cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Rexona antiperspirant Blue Poppy a Apple, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Blue Poppy a Apple, 150 ml
Kód: 1911607
Kód dod.: 837031
EAN: 8717163680537
 
69.90 Kč
466Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dámský antiperspirant ve spreji Rexona Blue Poppy & Apple je navržen tak, aby poskytl 48 hodin ochrany proti pocení a s ním spojeného zápachu, aby ses cítila svěží a chráněná celý den.
Papírna Moudrý SilverBand past na rybenky, 2 ks
Papírny Moudrý
Papírna Moudrý SilverBand past na rybenky, 2 ks
Kód: 2500204
Kód dod.: 675175
EAN: 8594021251043
 
28.90 Kč
14.45Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednostranně lepicí pás, který se skládá do tvaru trojúhelníku. Lapač zajišťuje účinný odchyt rybenek (Lepisma saccharina).
AKCE
-3%Sleva
Sensodyne White kompletní ochrana zubní pasta 75 ml
Sensodyne
Sensodyne White kompletní ochrana zubní pasta 75 ml
Kód: 2508983
Kód dod.: 885291
EAN: 5054563242983
 
126 Kč
129.90 Kč
1 680Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne White Kompletní ochrana je zubní pasta určená pro každodenní péči o citlivé zuby. Nabízí kompletní ochranu ústní dutiny a zároveň pomáhá udržovat přirozenou bělost zubů.
Versace Eros Energy Pour Homme parfémovaná voda 100 ml + sprchový gel 150 ml + parfémovaná voda 5 ml, dárková sada pro muže
Versace
Versace Eros Energy Pour Homme parfémovaná voda 100 ml + sprchový gel 150 ml + parfémovaná voda 5 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2502302
Kód dod.: 14581
EAN: 8011003900060
 
2 148 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citrusová aromatická vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2024 Eros Energy je inspirována úchva
AKCE
-31%Sleva
WaschKönig prací gel Universal Lavendel Kroatien - 110 dávek 3,305 L
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig prací gel Universal Lavendel Kroatien - 110 dávek 3,305 L
Kód: 2501472
Kód dod.: 761312
EAN: 4260418936025
85%
99.90 Kč
144.90 Kč
0.91Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný prací gel s jemnou levandulovou vůní, vhodný pro všechny typy prádla.
AKCE
-14%Sleva
Elmex Sensitive Sensitivity + Gum Strength Whitening zubní pasta pro citlivé zuby a dásně, 75 ml
Elmex®
Elmex Sensitive Sensitivity + Gum Strength Whitening zubní pasta pro citlivé zuby a dásně, 75 ml
Kód: 2602063
Kód dod.: 885185
EAN: 8718951793774
 
94.90 Kč
109.90 Kč
1 265.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex Sensitive Sensitivity + Gum Strength Whitening zubní pasta je určena pro citlivé zuby a péči o dásně.
-2%Sleva
Sensodyne Pronamel Junior zubní pasta pro děti 6-12 let 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Pronamel Junior zubní pasta pro děti 6-12 let 75 ml
Kód: 2603088
Kód dod.: 885418
EAN: 5054563298072
 
98 Kč
99.90 Kč
1 960Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Pronamel Junior zubní pasta pro děti 6–12 let, 75 ml byla vyvinuta ve spolupráci se zubními lékaři speciálně pro děti ve věku 6 až 12 let.
Evidur Gardinen Reinweiss – Prášek na bílé záclony 600 g
Evidur
Evidur Gardinen Reinweiss – Prášek na bílé záclony 600 g
Kód: 2501651
Kód dod.: 762542
EAN: 4012400520503
 
94.90 Kč
158.17Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Evidur Gardinen Reinweiss je prací prášek pro bílé záclony a jemné tkaniny. Odstraňuje zašednutí, prach a nikotin a navrácí tkaninám jejich bělost již od 30 °C. Obsahuje rozjasňovače pro dlouhotrvající bělost. Balení 600 g vystačí na 10 praní.
AKCE
-9%Sleva
Perwoll prací gel Renew Black na černé a tmavé, 80 praní, 4000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Black na černé a tmavé, 80 praní, 4000 ml
Kód: 2500208
Kód dod.: 761039
EAN: 9000101810264
 
399.90 Kč
439.90 Kč
5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zvolte si Perwoll, prací prostředek určený pro tmavé prádlo, který přesahuje rámec běžného čištění, a dopřejte svému oblečení péči, kterou si zaslouží.
Perwoll prací gel Mega Renew Dark Bloom 75 praní, 3750 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Mega Renew Dark Bloom 75 praní, 3750 ml
Kód: 2507370
Kód dod.: 761046
EAN: 9000101811735
 
419.90 Kč
5.6Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Perwoll Renew Dark Bloom je speciálně navržen pro péči o tmavé prádlo. Jeho jedinečná formula chrání intenzitu barev a zachovává jemnost textilií, aniž by způsobovala jejich ztrátu.
AKCE
-8%Sleva
Bonux White Polar Ice Fresh prací gel, 72 praní, 3,6 l
Bonux
Bonux White Polar Ice Fresh prací gel, 72 praní, 3,6 l
Kód: 2601304
Kód dod.: 765285
EAN: 4061746509147
 
