cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-1%Sleva
Palmolive Skin Radiance Blueberry & Lily sprchový gel, 500 ml
Palmolive
Palmolive Skin Radiance Blueberry & Lily sprchový gel, 500 ml
Kód: 2602662
Kód dod.: 795369
EAN: 8718951734920
 
89.90 Kč
91 Kč
179.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palmolive Skin Radiance Blueberry & Lily sprchový gel jemně pečuje o pokožku a zanechává ji svěží s ovocně květinovou vůní.
-9%Sleva
Versace Man Eau Fraiche Extreme sprchový gel pro muže 250 ml
Versace
Versace Man Eau Fraiche Extreme sprchový gel pro muže 250 ml
Kód: 2501352
Kód dod.: 14511
EAN: 8011003903696
 
771 Kč
849 Kč
3 084Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dřevitá aromatická vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2025 Versace Eau Fraîche Extrême je vůn
AKCE
-6%Sleva
Supermal lazura S1023 099 eben 2,5 l
Supermal
Supermal lazura S1023 099 eben 2,5 l
Kód: 2507242
Kód dod.: 248124
EAN: 8591235098501
 
519 Kč
555 Kč
207.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Supermal lazury podtrhují přirozenou krásu dřeva a zároveň ho chrání.
AKCE
-43%Sleva
Radox Feel Revived sprchový gel 225 ml
Radox
Radox Feel Revived sprchový gel 225 ml
Kód: 2601332
Kód dod.: 795445
EAN: 8720181336157
 
22.90 Kč
39.90 Kč
101.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel Radox Feel Revived je energizující tělový gel s příjemnou ovocnou vůní mandarinky a meruňky, který promění každodenní sprchu v revitalizující zážitek.
Azurit parfém na praní Golden Lily, 45 dávek, 225 ml
Tomil® Azurit
Azurit parfém na praní Golden Lily, 45 dávek, 225 ml
Kód: 2601232
Kód dod.: 775323
EAN: 8595025841896
 
159.90 Kč
3.55Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Azurit parfém na praní Golden Lily dodává prádlu dlouhotrvající květinovou vůni inspirovanou jemnými tóny lilie. Koncentrované složení provoní textilie již při malém dávkování a zanechá prádlo svěží po dlouhou dobu.
AKCE
-5%Sleva
Velvana Glacidet Ice Free -20 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 3 l
Velvana
Velvana Glacidet Ice Free -20 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 3 l
Kód: 2504193
Kód dod.: 481221
EAN: 8595026318915
 
90 Kč
94.90 Kč
30Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvědčená čisticí nemrznoucí kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel v mrazuvzdornosti -20°C. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí.
AKCE
-17%Sleva
Corega Bio Tabs čistící tablety 30 ks
Corega
Corega Bio Tabs čistící tablety 30 ks
Kód: 2601135
Kód dod.: 900023
EAN: 5054563286819
 
99.90 Kč
119.90 Kč
3.33Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Corega Bio Tabs jsou antibakteriální čisticí tablety určené pro každodenní péči o snímatelné zubní náhrady. Poskytují účinné a zároveň šetrné čištění, které pomáhá udržet zubní náhradu hygienicky čistou, svěží a bez zápachu.
AKCE
Merkur prací prášek pro bílé i barevné prádlo 60 dávek, 3 kg
Merkur
Merkur prací prášek pro bílé i barevné prádlo 60 dávek, 3 kg
Kód: 2301483
Kód dod.: 755013
EAN: 8592613577113
100%
119 Kč
1.98Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální prací prostředek pro bílé i barevné prádlo. Spolehlivě zabraňuje zpětné vazbě rozpuštěných nečistot na vlákno.
Sinepox s2300 dvousložková základní barva na kov a ocel, bílá + tvrdidlo, 1,18 kg
Stachema
Sinepox s2300 dvousložková základní barva na kov a ocel, bílá + tvrdidlo, 1,18 kg
Kód: 2504913
Kód dod.: 251102
EAN: 8594162724543
 
625 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dvousložková epoxidová základní barva s obsahem antikorozního pigmentu určená pro základní nátěry ocelových a jiných kovových povrchů.
AKCE
-15%Sleva
Velvana Penguin Lady Ice Free -20 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů 4 l
Velvana
Velvana Penguin Lady Ice Free -20 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů 4 l
Kód: 2505360
Kód dod.: 481240
EAN: 8591522311443
 
123 Kč
145 Kč
30.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvědčená čisticí nemrznoucí kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel v mrazuvzdornosti -20 °C. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí.
Profil univerzální silikon, bílý, 310 ml
Soudal
Profil univerzální silikon, bílý, 310 ml
Kód: 2503060
Kód dod.: 519078
EAN: 5411183033375
 
119 Kč
440.74Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Trvale pružný silikonový tmel určený k univerzálnímu použití v interiéru i exteriéru.
Soudal sanitární silikon, bílý, 280 ml
Soudal
Soudal sanitární silikon, bílý, 280 ml
Kód: 2502920
Kód dod.: 519140
EAN: 5411183005099
 
