cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Lukopren S 6410 akvaristický tmel, transparentní, 25 ml
Lukopren
Lukopren S 6410 akvaristický tmel, transparentní, 25 ml
Kód: 2503040
Kód dod.: 518310
EAN: 8594019561963
 
86.90 Kč
3 476Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysokomodulový kyselý typ, vykazuje vysokou pevnost spoje. Určen k pružnému lepení materiálů sklo-sklo, keramika, smalt.
AKCE
-11%Sleva
Ceys Total Tech univerzální lepidlo a tmel, transparentní, 290 ml
Ceyc
Ceys Total Tech univerzální lepidlo a tmel, transparentní, 290 ml
Kód: 2505142
Kód dod.: 502982
EAN: 8411519772265
 
219 Kč
245 Kč
755.17Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceys Total Tech lepí, tmelí a opravuje jakýkoliv materiál v interiéru i exteriéru, dokonce i pod vodou.
Max Color stříkací tmel ve spreji šedý, 150 ml
Mako color
Max Color stříkací tmel ve spreji šedý, 150 ml
Kód: 2504584
Kód dod.: 100117
EAN: 4015962109841
 
135 Kč
900Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Max color stříkací tmel sprej na všechny podklady jako je staré lakování, hliník, železo, ocel atd. Vhodný jako ideální prostředek mezi polyesterovým tmelem a konečnou barvou.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, teak, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, teak, 250 g
Kód: 2504861
Kód dod.: 511242
EAN: 8591235075380
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Soudal CG-ECO2 vytlačovací ruční pistole na kartuše, rámová
Soudal
Soudal CG-ECO2 vytlačovací ruční pistole na kartuše, rámová
Kód: 2505019
Kód dod.: 519948
EAN: 5902869460375
 
109 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro aplikaci vytlačování tmelů nebo lepidel z kartuší. Okamžitá použitelnost, jednoduchá obsluha.
Ceys Stop Plísni sanitární silikon, bílý, tuba 125 ml
Ceys®
Ceys Stop Plísni sanitární silikon, bílý, tuba 125 ml
Kód: 2506416
Kód dod.: 503080
EAN: 8411519755664
 
129 Kč
1 032Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisté a bílé spáry natrvalo. Špičkový silikon pro koupelny a kuchyně, unikátní díky kombinaci dvou jedinečných vlastností.
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pro kov a sklolaminát, 150 g
Polykar
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pro kov a sklolaminát, 150 g
Kód: 2503072
Kód dod.: 512340
EAN: 8594007010640
 
155 Kč
1 033.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel s vysokým obsahem skelného vlákna (6 mm), umožňující vytvořit velmi pevnou, skelnými vlákny svázanou vrstvu tmelu, kterou lze podle potřeby brousit.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, bílý, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, bílý, 250 g
Kód: 2504859
Kód dod.: 511240
EAN: 8591235075267
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce jemný krémovitý tmel k opravám prasklin, kazů, rýh ve dřevě, dřevotřískách a dřevovláknitých deskách.
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na dřevo, smrk, 750 g
Jub
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na dřevo, smrk, 750 g
Kód: 2502884
Kód dod.: 511181
EAN: 3831000204016
 
93.90 Kč
125.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určený pro kvalitní opravy povrchových vad (prasklin, škrábanců, prohlubní a rýh) masivního dřeva, dýhovaných nebo nedýhovaných dřevotřískových desek, apod. před jejich konečnou povrchovou úpravou.
AKCE
-26%Sleva
Labello Sun Protect OF 50 balzám na rty, 4,8 g
Labello®
Labello Sun Protect OF 50 balzám na rty, 4,8 g
Kód: 33725
Kód dod.: 85040
EAN: 4005900560339
 
69.90 Kč
94.90 Kč
13 980Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nenechte sluneční paprsky, aby vám vzaly široký úsměv! Inovativní složení obohacené o včelí vosk se postará o perfektní dlouhodobou hydrataci, OF 50 zase o ochranu před spálením.
-7%Sleva
RYOR Koenzym Q10 oční krém, 30 ml
Ryor
RYOR Koenzym Q10 oční krém, 30 ml
Kód: 08791
Kód dod.: 822662
EAN: 8594007977141
100%
139.90 Kč
149.90 Kč
4 663.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální přípravek pro ošetření očního okolí s obsahem avokádového, jojobového oleje a koenzymu Q10.
-10%Sleva
Versace Bright Crystal tělové mléko pro ženy 200 ml
Versace
Versace Bright Crystal tělové mléko pro ženy 200 ml
Kód: 50845
 
EAN: 8011003993857
 
840 Kč
929 Kč
4 200Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově - ovocná vůně uvedena na trh v roce 2006  Určeno pro sebevědomou a silnou ženu, která mil
Nivea Rose Touch tělové mléko, 400 ml
Nivea®
Nivea Rose Touch tělové mléko, 400 ml
Kód: 2105619
Kód dod.: 810086
EAN: 9005800346922
 
