cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-2%Sleva
PATTEX Tepelně odolný silikon červený, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Tepelně odolný silikon červený, 280 ml
Kód: 2506364
Kód dod.: 503152
EAN: 9000101150391
 
175 Kč
179 Kč
625Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PATTEX Tepelně odolný tmel je speciální tmel, který po vytvrzení odolává teplotám od -65°C do +260°C (krátkodobě až do +315°C).
AKCE
Uniflex PES-TMEL vlákno tmel se skelným vláken, 500 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL vlákno tmel se skelným vláken, 500 g
Kód: 2504552
Kód dod.: 512232
EAN: 8591235062830
 
179 Kč
358Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
UNIFLEX, tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
AKCE
-11%Sleva
Profil akrylový tmel, přetíratelný, bílý, 310 ml
Soudal
Profil akrylový tmel, přetíratelný, bílý, 310 ml
Kód: 2503058
Kód dod.: 519063
EAN: 5411183033382
 
39.90 Kč
44.90 Kč
83.13Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přetíratelný tmel na spáry a trhliny v omítkách, stěnách a stropů, kolem oken a dveří, podlahových a dekorativních lišt.
SCHAUMA KONDICIONÉR VE SPREJI VOLUME&LIFT 200 ML 8402
Henkel Schwarzkopf schauma
SCHAUMA KONDICIONÉR VE SPREJI VOLUME&LIFT 200 ML 8402
Kód: 2603399
Kód dod.: 855411
EAN: 9000101788402
 
89.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Soudal akrylový těsnící tmel, přetíratelný, bílý, 300 ml
Soudal
Soudal akrylový těsnící tmel, přetíratelný, bílý, 300 ml
Kód: 2502923
Kód dod.: 519160
EAN: 5411183004931
 
59.90 Kč
213.93Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmelení spojů a prasklin v sádrokartonech, připojovací spáry rámů oken a zárubní dveří v interiéru, utěsnění spár mezi zdmi a okenními parapety z interiéru, spoje dekorativních lišt a stěn.
Ceys Neutrální silikon, transparentní, 280 ml
Ceys®
Ceys Neutrální silikon, transparentní, 280 ml
Kód: 2505663
Kód dod.: 503094
EAN: 8411135505292
 
152 Kč
542.86Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce kvalitní a trvanlivý neutrální transparentní silikon, který těsní všechny druhy materiálů včetně stavebních materiálů pro interiér i exteriér již po 2 hodinách.
Soudal sanitární silikon neutrální, bílý, 280 ml
Soudal
Soudal sanitární silikon neutrální, bílý, 280 ml
Kód: 2502925
Kód dod.: 519172
EAN: 5411183029903
 
155 Kč
553.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bíly neutrální silikonový tmel bez octového zápachu pro těsnění spár v prostředí se zvýšenou vlhkostí nebo sanitárních místnostech.
Soudal klempířský tmel polyuretanový, šedý, 310 ml
Soudal
Soudal klempířský tmel polyuretanový, šedý, 310 ml
Kód: 2503436
Kód dod.: 519174
EAN: 5411183040885
 
185 Kč
660.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Polyuretanový tmel použití na veškeré těsnění a lepení dilatačních a vibračních spojů ve stavebnictví a strojírenství, těsnění a lepení kovových konstrukcí, dilatační spáry průmyslových podlah...
Labello Sun Protect OF 50 balzám na rty, 4,8 g
Labello®
Labello Sun Protect OF 50 balzám na rty, 4,8 g
Kód: 33725
Kód dod.: 85040
EAN: 4005900560339
 
94.90 Kč
18 980Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nenechte sluneční paprsky, aby vám vzaly široký úsměv! Inovativní složení obohacené o včelí vosk se postará o perfektní dlouhodobou hydrataci, OF 50 zase o ochranu před spálením.
RYOR Koenzym Q10 oční krém, 30 ml
Ryor
RYOR Koenzym Q10 oční krém, 30 ml
Kód: 08791
Kód dod.: 822662
EAN: 8594007977141
100%
149.90 Kč
4 996.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální přípravek pro ošetření očního okolí s obsahem avokádového, jojobového oleje a koenzymu Q10.
-10%Sleva
Versace Bright Crystal tělové mléko pro ženy 200 ml
Versace
Versace Bright Crystal tělové mléko pro ženy 200 ml
Kód: 50845
 
EAN: 8011003993857
 
840 Kč
929 Kč
4 200Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově - ovocná vůně uvedena na trh v roce 2006  Určeno pro sebevědomou a silnou ženu, která mil
Nivea Rose Touch tělové mléko, 400 ml
Nivea®
Nivea Rose Touch tělové mléko, 400 ml
Kód: 2105619
Kód dod.: 810086
EAN: 9005800346922
 
209.90 Kč
524.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tělové mléko Rose Touch pro normální až suchou pokožku je obohacené o Intensive Moisture Serum a přírodní arganiový olej pro hydrataci pokožky po celých 48 h.
-66%Sleva
Essence Bright Eyes! tyčinka pod oči s vyživujícím složením pro rozzářenou a omlazenou pleť 01 Soft Rose 5,5 ml
Essence
Essence Bright Eyes! tyčinka pod oči s vyživujícím složením pro rozzářenou a omlazenou pleť 01 Soft Rose 5,5 ml
Kód: 2306918
 
