cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Alpa Ice gel chladivý, 250 ml
ALPA®
Alpa Ice gel chladivý, 250 ml
Kód: 2600949
Kód dod.: 812012
EAN: 8594001776511
 
89.90 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa Ice chladivý gel přináší příjemné osvěžení pokožky a pocit chladu. Je vhodný pro použití po fyzické aktivitě nebo při únavě svalů.
AKCE
-26%Sleva
Labello Sun Protect OF 50 balzám na rty, 4,8 g
Labello®
Labello Sun Protect OF 50 balzám na rty, 4,8 g
Kód: 33725
Kód dod.: 823526
EAN: 4005900560339
 
69.90 Kč
94.90 Kč
13 980Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nenechte sluneční paprsky, aby vám vzaly široký úsměv! Inovativní složení obohacené o včelí vosk se postará o perfektní dlouhodobou hydrataci, OF 50 zase o ochranu před spálením.
-7%Sleva
RYOR Koenzym Q10 oční krém, 30 ml
Ryor
RYOR Koenzym Q10 oční krém, 30 ml
Kód: 08791
Kód dod.: 822662
EAN: 8594007977141
100%
139.90 Kč
149.90 Kč
4 663.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální přípravek pro ošetření očního okolí s obsahem avokádového, jojobového oleje a koenzymu Q10.
-10%Sleva
Versace Bright Crystal tělové mléko pro ženy 200 ml
Versace
Versace Bright Crystal tělové mléko pro ženy 200 ml
Kód: 50845
 
EAN: 8011003993857
 
840 Kč
929 Kč
4 200Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově - ovocná vůně uvedena na trh v roce 2006  Určeno pro sebevědomou a silnou ženu, která mil
Nivea Rose Touch tělové mléko, 400 ml
Nivea®
Nivea Rose Touch tělové mléko, 400 ml
Kód: 2105619
Kód dod.: 810086
EAN: 9005800346922
 
209.90 Kč
524.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tělové mléko Rose Touch pro normální až suchou pokožku je obohacené o Intensive Moisture Serum a přírodní arganiový olej pro hydrataci pokožky po celých 48 h.
Essence Bright Eyes! tyčinka pod oči s vyživujícím složením pro rozzářenou a omlazenou pleť 01 Soft Rose 5,5 ml
Essence
Essence Bright Eyes! tyčinka pod oči s vyživujícím složením pro rozzářenou a omlazenou pleť 01 Soft Rose 5,5 ml
Kód: 2306918
 
EAN: 4059729421401
 
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S oční tyčinkou BRIGHT EYES! od značky essence se zbavíte tmavých kruhů během pár vteřin a získáte s
Moschino Toy 2 Pearl tělové mléko 200 ml
Moschino
Moschino Toy 2 Pearl tělové mléko 200 ml
Kód: 2402347
Kód dod.: 13943
EAN: 8011003878680
 
880 Kč
4 400Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově-ovocná vůně pro ženy i muže byla uvedena na trh v roce 2023 Toy 2 Pearl vytvořil Domitill
Herbavera Konopná vazelína na rty a suchou pokožku, 100 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Konopná vazelína na rty a suchou pokožku, 100 ml
Kód: 2504760
Kód dod.: 821413
EAN: 8594009478455
 
69.90 Kč
699Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vazelína je určená k důkladnému promastění pokožky, obzvláště na ztvrdlá, rozpraskaná či suchá místa. Vazelína zabraňuje nežádoucí prostupu vlhkosti a chladu na podrážděnou či poškozenou pokožku.
Distyk univerzální silikon, transparetní, 310 ml
Distyk®
Distyk univerzální silikon, transparetní, 310 ml
Kód: 2503568
Kód dod.: 519021
EAN: 8595100110381
 
129 Kč
460.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odolný vůči UV záření, vodě a teplotám od -30 °C až do + 120 °C. Výborná přilnavost k mnoha porézním a neporézním materiálům.
AKCE
-12%Sleva
Den Braven akrylový tmel, bílý, 280 ml
Den Braven
Den Braven akrylový tmel, bílý, 280 ml
Kód: 2502912
Kód dod.: 518780
EAN: 8711595025959
 
57 Kč
64.90 Kč
203.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednosložkový těsnící spárovací tmel, na bázi akrylátové disperze. Vytvrzuje odpařením vody, vytváří trvale pevný, plasticko-elastický spoj.
Distyk akrylový tmel, bílý, 310 ml
Distyk®
Distyk akrylový tmel, bílý, 310 ml
Kód: 2503619
Kód dod.: 518935
EAN: 8595100110350
 
