cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-9%Sleva
Nivea Fresh Natural deodorant bez hliníku, 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh Natural deodorant bez hliníku, 200 ml
Kód: 2100985
Kód dod.: 81619
EAN: 9005800282664
 
99.90 Kč
109.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprej se svěží lehkou vůní zajistí dlouhotrvající ochranu před nepříjemným zápachem a zároveň jemně pečuje o pokožku podpaží.
Rexona antiperspirant Invisible Fresh a Power, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Invisible Fresh a Power, 150 ml
Kód: 2104410
Kód dod.: 837010
EAN: 8720181101922
100%
69.90 Kč
466Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný antiperspirant, který spolehlivě bojuje proti žlutým skvrnám na bílém a bílým stopám na černém oblečení.
Astrid Peo krém na zrohovatělou kůži, 75 ml
Astrid Peo
Astrid Peo krém na zrohovatělou kůži, 75 ml
Kód: 2208020
Kód dod.: 822999
EAN: 8592297008286
100%
79.90 Kč
1 065.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Peo Krém na zrohovatělou kůži s 20 % urey má velmi účinné složení pro redukci zrohovatělé, mozolnaté kůže a velmi suché kůže na nohou a zlepšení jejího vzhledu.
Lactovit Oleo vyživující sprchový gel, 500 ml
Lactovit
Lactovit Oleo vyživující sprchový gel, 500 ml
Kód: 2301692
Kód dod.: 2350160
EAN: 8411135007437
100%
89.90 Kč
179.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lactovit sprchový gel pro extra suchou a jemnou pokožku s mléčnou složkou Protein Calcium. Vyživuje a hydratuje. Pomáhá s regenerací a zklidňuje pokožku.
Indulona Original ochranný krém na ruce, 75 ml
Indulona®
Indulona Original ochranný krém na ruce, 75 ml
Kód: 2309550
Kód dod.: 820033
EAN: 8592297009702
100%
49.90 Kč
665.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona Original je regenerační, ochranný a promašťující krém na ruce určený pro každodenní péči o vysušenou a popraskanou pokožku. Pokožce dodává pružnost, pevnost, přirozenou vláčnost a obnovuje bariérové funkce kůže.
Indulona krém na ruce Zklidňující zázrak, 50 ml
Indulona®
Indulona krém na ruce Zklidňující zázrak, 50 ml
Kód: 2400434
Kód dod.: 820029
EAN: 8592297010104
100%
49.90 Kč
998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona krém na ruce zklidňující zázrak byl speciálně vyvinutý tak, aby poskytl okamžitý komfort suchým rukám. Efektivně hydratuje a zklidňuje pokožku a poskytuje jí dlouhotrvající ochranu.
Miléne Cotton Fresh osvěžovač vzduchu, 300 ml
de Miclén - Miléne
Miléne Cotton Fresh osvěžovač vzduchu, 300 ml
Kód: 2404599
Kód dod.: 725783
EAN: 8594069815580
 
25.90 Kč
86.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvěžovač vzduchu v suchém rozprašovači s vůní bavlny.
Lenor Unstoppables Fresh vonné perličky, 195 g
Lenor®
Lenor Unstoppables Fresh vonné perličky, 195 g
Kód: 2501252
Kód dod.: 775348
EAN: 8700216708661
 
129.90 Kč
666.15Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lenor Unstoppables Fresh – vonné perličky pro dlouhotrvající a svěží vůni prádla
Glysolid krém na ruce Classica, tuba 100 ml
Glysolid
Glysolid krém na ruce Classica, tuba 100 ml
Kód: 2501942
Kód dod.: 794675
EAN: 8720181399411
 
74.90 Kč
749Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Glysolid krém na ruce Classica z itálie je bohatý pečující balzám na ruce se zvláčňujícími oleji a 38% glycerinu pro okamžitý pocit hebkosti a hydratace, když jsou vaše ruce suché a unavené.
AKCE
-4%Sleva
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo, 1 l
Sanytol
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo, 1 l
Kód: 2501988
Kód dod.: 765258
EAN: 8411660004819
 
129.90 Kč
134.90 Kč
129.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sanytol Active Fresh je tekutá dezinfekce na prádlo, která účinně odstraňuje bakterie, plísně a viry již při praní na nízké teploty od 20 °C.
AKCE
Bispol hřbitovní svíčka Ognik parafín, hoří 1,5 dne
Bispol®
Bispol hřbitovní svíčka Ognik parafín, hoří 1,5 dne
Kód: 2502025
Kód dod.: 962199
EAN: 5906927000985
100%
15 Kč
176.47Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bispol OGNIK olejová svíčka WP0. Vhodná zejména jako náplň do hřbitovních skel.
REMAL Forte omyvatelná barva na sádrokarton, 4 kg
REMAL
REMAL Forte omyvatelná barva na sádrokarton, 4 kg
Kód: 2504605
Kód dod.: 400851
EAN: 8591235066142
 
419 Kč
104.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální omyvatelná disperzní barva k nátěrům sádrokartonových desek, kterou lze použít i k nátěrům omítek, betonu, cetris desek, dřevotřísky apod. v interiérech. Výborně kryje, je prodyšná, omyvatelná a má vysokou bělost 93 %.
-5%Sleva
Nivea Intensive Care krém na ruce, 100 ml
Nivea®
Nivea Intensive Care krém na ruce, 100 ml
Kód: 2504896
Kód dod.: 820120
EAN: 42417774
 
