cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Alpa Hřebíček bylinný masážní gel 100 ml
ALPA®
Alpa Hřebíček bylinný masážní gel 100 ml
Kód: 2503767
Kód dod.: 812016
EAN: 8594001774074
 
56.90 Kč
569Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa Hřebíček bylinný masážní gel je určen pro zevní použití a je vhodný pro masáže pokožky v oblasti kloubů, svalů a páteře.
AKCE
-10%Sleva
Nivea Tělové mléko Winter Moment 400 ml
Nivea®
Nivea Tělové mléko Winter Moment 400 ml
Kód: 2506830
Kód dod.: 810102
EAN: 4006000081465
 
214 Kč
238 Kč
535Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tělové mléko Winter Moment hloubkově hydratuje suchou pokožku po 72 hodin.
RYOR rozjasňující oční krém s peptidy, 30 ml
Ryor
RYOR rozjasňující oční krém s peptidy, 30 ml
Kód: 2103761
Kód dod.: 822670
EAN: 8594007978001
 
259.90 Kč
8 663.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Neparfemovaný přípravek spojuje šetrnou a zároveň vysoce účinnou péči o oblast očního okolí.
-40%Sleva
Nivea Q10 zpěvňující tělové mléko s pumpičkou 625 ml
Nivea®
Nivea Q10 zpěvňující tělové mléko s pumpičkou 625 ml
Kód: 2508672
Kód dod.: 810103
EAN: 9005800388243
 
359.90 Kč
599.90 Kč
575.84Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea Q10 zpěvňující tělové mléko je určeno pro normální pokožku, která potřebuje extra hydrataci a zpevnění.
Nivea Repair & Care Sensitive tělové mléko 400 ml
Nivea®
Nivea Repair & Care Sensitive tělové mléko 400 ml
Kód: 2508694
Kód dod.: 810109
EAN: 9005800392769
 
209.90 Kč
524.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výživné a zároveň lehké tělové mléko určené pro suchou, velmi suchou a citlivou pokožku. Okamžitě zmírňuje pocit pnutí a svědění, intenzivně hydratuje a podporuje přirozenou ochrannou bariéru pokožky.
-7%Sleva
Naturalis pěnivá koupel - Ginseng Energy 1000 ml
Naturalis
Naturalis pěnivá koupel - Ginseng Energy 1000 ml
Kód: 2508870
Kód dod.: 805012
EAN: 8596048012539
90%
64.90 Kč
69.90 Kč
64.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Naturalis pěna do koupele Ginseng Energy osvěžující pěna s ženšenem, která jemně čistí pokožku a dodává pocit energie.
Alpa masážní emulze hřejivá se zázvorem, 1000 ml
ALPA®
Alpa masážní emulze hřejivá se zázvorem, 1000 ml
Kód: 2509099
Kód dod.: 812005
EAN: 8594001774210
 
169.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určena k přípravné masáži svalů před sportovním a namáhavým pracovním výkonem. Emulze je určena jak sportovcům, tak i běžným spotřebitelům. Zázvorový extrakt a kafr mají výrazně hřejivé a prokrvující účinky na svaly.
Astrid Hydro X-Cell oční polštářky, 2 ks
Astrid
Astrid Hydro X-Cell oční polštářky, 2 ks
Kód: 2602306
Kód dod.: 820452
EAN: 8592297010258
 
59.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Astrid Hydro X-Cell oční polštářky, obsahující 97 % přírodních složek, jsou obohaceny o kyselinu hyaluronovou a kofein.
Odol Whitening zubní pasta Duo Pack, 2 × 75 ml
Odol®
Odol Whitening zubní pasta Duo Pack, 2 × 75 ml
Kód: 2602767
Kód dod.: 888048
EAN: 8596149010915
 
59.90 Kč
399.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odol Whitening zubní pasta pomáhá odstraňovat povrchové skvrny ze zubů a podporuje bělejší úsměv v praktickém výhodném balení.
Lactovit Zpevňující tělové mléko s dávkovačem, 400 ml
Lactovit
Lactovit Zpevňující tělové mléko s dávkovačem, 400 ml
Kód: 2602834
Kód dod.: 810555
EAN: 8411135011526
 
149.90 Kč
374.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nová řada tělových mlék Lactovit je obohacená o mléčné mikrokapsle Lactosomas, které díky obsahu aktivních látek zajišťují hloubkové působení základních složek mléka v pokožce.
Lactovit regenerační tělové mléko lactourea, 400 ml
Lactovit
Lactovit regenerační tělové mléko lactourea, 400 ml
Kód: 2603305
Kód dod.: 810566
EAN: 8411135011540
 
149.90 Kč
374.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lactovit Lactourea je regenerační tělové mléko s ureou a kyselinou mléčnou, které pečuje o suchou až velmi suchou pokožku a pomáhá jí udržet potřebnou hydrataci.
PATTEX Re-new obnovovač silikonu bílá, 80 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Re-new obnovovač silikonu bílá, 80 ml
Kód: 2200371
Kód dod.: 174134
EAN: 9000101133912
 
