cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Odol Whitening zubní pasta Duo Pack, 2 × 75 ml
Odol®
Odol Whitening zubní pasta Duo Pack, 2 × 75 ml
Kód: 2602767
Kód dod.: 888048
EAN: 8596149010915
 
59.90 Kč
399.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odol Whitening zubní pasta pomáhá odstraňovat povrchové skvrny ze zubů a podporuje bělejší úsměv v praktickém výhodném balení.
Lactovit Zpevňující tělové mléko s dávkovačem, 400 ml
Lactovit
Lactovit Zpevňující tělové mléko s dávkovačem, 400 ml
Kód: 2602834
Kód dod.: 810555
EAN: 8411135011526
 
149.90 Kč
374.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nová řada tělových mlék Lactovit je obohacená o mléčné mikrokapsle Lactosomas, které díky obsahu aktivních látek zajišťují hloubkové působení základních složek mléka v pokožce.
Probazen bazénový minitester Cl/pH
Probazen
Probazen bazénový minitester Cl/pH
Kód: 33023
Kód dod.: 11687
EAN: 8594019361952
100%
229 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tabletový tester koncentrace chloru a hodnoty pH v bazénové vodě.
PATTEX Re-new obnovovač silikonu bílá, 80 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Re-new obnovovač silikonu bílá, 80 ml
Kód: 2200371
Kód dod.: 174134
EAN: 9000101133912
 
183 Kč
2 287.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pomocí Re-New obnovíte staré spáry nejjednodušším možným způsobem - v koupelnách, toaletách, kuchyních a chodbách!
Essence Brow Former žiletky na obočí s vyměnitelnými holicími hlavami 4 kusy
Essence
Essence Brow Former žiletky na obočí s vyměnitelnými holicími hlavami 4 kusy
Kód: 2306919
 
EAN: 4059729421487
 
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K dokonale upravenému obočí: Ostré čepelky seřezávače obočí značky essence šetrně zbavují nežádoucíc
Ceresit CS25 sanitární silikon, bílý, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitární silikon, bílý, 280 ml
Kód: 62755
Kód dod.: 519431
EAN: 8691451080417
100%
265 Kč
946.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbou v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti.
-33%Sleva
Nivea Posilující krém Men Anti-Age Power Moisturiser  2 v 1 50ml
Nivea®
Nivea Posilující krém Men Anti-Age Power Moisturiser 2 v 1 50ml
Kód: 2507879
Kód dod.: 822478
EAN: 4006000026862
 
569.90 Kč
854.90 Kč
11 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehké, snadno roztíratelné složení je vyvinuto speciálně pro mužskou pleť a dodá jí 24h hydrataci. Krém kombinuje Hyaluron s patentovanou látkou Luminous630®, poskytuje ochranu před sluncem a zajistí anti-age efekt.
Soudal Butyrub jednosložkový tmel, šedý, 600 ml
Soudal
Soudal Butyrub jednosložkový tmel, šedý, 600 ml
Kód: 2502904
Kód dod.: 516250
EAN: 5411183008496
 
145 Kč
241.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce kvalitní, plastický, jednosložkový tmel na bázi polybutenu. Velmi dobrá aplikovatelnost a snadná použitelnost, zůstává trvale plastický, na povrchu vytváří hladkou elastickou slupku, přetíratelný po 24 hodinách.
Ceys Univerzální silikon, bílý, 280 ml
Ceys®
Ceys Univerzální silikon, bílý, 280 ml
Kód: 2506714
Kód dod.: 503088
EAN: 8411519212266
 
122 Kč
435.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální bílý silikon utěsňuje a vyplňuje praskliny a spáry a zdokonaluje celkový vzhled. Brání proti průnikům vody a vlhkosti a chrání proti plísni.
Soudal univerzální silikon, hnědý, 280 ml
Soudal
Soudal univerzální silikon, hnědý, 280 ml
Kód: 2502916
Kód dod.: 519113
EAN: 5411183008106
 
135 Kč
482.14Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hnědý trvale pružný, stálobarevný tmel s dlouhodobou životností a odolností vůči UV záření. Pro stavební a konstrukční spáry v interiéru i exteriéru, sanitární aplikace apod.
AKCE
-11%Sleva
Sunsilk maska pro lesklé vlasy Scintille Di Luce 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pro lesklé vlasy Scintille Di Luce 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501579
Kód dod.: 794656
EAN: 8717163720172
100%
79.90 Kč
89.90 Kč
443.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Receptura s komplexem Shine je ideální pro matné a poškozené vlasy, eliminuje viditelné poškození a poskytuje extra lesklé vlasy bez krepatění každý den.
AKCE
-13%Sleva
Sunsilk kondicionér pro kudrnaté vlasy Ricci Da Sogno, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk kondicionér pro kudrnaté vlasy Ricci Da Sogno, 200 ml
Kód: 2501559
Kód dod.: 794649
EAN: 8720182540614
 