58.90 Kč
210.36Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro tmelení spár mezi rámy oken, dveří a zdivem, rohových spár sádrokartonových konstrukcí, dělících příček, dřevotřískových desek a dřevěných výztuh apod.
Soudal izolační tmel, přetíratelný, bílý, 280 ml
Soudal
Soudal izolační tmel, přetíratelný, bílý, 280 ml
Kód: 2502921
Kód dod.: 519150
EAN: 5411183005716
 
109 Kč
389.29Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vhodný pro spáry s pohybem. Vysoce flexibilní tmel pro venkovní i vnitřní použití. Přetíratelný všemi typy barev, vodotěsný a nepropustný, barevně stálý, odolný proti stárnutí, UV záření.
-3%Sleva
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, buk, 320 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, buk, 320 g
Kód: 2504889
Kód dod.: 511199
EAN: 8591235076493
 
89.90 Kč
92.90 Kč
280.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Soudal tmel na dřevo, bílý, 250 g
Soudal
Soudal tmel na dřevo, bílý, 250 g
Kód: 2503633
Kód dod.: 511170
EAN: 8595152112111
 
43.90 Kč
175.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel na dřevo je vhodný pro vyrovnávání dřevěných, dřevotřískových, cemento-třískových a ostatních savých podkladů.
Ceresit CS25 sanitární silikon, antracit, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitární silikon, antracit, 280 ml
Kód: 2507958
Kód dod.: 519442
EAN: 8691451080882
 
265 Kč
946.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbou v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti.
Uniflex PES-TMEL jemný tmel na kov, ocel, kámen, beton a dřevo, 200 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL jemný tmel na kov, ocel, kámen, beton a dřevo, 200 g
Kód: 2504547
Kód dod.: 512210
EAN: 8591235062687
 
139 Kč
695Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
UNIFLEX, tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
Ceys Stop Plísni sanitární silikon, bílý, tuba 125 ml
Ceys®
Ceys Stop Plísni sanitární silikon, bílý, tuba 125 ml
Kód: 2506416
Kód dod.: 503080
EAN: 8411519755664
 
129 Kč
1 032Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisté a bílé spáry natrvalo. Špičkový silikon pro koupelny a kuchyně, unikátní díky kombinaci dvou jedinečných vlastností.
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pro kov a sklolaminát, 150 g
Polykar
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pro kov a sklolaminát, 150 g
Kód: 2503072
Kód dod.: 512340
EAN: 8594007010640
 
155 Kč
1 033.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel s vysokým obsahem skelného vlákna (6 mm), umožňující vytvořit velmi pevnou, skelnými vlákny svázanou vrstvu tmelu, kterou lze podle potřeby brousit.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, bílý, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, bílý, 250 g
Kód: 2504859
Kód dod.: 511240
EAN: 8591235075267
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce jemný krémovitý tmel k opravám prasklin, kazů, rýh ve dřevě, dřevotřískách a dřevovláknitých deskách.
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na dřevo, smrk, 750 g
Jub
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na dřevo, smrk, 750 g
Kód: 2502884
Kód dod.: 511181
EAN: 3831000204016
 
93.90 Kč
125.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určený pro kvalitní opravy povrchových vad (prasklin, škrábanců, prohlubní a rýh) masivního dřeva, dýhovaných nebo nedýhovaných dřevotřískových desek, apod. před jejich konečnou povrchovou úpravou.
Het akrylový tmel na sádrokarton, zdivo a omítky, 800 g
Het
Het akrylový tmel na sádrokarton, zdivo a omítky, 800 g
Kód: 2503218
Kód dod.: 511273
EAN: 8594002535056
 
129 Kč
161.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K plošnému vyrovnání stěn (omítek, zdiva, panelů, sádrokartonu apod.) v interiérech. Tmel se nedoporučuje ke spárování.
Stachema Eprosin T-30 epoxidový tmel na opravy karoserií + tvrdidlo, 900 g
Stachema
Stachema Eprosin T-30 epoxidový tmel na opravy karoserií + tvrdidlo, 900 g
Kód: 2502902
Kód dod.: 512653
EAN: 8594024090922
 
309 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K opravě zkorodovaných prahů automobilů se zachováním pevnosti. K zatmelování a lepení kovů, betonu, keramiky, skla, sklolaminátů, polystyrenu, dřeva, dřevovláknitých desek, v modelářství apod.
Ceresit CS25 sanitární silikon, silver, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitární silikon, silver, 280 ml
Kód: 2506883
Kód dod.: 519437
EAN: 8691451080875
 
265 Kč
946.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbou v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti.
Lukopren S 6410 akvaristický tmel, transparentní, 25 ml
Lukopren
Lukopren S 6410 akvaristický tmel, transparentní, 25 ml
Kód: 2503040
Kód dod.: 518310
EAN: 8594019561963
 
86.90 Kč
3 476Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysokomodulový kyselý typ, vykazuje vysokou pevnost spoje. Určen k pružnému lepení materiálů sklo-sklo, keramika, smalt.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.