183 Kč
2 287.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pomocí Re-New obnovíte staré spáry nejjednodušším možným způsobem - v koupelnách, toaletách, kuchyních a chodbách!
Essence Brow Former žiletky na obočí s vyměnitelnými holicími hlavami 4 kusy
Essence
Essence Brow Former žiletky na obočí s vyměnitelnými holicími hlavami 4 kusy
Kód: 2306919
 
EAN: 4059729421487
 
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K dokonale upravenému obočí: Ostré čepelky seřezávače obočí značky essence šetrně zbavují nežádoucíc
Ceresit CS25 sanitární silikon, bílý, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitární silikon, bílý, 280 ml
Kód: 62755
Kód dod.: 519431
EAN: 8691451080417
100%
265 Kč
946.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbou v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti.
Probazen bazénový minitester Cl/pH
Probazen
Probazen bazénový minitester Cl/pH
Kód: 33023
Kód dod.: 676392
EAN: 8594019361952
100%
229 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tabletový tester koncentrace chloru a hodnoty pH v bazénové vodě.
-33%Sleva
Nivea Posilující krém Men Anti-Age Power Moisturiser  2 v 1 50ml
Nivea®
Nivea Posilující krém Men Anti-Age Power Moisturiser 2 v 1 50ml
Kód: 2507879
Kód dod.: 822478
EAN: 4006000026862
 
569.90 Kč
854.90 Kč
11 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehké, snadno roztíratelné složení je vyvinuto speciálně pro mužskou pleť a dodá jí 24h hydrataci. Krém kombinuje Hyaluron s patentovanou látkou Luminous630®, poskytuje ochranu před sluncem a zajistí anti-age efekt.
AKCE
-11%Sleva
Sunsilk maska pro lesklé vlasy Scintille Di Luce 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pro lesklé vlasy Scintille Di Luce 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501579
Kód dod.: 794656
EAN: 8717163720172
100%
79.90 Kč
89.90 Kč
443.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Receptura s komplexem Shine je ideální pro matné a poškozené vlasy, eliminuje viditelné poškození a poskytuje extra lesklé vlasy bez krepatění každý den.
AKCE
-13%Sleva
Sunsilk kondicionér pro suché vlasy Morbidi E Luminosi, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk kondicionér pro suché vlasy Morbidi E Luminosi, 200 ml
Kód: 2501561
Kód dod.: 794652
EAN: 8720182543868
 
69.90 Kč
79.90 Kč
349.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové složení Active-Fusion, obohacené o magickou trojici ingrediencí. Pro suché vlasy!
AKCE
-13%Sleva
Sunsilk kondicionér pro krepaté vlasy Ricci Da Sogno, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk kondicionér pro krepaté vlasy Ricci Da Sogno, 200 ml
Kód: 2501557
Kód dod.: 794650
EAN: 8720182540621
 
69.90 Kč
79.90 Kč
349.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové složení Active-Fusion, obohacené o magickou trojici ingrediencí. Pro krepaté a poškozené vlasy!
AKCE
-26%Sleva
Labello Sun Protect OF 50 balzám na rty, 4,8 g
Labello®
Labello Sun Protect OF 50 balzám na rty, 4,8 g
Kód: 33725
Kód dod.: 823526
EAN: 4005900560339
 
69.90 Kč
94.90 Kč
13 980Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nenechte sluneční paprsky, aby vám vzaly široký úsměv! Inovativní složení obohacené o včelí vosk se postará o perfektní dlouhodobou hydrataci, OF 50 zase o ochranu před spálením.
-7%Sleva
RYOR Koenzym Q10 oční krém, 30 ml
Ryor
RYOR Koenzym Q10 oční krém, 30 ml
Kód: 08791
Kód dod.: 822662
EAN: 8594007977141
100%
139.90 Kč
149.90 Kč
4 663.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální přípravek pro ošetření očního okolí s obsahem avokádového, jojobového oleje a koenzymu Q10.
-10%Sleva
Versace Bright Crystal tělové mléko pro ženy 200 ml
Versace
Versace Bright Crystal tělové mléko pro ženy 200 ml
Kód: 50845
 
EAN: 8011003993857
 
840 Kč
929 Kč
4 200Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově - ovocná vůně uvedena na trh v roce 2006  Určeno pro sebevědomou a silnou ženu, která mil
Nivea Rose Touch tělové mléko, 400 ml
Nivea®
Nivea Rose Touch tělové mléko, 400 ml
Kód: 2105619
Kód dod.: 810086
EAN: 9005800346922
 
209.90 Kč
524.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tělové mléko Rose Touch pro normální až suchou pokožku je obohacené o Intensive Moisture Serum a přírodní arganiový olej pro hydrataci pokožky po celých 48 h.
Essence Bright Eyes! tyčinka pod oči s vyživujícím složením pro rozzářenou a omlazenou pleť 01 Soft Rose 5,5 ml
Essence
Essence Bright Eyes! tyčinka pod oči s vyživujícím složením pro rozzářenou a omlazenou pleť 01 Soft Rose 5,5 ml
Kód: 2306918
 
EAN: 4059729421401
 
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S oční tyčinkou BRIGHT EYES! od značky essence se zbavíte tmavých kruhů během pár vteřin a získáte s
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.