cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Air Wick osvěžovač vzduchu Active Fresh Jasmínové květy, 237 ml
Air Wick®
Air Wick osvěžovač vzduchu Active Fresh Jasmínové květy, 237 ml
Kód: 2507003
Kód dod.: 731837
EAN: 5999109545107
 
79.90 Kč
337.13Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte novou řadu Active Fresh osvěžovačů vzduchu ve spreji nyní ve třech variantách. Vyberte si mezi vůní Jasmínových květů, Eukalyptu a frézie či Levandule a lilie.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T022 palisandr, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T022 palisandr, 750 ml
Kód: 2502847
Kód dod.: 246315
EAN: 8595073025576
 
269 Kč
289 Kč
358.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T020 kaštan, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T020 kaštan, 750 ml
Kód: 2503031
Kód dod.: 246305
EAN: 8595073025538
 
269 Kč
289 Kč
358.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T021 ořech, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T021 ořech, 2,5 l
Kód: 2502846
Kód dod.: 246312
EAN: 8595073025569
 
839 Kč
899 Kč
335.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T000 přírodní, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T000 přírodní, 2,5 l
Kód: 2503644
Kód dod.: 246302
EAN: 8595073025521
 
839 Kč
899 Kč
335.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T025 třešeň, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T025 třešeň, 4,5 l
Kód: 2504482
Kód dod.: 246272
EAN: 8591235059687
 
1 552 Kč
344.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T024 cedr, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T024 cedr, 750 ml
Kód: 2503055
Kód dod.: 246325
EAN: 8595073025613
 
269 Kč
289 Kč
358.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T022 palisandr, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T022 palisandr, 2,5 l
Kód: 2503074
Kód dod.: 246317
EAN: 8595073025583
 
839 Kč
899 Kč
335.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Essence Ciao! houbičky na korektor 01 Squeeze The Day, 2 ks
Essence
Essence Ciao! houbičky na korektor 01 Squeeze The Day, 2 ks
Kód: 2602850
Kód dod.: ES622389
EAN: 4059729622389
 
75 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S essence Ciao! Houbičkami na korektor z limitované edice docílíte perfektně sjednoceného tónu pleti
Nivea Creme Soft tekuté mýdlo náhradní náplň, 500 ml
Nivea®
Nivea Creme Soft tekuté mýdlo náhradní náplň, 500 ml
Kód: 06054
Kód dod.: 789033
EAN: 4006000184036
100%
89.90 Kč
179.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Suché ruce budou minulostí! Díky šetrné péči se zvláčňujícím mandlovým olejem budou vaše ruce krásně čisté a dokonale hydratované. Vsaďte na - NIVEA Krémové tekuté mýdlo Creme Soft.
Syoss Oleo Intense dlouhotrvající olejová barva na vlasy, Tmavě Plavý 6-10
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense dlouhotrvající olejová barva na vlasy, Tmavě Plavý 6-10
Kód: 72914
Kód dod.: 1738057
EAN: 9000100814645
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na vlasy Syoss Oleo Intense s olejovou recepturou bez obsahu amoniaku poskytuje dlouhotrvající, šetrné barvení a profesionální krytí šedin.
AKCE
-9%Sleva
Nivea Black & White Invisible Fresh antiperspirant, 200 ml
Nivea®
Nivea Black & White Invisible Fresh antiperspirant, 200 ml
Kód: 2100986
Kód dod.: 88675
EAN: 9005800280684
 
99.90 Kč
109.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mějte pocení pod kontrolou a chraňte své oblečení před vznikem bílých a žlutých skvrn. Buďte svěží - NIVEA Sprej antiperspirant B&W Invisible Fresh.
Duck WC blok Fresh Discs Floral Fantasy, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Floral Fantasy, 36 ml
Kód: 2401758
Kód dod.: 369619
EAN: 5000204345179
 
