cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Lovela Baby Barevné prádlo prací gel, 50 praní, 4,5 l
Lovela
Lovela Baby Barevné prádlo prací gel, 50 praní, 4,5 l
Kód: 2003887
Kód dod.: 759093
EAN: 5999109520746
100%
384.90 Kč
7.7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
Persil Discs 4in1 prací prostředek Deep Clean Expert Sensitive 54 dávek
Henkel Persil
Persil Discs 4in1 prací prostředek Deep Clean Expert Sensitive 54 dávek
Kód: 2502383
Kód dod.: 764943
EAN: 9000101830828
 
559.90 Kč
10.37Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zažijte sílu pracího prostředku Expert Sensitive se silným čisticím účinkem šetrným k pokožce.
Elmex Sensitive Plus Sensitivity + Gum Care zubní pasta 75 ml
Elmex®
Elmex Sensitive Plus Sensitivity + Gum Care zubní pasta 75 ml
Kód: 2600919
Kód dod.: 885395
EAN: 8718951679603
 
109.90 Kč
1 465.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex zubní pasta Sensitivity + Gum Care má klinicky ověřený dvojí aktivní systém, který chrání citlivé zuby při pravidelném používání. Zubní pasta také posiluje dásně.
Solvina Industry pilinová mycí pasta na ruce, 450 g
Zenit Solvina
Solvina Industry pilinová mycí pasta na ruce, 450 g
Kód: 48485
Kód dod.: 791014
EAN: 85939370
100%
34.90 Kč
77.56Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pilinová mycí pasta na ruce. Složky na bázi přírodních materiálů pomáhají čistit pokožku hluboko do pórů. Důkladně odstraňuje různé druhy nečistot. Obsahuje glycerin, který příznivě působí na pokožku, zanechává ji hebkou a svěží. Vhodná pro časté pou
AKCE
Energizer Alkaline Power AA tužková baterie, 4 ks
Energizer®
Energizer Alkaline Power AA tužková baterie, 4 ks
Kód: 81231
Kód dod.: 961012
EAN: 7638900246599
 
50 Kč
12.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spolehlivé alkalické baterie vhodné pro každodenní použití.
AKCE
Domestos Power Fresh Spring Fresh WC gel, 700 ml
Domestos
Domestos Power Fresh Spring Fresh WC gel, 700 ml
Kód: 2305488
Kód dod.: 717123
EAN: 8720181345937
 
49.90 Kč
71.29Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný dezinfekční WC gel likviduje 99,99 % bakterií a virů, odstraňuje zašlou špínu a vodní kámen a zanechává toaletu čistou a voňavou.
AKCE
Domestos Power Fresh Ocean Fresh WC gel, 700 ml
Domestos
Domestos Power Fresh Ocean Fresh WC gel, 700 ml
Kód: 2305902
Kód dod.: 717120
EAN: 8720181293610
 
49.90 Kč
71.29Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný dezinfekční WC gel likviduje 99,99 % bakterií a virů, odstraňuje zašlou špínu a vodní kámen a zanechává toaletu čistou a voňavou.
AKCE
-13%Sleva
Taft Men V12 Power Gel gel na vlasy, 150 ml
Henkel Taft®
Taft Men V12 Power Gel gel na vlasy, 150 ml
Kód: 2404410
Kód dod.: 863304
EAN: 9000101723083
 
130 Kč
149.90 Kč
866.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pánský gel na vlasy pomůže k vysněným účesům díky rychleschnoucí receptuře V12 - bez pocitu slepených vlasů a beze zbytků.
Aroco práškové potravinářské barvivo, žlutá žloutková, 5 g
Aroco Aroma®
Aroco práškové potravinářské barvivo, žlutá žloutková, 5 g
Kód: 2504624
Kód dod.: 974013
EAN: 8590105959904
 
7.90 Kč
1 580Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je vhodná na obarvení Vašich potraviny. Je zdravotně nezávadná a vhodná ke konzumaci. Udělejte Vaše jídlo pestřejší a zábavnější. Obarví Vaše potraviny na žloutkově žlutou.
AKCE
-16%Sleva
Biom Mravenci EX prášek proti mravencům, 250 g
Biom
Biom Mravenci EX prášek proti mravencům, 250 g
Kód: 2507770
Kód dod.: 674442
EAN: 8595078517250
 
87 Kč
104 Kč
348Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinná nástraha na mravence pro vyhubení celého hnízda.
AKCE
-43%Sleva
LAGUNA CLEAR spray 0,5 L prošlé 11/24 784.
LAGUNA CLEAR spray 0,5 L prošlé 11/24 784.
Kód: 2600800
Kód dod.: 676255
EAN: 8595039307784.
 
