cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-5%Sleva
Uniflex tmel na sádrokarton brousitelný, v tubě, 300 g
Uniflex®
Uniflex tmel na sádrokarton brousitelný, v tubě, 300 g
Kód: 2504871
Kód dod.: 511365
EAN: 8591235075809
 
90.90 Kč
95.90 Kč
303Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Brousitelný jednosložkový tmel pro vyplnění spár mezi deskami sádrokartonu. Tmel je vhodný jen pro interiér. Tmel se aplikuje špachtlí nebo nerezovým hladítkem.
-2%Sleva
PATTEX Tepelně odolný silikon červený, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Tepelně odolný silikon červený, 280 ml
Kód: 2506364
Kód dod.: 503152
EAN: 9000101150391
 
175 Kč
179 Kč
625Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PATTEX Tepelně odolný tmel je speciální tmel, který po vytvrzení odolává teplotám od -65°C do +260°C (krátkodobě až do +315°C).
Uniflex PES-TMEL vlákno tmel se skelným vláken, 500 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL vlákno tmel se skelným vláken, 500 g
Kód: 2504552
Kód dod.: 512232
EAN: 8591235062830
 
203 Kč
406Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
UNIFLEX, tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
Profil akrylový tmel, přetíratelný, bílý, 310 ml
Soudal
Profil akrylový tmel, přetíratelný, bílý, 310 ml
Kód: 2503058
Kód dod.: 519063
EAN: 5411183033382
 
44.90 Kč
93.54Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přetíratelný tmel na spáry a trhliny v omítkách, stěnách a stropů, kolem oken a dveří, podlahových a dekorativních lišt.
Het šlehaný lehčený tmel, 1 l
Het
Het šlehaný lehčený tmel, 1 l
Kód: 2503963
Kód dod.: 511334
EAN: 8594002539283
 
319 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální extra lehká vyplňovací hmota k tmelení spár, prasklin a vyrovnávání podkladů (minerální a sádrové omítky, betonové panely, zdivo, sádrokarton) v interiéru i exteriéru, lokální opravy děr, vyplňování a zarovnávání přímých i úhlových spár
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, buk, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, buk, 250 g
Kód: 2504862
Kód dod.: 511243
EAN: 8591235075410
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, palisandr, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, palisandr, 250 g
Kód: 2504867
Kód dod.: 511248
EAN: 8591235075656
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Dentacryl technická licí pryskyřice 100 g + 100g
SpofaDental
Dentacryl technická licí pryskyřice 100 g + 100g
Kód: 2502903
Kód dod.: 512715
EAN: 8594747003568
 
409 Kč
2 045Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dentacryl je pryskyřice pro technické použití ve strojírenství, elektrotechnice, laboratořích, pro výtvarné činnosti a pro domácí kutily. Vytvrzený materiál je bezbarvý až mírně zažloutlý.
-5%Sleva
Uniflex latexový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 400 g
Uniflex®
Uniflex latexový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 400 g
Kód: 2504494
Kód dod.: 511348
EAN: 8591235056914
 
60.90 Kč
63.90 Kč
152.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se k vyrovnávání drobných nerovností a prasklin sten (omítek, zdiva, panelu, dřevotřísek, dřeva, sádrokartonu apod.) a spárování statických prasklin jak v interiérech, tak i v exteriérech. Tmel se aplikuje špachtlí nebo stěrkou.
Ceys SellaFlex polyuretanový tmel pro pohyblivé spáry, šedý, 310 ml
Ceys®
Ceys SellaFlex polyuretanový tmel pro pohyblivé spáry, šedý, 310 ml
Kód: 2506932
Kód dod.: 503110
EAN: 8411519211023
 
179 Kč
577.42Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Těsní a lepí praskliny a velmi pohyblivé spáry. Polyuretanový tmel se středním modulem a schopností jak utěsnit trhliny a velmi pohyblivé spáry, tak přilepit všechny druhy materiálů.
AKCE
-10%Sleva
Ceys kamnářský tmel 1500 °C, černý, 310 ml
Ceys®
Ceys kamnářský tmel 1500 °C, černý, 310 ml
Kód: 2601420
Kód dod.: 503125
EAN: 8411519763010
 
112 Kč
125 Kč
361.29Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel na anorganické bázi speciálně určený pro opravy trhlin nebo pro utěsnění spár BEZ DILATACE, které jsou nepřetržitě vystavené vysokým teplotám 1 100 °C nebo jednorázové teplotě do 1 500 °C. Po zaschnutí má černou barvu a nebělá.
AKCE
PATTEX Sanitární silikon Premium, transparentní, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Sanitární silikon Premium, transparentní, 280 ml
Kód: 2602675
Kód dod.: 518983
EAN: 9000101165234
 
145 Kč
517.86Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex sanitární silikon Premium transparentní nabízí dlouhodobou ochranu proti plísním a vysokou odolnost ve vlhkém prostředí.
PATTEX Sanitární silikon Premium, bílý, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Sanitární silikon Premium, bílý, 280 ml
Kód: 2602674
Kód dod.: 518979
EAN: 9000101165159
 
