cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-7%Sleva
RYOR Koenzym Q10 oční krém, 30 ml
Ryor
RYOR Koenzym Q10 oční krém, 30 ml
Kód: 08791
Kód dod.: 822662
EAN: 8594007977141
100%
139.90 Kč
149.90 Kč
4 663.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální přípravek pro ošetření očního okolí s obsahem avokádového, jojobového oleje a koenzymu Q10.
-10%Sleva
Versace Bright Crystal tělové mléko pro ženy 200 ml
Versace
Versace Bright Crystal tělové mléko pro ženy 200 ml
Kód: 50845
 
EAN: 8011003993857
 
840 Kč
929 Kč
4 200Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově - ovocná vůně uvedena na trh v roce 2006  Určeno pro sebevědomou a silnou ženu, která mil
-5%Sleva
Nivea Body Lotion Firming Q10 + vitamin C zpevňující tělové mléko, 250 ml
Nivea®
Nivea Body Lotion Firming Q10 + vitamin C zpevňující tělové mléko, 250 ml
Kód: 2504636
Kód dod.: 810033
EAN: 9005800388458
 
199.90 Kč
209.90 Kč
799.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ztrácí vaše pokožka přirozenou pružnost a pevnost? Dopřejte jí intenzívní kúru a zpevněte ji: NIVEA Zpevňující tělové mléko Q10 + vitamín C.
BIO BIONE Cannabis tělové mléko 500 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE Cannabis tělové mléko 500 ml
Kód: 2504668
Kód dod.: 810110
EAN: 8595061605322
 
79.90 Kč
159.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehké a rychle vstřebatelné tělové mléko s konopným olejem a výživnými látkami poskytuje intenzivní hydrataci, zjemnění a pocit komfortu každé pokožce.
Herbavera Panthenolka gel po opalování s konopím a betakarotenem, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Panthenolka gel po opalování s konopím a betakarotenem, 200 ml
Kód: 2600445
Kód dod.: 812084
EAN: 8594009476925
 
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ošetření a zklidnění pokožky po intenzivním opalování a slunění, jak v létě, tak i při lyžování na horách. Vynikající po pobytu na mrazu či chladném počasí, vhodný po koupání a saunování.
Alpa Ice gel chladivý, 250 ml
ALPA®
Alpa Ice gel chladivý, 250 ml
Kód: 2600949
Kód dod.: 812012
EAN: 8594001776511
 
89.90 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa Ice chladivý gel přináší příjemné osvěžení pokožky a pocit chladu. Je vhodný pro použití po fyzické aktivitě nebo při únavě svalů.
Herbavera Konopná vazelína na rty a suchou pokožku, 100 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Konopná vazelína na rty a suchou pokožku, 100 ml
Kód: 2504760
Kód dod.: 821413
EAN: 8594009478455
 
69.90 Kč
699Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vazelína je určená k důkladnému promastění pokožky, obzvláště na ztvrdlá, rozpraskaná či suchá místa. Vazelína zabraňuje nežádoucí prostupu vlhkosti a chladu na podrážděnou či poškozenou pokožku.
Ceys Neutrální silikon, transparentní, 280 ml
Ceys®
Ceys Neutrální silikon, transparentní, 280 ml
Kód: 2505663
Kód dod.: 503094
EAN: 8411135505292
 
152 Kč
542.86Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce kvalitní a trvanlivý neutrální transparentní silikon, který těsní všechny druhy materiálů včetně stavebních materiálů pro interiér i exteriér již po 2 hodinách.
Soudal sanitární silikon neutrální, bílý, 280 ml
Soudal
Soudal sanitární silikon neutrální, bílý, 280 ml
Kód: 2502925
Kód dod.: 519172
EAN: 5411183029903
 
155 Kč
553.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bíly neutrální silikonový tmel bez octového zápachu pro těsnění spár v prostředí se zvýšenou vlhkostí nebo sanitárních místnostech.
Soudal klempířský tmel polyuretanový, šedý, 310 ml
Soudal
Soudal klempířský tmel polyuretanový, šedý, 310 ml
Kód: 2503436
Kód dod.: 519174
EAN: 5411183040885
 
185 Kč
660.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Polyuretanový tmel použití na veškeré těsnění a lepení dilatačních a vibračních spojů ve stavebnictví a strojírenství, těsnění a lepení kovových konstrukcí, dilatační spáry průmyslových podlah...
Soudal univerzální silikon, bílý, 280 ml
Soudal
Soudal univerzální silikon, bílý, 280 ml
Kód: 2502914
Kód dod.: 519111
EAN: 5411183005686
 
125 Kč
446.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bílý trvale pružný, stálobarevný tmel s dlouhodobou životností a odolností vůči UV záření. Pro stavební a konstrukční spáry v interiéru i exteriéru, sanitární aplikace apod.
Soudal univerzální silikon, černý, 280 ml
Soudal
Soudal univerzální silikon, černý, 280 ml
Kód: 2502917
Kód dod.: 519114
EAN: 5411183008090
 