139 Kč
496.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bílý sanitární acetátový silikonový tmel určený k těsnění spár vystavených zvýšenému působení vlhkosti v prostorách jako jsou koupelny, toalety, kuchyně apod.
Calvin Klein Eternity for Men toaletní voda 100 ml
Calvin Klein
Calvin Klein Eternity for Men toaletní voda 100 ml
Kód: 27909
 
EAN: 088300605514
 
960 Kč
9 600Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dřevitá - svěží aromatická uvedena na trh v roce 1989. Odráží kouzlo dnešního muže s tradičními hod
Proxim Proseptik BIO tablety do septiku 3× 20 g
Proxim
Proxim Proseptik BIO tablety do septiku 3× 20 g
Kód: 2505188
Kód dod.: 627560
EAN: 8594019365660
 
209 Kč
69.67Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Proseptik Bio Tablety jsou vyváženou kombinací bakterií a enzymů, které velmi účinně rozkládají nečistoty organického původu.
AKCE
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 15 kg
REMAL
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 15 kg
Kód: 2501346
Kód dod.: 416205
EAN: 8591235036336
 
1 249 Kč
83.27Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je omyvatelná, prodyšná, výborně kryjící a odolává povětrnostním vlivům. Používá se pro nátěry vápenocementových omítek, zdiva, betonových panelů, panelů z lehčených hmot, břízolitu, dřevotřísky apod.
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 7,5 kg
REMAL
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 7,5 kg
Kód: 2503602
Kód dod.: 416202
EAN: 8591235036329
 
745 Kč
99.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je omyvatelná, prodyšná, výborně kryjící a odolává povětrnostním vlivům. Používá se pro nátěry vápenocementových omítek, zdiva, betonových panelů, panelů z lehčených hmot, břízolitu, dřevotřísky apod.
Gillette Series Energizing Citrus Fizz voda po holení 100 ml
Gillette®
Gillette Series Energizing Citrus Fizz voda po holení 100 ml
Kód: 2505729
Kód dod.: 843185
EAN: 7702018620326
 
239.90 Kč
2 399Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Voda po holení Gillette Series Energizing Citrus Fizz osvěžuje a zklidňuje pokožku po holení. Díky energické a svěží vůni poskytuje okamžitý pocit čistoty a svěžesti.
Odol Plus Fresh Feel zubní pasta s fluoridem 75 ml
Odol®
Odol Plus Fresh Feel zubní pasta s fluoridem 75 ml
Kód: 2405705
Kód dod.: 885139
EAN: 5054563010315
 
34.90 Kč
465.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odol Plus Fresh Feell je zubní pasta s fluoridem pro zdravé dásně a zuby.
AKCE
-12%Sleva
Velvana Glacidet Ice Free -20 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 1 l
Velvana® Glacidet
Velvana Glacidet Ice Free -20 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 1 l
Kód: 2502226
Kód dod.: 481220
EAN: 8595026318908
 
35 Kč
39.90 Kč
35Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvědčená čisticí nemrznoucí kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel v mrazuvzdornosti -20°C. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí.
Essence glycerinová péče na rty GLOWcerin 01 Glow For It, 12 g
Essence
Essence glycerinová péče na rty GLOWcerin 01 Glow For It, 12 g
Kód: 2601851
Kód dod.: ES585240
EAN: 4059729585240
 
97 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým rtům skvělou péči v odstínu 01 Glow For It. Mléčně průsvitný, jemný balzám propůjčí rt
HET vápenný nátěr, bílý, 12+3 kg
Het
HET vápenný nátěr, bílý, 12+3 kg
Kód: 2503324
Kód dod.: 416567
EAN: 8594002531171
 
375 Kč
25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Klasický vápenný nátěr doporučujeme pro užitkové a hospodářské prostory, sklady, nenáročné aplikace. Podkladový materiál omítky, zdivo, betonové panely, beton.
Het Latex univerzální, bílý, 5+1 kg
Het
Het Latex univerzální, bílý, 5+1 kg
Kód: 2503332
Kód dod.: 370568
EAN: 8594002532321
 
439 Kč
73.17Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Latexová barva pro univerzální použití v interiéru i exteriéru, doporučujeme pro užitkové a hospodářské prostory v interiéru a exteriéru, sklady, sokly, nenáročné aplikace, je-li požadován omyvatelný povrch.
-1%Sleva
Perwoll Light Colors prací gel na světlobarevné a bílé oblečení 80 dávek,4L
Henkel Perwoll
Perwoll Light Colors prací gel na světlobarevné a bílé oblečení 80 dávek,4L
Kód: 2507622
Kód dod.: 761050
EAN: 9000101827088
 
439.90 Kč
443 Kč
5.5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý prací prostředek Perwoll Light Colors s inovativní technologií proti zašednutí oblečení poskytují ideální péči o všechno světlé, béžové, pastelové a bílé oblečení.
-8%Sleva
Labello balzám na rty a tváře Caring Beauty Lip & Cheek Red OF 30
Labello®
Labello balzám na rty a tváře Caring Beauty Lip & Cheek Red OF 30
Kód: 2601044
Kód dod.: 823575
EAN: 6001051006137
 
119.90 Kč
129.90 Kč
23 980Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémové složení balzámu na rty a tváře dodá intenzivní barvu bez vysoušení a poskytuje 24h hydrataci. Pomáhá chránit před ztrátou kolagenu díky sluneční ochraně s OF 30.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.