247 Kč
269.90 Kč
3.43Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bonux White Polar Ice Fresh prací gel je určen pro praní světlého prádla a zanechává svěží vůni.
Odol Perlička zubní pasta pro děti, příchuť máta, 0-2 roky, 50 ml
Odol®
Odol Perlička zubní pasta pro děti, příchuť máta, 0-2 roky, 50 ml
Kód: 2508787
Kód dod.: 888031
EAN: 5054563265821
 
39.90 Kč
798Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Odol Perlička s mátovou příchutí je speciálně vyvinuta pro nejmenší děti ve věku od narození do 2 let.
Odol Perlička zubní pasta pro děti, příchuť  jahoda, 3-6 let, 50 ml
Odol®
Odol Perlička zubní pasta pro děti, příchuť jahoda, 3-6 let, 50 ml
Kód: 2508811
Kód dod.: 888034
EAN: 5054563265807
 
39.90 Kč
798Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zábavné čištění zoubků s jahodovou příchutí! Zubní pasta Odol Perlička je speciálně vyvinuta pro děti ve věku 3 až 6 let, aby si snadno a s chutí osvojily správné návyky v péči o zuby.
Avrilé Intense White prací gel na bílé prádlo, 40 praní 1,5 l
Avrilé
Avrilé Intense White prací gel na bílé prádlo, 40 praní 1,5 l
Kód: 2600995
Kód dod.: 757048
EAN: 8594220860060
 
119.90 Kč
3Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce účinný prací gel Avrilé Intense White s novou vylepšenou technologií je speciálně vyvinutý pro praní bílého a světlého prádla.
Elmex dětský balíček zubní pasta + zubní kartáček + kelímek
Elmex®
Elmex dětský balíček zubní pasta + zubní kartáček + kelímek
Kód: 2600070
Kód dod.: 885125
EAN: 8718951772304
 
189.90 Kč
189.9Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex dětský balíček obsahuje zubní pastu, kartáček a kelímek pro každodenní péči o dětské zuby.
Nordics Reminelizační Super White citrusový sorbet s tekutou sklovinou zubní pasta 75 ml
Nordics
Nordics Reminelizační Super White citrusový sorbet s tekutou sklovinou zubní pasta 75 ml
Kód: 2602806
Kód dod.: 885415
EAN: 3800501908594
 
104.90 Kč
1 398.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nordics Reminelizační Super White Citrusový sorbet je přírodní remineralizační zubní pasta určená pro každodenní péči o zuby.
AKCE
Corega Power Max upevnění + komfort fixační krém na zubní protézu 40 g
Corega
Corega Power Max upevnění + komfort fixační krém na zubní protézu 40 g
Kód: 2602938
Kód dod.: 900027
EAN: 5054563123701
 
79.90 Kč
1 997.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Corega Power Max Upevnění + Komfort fixační krém na zubní protézu 40 g je fixační krém určený pro částečné i celkové zubní náhrady.
Versace Pour Homme toaletní voda 50 ml + balzám po holení 50 ml + sprchový gel 50 ml, dárková sada pro muže
Versace
Versace Pour Homme toaletní voda 50 ml + balzám po holení 50 ml + sprchový gel 50 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2502356
Kód dod.: 14563
EAN: 8011003902989
 
1 597 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citrusově - kořeněná vůně uvedena na trh v roce 2005 Pánská novinka Versace pour Homme představuje
Domestos 3v1 Power Ocean WC blok, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Ocean WC blok, 35 g
Kód: 39949
Kód dod.: 719021
EAN: 8720182788474
90%
29.90 Kč
747.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC blok pro zářivě čistou toaletu s vůní oceánu.
Domestos 3v1 Power Pine WC blok, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Pine WC blok, 35 g
Kód: 02628
Kód dod.: 719020
EAN: 8720182788535
100%
29.90 Kč
747.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC blok pro zářivě čistou toaletu s vůní borovice.
LAVON pasta na ruce Tekutá Hand Care, 5 kg
Lavon
LAVON pasta na ruce Tekutá Hand Care, 5 kg
Kód: 2501608
Kód dod.: 791028
EAN: 8594187140205
100%
199.90 Kč
39.98Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Profesionální tekutá mycí pasta pro silně znečištěné ruce. Vhodná i na velmi odolnou špínu.
Dr. Beckmann čistící pasta na sklokeramiku s houbičkou 250 g
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann čistící pasta na sklokeramiku s houbičkou 250 g
Kód: 2508001
Kód dod.: 710193
EAN: 4008455029115
 
144.90 Kč
579.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dr. Beckmann čisticí pasta na sklokeramiku je speciálně vyvinutá pro šetrné a účinné čištění sklokeramických a indukčních varných desek.
Perwoll Light Colors prací gel na světlobarevné a bílé oblečení 75 dávek, 3,75L
Henkel Perwoll
Perwoll Light Colors prací gel na světlobarevné a bílé oblečení 75 dávek, 3,75L
Kód: 2507620
Kód dod.: 761049
EAN: 9000101827118
 
419.90 Kč
5.6Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý prací prostředek Perwoll Light Colors s inovativní technologií proti zašednutí oblečení poskytují ideální péči o všechno světlé, béžové, pastelové a bílé oblečení.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.