cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Proxim Proseptik BIO tablety do septiku 3× 20 g
Proxim
Proxim Proseptik BIO tablety do septiku 3× 20 g
Kód: 2505188
Kód dod.: 627560
EAN: 8594019365660
 
209 Kč
69.67Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Proseptik Bio Tablety jsou vyváženou kombinací bakterií a enzymů, které velmi účinně rozkládají nečistoty organického původu.
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 7,5 kg
REMAL
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 7,5 kg
Kód: 2503602
Kód dod.: 416202
EAN: 8591235036329
 
745 Kč
99.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je omyvatelná, prodyšná, výborně kryjící a odolává povětrnostním vlivům. Používá se pro nátěry vápenocementových omítek, zdiva, betonových panelů, panelů z lehčených hmot, břízolitu, dřevotřísky apod.
Profil sanitární silikon, bílý, 310 ml
Soudal
Profil sanitární silikon, bílý, 310 ml
Kód: 2503210
Kód dod.: 519080
EAN: 5411183042964
 
139 Kč
514.81Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bílý trvale pružný silikonový tmel vhodný do prostor s předpokladem působení zvýšené vlhkosti.
PATTEX Neutrální silikon, bílý, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Neutrální silikon, bílý, 280 ml
Kód: 2507595
Kód dod.: 518989
EAN: 9000101149852
 
165 Kč
589.29Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex Neutrální silikon je univerzální tmel s vysokou přilnavostí a odolností, ideální pro spáry v interiéru i exteriéru bez rizika koroze a praskání.
Soudal univerzální silikon, bílý, 280 ml
Soudal
Soudal univerzální silikon, bílý, 280 ml
Kód: 2502914
Kód dod.: 519111
EAN: 5411183005686
 
125 Kč
446.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bílý trvale pružný, stálobarevný tmel s dlouhodobou životností a odolností vůči UV záření. Pro stavební a konstrukční spáry v interiéru i exteriéru, sanitární aplikace apod.
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 1 kg
REMAL
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 1 kg
Kód: 2503603
Kód dod.: 416199
EAN: 8591235036985
 
132 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je omyvatelná, prodyšná, výborně kryjící a odolává povětrnostním vlivům. Používá se pro nátěry vápenocementových omítek, zdiva, betonových panelů, panelů z lehčených hmot, břízolitu, dřevotřísky apod.
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 4 kg
REMAL
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 4 kg
Kód: 2504604
Kód dod.: 416201
EAN: 8591235066159
 
449 Kč
112.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je omyvatelná, prodyšná, výborně kryjící a odolává povětrnostním vlivům. Používá se pro nátěry vápenocementových omítek, zdiva, betonových panelů, panelů z lehčených hmot, břízolitu, dřevotřísky apod.
AKCE
-9%Sleva
Ceys Montack Turbo univerzální bílé lepidlo 125 ml
Ceys®
Ceys Montack Turbo univerzální bílé lepidlo 125 ml
Kód: 2602617
Kód dod.: 503065
EAN: 8411519975000
 
164 Kč
181 Kč
1 312Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silné montážní lepidlo Ceys Montack Turbo je určeno pro rychlé a pevné lepení různých materiálů bez nutnosti vrtání či šroubování.
AKCE
-14%Sleva
Velvana Glacidet Ice Free -40 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 1 l
Velvana® Glacidet
Velvana Glacidet Ice Free -40 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 1 l
Kód: 2502231
Kód dod.: 481225
EAN: 8595026318960
 
47 Kč
54.90 Kč
47Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisticí nemrznoucí kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel v mrazuvzdornosti -40°C. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí.
PATTEX One For All Crystal univerzální montážní lepidlo transparentní, 290 g
Den Braven
PATTEX One For All Crystal univerzální montážní lepidlo transparentní, 290 g
Kód: 2505416
Kód dod.: 501994
EAN: 9000101141108
 
229 Kč
789.66Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vytváří jedinečnou kombinaci montážního lepidla a tmelu v jednom.
Avrilé Intense White prací gel na bílé prádlo, 40 praní 1,5 l
Avrilé
Avrilé Intense White prací gel na bílé prádlo, 40 praní 1,5 l
Kód: 2600995
Kód dod.: 757048
EAN: 8594220860060
 
119.90 Kč
3Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce účinný prací gel Avrilé Intense White s novou vylepšenou technologií je speciálně vyvinutý pro praní bílého a světlého prádla.
Nordics Premium Ortho Soft zubní kartáček ortodontický měkký 6580, fialový 1 kus
Nordics
Nordics Premium Ortho Soft zubní kartáček ortodontický měkký 6580, fialový 1 kus
Kód: 2602802
Kód dod.: 895260
EAN: 3800501908013
 
79.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nordics Premium Ortho Soft 6580 je ortodontický zubní kartáček určený pro lidi s rovnátky, retainery nebo jinými zubními aparáty.
Profil akrylový tmel, přetíratelný, bílý, 310 ml
Soudal
Profil akrylový tmel, přetíratelný, bílý, 310 ml
Kód: 2503058
Kód dod.: 519063
EAN: 5411183033382
 
