cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, bílý, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, bílý, 250 g
Kód: 2504859
Kód dod.: 511240
EAN: 8591235075267
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce jemný krémovitý tmel k opravám prasklin, kazů, rýh ve dřevě, dřevotřískách a dřevovláknitých deskách.
Corega Bio Tabs čistící tablety 30 ks
Corega
Corega Bio Tabs čistící tablety 30 ks
Kód: 2601135
Kód dod.: 900023
EAN: 5054563286819
 
119.90 Kč
4Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Corega Bio Tabs jsou antibakteriální čisticí tablety určené pro každodenní péči o snímatelné zubní náhrady. Poskytují účinné a zároveň šetrné čištění, které pomáhá udržet zubní náhradu hygienicky čistou, svěží a bez zápachu.
SCHAUMA ŠAMPON FOR MEN 1000 ML 0901
SCHAUMA ŠAMPON FOR MEN 1000 ML 0901
Kód: 2602967
Kód dod.: 855334
EAN: 9000101780901
 
238.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BIC SOLEIL ESCAPE LAVENDER JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK 3KS 0856
BIC SOLEIL ESCAPE LAVENDER JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK 3KS 0856
Kód: 2603485
Kód dod.: 882134
EAN: 3086123710856
 
119.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Niteola látková taška nákupní, 34 × 36 × 22 cm, modro bílá
Neuvedeno
Niteola látková taška nákupní, 34 × 36 × 22 cm, modro bílá
Kód: 2102832
Kód dod.: 991180
EAN: 5908269504411
100%
44.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Látková taška nákupní, ideální pro velké rodinné nákupy. modro bílý pruhovaný vzor. Rozměr 34 × 36 × 22 cm.
Coccolino aviváž Water Lily & Pink Grapefruit 51 praní, 1275 ml
Coccolino
Coccolino aviváž Water Lily & Pink Grapefruit 51 praní, 1275 ml
Kód: 2402134
Kód dod.: 777222
EAN: 8720181409691
 
99.90 Kč
1.96Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koncentrová aviváž Coccolino Creations Waterlily & Grapefruit patří do kolekce Coccolino Creations, která byla vytvořená ve spolupráci s experty na parfémy.
Adidas Ice Dive 3v1 sprchový gel na tělo, vlasy a pleť pro muže 250 ml
Adidas®
Adidas Ice Dive 3v1 sprchový gel na tělo, vlasy a pleť pro muže 250 ml
Kód: 2300956
Kód dod.: 905654
EAN: 3616304240461
 
49.90 Kč
199.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Adidas Ice Dive 3v1 sprchový gel s chladivým mentolem přináší intenzivní svěžest a šetrně čistí tělo, vlasy i pleť v jediném kroku.
AKCE
-17%Sleva
Harmony Good For Food Burger 3vrstvé papírové utěrky 16,5 m, 2 role
Harmony
Harmony Good For Food Burger 3vrstvé papírové utěrky 16,5 m, 2 role
Kód: 2304753
Kód dod.: 908039
EAN: 8584014007382
80%
49.90 Kč
59.90 Kč
24.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Papírové kuchyňské utěrky, 100% celulóza.
Soudal univerzální silikon, čirý, 280 ml
Soudal
Soudal univerzální silikon, čirý, 280 ml
Kód: 2502913
Kód dod.: 519110
EAN: 5411183008076
 
125 Kč
446.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čirý trvale pružný, stálobarevný tmel s dlouhodobou životností a odolností vůči UV záření. Pro stavební a konstrukční spáry v interiéru i exteriéru, sanitární aplikace apod.
Essence Polly Pocket hřeben na vlasy 01 A Polly Kinda Mood! 1 kus
Essence
Essence Polly Pocket hřeben na vlasy 01 A Polly Kinda Mood! 1 kus
Kód: 2501977
Kód dod.: ES539755
EAN: 4059729539755
 
78 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Upravte a rozčesejte vlasy jednoduše bez nepříjemného tahání pomocí hřebenu Essence Polly Pocket 01
CXS Kombi Furny pracovní rukavice plyš velikost 9 blistr, 1 pár
CXS®
CXS Kombi Furny pracovní rukavice plyš velikost 9 blistr, 1 pár
Kód: 2508751
Kód dod.: 598881
EAN: 8591940309169
 
139 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pracovní rukavice CXS Kombi Furny s plyšovou podšívkou ve velikosti 9 jsou ideální pro práci v chladnějším prostředí.
-38%Sleva
Mr. Proper Wipe Done čistič kuchyně s vůní mandarinky 800 ml
Mr. Proper
Mr. Proper Wipe Done čistič kuchyně s vůní mandarinky 800 ml
Kód: 2601050
Kód dod.: 716859
EAN: 8006540762486
 
99.90 Kč
159.90 Kč
124.88Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič Mr. Proper Wipe Done Kitchen Mandarinka 800 ml je praktický odmašťovací sprej určený pro každodenní úklid kuchyně. Je navržen tak, aby rychle a efektivně odstranil mastnotu, zaschlé nečistoty i běžný kuchyňský špínu bez nutnosti drhnutí. Stačí
Vulkan Dona Sensitive latexové jednorázové rukavice velikost L, 100 ks
Vulkan
Vulkan Dona Sensitive latexové jednorázové rukavice velikost L, 100 ks
Kód: 2003390
Kód dod.: 598812
EAN: 8593379306023
 