69.90 Kč
79.90 Kč
349.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové složení Active-Fusion, obohacené o magickou trojici ingrediencí. Pro kudrnaté vlasy!
AKCE
-13%Sleva
Sunsilk kondicionér pro suché vlasy Morbidi E Luminosi, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk kondicionér pro suché vlasy Morbidi E Luminosi, 200 ml
Kód: 2501561
Kód dod.: 794652
EAN: 8720182543868
 
69.90 Kč
79.90 Kč
349.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové složení Active-Fusion, obohacené o magickou trojici ingrediencí. Pro suché vlasy!
AKCE
-13%Sleva
Sunsilk kondicionér pro krepaté vlasy Ricci Da Sogno, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk kondicionér pro krepaté vlasy Ricci Da Sogno, 200 ml
Kód: 2501557
Kód dod.: 794650
EAN: 8720182540621
 
69.90 Kč
79.90 Kč
349.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové složení Active-Fusion, obohacené o magickou trojici ingrediencí. Pro krepaté a poškozené vlasy!
Den Braven Klempířský a karosářský tmel bílý, 280 ml
Den Braven
Den Braven Klempířský a karosářský tmel bílý, 280 ml
Kód: 2506657
Kód dod.: 518799
EAN: 8595100119896
 
82.90 Kč
296.07Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednosložkový těsnící spárovací tmel, na bázi emulze vodných pryskyřic plastů. Vytvrzuje odpařením vody, vytváří trvale pevný, vysoce kvalitní, odolný, plasticko-elastický spoj.
Het Ditmel S stěrkový tmel, 1,5 kg
Het
Het Ditmel S stěrkový tmel, 1,5 kg
Kód: 2503417
Kód dod.: 517102
EAN: 8594002535568
 
91.90 Kč
61.27Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Stěrkový tmel pro plošné nanášení v interiérech k velkoplošnému vyrovnávání stěn (omítek, zdiva, panelů, sádrokartonu apod.) v interiérech.
Polykar Nový Rapid univerzální dvousložkový tmel, 200 g
Polykar
Polykar Nový Rapid univerzální dvousložkový tmel, 200 g
Kód: 2503502
Kód dod.: 512300
EAN: 8594007010565
 
199 Kč
995Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro tmelení středních a větších nerovností. Určený pro běžný podklad včetně litiny, hliníku, zinku a sklolaminátu. Dobře aplikovatelný a lehce brousitelný, bez pórů, použitelný i na vyrovnávání nerovností dřeva (tvrdší druhy), laminátu, betonu apod.
PATTEX Bitumenový střešní tmel, černý, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Bitumenový střešní tmel, černý, 280 ml
Kód: 2506362
Kód dod.: 519154
EAN: 9000100913072
 
139 Kč
496.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex Bitumenový střešní tmel je odolná a pružná těsnicí hmota pro opravy střech, základů a izolací, která spolehlivě odolá vlhkosti, UV záření i mechanickému zatížení.
Uniflex PES-TMEL ALU tmel na pozink a lehké kovy, 500 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL ALU tmel na pozink a lehké kovy, 500 g
Kód: 2504550
Kód dod.: 512220
EAN: 8591235062779
 
229 Kč
458Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
UNIFLEX, tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
Uniflex PES-TMEL vlákno tmel se skelným vláken, 200 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL vlákno tmel se skelným vláken, 200 g
Kód: 2504551
Kód dod.: 512230
EAN: 8591235062809
 
144 Kč
720Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
UNIFLEX, tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
Epolex 1200/324 epoxidová pryskyřice + Epolex P11 tužidlo, 500 g
Epolex
Epolex 1200/324 epoxidová pryskyřice + Epolex P11 tužidlo, 500 g
Kód: 2504847
Kód dod.: 502717
EAN: 8591235074895
 
336 Kč
672Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K přípravě lepících kompozic, stěrkových hmot a tmelu. K lepení kovu, skla, keramiky, porcelánu, dřeva, betonu apod. Před aplikací nesmí být kompozice zřeďována přídavkem jakéhokoliv ředidla nebo rozpouštědla!
PATTEX Sanitární silikon Express, bílý, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Sanitární silikon Express, bílý, 280 ml
Kód: 2506354
Kód dod.: 518984
EAN: 9000101148213
 
159 Kč
567.86Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex Sanitární silikon Express je rychleschnoucí tmel pro koupelny a kuchyně, který už po hodině odolává vodě a zajišťuje trvale pružné, hygienicky čisté spáry.
-5%Sleva
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, jilm, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, jilm, 250 g
Kód: 2504864
Kód dod.: 511245
EAN: 8591235075533
 
59.90 Kč
62.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Ceresit CS 16 transparentní neutrální silikon, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS 16 transparentní neutrální silikon, 280 ml
Kód: 2505428
Kód dod.: 519415
EAN: 4740008501357
 
182 Kč
650Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednosložkový neutrální alkoxy silikonový tmel.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.