cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Herbavera Kafrovka mazání s kafrem a konopím, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Kafrovka mazání s kafrem a konopím, 200 ml
Kód: 2507009
Kód dod.: 812083
EAN: 8594009476918
 
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedinečný pomocník při masáži unavených svalů a kloubů. Kafr se rychle vstřebává do kůže a v místě aplikace vyvolává mírně hřejivý pocit.
Nivea Rich Nourishing výživné tělové mléko, 625 ml
Nivea®
Nivea Rich Nourishing výživné tělové mléko, 625 ml
Kód: 2505450
Kód dod.: 810083
EAN: 4005808779543
 
314.90 Kč
503.84Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výživné tělové mléko s obsahem vitaminu E a mandlového oleje.
Naturalis relaxační lázeň – Golden Argan 1000 ml
Naturalis
Naturalis relaxační lázeň – Golden Argan 1000 ml
Kód: 2508219
Kód dod.: 805016
EAN: 8596048012492
100%
64.90 Kč
64.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Naturalis relaxační lázeň Golden Argan je přípravek do koupele s arganovým olejem, který vyživuje pokožku, zanechává ji hebkou a přináší pocit luxusní relaxace.
Nivea Men Cool Kick tělové mléko pro muže 400 ml
Nivea®
Nivea Men Cool Kick tělové mléko pro muže 400 ml
Kód: 2507831
Kód dod.: 810105
EAN: 9005800383941
 
204.90 Kč
512.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
NIVEA Men Cool Kick tělové mléko pro muže, 400 ml, přináší intenzivní hydrataci a osvěžující pocit v jednom.
Herbavera Lactagel s Aloe Vera gel pro intimní hygienu, 250 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Lactagel s Aloe Vera gel pro intimní hygienu, 250 ml
Kód: 2504755
Kód dod.: 800106
EAN: 8594009478660
 
69.90 Kč
279.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Herbavera gel pro intimní hygienu s kyselinou mléčnou a aloe vera.
Nivea Smooth Sensation krémové tělové mléko, 625 ml
Nivea®
Nivea Smooth Sensation krémové tělové mléko, 625 ml
Kód: 2505451
Kód dod.: 810084
EAN: 9005800308456
 
314.90 Kč
503.84Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Toužíte po sametově hebké pokožce bez podráždění? Vyzkoušejte Krémové tělové mléko Smooth Sensation, které díky svému složení pokožku nejen hydratuje a vyživuje, ale také zjemňuje.
Essence hydrogelové polštářky pod oči 05 Eye Love Matcha, 1 pár, 1 kus
Essence
Essence hydrogelové polštářky pod oči 05 Eye Love Matcha, 1 pár, 1 kus
Kód: 2601944
Kód dod.: ES583208
EAN: 4059729583208
 
39 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zajistěte očnímu okolí okamžitou vzpruhu a znatelnou revitalizaci díky hydrogelovým polštářkům pod o
Lacalut Aktiv zubní pasta + zubní kartáček, 75 ml
Lacalut
Lacalut Aktiv zubní pasta + zubní kartáček, 75 ml
Kód: 2602694
Kód dod.: 885317
EAN: 4016369047347
100%
99.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lacalut Aktiv zubní pasta s přiloženým zubním kartáčkem pomáhá pečovat o dásně a každodenní ústní hygienu.
AKCE
Astrid oční gel Hydro X-Cell proti otokům a kruhům, 15 ml
Astrid
Astrid oční gel Hydro X-Cell proti otokům a kruhům, 15 ml
Kód: 2602936
Kód dod.: 820459
EAN: 8592297010210
 
189.90 Kč
12 660Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní kosmetika Astrid pro péči o citlivou pleť.
PATTEX Re-new obnovovač silikonu bílá, 80 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Re-new obnovovač silikonu bílá, 80 ml
Kód: 2200371
Kód dod.: 174134
EAN: 9000101133912
 
183 Kč
2 287.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pomocí Re-New obnovíte staré spáry nejjednodušším možným způsobem - v koupelnách, toaletách, kuchyních a chodbách!
-66%Sleva
Essence Brow Former žiletky na obočí s vyměnitelnými holicími hlavami 4 kusy
Essence
Essence Brow Former žiletky na obočí s vyměnitelnými holicími hlavami 4 kusy
Kód: 2306919
 
EAN: 4059729421487
 
29.90 Kč
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K dokonale upravenému obočí: Ostré čepelky seřezávače obočí značky essence šetrně zbavují nežádoucíc
Ceresit CS25 sanitární silikon, bílý, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitární silikon, bílý, 280 ml
Kód: 62755
Kód dod.: 519431
EAN: 8691451080417
100%
265 Kč
946.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbou v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti.
Probazen bazénový minitester Cl/pH
Probazen
Probazen bazénový minitester Cl/pH
Kód: 33023
Kód dod.: 676392
EAN: 8594019361952
100%
229 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tabletový tester koncentrace chloru a hodnoty pH v bazénové vodě.
-33%Sleva
Nivea Posilující krém Men Anti-Age Power Moisturiser  2 v 1 50ml
Nivea®
Nivea Posilující krém Men Anti-Age Power Moisturiser 2 v 1 50ml
Kód: 2507879
Kód dod.: 822478
EAN: 4006000026862
 