199.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Latexové jednorázové lehce zaprášené rukavice velikosti L. Jsou vysoce pružné, vyrobené z přírodního latexu. Jsou nesterilní.
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 16 praní, 1,45 l
Lovela
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 16 praní, 1,45 l
Kód: 32668
Kód dod.: 759097
EAN: 5999109520661
100%
149.90 Kč
9.37Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
Tesori d'Oriente Fiori di Loto e Karité parfémované mýdlo, 300 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Fiori di Loto e Karité parfémované mýdlo, 300 ml
Kód: 1710395
Kód dod.: 795282
EAN: 8008970039961
100%
64.90 Kč
216.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Italské tekuté mýdlo Vám dopřeje smyslnou květinovou vůni. Intenzivně zjemňuje a zvláčňuje pokožku rukou, obličeje i celého těla.
Waschkönig odstraňovač skvrn pro bílé prádlo Bleichmittel Oxy Kraft, 750 g
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig odstraňovač skvrn pro bílé prádlo Bleichmittel Oxy Kraft, 750 g
Kód: 2501645
Kód dod.: 761298
EAN: 4260418930207
 
99.90 Kč
133.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odstraňovač skvrn vybělí zašedlé prádlo. Zároveň je velmi účinný při odstraňování skvrn od kávy, čaje, džusu, vína, trávy, bláta, ovoce, zeleniny, coly, inkoustu atd.
Severochema technický líh, 1 l
Severochema
Severochema technický líh, 1 l
Kód: 60662
Kód dod.: 460433
EAN: 8595009249915
100%
96.90 Kč
96.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen do lihových vařičů, pro technické účely, k ředění lihových nátěrových hmot a k čištění některých typů skvrn na textilu.
Severochema technický líh, 500 ml
Severochema
Severochema technický líh, 500 ml
Kód: 2407090
Kód dod.: 460421
EAN: 8595009249908
 
59.90 Kč
119.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen do lihových vařičů, pro technické účely, k ředění lihových nátěrových hmot a k čištění některých typů skvrn na textilu.
AKCE
-6%Sleva
REMAL Vinyl bílý mat omyvatelná barva na zeď 1 kg
REMAL
REMAL Vinyl bílý mat omyvatelná barva na zeď 1 kg
Kód: 2505363
Kód dod.: 401623
EAN: 8591235090291
100%
159 Kč
169 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiový bílý malířský nátěr se sametově matným vzhledem, výbornou kryvostí a otěruvzdorností. Povrch je šetrně omyvatelný. Nátěr je určen k malování stěn i stropů v interiéru na štukové, sádrokartonové a jiné podklady.
Carin Free Style ultra wings dámské vložky 9 ks
Fide, Carin
Carin Free Style ultra wings dámské vložky 9 ks
Kód: 2200115
Kód dod.: 916108
EAN: 8594004302038
100%
24.90 Kč
25 Kč
2.77Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční ultra tenké menstruační vložky s vynikajícími absorpčními vlastnostmi. Každá žena je jedinečná a zaslouží si dokonalý komfort. Ať preferujete jakýkoli životní styl.
Dove Advanced Care Soft Feel antiperspirant ve spreji 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Soft Feel antiperspirant ve spreji 150 ml
Kód: 2305698
Kód dod.: 835101
EAN: 8720181291852
 
79.90 Kč
532.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nechte Dove Advanced Care Soft and Feel Antiperspirant sprej být vaší každodenní součástí. Poskytne vám 72hodinovou ochranu před potem a zápachem, stejně jako hladké a hydratované podpaží.
AKCE
DUCK Aqua 4in1 Garden Escape 2 × 36 g
Duck™
DUCK Aqua 4in1 Garden Escape 2 × 36 g
Kód: 2404601
Kód dod.: 719982
EAN: 5000204329971
 
53 Kč
736.11Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC blok pro hygienickou čistotu a svěžest toalety.
Radox Feel Uplifted sprchový gel pro ženy 225 ml
Radox
Radox Feel Uplifted sprchový gel pro ženy 225 ml
Kód: 2601330
Kód dod.: 795443
EAN: 8720181336126
 
39.90 Kč
177.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel Radox Feel Uplifted je osvěžující tělový gel navržený pro každodenní použití, který dodává energii a zlepšuje náladu během sprchování. Obsahuje povzbuzující vůni růžového grapefruitu a zázvoru inspirovanou přírodními ingrediencemi.
Radox Feel Radiant sprchový gel pro ženy 225 ml
Radox
Radox Feel Radiant sprchový gel pro ženy 225 ml
Kód: 2601329
Kód dod.: 795442
EAN: 8720181336188
 
39.90 Kč
177.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel Radox Feel Radiant přináší osvěžující a energizující sprchový zážitek díky sladké ovocné vůni jahod, malin a bobulovin.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.