cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Solvina Industry pilinová mycí pasta na ruce, 450 g
Zenit Solvina
Solvina Industry pilinová mycí pasta na ruce, 450 g
Kód: 48485
Kód dod.: 791014
EAN: 85939370
100%
34.90 Kč
77.56Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pilinová mycí pasta na ruce. Složky na bázi přírodních materiálů pomáhají čistit pokožku hluboko do pórů. Důkladně odstraňuje různé druhy nečistot. Obsahuje glycerin, který příznivě působí na pokožku, zanechává ji hebkou a svěží. Vhodná pro časté pou
AKCE
Energizer Alkaline Power AA tužková baterie, 4 ks
Energizer®
Energizer Alkaline Power AA tužková baterie, 4 ks
Kód: 81231
Kód dod.: 961012
EAN: 7638900246599
 
50 Kč
12.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spolehlivé alkalické baterie vhodné pro každodenní použití.
AKCE
Domestos Power Fresh Spring Fresh WC gel, 700 ml
Domestos
Domestos Power Fresh Spring Fresh WC gel, 700 ml
Kód: 2305488
Kód dod.: 717123
EAN: 8720181345937
 
49.90 Kč
71.29Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný dezinfekční WC gel likviduje 99,99 % bakterií a virů, odstraňuje zašlou špínu a vodní kámen a zanechává toaletu čistou a voňavou.
AKCE
Domestos Power Fresh Ocean Fresh WC gel, 700 ml
Domestos
Domestos Power Fresh Ocean Fresh WC gel, 700 ml
Kód: 2305902
Kód dod.: 717120
EAN: 8720181293610
 
49.90 Kč
71.29Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný dezinfekční WC gel likviduje 99,99 % bakterií a virů, odstraňuje zašlou špínu a vodní kámen a zanechává toaletu čistou a voňavou.
AKCE
-13%Sleva
Taft Men V12 Power Gel gel na vlasy, 150 ml
Henkel Taft®
Taft Men V12 Power Gel gel na vlasy, 150 ml
Kód: 2404410
Kód dod.: 863304
EAN: 9000101723083
 
130 Kč
149.90 Kč
866.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pánský gel na vlasy pomůže k vysněným účesům díky rychleschnoucí receptuře V12 - bez pocitu slepených vlasů a beze zbytků.
Aroco práškové potravinářské barvivo, žlutá žloutková, 5 g
Aroco Aroma®
Aroco práškové potravinářské barvivo, žlutá žloutková, 5 g
Kód: 2504624
Kód dod.: 974013
EAN: 8590105959904
 
7.90 Kč
1 580Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je vhodná na obarvení Vašich potraviny. Je zdravotně nezávadná a vhodná ke konzumaci. Udělejte Vaše jídlo pestřejší a zábavnější. Obarví Vaše potraviny na žloutkově žlutou.
AKCE
-16%Sleva
Biom Mravenci EX prášek proti mravencům, 250 g
Biom
Biom Mravenci EX prášek proti mravencům, 250 g
Kód: 2507770
Kód dod.: 674442
EAN: 8595078517250
 
87 Kč
104 Kč
348Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinná nástraha na mravence pro vyhubení celého hnízda.
AKCE
-43%Sleva
LAGUNA CLEAR spray 0,5 L prošlé 11/24 784.
LAGUNA CLEAR spray 0,5 L prošlé 11/24 784.
Kód: 2600800
Kód dod.: 676255
EAN: 8595039307784.
 
39 Kč
68 Kč
78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Domestos 3v1 Power Citrus WC blok, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Citrus WC blok, 35 g
Kód: 02626
Kód dod.: 719022
EAN: 8720182788528
90%
24.90 Kč
622.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC blok pro zářivě čistou toaletu s vůní citrusů.
AKCE
Energizer Alkaline Power AAA mikrotužková baterie, 4 ks
Energizer®
Energizer Alkaline Power AAA mikrotužková baterie, 4 ks
Kód: 51004
Kód dod.: 961013
EAN: 7638900247893
 
50 Kč
12.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spolehlivé alkalické baterie vhodné pro každodenní použití.
Alex Leštěnka zářivý lesk na dřevo a laminát, 750 ml
Alex®
Alex Leštěnka zářivý lesk na dřevo a laminát, 750 ml
Kód: 1905881
Kód dod.: 704091
EAN: 8411660520500
 
89.90 Kč
119.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bezbarvá leštěnka pro zářivý lesk podlah.
-1%Sleva
Aroco práškové potravinářské barvivo, žlutý citron, 5 g
Aroco Aroma®
Aroco práškové potravinářské barvivo, žlutý citron, 5 g
Kód: 2502028
Kód dod.: 974017
EAN: 8590105959881
 
7.90 Kč
8 Kč
1 580Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková potravinářská barva vhodná do tekutin, krémů, těst nebo do airbrush. Je vhodná na obarvení Vašich potraviny. Je zdravotně nezávadná a vhodná ke konzumaci.
-1%Sleva
Aroco práškové potravinářské barvivo, červeň malinová, 5 g
Aroco Aroma®
Aroco práškové potravinářské barvivo, červeň malinová, 5 g
Kód: 2502029
Kód dod.: 974014
EAN: 8590105959720
 
