cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Essence Bright Eyes! tyčinka pod oči s vyživujícím složením pro rozzářenou a omlazenou pleť 01 Soft Rose 5,5 ml
Essence
Essence Bright Eyes! tyčinka pod oči s vyživujícím složením pro rozzářenou a omlazenou pleť 01 Soft Rose 5,5 ml
Kód: 2306918
 
EAN: 4059729421401
 
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S oční tyčinkou BRIGHT EYES! od značky essence se zbavíte tmavých kruhů během pár vteřin a získáte s
Moschino Toy 2 Pearl tělové mléko 200 ml
Moschino
Moschino Toy 2 Pearl tělové mléko 200 ml
Kód: 2402347
Kód dod.: 13943
EAN: 8011003878680
 
880 Kč
4 400Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově-ovocná vůně pro ženy i muže byla uvedena na trh v roce 2023 Toy 2 Pearl vytvořil Domitill
Herbavera Konopná vazelína na rty a suchou pokožku, 100 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Konopná vazelína na rty a suchou pokožku, 100 ml
Kód: 2504760
Kód dod.: 821413
EAN: 8594009478455
 
69.90 Kč
699Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vazelína je určená k důkladnému promastění pokožky, obzvláště na ztvrdlá, rozpraskaná či suchá místa. Vazelína zabraňuje nežádoucí prostupu vlhkosti a chladu na podrážděnou či poškozenou pokožku.
-5%Sleva
Nivea Body Lotion Firming Q10 + vitamin C zpevňující tělové mléko, 250 ml
Nivea®
Nivea Body Lotion Firming Q10 + vitamin C zpevňující tělové mléko, 250 ml
Kód: 2504636
Kód dod.: 810033
EAN: 9005800388458
 
199.90 Kč
209.90 Kč
799.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ztrácí vaše pokožka přirozenou pružnost a pevnost? Dopřejte jí intenzívní kúru a zpevněte ji: NIVEA Zpevňující tělové mléko Q10 + vitamín C.
BIO BIONE Cannabis tělové mléko 500 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE Cannabis tělové mléko 500 ml
Kód: 2504668
Kód dod.: 810110
EAN: 8595061605322
 
79.90 Kč
159.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehké a rychle vstřebatelné tělové mléko s konopným olejem a výživnými látkami poskytuje intenzivní hydrataci, zjemnění a pocit komfortu každé pokožce.
Herbavera Panthenolka gel po opalování s konopím a betakarotenem, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Panthenolka gel po opalování s konopím a betakarotenem, 200 ml
Kód: 2600445
Kód dod.: 812084
EAN: 8594009476925
 
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ošetření a zklidnění pokožky po intenzivním opalování a slunění, jak v létě, tak i při lyžování na horách. Vynikající po pobytu na mrazu či chladném počasí, vhodný po koupání a saunování.
Alpa Ice gel chladivý, 250 ml
ALPA®
Alpa Ice gel chladivý, 250 ml
Kód: 2600949
Kód dod.: 812012
EAN: 8594001776511
 
89.90 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa Ice chladivý gel přináší příjemné osvěžení pokožky a pocit chladu. Je vhodný pro použití po fyzické aktivitě nebo při únavě svalů.
Distyk univerzální silikon, transparetní, 310 ml
Distyk®
Distyk univerzální silikon, transparetní, 310 ml
Kód: 2503568
Kód dod.: 519021
EAN: 8595100110381
 
129 Kč
460.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odolný vůči UV záření, vodě a teplotám od -30 °C až do + 120 °C. Výborná přilnavost k mnoha porézním a neporézním materiálům.
BIO BIONE Cannabis Bylinný balzám FORTE 200 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE Cannabis Bylinný balzám FORTE 200 ml
Kód: 2508561
Kód dod.: 812092
EAN: 8595061615819
 
94.90 Kč
474.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koncentrovaný masážní emulgel přináší intenzivní bylinnou péči a rychlý pocit úlevy namáhaným svalům, kloubům a nohám.
AKCE
-11%Sleva
Sunsilk maska pro lesklé vlasy Scintille Di Luce 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pro lesklé vlasy Scintille Di Luce 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501579
Kód dod.: 794656
EAN: 8717163720172
100%
79.90 Kč
89.90 Kč
443.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Receptura s komplexem Shine je ideální pro matné a poškozené vlasy, eliminuje viditelné poškození a poskytuje extra lesklé vlasy bez krepatění každý den.
AKCE
-13%Sleva
Sunsilk kondicionér pro kudrnaté vlasy Ricci Da Sogno, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk kondicionér pro kudrnaté vlasy Ricci Da Sogno, 200 ml
Kód: 2501559
Kód dod.: 794649
EAN: 8720182540614
 
69.90 Kč
79.90 Kč
349.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové složení Active-Fusion, obohacené o magickou trojici ingrediencí. Pro kudrnaté vlasy!
AKCE
-13%Sleva
Sunsilk kondicionér pro suché vlasy Morbidi E Luminosi, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk kondicionér pro suché vlasy Morbidi E Luminosi, 200 ml
Kód: 2501561
Kód dod.: 794652
EAN: 8720182543868
 
