cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0620 žluť světlá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0620 žluť světlá, 700 g
Kód: 2503243
Kód dod.: 356460
EAN: 8591235011357
 
255 Kč
364.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
INDUSTROL Plus vrchní barva na kov i dřevo S2071, 1000 bílá, 375 ml
Industrol
INDUSTROL Plus vrchní barva na kov i dřevo S2071, 1000 bílá, 375 ml
Kód: 2503918
Kód dod.: 210056
EAN: 8595073021868
 
189 Kč
504Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ke konečným vrchním nátěrům na kov i dřevo vystavených přímým povětrnostním vlivům i pro nátěry v interierech. Nanáší se obvykle v jedné až dvou vrstvách na předem vypracovaný podklad.
Nivea Soft hydratační krém, 100 ml
Nivea®
Nivea Soft hydratační krém, 100 ml
Kód: 08671
Kód dod.: 821112
EAN: 4005808751310
100%
94.90 Kč
949Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehké složení s jojobovým olejem a vitamínem E se postará o to, aby pokožka celého těla byla hedvábně jemná, svěží a pružná. Vyzkoušejte: NIVEA Soft.
Nivea Soft hydratační krém, 200 ml
Nivea®
Nivea Soft hydratační krém, 200 ml
Kód: 08665
Kód dod.: 821110
EAN: 4005808751938
 
129.90 Kč
649.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehké složení s jojobovým olejem a vitamínem E se postará o to, aby pokožka celého těla byla hedvábně jemná, svěží a pružná. Vyzkoušejte: NIVEA Soft.
AKCE
-3%Sleva
Parodontax Posílení a ochrana dásní Fresh Mint zubní pasta pro dásně, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Posílení a ochrana dásní Fresh Mint zubní pasta pro dásně, 75 ml
Kód: 2601447
Kód dod.: 885403
EAN: 5054563206299
 
146 Kč
149.90 Kč
1 946.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax Posílení a ochrana dásní zubní pasta je určena pro péči o dásně a každodenní hygienu.
AKCE
-3%Sleva
Parodontax Aktivní obnova dásní Fresh Mint zubní pasta pro zdravé dásně, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Aktivní obnova dásní Fresh Mint zubní pasta pro zdravé dásně, 75 ml
Kód: 2601445
Kód dod.: 885401
EAN: 5054563282354
 
146 Kč
149.90 Kč
1 946.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax Aktivní obnova dásní zubní pasta je určena pro péči o dásně a každodenní ústní hygienu.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 06 zelená, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 06 zelená, 5 kg
Kód: 2502765
Kód dod.: 355147
EAN: 8590892112957
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
AKCE
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 02 světle šedá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 02 světle šedá, 700 g
Kód: 2502751
Kód dod.: 355116
EAN: 8590892112223
 
219 Kč
312.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 08 cihlově červená, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 08 cihlově červená, 10 kg
Kód: 2502782
Kód dod.: 355196
EAN: 8590892112124
 
2 809 Kč
280.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 09 tmavě hnědá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 09 tmavě hnědá, 5 kg
Kód: 2502777
Kód dod.: 355186
EAN: 8590892112988
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 21 středně hnědá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 21 středně hnědá, 10 kg
Kód: 2503163
Kód dod.: 355183
EAN: 8590892114340
 
2 809 Kč
280.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
AKCE
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 08 cihlově červená, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 08 cihlově červená, 700 g
Kód: 2502780
Kód dod.: 355193
EAN: 8590892112285
 
219 Kč
312.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 21 středně hnědá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 21 středně hnědá, 5 kg
Kód: 2502775
Kód dod.: 355182
EAN: 8590892113763
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 04 tmavá šedá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 04 tmavá šedá, 5 kg
Kód: 2503029
Kód dod.: 355130
EAN: 8590892112933
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Ziaja Ceramidy krém na ruce 100 ml
Ziaja
Ziaja Ceramidy krém na ruce 100 ml
Kód: 2507308
Kód dod.: 820302
EAN: 5901887028925
 
