubní náhrady, který zajišťuje maximální fixaci a pohodlí po celý den.
AKCE
-10%Sleva
Schwarzkopf Gliss Aqua Revive hydratační maska 4v1 pro normální až suché vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss Aqua Revive hydratační maska 4v1 pro normální až suché vlasy, 400 ml
Kód: 2600497
Kód dod.: 855294
EAN: 9000101726213
 
119 Kč
132 Kč
297.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hydratační maska na vlasy, která zajišťuje intenzivní regeneraci a pocit hydratovaných vlasů po dobu až 48 hodin již po prvním použití.
Nordics Reminelizační Super White citrusový sorbet s tekutou sklovinou zubní pasta 75 ml
Nordics
Nordics Reminelizační Super White citrusový sorbet s tekutou sklovinou zubní pasta 75 ml
Kód: 2602806
Kód dod.: 885415
EAN: 3800501908594
 
104.90 Kč
1 398.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nordics Reminelizační Super White Citrusový sorbet je přírodní remineralizační zubní pasta určená pro každodenní péči o zuby.
Corega Power Max upevnění + komfort fixační krém na zubní protézu 40 g
Corega
Corega Power Max upevnění + komfort fixační krém na zubní protézu 40 g
Kód: 2602938
Kód dod.: 900027
EAN: 5054563123701
 
144.90 Kč
3 622.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Corega Power Max Upevnění + Komfort fixační krém na zubní protézu 40 g je fixační krém určený pro částečné i celkové zubní náhrady.
Finish Power Gel 0 % gel do myčky nádobí, 900 ml
finish - Calgonit
Finish Power Gel 0 % gel do myčky nádobí, 900 ml
Kód: 2002084
Kód dod.: 750056
EAN: 5999109581822
 
184.90 Kč
205.44Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Finish Gel do myčky nádobí bez nechtěných látek.
AKCE
-3%Sleva
Sensodyne Sensitivity & Gum Mátová zubní pasta 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Sensitivity & Gum Mátová zubní pasta 75 ml
Kód: 2508919
Kód dod.: 885277
EAN: 5054563231819
 
126 Kč
129.90 Kč
1 680Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Sensitivity & Gum s novým složením a mikropěnou účinně chrání citlivé zuby a zároveň zmírňuje problémy s dásněmi. Jemná mátová příchuť poskytuje osvěžující pocit a fluorid posiluje zuby pro každodenní péči, aby byly silné a zdravé.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.