69.90 Kč
79.90 Kč
349.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové složení Active-Fusion, obohacené o magickou trojici ingrediencí. Pro suché vlasy!
AKCE
-13%Sleva
Sunsilk kondicionér pro krepaté vlasy Ricci Da Sogno, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk kondicionér pro krepaté vlasy Ricci Da Sogno, 200 ml
Kód: 2501557
Kód dod.: 794650
EAN: 8720182540621
 
69.90 Kč
79.90 Kč
349.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové složení Active-Fusion, obohacené o magickou trojici ingrediencí. Pro krepaté a poškozené vlasy!
Soudal univerzální silikon, šedý, 280 ml
Soudal
Soudal univerzální silikon, šedý, 280 ml
Kód: 2502915
Kód dod.: 519112
EAN: 5411183008083
 
135 Kč
482.14Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šedý trvale pružný, stálobarevný tmel s dlouhodobou životností a odolností vůči UV záření. Pro stavební a konstrukční spáry v interiéru i exteriéru, sanitární aplikace apod.
Soudal univerzální silikon, čirý, 280 ml
Soudal
Soudal univerzální silikon, čirý, 280 ml
Kód: 2502913
Kód dod.: 519110
EAN: 5411183008076
 
125 Kč
446.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čirý trvale pružný, stálobarevný tmel s dlouhodobou životností a odolností vůči UV záření. Pro stavební a konstrukční spáry v interiéru i exteriéru, sanitární aplikace apod.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, ořech, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, ořech, 250 g
Kód: 2504869
Kód dod.: 511250
EAN: 8591235075748
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Profil univerzální silikon, čirý, 310 ml
Soudal
Profil univerzální silikon, čirý, 310 ml
Kód: 2503059
Kód dod.: 519073
EAN: 5411183033399
 
119 Kč
440.74Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Trvale pružný silikonový tmel určený k univerzálnímu použití v interiéru i exteriéru.
-1%Sleva
Ceresit CS25 sanitární silikon, manhattan, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitární silikon, manhattan, 280 ml
Kód: 2507948
Kód dod.: 519435
EAN: 8691451080424
 
236 Kč
239 Kč
842.86Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbou v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti.
Polykar Nový Rapid univerzální dvousložkový tmel, 500 g
Polykar
Polykar Nový Rapid univerzální dvousložkový tmel, 500 g
Kód: 2502888
Kód dod.: 512302
EAN: 8594007010510
 
295 Kč
590Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro tmelení středních a větších nerovností. Určený pro běžný podklad včetně litiny, hliníku, zinku a sklolaminátu. Dobře aplikovatelný a lehce brousitelný, bez pórů, použitelný i na vyrovnávání nerovností dřeva (tvrdší druhy), laminátu, betonu apod.
Stachema Eprosin T-30 epoxidový tmel na opravy karoserií + tvrdidlo, 400 g
Stachema
Stachema Eprosin T-30 epoxidový tmel na opravy karoserií + tvrdidlo, 400 g
Kód: 2502901
Kód dod.: 512651
EAN: 8594024090939
 
215 Kč
216 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K opravě zkorodovaných prahů automobilů se zachováním pevnosti. K zatmelování a lepení kovů, betonu, keramiky, skla, sklolaminátů, polystyrenu, dřeva, dřevovláknitých desek, v modelářství apod.
Uniflex olejový sklenářský tmel, přetíratelný, 1 kg
Uniflex®
Uniflex olejový sklenářský tmel, přetíratelný, 1 kg
Kód: 2500049
Kód dod.: 515122
EAN: 8591235075830
 
77.90 Kč
77.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sklenářský tmel pro opravu drobných nerovností, zasychá do 24 hodin a je přetíratelný po 14 dnech. K utěsnění, upevňování tabulkových skel do dřevěných a kovových rámů.
PATTEX Kamnářský tmel, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Kamnářský tmel, 280 ml
Kód: 2506366
Kód dod.: 503154
EAN: 9000101150933
 
162 Kč
578.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PATTEX Kamnářský tmel je jednosložkový tmel na anorganické bázi s tepelnou odolností až do 1 200°C (krátkodobě 1 500°C). Je určený na tmelení a opravy prasklin u kamen, bojlerů, krbů, trub, komínů, pecí, varných kotlů, výfukových rour a grilů.
Soudal náhradní aplikátor na kartuše, 5 ks
Soudal
Soudal náhradní aplikátor na kartuše, 5 ks
Kód: 2502931
Kód dod.: 519987
EAN: 5411183012479
 
44.90 Kč
45 Kč
8.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní aplikátor na kartuše 310ml pro výměnu nebo přizpůsobení v případě tmelení rozdílně širokých spár. Seříznutím aplikační špičky lze upravit průměr výtlačného otvoru.
PATTEX tmel akrylový bílý, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX tmel akrylový bílý, 280 ml
Kód: 2507585
Kód dod.: 518970
EAN: 9000100907156
 
62.90 Kč
224.64Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednosložkový trvale pružný nekonstrukční tmel pro fasádní prvky pro vnitřní a vnější použití.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.