39.90 Kč
399Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pečujte o své ruce s Ziaja Ceramidy krémem na ruce, který účinně regeneruje suchou a popraskanou pokožku.
Indulona Original krém na ruce 30 ml
Indulona®
Indulona Original krém na ruce 30 ml
Kód: 2509135
Kód dod.: 820024
EAN: 8592297010081
 
39.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém na ruce Indulona podle originální receptury nabízí regenerační účinky a složení se všestrannou péčí. Zabraňuje vysušování, vyživuje pokožku do hloubky, chrání ji před poškozením vnějšími vlivy a dodává jí hebkost.
-12%Sleva
KONOPNÝ KRÉM DERMÁLNÍ 100 ML 2680
KONOPNÝ KRÉM DERMÁLNÍ 100 ML 2680
Kód: 2603250
Kód dod.: 812041
EAN: 8595605202680
 
56.90 Kč
64.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
AKCE
Nivea Fresh & Mild suchý šampon pro světlý tón vlasů, 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh & Mild suchý šampon pro světlý tón vlasů, 200 ml
Kód: 2507755
Kód dod.: 845471
EAN: 9005800301532
 
99.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Suchý šampon pro světlý tón vlasů zanechá ve vlasech svěží pocit bez bílých stop.
Nivea Q10 Plus, krémy proti vráskám, denní a noční, pro věk 30+, 2x 50ml
Nivea®
Nivea Q10 Plus, krémy proti vráskám, denní a noční, pro věk 30+, 2x 50ml
Kód: 83487
Kód dod.: 822568
EAN: 9005800235158
 
509.90 Kč
5 099Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výhodné balení Nivea Q10 Plus s nočím a denním krémem. Vhodné pro věk 30+. Nedejte šanci vráskám. Pečující složení s koenzymem Q10 a kreatinem pleť výrazně hydratuje, vyhlazuje a zanechává ji jemnou a hladkou.
Cif krém Pink tekutý písek, 500 ml
Cif
Cif krém Pink tekutý písek, 500 ml
Kód: 68097
Kód dod.: 738038
EAN: 8712561552936
98%
44.90 Kč
89.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cif Cream Pink krémový abrazivní čisticí přípravek s příjemnou květinovou vůní. Snadno uvolní nečistoty a vyčistí i zdánlivě nevyčistitelné v celém domě včetně moderních povrchů.
Indulona Profi Měsíčková krém na ruce, 100 g
Indulona®
Indulona Profi Měsíčková krém na ruce, 100 g
Kód: 92807
Kód dod.: 820072
EAN: 8586017550636
94%
44.90 Kč
449Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Každodenní ošetření podrážděné a suché pokožky a její ochrana při práci. Pomáhá při regeneraci, okamžitě zklidňuje, má protizánětlivé účinky a urychluje hojení drobných ran, obsahuje výtažek z měsíčku lékařského.
AKCE
-12%Sleva
Syoss Pure Fresh suchý šampon, 200 ml
Henkel Syoss
Syoss Pure Fresh suchý šampon, 200 ml
Kód: 1900350
Kód dod.: 845525
EAN: 9000101231502
 
150 Kč
169.90 Kč
750Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Suchý šampon SYOSS Volume Collagen & Lift, který vám zaručí dokonalý vzhled vlasů snadno a rychle - pouze nastříkejte a vyčešte.
Glade osvěžovač vzduchu Fresh Lemon, 300 ml
Glade by brise®
Glade osvěžovač vzduchu Fresh Lemon, 300 ml
Kód: 02093
Kód dod.: 725001
EAN: 4000290997543
70%
89.90 Kč
299.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Unikátní vůně citrusů přináší klidnou a relaxační atmosféru do vašeho domova. Pro rychlé a efektivní osvěžení. Na použití jednoduché spreje, které neutralizují pachy a naplní váš domov krásnými vůněmi.
Cif krém Original tekutý písek, 500 ml
Cif
Cif krém Original tekutý písek, 500 ml
Kód: 07372
Kód dod.: 738030
EAN: 8712561552905
100%
44.90 Kč
89.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cif Cream Original krémový abrazivní čisticí přípravek snadno uvolní nečistoty. Vyčistí i zdánlivě nevyčistitelné v celém domě včetně moderních povrchů.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.