cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Max Color stříkací tmel ve spreji šedý, 150 ml
Mako color
Max Color stříkací tmel ve spreji šedý, 150 ml
Kód: 2504584
Kód dod.: 100117
EAN: 4015962109841
 
135 Kč
900Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Max color stříkací tmel sprej na všechny podklady jako je staré lakování, hliník, železo, ocel atd. Vhodný jako ideální prostředek mezi polyesterovým tmelem a konečnou barvou.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, teak, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, teak, 250 g
Kód: 2504861
Kód dod.: 511242
EAN: 8591235075380
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Soudal CG-ECO2 vytlačovací ruční pistole na kartuše, rámová
Soudal
Soudal CG-ECO2 vytlačovací ruční pistole na kartuše, rámová
Kód: 2505019
Kód dod.: 519948
EAN: 5902869460375
 
109 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro aplikaci vytlačování tmelů nebo lepidel z kartuší. Okamžitá použitelnost, jednoduchá obsluha.
AKCE
-11%Sleva
PATTEX Sanitární silikon, transparentní, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Sanitární silikon, transparentní, 280 ml
Kód: 2602673
Kód dod.: 518962
EAN: 9000101164855
 
115 Kč
129 Kč
410.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex sanitární silikon transparentní je silikonový tmel do koupelen a kuchyní s vysokou odolností proti vlhkosti a plísním.
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pro kov a sklolaminát, 150 g
Polykar
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pro kov a sklolaminát, 150 g
Kód: 2503072
Kód dod.: 512340
EAN: 8594007010640
 
155 Kč
1 033.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel s vysokým obsahem skelného vlákna (6 mm), umožňující vytvořit velmi pevnou, skelnými vlákny svázanou vrstvu tmelu, kterou lze podle potřeby brousit.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, bílý, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, bílý, 250 g
Kód: 2504859
Kód dod.: 511240
EAN: 8591235075267
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce jemný krémovitý tmel k opravám prasklin, kazů, rýh ve dřevě, dřevotřískách a dřevovláknitých deskách.
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na dřevo, smrk, 750 g
Jub
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na dřevo, smrk, 750 g
Kód: 2502884
Kód dod.: 511181
EAN: 3831000204016
 
93.90 Kč
125.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určený pro kvalitní opravy povrchových vad (prasklin, škrábanců, prohlubní a rýh) masivního dřeva, dýhovaných nebo nedýhovaných dřevotřískových desek, apod. před jejich konečnou povrchovou úpravou.
Ceresit CS 7 akryl bílý tmel, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS 7 akryl bílý tmel, 280 ml
Kód: 65763
Kód dod.: 519406
EAN: 9000100992879
100%
78.90 Kč
281.79Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Disperzní těsnicí tmel k vyplnění spár a prasklin v interiéru i exteriéru.
Polykar Super dvousložkový polyesterový plnící tmel, 2 kg
Polykar
Polykar Super dvousložkový polyesterový plnící tmel, 2 kg
Kód: 2502891
Kód dod.: 512316
EAN: 8594007010220
 
819 Kč
409.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro tmelení středně velkých nerovností. Pro běžný podklad včetně litiny, hliníku, zinku a sklolaminátu. Výborně brousitelný, dobře aplikovatelný, bez pórů, použitelný i na vyrovnávání nerovností dřeva (tvrdší druhy), laminátu, betonu atd.
Uniflex šlehaný tmel, 500 ml
Uniflex®
Uniflex šlehaný tmel, 500 ml
Kód: 2504500
Kód dod.: 511368
EAN: 8591235057096
 
166 Kč
332Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šlehaný superlehký tmel, který v mnoha případech nahrazuje sádru. Vhodný pro interiér. Je přetíratelný, nestéká, nepraská, nesmršťuje se. Velmi dobře se uhlazuje a je brousitelný. Odolává působení vody a má velmi dobrou přilnavost k podkladu.
Epolex 1200/324 epoxidová pryskyřice + Epolex P11 tužidlo, 1 kg
Epolex
Epolex 1200/324 epoxidová pryskyřice + Epolex P11 tužidlo, 1 kg
Kód: 2504845
Kód dod.: 502719
EAN: 8591235074840
 
595 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K přípravě lepících kompozic, stěrkových hmot a tmelu. K lepení kovu, skla, keramiky, porcelánu, dřeva, betonu apod. Před aplikací nesmí být kompozice zřeďována přídavkem jakéhokoliv ředidla nebo rozpouštědla! Obsahuje epoxidovou pryskyřici.
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 1,6 kg
Uniflex®
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 1,6 kg
Kód: 2504493
Kód dod.: 511344
EAN: 8591235056884
 
188 Kč
117.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K drobným opravám zdiva, sádrokartónu a dřeva v interiéru i exteriéru. Tmelení středních a větších nerovností.
PATTEX Neutrální silikon, transparentní, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Neutrální silikon, transparentní, 280 ml
Kód: 2507597
Kód dod.: 518991
EAN: 9000101149999
 