44.90 Kč
93.54Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přetíratelný tmel na spáry a trhliny v omítkách, stěnách a stropů, kolem oken a dveří, podlahových a dekorativních lišt.
PATTEX Sanitární silikon Premium, bílý, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Sanitární silikon Premium, bílý, 280 ml
Kód: 2602674
Kód dod.: 518979
EAN: 9000101165159
 
145 Kč
517.86Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex sanitární silikon Premium bílý je vysoce odolný silikonový tmel s trojitou ochranou proti plísním, houbám a bakteriím.
Ceys Univerzální silikon, bílý, 280 ml
Ceys®
Ceys Univerzální silikon, bílý, 280 ml
Kód: 2506714
Kód dod.: 503088
EAN: 8411519212266
 
122 Kč
435.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální bílý silikon utěsňuje a vyplňuje praskliny a spáry a zdokonaluje celkový vzhled. Brání proti průnikům vody a vlhkosti a chrání proti plísni.
Profil sanitární silikon, čirý, 310 ml
Soudal
Profil sanitární silikon, čirý, 310 ml
Kód: 2503211
Kód dod.: 519082
EAN: 5411183047624
 
139 Kč
514.81Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čirý trvale pružný silikonový tmel vhodný do prostor s předpokladem působení zvýšené vlhkosti.
PATTEX Sanitární silikon, bílý, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Sanitární silikon, bílý, 280 ml
Kód: 2602672
Kód dod.: 518960
EAN: 9000101164817
 
129 Kč
460.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex sanitární silikon bílý je odolný silikonový tmel pro koupelny a kuchyně s ochranou proti plísním a vysokou odolností vůči vlhkosti.
PATTEX Univerzální silikon, bílý, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Univerzální silikon, bílý, 280 ml
Kód: 2602670
Kód dod.: 518972
EAN: 9000101164930
 
129 Kč
460.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex univerzální silikon bílý je trvale elastický silikonový tmel vhodný pro interiér i exteriér s vysokou odolností vůči vodě a UV záření.
-13%Sleva
Coach For Men parfémovaná voda 60 ml + cestovní parfémovaná voda 7,5 ml, dárková sada pro muže
COACH
Coach For Men parfémovaná voda 60 ml + cestovní parfémovaná voda 7,5 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2502107
Kód dod.: CC022C01
EAN: 3386460157063
 
1 566 Kč
1 790 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aromatická ambrová vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2017 Parfémovaná voda Coach For Men byl
Vileda Flex & Catch náhrada k prachovce 10 ks
Vileda®
Vileda Flex & Catch náhrada k prachovce 10 ks
Kód: 2508975
Kód dod.: 588709
EAN: 4023103252486
 
189.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vileda Flex & Catch náhrada k prachovce 10 ks je praktická sada náhradních utěrek určená pro prachovku Vileda Flex & Catch.
PATTEX One For All Crystal univerzální montážní lepidlo transparentní, tuba 80 g
Henkel Pattex®
PATTEX One For All Crystal univerzální montážní lepidlo transparentní, tuba 80 g
Kód: 2506339
Kód dod.: 501993
EAN: 9000101116472
 
125 Kč
1 388.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vytváří jedinečnou kombinaci montážního lepidla a tmelu v jednom.
AKCE
Merkur prací gel pro bílé i barevné prádlo 60 dávek, 3 l
Merkur
Merkur prací gel pro bílé i barevné prádlo 60 dávek, 3 l
Kód: 2303040
Kód dod.: 755014
EAN: 8592613577205
100%
92 Kč
0.92Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální prací prostředek pro bílé i barevné prádlo. Spolehlivě zabraňuje zpětné vazbě rozpuštěných nečistot na vlákno. Účinná bioaktivní složka spolehlivě odstraňuje skvrny bílkovinné povahy v rozsahu běžných pracích teplot.
Adidas Ice Dive 3v1 sprchový gel na tělo, vlasy a pleť pro muže 250 ml
Adidas®
Adidas Ice Dive 3v1 sprchový gel na tělo, vlasy a pleť pro muže 250 ml
Kód: 2300956
Kód dod.: 905654
EAN: 3616304240461
 
49.90 Kč
199.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Adidas Ice Dive 3v1 sprchový gel s chladivým mentolem přináší intenzivní svěžest a šetrně čistí tělo, vlasy i pleť v jediném kroku.
Harmony Good For Food Burger 3vrstvé papírové utěrky 16,5 m, 2 role
Harmony
Harmony Good For Food Burger 3vrstvé papírové utěrky 16,5 m, 2 role
Kód: 2304753
Kód dod.: 908039
EAN: 8584014007382
80%
59.90 Kč
29.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Papírové kuchyňské utěrky, 100% celulóza.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.