7.90 Kč
8 Kč
1 580Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je vhodná na obarvení Vašich potraviny. Je zdravotně nezávadná a vhodná ke konzumaci. Udělejte Vaše jídlo pestřejší a zábavnější.
-1%Sleva
Aroco práškové potravinářské barvivo, hnědá čokoláda, 5 g
Aroco Aroma®
Aroco práškové potravinářské barvivo, hnědá čokoláda, 5 g
Kód: 2502027
Kód dod.: 974009
EAN: 8590105959768
 
7.90 Kč
8 Kč
1 580Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aroco barva do potravin prášková je vhodná na obarvení Vašich potravin. Je zdravotně nezávadná a vhodná ke konzumaci. Udělejte Vaše jídlo pestřejší a zábavnější. Syntetická barva pro použití v potravinách.
Versace Eros Energy Pour Homme parfémovaná voda 100 ml + sprchový gel 150 ml + parfémovaná voda 5 ml, dárková sada pro muže
Versace
Versace Eros Energy Pour Homme parfémovaná voda 100 ml + sprchový gel 150 ml + parfémovaná voda 5 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2502302
Kód dod.: 14581
EAN: 8011003900060
 
2 148 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citrusová aromatická vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2024 Eros Energy je inspirována úchva
Bros hubení mravenců, prášek proti mravencům, 100 g
Bros
Bros hubení mravenců, prášek proti mravencům, 100 g
Kód: 56674
Kód dod.: 675701
EAN: 5904517229235
100%
54.90 Kč
549Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný prostředek určený proti hubení mravenců v uzavřených prostorech i v jejich přímém sousedství, tedy hlavně na terasách, v altáncích, na chodnících, zahradních cestičkách a různ orodých nájezdech atd.
AKCE
Domestos Power Fresh Floral Fresh WC gel, 700 ml
Domestos
Domestos Power Fresh Floral Fresh WC gel, 700 ml
Kód: 2403026
Kód dod.: 717122
EAN: 8720182431226
 
49.90 Kč
71.29Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný dezinfekční WC gel likviduje 99,99 % bakterií a virů, odstraňuje zašlou špínu a vodní kámen a zanechává toaletu čistou a voňavou.
AKCE
-7%Sleva
Motip 04019 sprej na disky černý mat, 500 ml
Motip
Motip 04019 sprej na disky černý mat, 500 ml
Kód: 2504592
Kód dod.: 106232
EAN: 8711347209705
 
209 Kč
225 Kč
418Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Motip, sprej na disky aut. Vysoce kvalitní, rychleschnoucí nitro kombi lak, odolný proti povětrnostním vlivům.
-1%Sleva
Aroco práškové potravinářské barvivo, červeň jahodová, 5 g
Aroco Aroma®
Aroco práškové potravinářské barvivo, červeň jahodová, 5 g
Kód: 2501443
Kód dod.: 974008
EAN: 8590105959706
 
7.90 Kč
8 Kč
1 580Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Potravinářské barvy Aroco jsou zdravotně nezávadné a vhodné ke konzumaci.
AKCE
-13%Sleva
Sidolux Universal soda power Flax Blossom, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux Universal soda power Flax Blossom, 1 l
Kód: 2501819
Kód dod.: 702108
EAN: 5902986215148
 
39.90 Kč
46 Kč
39.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sidolux Flax Blossom – účinný univerzální čistič s technologií Soda Power a jemnou vůní květů lnu.
Elmex Caries Protection ústní voda 400 ml + zubní pasta 75 ml
Elmex®
Elmex Caries Protection ústní voda 400 ml + zubní pasta 75 ml
Kód: 2600085
Kód dod.: 885289
EAN: 8714789994185
 
214.90 Kč
452.42Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výhodné balení Elmex Caries Protection obsahuje zubní pastu a ústní vodu pro každodenní ochranu zubů před vznikem zubního kazu a posílení zubní skloviny.
Elmex dětský balíček zubní pasta + zubní kartáček + kelímek
Elmex®
Elmex dětský balíček zubní pasta + zubní kartáček + kelímek
Kód: 2600070
Kód dod.: 885125
EAN: 8718951772304
 
189.90 Kč
189.9Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex dětský balíček obsahuje zubní pastu, kartáček a kelímek pro každodenní péči o dětské zuby.
Perwoll prací gel Renew Black na černé a tmavé, 80 praní, 4000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Black na černé a tmavé, 80 praní, 4000 ml
Kód: 2500208
Kód dod.: 761039
EAN: 9000101810264
 
439.90 Kč
5.5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zvolte si Perwoll, prací prostředek určený pro tmavé prádlo, který přesahuje rámec běžného čištění, a dopřejte svému oblečení péči, kterou si zaslouží.
AKCE
Odol Perlička zubní pasta pro děti, příchuť máta, 0-2 roky, 50 ml
Odol®
Odol Perlička zubní pasta pro děti, příchuť máta, 0-2 roky, 50 ml
Kód: 2508787
Kód dod.: 888031
EAN: 5054563265821
 
34.90 Kč
698Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Odol Perlička s mátovou příchutí je speciálně vyvinuta pro nejmenší děti ve věku od narození do 2 let.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.