135 Kč
482.14Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Černý trvale pružný, stálobarevný tmel s dlouhodobou životností a odolností vůči UV záření. Pro stavební a konstrukční spáry v interiéru i exteriéru, sanitární aplikace apod.
Ceresit CS25 sanitární silikon, bílý, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitární silikon, bílý, 280 ml
Kód: 62755
Kód dod.: 519431
EAN: 8691451080417
100%
265 Kč
946.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbou v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti.
Probazen bazénový minitester Cl/pH
Probazen
Probazen bazénový minitester Cl/pH
Kód: 33023
Kód dod.: 11687
EAN: 8594019361952
100%
229 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tabletový tester koncentrace chloru a hodnoty pH v bazénové vodě.
PATTEX Re-new obnovovač silikonu bílá, 80 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Re-new obnovovač silikonu bílá, 80 ml
Kód: 2200371
Kód dod.: 174134
EAN: 9000101133912
 
183 Kč
2 287.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pomocí Re-New obnovíte staré spáry nejjednodušším možným způsobem - v koupelnách, toaletách, kuchyních a chodbách!
Essence Brow Former žiletky na obočí s vyměnitelnými holicími hlavami 4 kusy
Essence
Essence Brow Former žiletky na obočí s vyměnitelnými holicími hlavami 4 kusy
Kód: 2306919
 
EAN: 4059729421487
 
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K dokonale upravenému obočí: Ostré čepelky seřezávače obočí značky essence šetrně zbavují nežádoucíc
-33%Sleva
Nivea Posilující krém Men Anti-Age Power Moisturiser  2 v 1 50ml
Nivea®
Nivea Posilující krém Men Anti-Age Power Moisturiser 2 v 1 50ml
Kód: 2507879
Kód dod.: 822478
EAN: 4006000026862
 
569.90 Kč
854.90 Kč
11 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehké, snadno roztíratelné složení je vyvinuto speciálně pro mužskou pleť a dodá jí 24h hydrataci. Krém kombinuje Hyaluron s patentovanou látkou Luminous630®, poskytuje ochranu před sluncem a zajistí anti-age efekt.
Profil sanitární silikon, bílý, 310 ml
Soudal
Profil sanitární silikon, bílý, 310 ml
Kód: 2503210
Kód dod.: 519080
EAN: 5411183042964
 
139 Kč
514.81Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bílý trvale pružný silikonový tmel vhodný do prostor s předpokladem působení zvýšené vlhkosti.
Soudal Cox vytlačovací skeletová pistole na kartuše, rámová
Soudal
Soudal Cox vytlačovací skeletová pistole na kartuše, rámová
Kód: 2503390
Kód dod.: 519962
EAN: 8595152105540
 
319 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pistole rámová COX je vysoce kvalitní skeletová pistole určená pro profesionály i kutily. Vhodná pro všechny typy výrobků v balení do 310 ml.
Soudal štukový tmel, přetíratelný, bílý, 280 ml
Soudal
Soudal štukový tmel, přetíratelný, bílý, 280 ml
Kód: 2503107
Kód dod.: 519187
EAN: 5411183044548
 
109 Kč
389.29Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přetíratelný speciální tmel na bázi akrylátu vytvářející povrch se zrnitou strukturou. Vhodný pro opravy a spáry zdiva, sádrových povrchů a ostatních porézních podkladů.
-5%Sleva
Uniflex latexový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, v tubě, 300 g
Uniflex®
Uniflex latexový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, v tubě, 300 g
Kód: 2504870
Kód dod.: 511352
EAN: 8591235075779
 
89.90 Kč
94.90 Kč
299.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se k vyrovnávání drobných nerovností a prasklin sten (omítek, zdiva, panelu, dřevotřísek, dřeva, sádrokartonu apod.) a spárování statických prasklin jak v interiérech, tak i v exteriérech. Tmel se aplikuje špachtlí nebo stěrkou.
PATTEX Sklo a akvária, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Sklo a akvária, 280 ml
Kód: 2506368
Kód dod.: 519318
EAN: 9000101146851
 
169 Kč
603.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex Sklo a akvária je vodotěsný silikonový tmel pro pevné a elastické spoje skla, ideální pro stavbu a opravy akvárií i dalších skleněných konstrukcí.
Pattex Směšovač k chemické kotvě 5 ks
Henkel Pattex®
Pattex Směšovač k chemické kotvě 5 ks
Kód: 2506873
Kód dod.: 519979
EAN: 4006863863000
 
123 Kč
24.6Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Směšovače jsou speciálně navržené plasticové trysky pro použití s chemickými kotvami Pattex.
Max Color plnič základový antikorozní, béžová, 400 ml
Mako color
Max Color plnič základový antikorozní, béžová, 400 ml
Kód: 2503673
Kód dod.: 100107
EAN: 4029534642438
 
232 Kč
580Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na všechny podklady předpřipravené max color základem (auto řada) při opravných lakovacích pracích,poskytne vynikající výsledek při použití následných nástřiků na bázi umělých pryskyřic, akrylových laků nebo dvouvrstvých metalických laků.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.