39 Kč
68 Kč
78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex Sensitive Sensitivity + Gum Strength Whitening zubní pasta pro citlivé zuby a dásně, 75 ml
Elmex®
Elmex Sensitive Sensitivity + Gum Strength Whitening zubní pasta pro citlivé zuby a dásně, 75 ml
Kód: 2602063
Kód dod.: 885185
EAN: 8718951793774
 
109.90 Kč
1 465.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex Sensitive Sensitivity + Gum Strength Whitening zubní pasta je určena pro citlivé zuby a péči o dásně.
-2%Sleva
Sensodyne Pronamel Junior zubní pasta pro děti 6-12 let 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Pronamel Junior zubní pasta pro děti 6-12 let 75 ml
Kód: 2603088
Kód dod.: 885418
EAN: 5054563298072
 
98 Kč
99.90 Kč
1 960Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Pronamel Junior zubní pasta pro děti 6–12 let, 75 ml byla vyvinuta ve spolupráci se zubními lékaři speciálně pro děti ve věku 6 až 12 let.
AKCE
-17%Sleva
Dalli Color Protect prací ubrousky proti zabarvení prádla 20 kusů
Dalli
Dalli Color Protect prací ubrousky proti zabarvení prádla 20 kusů
Kód: 2602760
Kód dod.: 761222
EAN: 4012400521203
 
53.90 Kč
64.90 Kč
2.7Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dalli Color Protect prací ubrousky proti zabarvení prádla pomáhají chránit oblečení před nežádoucím obarvením během praní.
-4%Sleva
Artdeco Color Booster balzám na rty P3 Boosting Pink 3 g
Artdeco
Artdeco Color Booster balzám na rty P3 Boosting Pink 3 g
Kód: 2500546
Kód dod.: 1850P3
EAN: 4052136276183
 
382 Kč
399 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro každodenní péči o rty skvěle poslouží Color Booster balzám na rty od Artdeco. Tento inovativní b
Vileda 2v1 smetáček a lopatka s lištou
Vileda®
Vileda 2v1 smetáček a lopatka s lištou
Kód: 76697
Kód dod.: 575471
EAN: 4023103172326
100%
139.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Smete nečistoty jedním tahem i z těžko přístupných míst. 2 druhy štětin pro jemný úklid v rozích pro zametení i drobnějších nečistot.
Elmex Sensitive duopack zubní pasta + ústní voda, 75 ml + 400 ml
Elmex®
Elmex Sensitive duopack zubní pasta + ústní voda, 75 ml + 400 ml
Kód: 2600083
Kód dod.: 885292
EAN: 8718951422186
 
219.90 Kč
462.95Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex Sensitive duopack obsahuje zubní pastu a ústní vodu pro péči o citlivé zuby.
AKCE
-3%Sleva
Parodontax Active Gum Repair Whitening zubní pasta pro dásně a bělení, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Active Gum Repair Whitening zubní pasta pro dásně a bělení, 75 ml
Kód: 2601444
Kód dod.: 885400
EAN: 5054563275424
 
146 Kč
149.90 Kč
1 946.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax Active Gum Repair Whitening zubní pasta je určena pro péči o dásně a bělejší vzhled zubů.
Pur Power  Lemon prostředek na nádobí, 750 ml
Henkel Pur
Pur Power Lemon prostředek na nádobí, 750 ml
Kód: 2403211
Kód dod.: 735214
EAN: 9000101386356
 
69.90 Kč
93.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedinečná kombinace účinných látek pronikne hluboko do skvrn a odstraní tak i ty nejodolnější připáleniny a mastné skvrny i bez velkého drhnutí.
AKCE
Pur Power Apple prostředek na nádobí, 750 ml
Henkel Pur
Pur Power Apple prostředek na nádobí, 750 ml
Kód: 2403210
Kód dod.: 735215
EAN: 9000101386141
 
63 Kč
84Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedinečná kombinace účinných látek pronikne hluboko do skvrn a odstraní tak i ty nejodolnější připáleniny a mastné skvrny i bez velkého drhnutí.
-3%Sleva
K2R Colour Catcher prací ubrousky proti obarvení prádla, 52 ks
Henkel K2r®
K2R Colour Catcher prací ubrousky proti obarvení prádla, 52 ks
Kód: 2601086
Kód dod.: 772066
EAN: 9000101821963
 
199.90 Kč
207 Kč
3.84Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K2R Colour Catcher prací ubrousky pomáhají chránit prádlo před nechtěným obarvením během praní. Zachycují uvolněná barviva ve vodě a pomáhají udržet barvy oddělené.
Omo Professional Active Clean univerzální prací gel 71 dávek, 5 l
Omo
Omo Professional Active Clean univerzální prací gel 71 dávek, 5 l
Kód: 2602725
Kód dod.: 724114
EAN: 7615400818709
100%
289.90 Kč
4.08Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omo Professional Active Clean univerzální prací gel 71 dávek 5 l je profesionální univerzální prací gel určený pro praní bílého i barevného prádla.
-2%Sleva
Essence Extreme Shine lesk na rty 02 Summer Punch 5 ml
Essence
Essence Extreme Shine lesk na rty 02 Summer Punch 5 ml
Kód: 2103693
 
EAN: 4059729302816
 
55 Kč
56 Kč
11 000Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S leskem Extreme Shine dosáhnete plného a šťavnatého vzhledu rtů. Propůjčuje vašim rtům objem a zane
-3%Sleva
Essence Chili Bomb lesk na rty 01 Strawberry Salsa 10 ml
Essence
Essence Chili Bomb lesk na rty 01 Strawberry Salsa 10 ml
Kód: 2502042
 
EAN: 4059729543011
 
38.90 Kč
39.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte svému líčení svěžest s leskem na rty essence Chili Bomb v odstínu 01 Strawberry Salsa. Tento
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.