209.90 Kč
524.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tělové mléko Rose Touch pro normální až suchou pokožku je obohacené o Intensive Moisture Serum a přírodní arganiový olej pro hydrataci pokožky po celých 48 h.
-66%Sleva
Essence Bright Eyes! tyčinka pod oči s vyživujícím složením pro rozzářenou a omlazenou pleť 01 Soft Rose 5,5 ml
Essence
Essence Bright Eyes! tyčinka pod oči s vyživujícím složením pro rozzářenou a omlazenou pleť 01 Soft Rose 5,5 ml
Kód: 2306918
 
EAN: 4059729421401
 
29.90 Kč
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S oční tyčinkou BRIGHT EYES! od značky essence se zbavíte tmavých kruhů během pár vteřin a získáte s
Moschino Toy 2 Pearl tělové mléko 200 ml
Moschino
Moschino Toy 2 Pearl tělové mléko 200 ml
Kód: 2402347
Kód dod.: 13943
EAN: 8011003878680
 
880 Kč
4 400Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově-ovocná vůně pro ženy i muže byla uvedena na trh v roce 2023 Toy 2 Pearl vytvořil Domitill
Herbavera Konopná vazelína na rty a suchou pokožku, 100 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Konopná vazelína na rty a suchou pokožku, 100 ml
Kód: 2504760
Kód dod.: 821413
EAN: 8594009478455
 
69.90 Kč
699Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vazelína je určená k důkladnému promastění pokožky, obzvláště na ztvrdlá, rozpraskaná či suchá místa. Vazelína zabraňuje nežádoucí prostupu vlhkosti a chladu na podrážděnou či poškozenou pokožku.
-5%Sleva
Nivea Body Lotion Firming Q10 + vitamin C zpevňující tělové mléko, 250 ml
Nivea®
Nivea Body Lotion Firming Q10 + vitamin C zpevňující tělové mléko, 250 ml
Kód: 2504636
Kód dod.: 810033
EAN: 9005800388458
 
199.90 Kč
209.90 Kč
799.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ztrácí vaše pokožka přirozenou pružnost a pevnost? Dopřejte jí intenzívní kúru a zpevněte ji: NIVEA Zpevňující tělové mléko Q10 + vitamín C.
BIO BIONE Cannabis tělové mléko 500 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE Cannabis tělové mléko 500 ml
Kód: 2504668
Kód dod.: 810110
EAN: 8595061605322
 
79.90 Kč
159.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehké a rychle vstřebatelné tělové mléko s konopným olejem a výživnými látkami poskytuje intenzivní hydrataci, zjemnění a pocit komfortu každé pokožce.
Herbavera Panthenolka gel po opalování s konopím a betakarotenem, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Panthenolka gel po opalování s konopím a betakarotenem, 200 ml
Kód: 2600445
Kód dod.: 812084
EAN: 8594009476925
 
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ošetření a zklidnění pokožky po intenzivním opalování a slunění, jak v létě, tak i při lyžování na horách. Vynikající po pobytu na mrazu či chladném počasí, vhodný po koupání a saunování.
Alpa Ice gel chladivý, 250 ml
ALPA®
Alpa Ice gel chladivý, 250 ml
Kód: 2600949
Kód dod.: 812012
EAN: 8594001776511
 
89.90 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa Ice chladivý gel přináší příjemné osvěžení pokožky a pocit chladu. Je vhodný pro použití po fyzické aktivitě nebo při únavě svalů.
AKCE
-11%Sleva
Sunsilk maska pro lesklé vlasy Scintille Di Luce 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pro lesklé vlasy Scintille Di Luce 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501579
Kód dod.: 794656
EAN: 8717163720172
100%
79.90 Kč
89.90 Kč
443.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Receptura s komplexem Shine je ideální pro matné a poškozené vlasy, eliminuje viditelné poškození a poskytuje extra lesklé vlasy bez krepatění každý den.
AKCE
-13%Sleva
Sunsilk kondicionér pro kudrnaté vlasy Ricci Da Sogno, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk kondicionér pro kudrnaté vlasy Ricci Da Sogno, 200 ml
Kód: 2501559
Kód dod.: 794649
EAN: 8720182540614
 
69.90 Kč
79.90 Kč
349.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové složení Active-Fusion, obohacené o magickou trojici ingrediencí. Pro kudrnaté vlasy!
AKCE
-13%Sleva
Sunsilk kondicionér pro suché vlasy Morbidi E Luminosi, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk kondicionér pro suché vlasy Morbidi E Luminosi, 200 ml
Kód: 2501561
Kód dod.: 794652
EAN: 8720182543868
 
69.90 Kč
79.90 Kč
349.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové složení Active-Fusion, obohacené o magickou trojici ingrediencí. Pro suché vlasy!
AKCE
-13%Sleva
Sunsilk kondicionér pro krepaté vlasy Ricci Da Sogno, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk kondicionér pro krepaté vlasy Ricci Da Sogno, 200 ml
Kód: 2501557
Kód dod.: 794650
EAN: 8720182540621
 
69.90 Kč
79.90 Kč
349.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové složení Active-Fusion, obohacené o magickou trojici ingrediencí. Pro krepaté a poškozené vlasy!
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.