EAN: 4059729421401
 
29.90 Kč
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S oční tyčinkou BRIGHT EYES! od značky essence se zbavíte tmavých kruhů během pár vteřin a získáte s
Moschino Toy 2 Pearl tělové mléko 200 ml
Moschino
Moschino Toy 2 Pearl tělové mléko 200 ml
Kód: 2402347
Kód dod.: 13943
EAN: 8011003878680
 
880 Kč
4 400Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově-ovocná vůně pro ženy i muže byla uvedena na trh v roce 2023 Toy 2 Pearl vytvořil Domitill
Herbavera Konopná vazelína na rty a suchou pokožku, 100 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Konopná vazelína na rty a suchou pokožku, 100 ml
Kód: 2504760
Kód dod.: 821413
EAN: 8594009478455
 
69.90 Kč
699Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vazelína je určená k důkladnému promastění pokožky, obzvláště na ztvrdlá, rozpraskaná či suchá místa. Vazelína zabraňuje nežádoucí prostupu vlhkosti a chladu na podrážděnou či poškozenou pokožku.
-5%Sleva
Nivea Body Lotion Firming Q10 + vitamin C zpevňující tělové mléko, 250 ml
Nivea®
Nivea Body Lotion Firming Q10 + vitamin C zpevňující tělové mléko, 250 ml
Kód: 2504636
Kód dod.: 810033
EAN: 9005800388458
 
199.90 Kč
209.90 Kč
799.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ztrácí vaše pokožka přirozenou pružnost a pevnost? Dopřejte jí intenzívní kúru a zpevněte ji: NIVEA Zpevňující tělové mléko Q10 + vitamín C.
AKCE
-13%Sleva
BIO BIONE Cannabis tělové mléko 500 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE Cannabis tělové mléko 500 ml
Kód: 2504668
Kód dod.: 810110
EAN: 8595061605322
 
69.90 Kč
79.90 Kč
139.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehké a rychle vstřebatelné tělové mléko s konopným olejem a výživnými látkami poskytuje intenzivní hydrataci, zjemnění a pocit komfortu každé pokožce.
Herbavera Panthenolka gel po opalování s konopím a betakarotenem, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Panthenolka gel po opalování s konopím a betakarotenem, 200 ml
Kód: 2600445
Kód dod.: 812084
EAN: 8594009476925
 
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ošetření a zklidnění pokožky po intenzivním opalování a slunění, jak v létě, tak i při lyžování na horách. Vynikající po pobytu na mrazu či chladném počasí, vhodný po koupání a saunování.
AKCE
-17%Sleva
Alpa Ice gel chladivý, 250 ml
ALPA®
Alpa Ice gel chladivý, 250 ml
Kód: 2600949
Kód dod.: 812012
EAN: 8594001776511
 
74.90 Kč
89.90 Kč
299.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa Ice chladivý gel přináší příjemné osvěžení pokožky a pocit chladu. Je vhodný pro použití po fyzické aktivitě nebo při únavě svalů.
Soudal univerzální silikon, bílý, 280 ml
Soudal
Soudal univerzální silikon, bílý, 280 ml
Kód: 2502914
Kód dod.: 519111
EAN: 5411183005686
 
125 Kč
446.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bílý trvale pružný, stálobarevný tmel s dlouhodobou životností a odolností vůči UV záření. Pro stavební a konstrukční spáry v interiéru i exteriéru, sanitární aplikace apod.
Soudal univerzální silikon, černý, 280 ml
Soudal
Soudal univerzální silikon, černý, 280 ml
Kód: 2502917
Kód dod.: 519114
EAN: 5411183008090
 
135 Kč
482.14Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Černý trvale pružný, stálobarevný tmel s dlouhodobou životností a odolností vůči UV záření. Pro stavební a konstrukční spáry v interiéru i exteriéru, sanitární aplikace apod.
Uniflex olejový sklenářský tmel, přetíratelný, 500 g
Uniflex®
Uniflex olejový sklenářský tmel, přetíratelný, 500 g
Kód: 2500048
Kód dod.: 515111
EAN: 8591235075915
 
46.90 Kč
93.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sklenářský tmel pro opravu drobných nerovností, zasychá do 24 hodin a je přetíratelný po 14 dnech. K utěsnění, upevňování tabulkových skel do dřevěných a kovových rámů.
Profil sanitární silikon, bílý, 310 ml
Soudal
Profil sanitární silikon, bílý, 310 ml
Kód: 2503210
Kód dod.: 519080
EAN: 5411183042964
 
139 Kč
514.81Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bílý trvale pružný silikonový tmel vhodný do prostor s předpokladem působení zvýšené vlhkosti.
Soudal Cox vytlačovací skeletová pistole na kartuše, rámová
Soudal
Soudal Cox vytlačovací skeletová pistole na kartuše, rámová
Kód: 2503390
Kód dod.: 519962
EAN: 8595152105540
 
319 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pistole rámová COX je vysoce kvalitní skeletová pistole určená pro profesionály i kutily. Vhodná pro všechny typy výrobků v balení do 310 ml.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.