cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0845 cihlový, 5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0845 cihlový, 5 kg
Kód: 2504141
Kód dod.: 180374
EAN: 8591235039603
 
1 399 Kč
279.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení povětrnostních vlivů a slunečního záření.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1999 černá, 9 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1999 černá, 9 l
Kód: 2503898
Kód dod.: 198993
EAN: 8595073020663
 
2 859 Kč
317.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0155 antracit, 5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0155 antracit, 5 kg
Kód: 2506788
Kód dod.: 180402
EAN: 8591235094398
 
1 399 Kč
279.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení povětrnostních vlivů a slunečního záření.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T025 třešeň, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T025 třešeň, 4,5 l
Kód: 2504482
Kód dod.: 246272
EAN: 8591235059687
 
1 552 Kč
344.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T000 přírodní, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T000 přírodní, 2,5 l
Kód: 2503644
Kód dod.: 246302
EAN: 8595073025521
 
839 Kč
899 Kč
335.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
HOSTAGRUND kovářská barva S2160K, 0950 kovářská čerň, 4 l
Hostagrund
HOSTAGRUND kovářská barva S2160K, 0950 kovářská čerň, 4 l
Kód: 2504132
Kód dod.: 328505
EAN: 8591235039108
 
2 209 Kč
552.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva je především určena k dekorativním nátěrům kovářských výrobků, kde se vyžaduje atraktivní „kovaný“ vzhled.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6600 dubová žluť, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6600 dubová žluť, 600 ml
Kód: 2503853
Kód dod.: 195847
EAN: 8595073013900
 
229 Kč
381.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T024 cedr, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T024 cedr, 750 ml
Kód: 2503055
Kód dod.: 246325
EAN: 8595073025613
 
269 Kč
289 Kč
358.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0155 antracit, 2,5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0155 antracit, 2,5 kg
Kód: 2506786
Kód dod.: 180400
EAN: 8591235094381
 
759 Kč
303.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení povětrnostních vlivů a slunečního záření.
BARLET báze silikon A, bílý, 20 kg
BARLET
BARLET báze silikon A, bílý, 20 kg
Kód: 2505083
Kód dod.: 416077
EAN: 8591235085754
 
3 998.50 Kč
199.93Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se pro nátěry fasád, vápenocementových omítek, betonů, pórobetonů, dřevotřísky a podobných povrchů. Barva je snadno zpracovatelná, zdravotně nezávadná a ekologicky příznivá.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6700 okr světlý, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6700 okr světlý, 4 l
Kód: 2503914
Kód dod.: 203881
EAN: 8595073021387
 
1 502 Kč
375.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T022 palisandr, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T022 palisandr, 2,5 l
Kód: 2503074
Kód dod.: 246317
EAN: 8595073025583
 
839 Kč
899 Kč
335.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1010 šeď pastelová, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1010 šeď pastelová, 600 ml
Kód: 2503840
Kód dod.: 190309
EAN: 8595073013658
 
262 Kč
436.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6201 chromová žluť, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6201 chromová žluť, 375 ml
Kód: 2503901
Kód dod.: 195324
EAN: 8595073021271
 
219 Kč
584Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0840 červenohnědá, 2,5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0840 červenohnědá, 2,5 kg
Kód: 2503945
Kód dod.: 180343
EAN: 8595073026467
 
759 Kč
303.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení povětrnostních vlivů a slunečního záření.
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, 213 černá, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, 213 černá, 350 g
Kód: 2503667
Kód dod.: 355501
EAN: 8590892116344
 
167 Kč
477.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva vhodná k obnovování starých nátěrů nábytku, oken, dveří, zárubní, radiátorů, barevných doplňků interiérů, zahradních staveb, laviček, konstrukcí dětských hřišť, školních tabulí.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0810 červená, 4 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0810 červená, 4 l
Kód: 2504367
Kód dod.: 328653
EAN: 8591235045888
 
2 545 Kč
636.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0570 zelená, 4 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0570 zelená, 4 l
Kód: 2504506
Kód dod.: 328677
EAN: 8591235056747
 
2 115 Kč
528.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0100 bílá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0100 bílá, 600 ml
Kód: 2504339
Kód dod.: 328601
EAN: 8591235045628
 
352 Kč
586.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0100 bílá, 4 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0100 bílá, 4 l
Kód: 2504351
Kód dod.: 328605
EAN: 8591235045642
 
2 115 Kč
528.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0155 antracit, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0155 antracit, 600 ml
Kód: 2505493
Kód dod.: 328682
EAN: 8594005758124
 
352 Kč
586.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0970 měď, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0970 měď, 600 ml
Kód: 2504376
Kód dod.: 328667
EAN: 8591235052336
 
431 Kč
718.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0912 hliník, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0912 hliník, 2,5 l
Kód: 2504370
Kód dod.: 328663
EAN: 8591235045932
 
1 375 Kč
550Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0131 šedá, 4 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0131 šedá, 4 l
Kód: 2504353
Kód dod.: 328611
EAN: 8591235045673
 
2 115 Kč
528.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.