104.90 Kč
109.90 Kč
1 049Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sametově hebký dotek máte na dosah ruky! Dopřejte pokožce svých rukou výjimečnou péči a intenzivní výživu po celých 24 hodin. Vyzkoušejte - NIVEA Krém na ruce Intensive Care.
AKCE
-43%Sleva
Radox Feel Active sprchový gel, 225 ml
Radox
Radox Feel Active sprchový gel, 225 ml
Kód: 2601331
Kód dod.: 795444
EAN: 8720181336096
 
22.90 Kč
39.90 Kč
101.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel Radox Feel Active je energizující tělový gel určený pro každodenní použití. Obsahuje osvěžující kombinaci mořské soli a citronové trávy, která pomáhá probudit smysly a dodat energii na celý den.
Indulona sprchový krém Moisture Miracle, 400 ml
Indulona®
Indulona sprchový krém Moisture Miracle, 400 ml
Kód: 2603182
Kód dod.: 810585
EAN: 8592297014850
 
89.90 Kč
224.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona Moisture Miracle je ošetřující sprchový krém s hydratačním komplexem a pečujícími oleji, který pokožku při každodenním mytí šetrně čistí a zároveň pomáhá zachovat její hydrataci a hebkost.
Nivea Care výživný krém, 200 ml
Nivea®
Nivea Care výživný krém, 200 ml
Kód: 1701092
Kód dod.: 80131
EAN: 42269823
90%
189.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte pokožce intenzivní výživu a hydrataci. Nikoli na pár minut, ale na celých 24 hodin. Unikátní složení se rychle vstřebává a přináší potěšení pro tělo i smysly - NIVEA Care Výživný krém, 200 ml.
Dove Men+Care Extra Fresh tuhý antiperspirant pro muže 50ml
Dove®
Dove Men+Care Extra Fresh tuhý antiperspirant pro muže 50ml
Kód: 2501026
Kód dod.: 839021
EAN: 59099741
 
64.90 Kč
1 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dove Men+Care Extra Fresh je spolehlivý tuhý antiperspirant navržený speciálně pro muže, kteří očekávají účinnou ochranu a šetrnou péči v jednom. Nabízí ochranu proti pocení a tělesnému zápachu.
AKCE
-3%Sleva
Parodontax Posílení a ochrana dásní Fresh Mint zubní pasta pro dásně, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Posílení a ochrana dásní Fresh Mint zubní pasta pro dásně, 75 ml
Kód: 2601447
Kód dod.: 885403
EAN: 5054563206299
 
146 Kč
149.90 Kč
1 946.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax Posílení a ochrana dásní zubní pasta je určena pro péči o dásně a každodenní hygienu.
Luna Natural Vitamín E mandlový výživný krém, 200 ml
Luna Natural
Luna Natural Vitamín E mandlový výživný krém, 200 ml
Kód: 80082
Kód dod.: 822832
EAN: 8594045540307
99%
44.90 Kč
224.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výživný mandlový krém Luna Natural zlepšuje pružnost a hebkost pleti díky mandlovému oleji a vitaminu E. Zároveň zpomaluje tvorbu vrásek. Je vhodný pro všechny typy pleti ke každodennímu užívání.
Alex Čistič extra péče na dřevo s vůní Magic Wood, 750 ml
Alex®
Alex Čistič extra péče na dřevo s vůní Magic Wood, 750 ml
Kód: 1905874
Kód dod.: 42199093
EAN: 8411660291400
100%
89.90 Kč
119.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistí a chrání podlahy včetně těch choulostivých, zabraňuje vysychání, které způsobuje vznik spár.
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín velmi velmi světlá blond 10
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín velmi velmi světlá blond 10
Kód: 48916
Kód dod.: 870154
EAN: 3600540632906
100%
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje. Závěrečná péče je také obohacená o olivový olej, který poskytuje vlasům ochranu i po nabarvení.
-28%Sleva
Nivea Gentle Eye make-up Remover jemný odličovač očí, 125 ml
Nivea®
Nivea Gentle Eye make-up Remover jemný odličovač očí, 125 ml
Kód: 09947
Kód dod.: 825360
EAN: 9005800391519
100%
104.90 Kč
144.90 Kč
839.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odstraňte make-up z citlivých očních partií šetrně, ale důkladně! Pomůže vám jemná péče s nemastným složením a provitamínem B5 - NIVEA Jemný odličovač očí.
AKCE
Finish Shine & Dry Regular, leštidlo do myčky na nádobí, 800 ml
finish - Calgonit
Finish Shine & Dry Regular, leštidlo do myčky na nádobí, 800 ml
Kód: 62614
Kód dod.: 747005
EAN: 8592326010402
100%
109.90 Kč
137.38Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Finish na sklo a nádobí beze skvrn, které září diamantovým leskem. Odstraňuje jak mycí prostředek tak zbytky jídla z nádobí
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie, 2,5 l
Kód: 2502850
Kód dod.: 246342
EAN: 8595073025682
 
839 Kč
899 Kč
335.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.