569.90 Kč
854.90 Kč
11 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehké, snadno roztíratelné složení je vyvinuto speciálně pro mužskou pleť a dodá jí 24h hydrataci. Krém kombinuje Hyaluron s patentovanou látkou Luminous630®, poskytuje ochranu před sluncem a zajistí anti-age efekt.
Distyk univerzální silikon, transparetní, 310 ml
Distyk®
Distyk univerzální silikon, transparetní, 310 ml
Kód: 2503568
Kód dod.: 519021
EAN: 8595100110381
 
129 Kč
460.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odolný vůči UV záření, vodě a teplotám od -30 °C až do + 120 °C. Výborná přilnavost k mnoha porézním a neporézním materiálům.
AKCE
-11%Sleva
Sunsilk maska pro lesklé vlasy Scintille Di Luce 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pro lesklé vlasy Scintille Di Luce 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501579
Kód dod.: 794656
EAN: 8717163720172
100%
79.90 Kč
89.90 Kč
443.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Receptura s komplexem Shine je ideální pro matné a poškozené vlasy, eliminuje viditelné poškození a poskytuje extra lesklé vlasy bez krepatění každý den.
AKCE
-13%Sleva
Sunsilk kondicionér pro kudrnaté vlasy Ricci Da Sogno, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk kondicionér pro kudrnaté vlasy Ricci Da Sogno, 200 ml
Kód: 2501559
Kód dod.: 794649
EAN: 8720182540614
 
69.90 Kč
79.90 Kč
349.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové složení Active-Fusion, obohacené o magickou trojici ingrediencí. Pro kudrnaté vlasy!
AKCE
-13%Sleva
Sunsilk kondicionér pro suché vlasy Morbidi E Luminosi, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk kondicionér pro suché vlasy Morbidi E Luminosi, 200 ml
Kód: 2501561
Kód dod.: 794652
EAN: 8720182543868
 
69.90 Kč
79.90 Kč
349.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové složení Active-Fusion, obohacené o magickou trojici ingrediencí. Pro suché vlasy!
AKCE
-13%Sleva
Sunsilk kondicionér pro krepaté vlasy Ricci Da Sogno, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk kondicionér pro krepaté vlasy Ricci Da Sogno, 200 ml
Kód: 2501557
Kód dod.: 794650
EAN: 8720182540621
 
69.90 Kč
79.90 Kč
349.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové složení Active-Fusion, obohacené o magickou trojici ingrediencí. Pro krepaté a poškozené vlasy!
Uniflex olejový sklenářský tmel, přetíratelný, 1 kg
Uniflex®
Uniflex olejový sklenářský tmel, přetíratelný, 1 kg
Kód: 2500049
Kód dod.: 515122
EAN: 8591235075830
 
77.90 Kč
77.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sklenářský tmel pro opravu drobných nerovností, zasychá do 24 hodin a je přetíratelný po 14 dnech. K utěsnění, upevňování tabulkových skel do dřevěných a kovových rámů.
-1%Sleva
Ceresit CS25 sanitární silikon, manhattan, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitární silikon, manhattan, 280 ml
Kód: 2507948
Kód dod.: 519435
EAN: 8691451080424
 
236 Kč
239 Kč
842.86Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbou v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti.
Polykar Nový Rapid univerzální dvousložkový tmel, 500 g
Polykar
Polykar Nový Rapid univerzální dvousložkový tmel, 500 g
Kód: 2502888
Kód dod.: 512302
EAN: 8594007010510
 
295 Kč
590Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro tmelení středních a větších nerovností. Určený pro běžný podklad včetně litiny, hliníku, zinku a sklolaminátu. Dobře aplikovatelný a lehce brousitelný, bez pórů, použitelný i na vyrovnávání nerovností dřeva (tvrdší druhy), laminátu, betonu apod.
Stachema Eprosin T-30 epoxidový tmel na opravy karoserií + tvrdidlo, 400 g
Stachema
Stachema Eprosin T-30 epoxidový tmel na opravy karoserií + tvrdidlo, 400 g
Kód: 2502901
Kód dod.: 512651
EAN: 8594024090939
 
215 Kč
216 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K opravě zkorodovaných prahů automobilů se zachováním pevnosti. K zatmelování a lepení kovů, betonu, keramiky, skla, sklolaminátů, polystyrenu, dřeva, dřevovláknitých desek, v modelářství apod.
PATTEX Kamnářský tmel, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Kamnářský tmel, 280 ml
Kód: 2506366
Kód dod.: 503154
EAN: 9000101150933
 
162 Kč
578.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PATTEX Kamnářský tmel je jednosložkový tmel na anorganické bázi s tepelnou odolností až do 1 200°C (krátkodobě 1 500°C). Je určený na tmelení a opravy prasklin u kamen, bojlerů, krbů, trub, komínů, pecí, varných kotlů, výfukových rour a grilů.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.