165 Kč
589.29Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex Neutrální silikon je univerzální tmel s vysokou přilnavostí a odolností, ideální pro spáry v interiéru i exteriéru bez rizika koroze a praskání.
Stachema Tvrdidlo P 11 pro Eprosiny a epoxidy, 45 g
Stachema
Stachema Tvrdidlo P 11 pro Eprosiny a epoxidy, 45 g
Kód: 2503580
Kód dod.: 502706
EAN: 8594024091646
100%
73.90 Kč
74 Kč
1 642.22Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vytvrzování epoxidových pryskyřic a Eprosinů. Tvrdidlo P 11 se používá k vytvrzování epoxidových pryskyřic a Eprosinů zejména pro oblast stavebnictví, dále při výrobě kompozitů a pro výrobu lepidel.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, smrk, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, smrk, 250 g
Kód: 2504868
Kód dod.: 511249
EAN: 8591235075687
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
AKCE
-52%Sleva
PATTEX Parket tmel, mahagon, 310 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Parket tmel, mahagon, 310 ml
Kód: 2506330
Kód dod.: 519208
EAN: 9000100537193
 
54 Kč
112 Kč
174.19Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex Parket tmel je jednosložkový tmel pro precizní vyplnění spár u dřevěných a laminátových podlah, brousitelný, přelakovatelný a odolný vůči vlhkosti i nečistotám.
Ceys Koupelny a kuchyně silikon, transparentní, 280 ml
Ceys®
Ceys Koupelny a kuchyně silikon, transparentní, 280 ml
Kód: 2505665
Kód dod.: 503098
EAN: 8411519225020
 
137 Kč
489.29Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce kvalitní acetátový transparentní silikon, který brání průnikům vody, vzduchu a vlhkosti s trojitou ochranou proti plísni.
Uniflex PES-TMEL UNI univerzální tmel, 2 kg
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL UNI univerzální tmel, 2 kg
Kód: 2504546
Kód dod.: 512204
EAN: 8591235062656
 
465 Kč
232.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Uniflex tmel uni je dvousložkový univerzální polyesterový tmel určený pro tmelení větších i menších nerovností. Používá se především na kov, ocel, kámen, beton a dřevo.
Hobby vytlačovací pistole na kartuše, rámová, kovová
Silites
Hobby vytlačovací pistole na kartuše, rámová, kovová
Kód: 2502930
Kód dod.: 519950
EAN: 8590804009214
 
76.90 Kč
77 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní kovová vytlačovací pistole. Ohnuté zakončení pro pohodlné a rychlé nastavení pístu do požadované polohy. Tyč aplikačního pístu má šestihranný profil pro zvýšené tření. Používá se na práci s tmelem, silikonem, akrylem, atd...
Uniflex PES-TMEL jemný tmel na kov, ocel, kámen, beton a dřevo, 2 kg
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL jemný tmel na kov, ocel, kámen, beton a dřevo, 2 kg
Kód: 2504549
Kód dod.: 512214
EAN: 8591235062748
 
499 Kč
249.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
UNIFLEX, tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
Polykar Super dvousložkový polyesterový plnící tmel, 200 g
Polykar
Polykar Super dvousložkový polyesterový plnící tmel, 200 g
Kód: 2503503
Kód dod.: 512310
EAN: 8594007010282
 
205 Kč
1 025Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro tmelení středně velkých nerovností. Pro běžný podklad včetně litiny, hliníku, zinku a sklolaminátu. Výborně brousitelný, dobře aplikovatelný, bez pórů, použitelný i na vyrovnávání nerovností dřeva (tvrdší druhy), laminátu, betonu atd.
Uniflex akrylátový švédský tmel 400 g
Uniflex®
Uniflex akrylátový švédský tmel 400 g
Kód: 2508707
Kód dod.: 511336
EAN: 8591235100815
 
66.90 Kč
167.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Profesionální řešení pro dokonalé spáry.
-5%Sleva
Uniflex tmel na sádrokarton brousitelný, 1,6 kg
Uniflex®
Uniflex tmel na sádrokarton brousitelný, 1,6 kg
Kód: 2504503
Kód dod.: 511364
EAN: 8591235059809
 
92.90 Kč
97.90 Kč
58.06Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Brousitelný jednosložkový tmel pro vyplnění spár mezi deskami sádrokartonu. Tmel je vhodný jen pro interiér. Tmel se aplikuje špachtlí nebo nerezovým hladítkem.
Polykar Super Plus jemný dvousložkový polyesterový plnící tmel, 500 g
Polykar
Polykar Super Plus jemný dvousložkový polyesterový plnící tmel, 500 g
Kód: 2502892
Kód dod.: 512322
EAN: 8594007010312
 
315 Kč
630Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemný plnící tmel pro tmelení malých nerovností, rýh a pórů. Určený pro běžný podklad včetně litiny, hliníku, zinku a sklolaminátu.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.