74.90 Kč
2 080.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC gel Duck Fresh Discs Floral Fantasy dokonale vyčistí Vaší toaletu a velmi spolehlivě ji ochrání před vodním kamenem. Provoní celou místnost květinovou vůní.
-3%Sleva
Nivea Care & Hold krémový gel na vlasy, 150 ml
Nivea®
Nivea Care & Hold krémový gel na vlasy, 150 ml
Kód: 2504656
Kód dod.: 863430
EAN: 4005808681396
 
139.90 Kč
144.90 Kč
932.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Měňte a upravujte účes během celého dne! Nagelované vlasy už nemusí být slepené a vypadat nepřirozeně. Dopřejte jim elastickou fixaci bez tvrdnutí - NIVEA Gel na vlasy Care&Hold.
Garnier Body Intensive Care regenerační krém na ruce, 75 ml
Garnier
Garnier Body Intensive Care regenerační krém na ruce, 75 ml
Kód: 2500196
Kód dod.: 820260
EAN: 3600542561396
 
104.90 Kč
1 398.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silný regenerační účinek. Alantoin ošetřuje popraskanou pokožku. Glycerin chrání ruce neviditelným filmem. Ochranná filtrační složka zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky na rukou.
Duck WC blok Fresh Discs Levandule, 2× 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Levandule, 2× 36 ml
Kód: 2500239
Kód dod.: 720224
EAN: 5000204338980
 
129.90 Kč
1 804.17Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC gel Duck Fresh Discs Levandule dokonale vyčistí Vaší toaletu a velmi spolehlivě ji ochrání před vodním kamenem. Stačí jednoduše aplikovat na vnitřní stěnu mísy a gelový disk Duck se chopí práce za vás.
AKCE
-11%Sleva
Het Hetline Forte barva na sádrokarton štukového vzhledu, 12 kg
Het
Het Hetline Forte barva na sádrokarton štukového vzhledu, 12 kg
Kód: 2503649
Kód dod.: 400320
EAN: 8594002531294
 
1 020 Kč
1 145 Kč
85Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sjednocení vzhledu různých podkladů, vytvoření zrnitého povrchu, odolnost vůči otěru za sucha, výrazná krycí schopnost, matný vzhled, paropropustnost, tónovatelnost na tónovacích strojích.
Nivea Soft hydratační krém, 100 ml
Nivea®
Nivea Soft hydratační krém, 100 ml
Kód: 08671
Kód dod.: 821112
EAN: 4005808751310
100%
124.90 Kč
1 249Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehké složení s jojobovým olejem a vitamínem E se postará o to, aby pokožka celého těla byla hedvábně jemná, svěží a pružná. Vyzkoušejte: NIVEA Soft.
Nivea Soft hydratační krém, 200 ml
Nivea®
Nivea Soft hydratační krém, 200 ml
Kód: 08665
Kód dod.: 821110
EAN: 4005808751938
 
169.90 Kč
849.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehké složení s jojobovým olejem a vitamínem E se postará o to, aby pokožka celého těla byla hedvábně jemná, svěží a pružná. Vyzkoušejte: NIVEA Soft.
AKCE
-3%Sleva
Parodontax Aktivní obnova dásní Fresh Mint zubní pasta pro zdravé dásně, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Aktivní obnova dásní Fresh Mint zubní pasta pro zdravé dásně, 75 ml
Kód: 2601445
Kód dod.: 885401
EAN: 5054563282354
 
146 Kč
149.90 Kč
1 946.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax Aktivní obnova dásní zubní pasta je určena pro péči o dásně a každodenní ústní hygienu.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 07 červenohnědá, 2,8 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 07 červenohnědá, 2,8 kg
Kód: 2504938
Kód dod.: 355173
EAN: 8590892121232
 
955 Kč
341.07Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 06 zelená, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 06 zelená, 5 kg
Kód: 2502765
Kód dod.: 355147
EAN: 8590892112957
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 02 světle šedá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 02 světle šedá, 700 g
Kód: 2502751
Kód dod.: 355116
EAN: 8590892112223
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 08 cihlově červená, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 08 cihlově červená, 10 kg
Kód: 2502782
Kód dod.: 355196
EAN: 8590892112124
 
2 809 Kč
280.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.