145 Kč
517.86Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex sanitární silikon Premium bílý je vysoce odolný silikonový tmel s trojitou ochranou proti plísním, houbám a bakteriím.
PATTEX Univerzální silikon, transparentní, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Univerzální silikon, transparentní, 280 ml
Kód: 2602671
Kód dod.: 518975
EAN: 9000101164893
 
129 Kč
460.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex univerzální silikon transparentní je pružný silikonový tmel pro univerzální použití v interiéru i exteriéru.
-12%Sleva
PATTEX Sanitární silikon Premium, manhattan, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Sanitární silikon Premium, manhattan, 280 ml
Kód: 2602676
Kód dod.: 518985
EAN: 9000101165197
 
128 Kč
145 Kč
457.14Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex sanitární silikon Premium Manhattan je pružný silikonový tmel pro sanitární oblasti s vysokou odolností proti vlhkosti a plísním.
Soudal akrylový těsnící tmel, přetíratelný, bílý, 300 ml
Soudal
Soudal akrylový těsnící tmel, přetíratelný, bílý, 300 ml
Kód: 2502923
Kód dod.: 519160
EAN: 5411183004931
 
59.90 Kč
213.93Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmelení spojů a prasklin v sádrokartonech, připojovací spáry rámů oken a zárubní dveří v interiéru, utěsnění spár mezi zdmi a okenními parapety z interiéru, spoje dekorativních lišt a stěn.
Soudal sanitární silikon neutrální, bílý, 280 ml
Soudal
Soudal sanitární silikon neutrální, bílý, 280 ml
Kód: 2502925
Kód dod.: 519172
EAN: 5411183029903
 
155 Kč
553.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bíly neutrální silikonový tmel bez octového zápachu pro těsnění spár v prostředí se zvýšenou vlhkostí nebo sanitárních místnostech.
Ceys Neutrální silikon, transparentní, 280 ml
Ceys®
Ceys Neutrální silikon, transparentní, 280 ml
Kód: 2505663
Kód dod.: 503094
EAN: 8411135505292
 
152 Kč
542.86Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce kvalitní a trvanlivý neutrální transparentní silikon, který těsní všechny druhy materiálů včetně stavebních materiálů pro interiér i exteriér již po 2 hodinách.
Soudal klempířský tmel polyuretanový, šedý, 310 ml
Soudal
Soudal klempířský tmel polyuretanový, šedý, 310 ml
Kód: 2503436
Kód dod.: 519174
EAN: 5411183040885
 
185 Kč
660.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Polyuretanový tmel použití na veškeré těsnění a lepení dilatačních a vibračních spojů ve stavebnictví a strojírenství, těsnění a lepení kovových konstrukcí, dilatační spáry průmyslových podlah...
Soudal univerzální silikon, bílý, 280 ml
Soudal
Soudal univerzální silikon, bílý, 280 ml
Kód: 2502914
Kód dod.: 519111
EAN: 5411183005686
 
125 Kč
446.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bílý trvale pružný, stálobarevný tmel s dlouhodobou životností a odolností vůči UV záření. Pro stavební a konstrukční spáry v interiéru i exteriéru, sanitární aplikace apod.
Soudal univerzální silikon, černý, 280 ml
Soudal
Soudal univerzální silikon, černý, 280 ml
Kód: 2502917
Kód dod.: 519114
EAN: 5411183008090
 
135 Kč
482.14Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Černý trvale pružný, stálobarevný tmel s dlouhodobou životností a odolností vůči UV záření. Pro stavební a konstrukční spáry v interiéru i exteriéru, sanitární aplikace apod.
Polykar Nový Rapid univerzální dvousložkový tmel, 500 g
Polykar
Polykar Nový Rapid univerzální dvousložkový tmel, 500 g
Kód: 2502888
Kód dod.: 512302
EAN: 8594007010510
 
295 Kč
590Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro tmelení středních a větších nerovností. Určený pro běžný podklad včetně litiny, hliníku, zinku a sklolaminátu. Dobře aplikovatelný a lehce brousitelný, bez pórů, použitelný i na vyrovnávání nerovností dřeva (tvrdší druhy), laminátu, betonu apod.
Stachema Eprosin T-30 epoxidový tmel na opravy karoserií + tvrdidlo, 400 g
Stachema
Stachema Eprosin T-30 epoxidový tmel na opravy karoserií + tvrdidlo, 400 g
Kód: 2502901
Kód dod.: 512651
EAN: 8594024090939
 
215 Kč
216 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K opravě zkorodovaných prahů automobilů se zachováním pevnosti. K zatmelování a lepení kovů, betonu, keramiky, skla, sklolaminátů, polystyrenu, dřeva, dřevovláknitých desek, v modelářství apod.
PATTEX Kamnářský tmel, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Kamnářský tmel, 280 ml
Kód: 2506366
Kód dod.: 503154
EAN: 9000101150933
 
162 Kč
578.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PATTEX Kamnářský tmel je jednosložkový tmel na anorganické bázi s tepelnou odolností až do 1 200°C (krátkodobě 1 500°C). Je určený na tmelení a opravy prasklin u kamen, bojlerů, krbů, trub, komínů, pecí, varných kotlů, výfukových rour a grilů.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.