cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Alpa Luna Březová bylinná vlasová voda, 120 ml
ALPA® Luna
Alpa Luna Březová bylinná vlasová voda, 120 ml
Kód: 11485
Kód dod.: 856015
EAN: 85922150
96%
36.90 Kč
307.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinnými látkami březového extraktu jsou hlavně saponiny a silice, třísloviny, vitamin C a karoteny. Tyto látky působí příznivě na vlasovou pokožku a omezují nadměrné maštění vlasů
AKCE
-18%Sleva
WC NET Intense Lavender Fresh WC gel, 750 ml
Bolton - Wc Net®
WC NET Intense Lavender Fresh WC gel, 750 ml
Kód: 45150
Kód dod.: 717234
EAN: 8004050036837
100%
36.90 Kč
44.90 Kč
49.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wc Net Intense gel čistí vaši toaletu, a kromě toho jí díky nové receptuře dodá příjemnou a dlouhotrvající vůni.
Duck WC pásky Fresh Stick Pine, 3 ks
Duck™
Duck WC pásky Fresh Stick Pine, 3 ks
Kód: 66337
Kód dod.: 720001
EAN: 5000204437966
80%
59.90 Kč
19.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Efektivně přilne bez potřeby závěsu, voní s každým spláchnutím, čistí po dobu až 4 týdnů.
AKCE
-9%Sleva
Nivea Men Fresh Active pánský deodorant, 200 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Active pánský deodorant, 200 ml
Kód: 2208399
Kód dod.: 837119
EAN: 9005800282657
 
99.90 Kč
109.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dejte sbohem nepříjemnému zápachu potu! Deodorant se svěží mužnou vůní a složením s mořskými minerály vás ochrání až po dobu 48 hodin.
Nivea Men Fresh Kick tuhý antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Kick tuhý antiperspirant, 50 ml
Kód: 2300877
Kód dod.: 840124
EAN: 9005800352237
 
99.90 Kč
1 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ať už jste aktivní sportovec nebo jste během dne vystavováni stresovým situacím v práci, s tuhým antiperspirantem pro muže Fresh Kick budete mít situaci pod kontrolou.
AKCE
-18%Sleva
Silan aviváž Fresh Sky 64 praní, 1408 ml
Henkel Silan
Silan aviváž Fresh Sky 64 praní, 1408 ml
Kód: 2403039
Kód dod.: 777006
EAN: 9000101801125
 
89.90 Kč
109.90 Kč
1.4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zažijte jemný vánek svěžesti a pocit, že vaše prádlo usušil vítr a slunce pod jasně modrou oblohou – takový je nový Silan Fresh Sky, každý dotek vašeho prádla je jako jemné pohlazení, a to díky jemnosti Silanu ve spojení s parfémovanými perlami.
Silan aviváž Fresh Sky 40 praní, 880 ml
Henkel Silan
Silan aviváž Fresh Sky 40 praní, 880 ml
Kód: 2404528
Kód dod.: 775162
EAN: 9000101581195
 
74.90 Kč
1.87Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koncentrovaný avivážní prostředek na textilie. Dodává prádlu neodolatelnou měkkost a jedinečnou vůni, která vydrží až 140 dní.
Duck WC blok Fresh Discs mango, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs mango, 36 ml
Kód: 2507038
Kód dod.: 721024
EAN: 5000204369731
 
74.90 Kč
2 080.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC blok pro hygienickou čistotu a svěžest toalety.
Lima Oro přípravek proti všem slimákům, 200 g
Sharda Cropchem
Lima Oro přípravek proti všem slimákům, 200 g
Kód: 2501000
Kód dod.: 680170
EAN: 8595078516024
100%
105 Kč
525Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moluskocidní přípravek ve formě granulované návnady k ochraně polních plodin, ovocných plodin a révy vinné proti slimákům.
Nivea Creme Soft pečující sprchový gel, 750 ml
Nivea®
Nivea Creme Soft pečující sprchový gel, 750 ml
Kód: 2505537
Kód dod.: 795251
EAN: 9005800218540
 
149.90 Kč
199.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrný sprchový gel vaši kůži nevysuší. Zanechá ji naopak krásně hebkou a hydratovanou, aniž by narušil její přirozenou mikrobiální vrstvu. A to díky složení s mandlovým olejem.
Real Green Clean prostředek na mytí nádobí, 500 g
Zenit Real
Real Green Clean prostředek na mytí nádobí, 500 g
Kód: 2504627
Kód dod.: 735029
EAN: 8594004375711
 
49.90 Kč
99.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prostředek na nádobí se silnou odmašťující silou.
Schauma Fresh It Up kondicionér ve spreji, 200 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Fresh It Up kondicionér ve spreji, 200 ml
Kód: 2601153
Kód dod.: 855331
EAN: 9000101766769
 
