cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T080 mahagon, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T080 mahagon, 2,5 l
Kód: 2502855
Kód dod.: 246362
EAN: 8595073025767
 
839 Kč
899 Kč
335.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6100 středně krémová, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6100 středně krémová, 4 l
Kód: 2503817
Kód dod.: 203024
EAN: 8595073021257
 
1 502 Kč
375.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1010 šeď pastelová, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1010 šeď pastelová, 375 ml
Kód: 2503911
Kód dod.: 190305
EAN: 8595073020526
 
177 Kč
472Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2320 kávově hnědá, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2320 kávově hnědá, 375 ml
Kód: 2503948
Kód dod.: 191502
EAN: 8595073025279
 
157 Kč
418.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0111 šedý, 5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0111 šedý, 5 kg
Kód: 2503827
Kód dod.: 180313
EAN: 8595073026320
 
1 399 Kč
279.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení povětrnostních vlivů a slunečního záření.
EPOLEX S2300 barva základní na kov, šedý mat + Epolex S7300 tužidlo, sada 1,18 kg
Epolex
EPOLEX S2300 barva základní na kov, šedý mat + Epolex S7300 tužidlo, sada 1,18 kg
Kód: 2504526
Kód dod.: 251117
EAN: 8591235060140
90%
579 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K základním antikorozním nátěrům kovů, nátěrovému systému zajišťuje jeho dokonalou přilnavost a vytváří účinnou antikorozní ochranu.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5700 vagónová zeleň, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5700 vagónová zeleň, 600 ml
Kód: 2503850
Kód dod.: 194765
EAN: 8595073013832
 
229 Kč
381.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol Plus vrchní barva na kov i dřevo S2071, 1000 bílá, 750 ml
Industrol
Industrol Plus vrchní barva na kov i dřevo S2071, 1000 bílá, 750 ml
Kód: 2503896
Kód dod.: 210066
EAN: 8595073021875
 
322 Kč
429.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ke konečným vrchním nátěrům na kov i dřevo vystavených přímým povětrnostním vlivům i pro nátěry v interierech. Nanáší se obvykle v jedné až dvou vrstvách na předem vypracovaný podklad.
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, RAL 7035 světle šedá, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, RAL 7035 světle šedá, 350 g
Kód: 2507047
Kód dod.: 355520
EAN: 8590892121980
 
167 Kč
477.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální hedvábně matná vodou ředitelná barva na dřevo, kov, plasty a beton pro vnitřní i venkovní použití.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak, 2,5 + 0,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak, 2,5 + 0,5 l
Kód: 2504970
Kód dod.: 246321
EAN: 8591235081046
 
839 Kč
899 Kč
279.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-11%Sleva
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, RAL 5015 modrá, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, RAL 5015 modrá, 350 g
Kód: 2505798
Kód dod.: 355514
EAN: 8590892122024
 
159 Kč
179 Kč
454.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální hedvábně matná vodou ředitelná barva na dřevo, kov, plasty a beton pro vnitřní i venkovní použití.
AKCE
-7%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 4550 modř návěstní, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 4550 modř návěstní, 4 l
Kód: 2503809
Kód dod.: 200981
EAN: 8595073020892
 
1 399 Kč
1 502 Kč
349.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, 209 hnědá, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, 209 hnědá, 350 g
Kód: 2503666
Kód dod.: 355500
EAN: 8590892116337
 
167 Kč
477.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva vhodná k obnovování starých nátěrů nábytku, oken, dveří, zárubní, radiátorů, barevných doplňků interiérů, zahradních staveb, laviček, konstrukcí dětských hřišť, školních tabulí.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T021 ořech, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T021 ořech, 4,5 l
Kód: 2503000
Kód dod.: 246313
EAN: 8595073026672
 
1 475 Kč
327.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0540 tmavě zelená, 4 l
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0540 tmavě zelená, 4 l
Kód: 2503860
Kód dod.: 328403
EAN: 8595073022551
 
2 225 Kč
556.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, teak, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, teak, 8 kg
Kód: 2504520
Kód dod.: 302094
EAN: 8595002324053
 
2 359 Kč
2 679 Kč
294.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-7%Sleva
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 6200 plynárenská žlutá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 6200 plynárenská žlutá, 600 ml
Kód: 2504125
Kód dod.: 328460
EAN: 8595073022704
 
335 Kč
359 Kč
558.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, kaštan, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, kaštan, 8 kg
Kód: 2504517
Kód dod.: 302100
EAN: 8595002324091
 
2 359 Kč
2 679 Kč
294.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-14%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, dub, 0,7 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, dub, 0,7 kg
Kód: 2503623
Kód dod.: 302125
EAN: 8595002322721
 
279 Kč
325 Kč
398.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
BARLET akrylát fasádní barva bílá báze A, 1 kg
BARLET
BARLET akrylát fasádní barva bílá báze A, 1 kg
Kód: 2505195
Kód dod.: 416162
EAN: 8591235085822
 
247.40 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce vydatná, vodoodpudivá, omyvatelná akrylátová fasádní barva. Překrývá trhlinky, je vhodná na renovaci zateplovacích systémů a je určena k tónování.
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 6200 plynárenská žlutá, 4 l
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 6200 plynárenská žlutá, 4 l
Kód: 2503906
Kód dod.: 328465
EAN: 8595073022711
 
2 225 Kč
556.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
AKCE
-7%Sleva
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0530 zelená, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0530 zelená, 600 ml
Kód: 2504121
Kód dod.: 328390
EAN: 8595073022513
 
335 Kč
359 Kč
558.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0530 zelená, 4 l
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0530 zelená, 4 l
Kód: 2503907
Kód dod.: 328393
EAN: 8595073022520
 
2 225 Kč
556.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, palisandr, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, palisandr, 3,5 kg
Kód: 2503598
Kód dod.: 302116
EAN: 8595002320000
 
1 169 Kč
1 325 Kč
334Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.