89.90 Kč
449.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schauma Fresh It Up kondicionér ve spreji usnadňuje rozčesávání vlasů a zanechává je svěží.
Protect Fresh Bait měkké nástrahy k hubení hlodavců v sáčcích, 150 g
Prost
Protect Fresh Bait měkké nástrahy k hubení hlodavců v sáčcích, 150 g
Kód: 2207957
Kód dod.: 678180
EAN: 8594015802190
100%
61.90 Kč
412.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rodenticidní přípravek ve formě měkké nástrahy v sáčcích, které propouští pro hlodavce atraktivní aroma.
Rexona Active Protection+ Fresh tuhý antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Active Protection+ Fresh tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2500315
Kód dod.: 834927
EAN: 59004806
 
69.90 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zatoč s bakteriemi – Rexona Active Protection tě udrží svěží, když na tom nejvíc záleží.
Alpa univerzální masážní krém, 250 ml
ALPA® Francovka
Alpa univerzální masážní krém, 250 ml
Kód: 10559
Kód dod.: 812027
EAN: 85922204
92%
134.90 Kč
539.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální masážní krém pro okamžitý a dlouhodobý pocit uvolnění a osvěžení s vysokým obsahem minerálního oleje, který vytváří na povrchu pokožky kluzký film a tím zaručí možnost masáže bez nepřijemného tření.
Industrol Plus vrchní barva na kov i dřevo S2071, 1000 bílá, 750 ml
Industrol
Industrol Plus vrchní barva na kov i dřevo S2071, 1000 bílá, 750 ml
Kód: 2503896
Kód dod.: 210066
EAN: 8595073021875
 
322 Kč
429.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ke konečným vrchním nátěrům na kov i dřevo vystavených přímým povětrnostním vlivům i pro nátěry v interierech. Nanáší se obvykle v jedné až dvou vrstvách na předem vypracovaný podklad.
-9%Sleva
Nivea Sun Ultra Light Daily Fluid tónovací pleťový krém na opalování střední odstín OF50+, 40 ml
Nivea®
Nivea Sun Ultra Light Daily Fluid tónovací pleťový krém na opalování střední odstín OF50+, 40 ml
Kód: 2602032
Kód dod.: 815383
EAN: 9005800389882
 
299.90 Kč
329.90 Kč
7 497.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tento ultralehký tónovací pleťový krém poskytuje vysokou ochranu proti UVA/UVB záření a modrému světlu (HEV), které může způsobovat předčasné stárnutí pokožky.
Nivea Care výživný krém, 50 ml
Nivea®
Nivea Care výživný krém, 50 ml
Kód: 1701090
Kód dod.: 821114
EAN: 42333388
100%
79.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte pokožce intenzívní výživu a hydrataci. Nikoli na pár minut, ale na celých 24 hodin. Unikátní složení se rychle vstřebává a přináší potěšení pro tělo i smysly - NIVEA Care Výživný krém, 50 ml.
Polykar Dřevo dvousložkový tmel na dřevo, brousitelný, 500 g
Polykar
Polykar Dřevo dvousložkový tmel na dřevo, brousitelný, 500 g
Kód: 2502898
Kód dod.: 512352
EAN: 8594007010817
 
359 Kč
718Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální tmel s vysokým obsahem dřevní moučky pro tmelení masivu, dřevotřísky, laťovky a veškerých výrobků ze dřeva. Pružný, houževnatý a objemově stálý (pracuje se dřevem), nepropadá se.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0565 zeleň tmavá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0565 zeleň tmavá, 700 g
Kód: 2503242
Kód dod.: 356454
EAN: 8591235011289
 
229 Kč
327.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0603 slonová kost, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0603 slonová kost, 700 g
Kód: 2503256
Kód dod.: 356564
EAN: 8591235011753
 
229 Kč
327.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0220 středně hnědá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0220 středně hnědá, 700 g
Kód: 2503237
Kód dod.: 356424
EAN: 8591235010657
 
205 Kč
292.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0240 hněď tmavá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0240 hněď tmavá, 700 g
Kód: 2503239
Kód dod.: 356436
EAN: 8591235010725
 
205 Kč
292.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
Ziaja Ceramidy krém na ruce 100 ml
Ziaja
Ziaja Ceramidy krém na ruce 100 ml
Kód: 2507308
Kód dod.: 820302
EAN: 5901887028925
 
39.90 Kč
399Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pečujte o své ruce s Ziaja Ceramidy krémem na ruce, který účinně regeneruje suchou a popraskanou pokožku.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.