cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-9%Sleva
Ceys Montack Turbo univerzální bílé lepidlo 125 ml
Ceys®
Ceys Montack Turbo univerzální bílé lepidlo 125 ml
Kód: 2602617
Kód dod.: 503065
EAN: 8411519975000
 
164 Kč
181 Kč
1 312Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silné montážní lepidlo Ceys Montack Turbo je určeno pro rychlé a pevné lepení různých materiálů bez nutnosti vrtání či šroubování.
Profil sanitární silikon, bílý, 310 ml
Soudal
Profil sanitární silikon, bílý, 310 ml
Kód: 2503210
Kód dod.: 519080
EAN: 5411183042964
 
139 Kč
514.81Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bílý trvale pružný silikonový tmel vhodný do prostor s předpokladem působení zvýšené vlhkosti.
Soudal univerzální silikon, bílý, 280 ml
Soudal
Soudal univerzální silikon, bílý, 280 ml
Kód: 2502914
Kód dod.: 519111
EAN: 5411183005686
 
125 Kč
446.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bílý trvale pružný, stálobarevný tmel s dlouhodobou životností a odolností vůči UV záření. Pro stavební a konstrukční spáry v interiéru i exteriéru, sanitární aplikace apod.
Linteo Classic 1vrstvé bílé papírové ubrousky, 33 x 33 cm, 100 ks
Linteo®
Linteo Classic 1vrstvé bílé papírové ubrousky, 33 x 33 cm, 100 ks
Kód: 21774
Kód dod.: 906010
EAN: 8594008874104
90%
29.90 Kč
0.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Linteo 1vrstvé bílé papírové ubrousky o rozměru 33 x 33 cm a balení 100 ks.
AKCE
-1%Sleva
Palmolive Skin Radiance Blueberry & Lily sprchový gel, 500 ml
Palmolive
Palmolive Skin Radiance Blueberry & Lily sprchový gel, 500 ml
Kód: 2602662
Kód dod.: 795369
EAN: 8718951734920
 
89.90 Kč
91 Kč
179.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palmolive Skin Radiance Blueberry & Lily sprchový gel jemně pečuje o pokožku a zanechává ji svěží s ovocně květinovou vůní.
Odol Plus Fresh Feel zubní pasta s fluoridem 75 ml
Odol®
Odol Plus Fresh Feel zubní pasta s fluoridem 75 ml
Kód: 2405705
Kód dod.: 885139
EAN: 5054563010315
 
34.90 Kč
465.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odol Plus Fresh Feell je zubní pasta s fluoridem pro zdravé dásně a zuby.
-17%Sleva
Corega Bio Tabs čistící tablety 30 ks
Corega
Corega Bio Tabs čistící tablety 30 ks
Kód: 2601135
Kód dod.: 900023
EAN: 5054563286819
 
99.90 Kč
119.90 Kč
3.33Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Corega Bio Tabs jsou antibakteriální čisticí tablety určené pro každodenní péči o snímatelné zubní náhrady. Poskytují účinné a zároveň šetrné čištění, které pomáhá udržet zubní náhradu hygienicky čistou, svěží a bez zápachu.
Azurit parfém na praní Golden Lily, 45 dávek, 225 ml
Tomil® Azurit
Azurit parfém na praní Golden Lily, 45 dávek, 225 ml
Kód: 2601232
Kód dod.: 775323
EAN: 8595025841896
 
159.90 Kč
3.55Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Azurit parfém na praní Golden Lily dodává prádlu dlouhotrvající květinovou vůni inspirovanou jemnými tóny lilie. Koncentrované složení provoní textilie již při malém dávkování a zanechá prádlo svěží po dlouhou dobu.
AKCE
-5%Sleva
Velvana Glacidet Ice Free -20 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 3 l
Velvana
Velvana Glacidet Ice Free -20 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 3 l
Kód: 2504193
Kód dod.: 481221
EAN: 8595026318915
 
90 Kč
94.90 Kč
30Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvědčená čisticí nemrznoucí kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel v mrazuvzdornosti -20°C. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí.
Soudal sanitární silikon, bílý, 280 ml
Soudal
Soudal sanitární silikon, bílý, 280 ml
Kód: 2502920
Kód dod.: 519140
EAN: 5411183005099
 
139 Kč
496.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bílý sanitární acetátový silikonový tmel určený k těsnění spár vystavených zvýšenému působení vlhkosti v prostorách jako jsou koupelny, toalety, kuchyně apod.
Profil univerzální silikon, bílý, 310 ml
Soudal
Profil univerzální silikon, bílý, 310 ml
Kód: 2503060
Kód dod.: 519078
EAN: 5411183033375
 
119 Kč
440.74Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Trvale pružný silikonový tmel určený k univerzálnímu použití v interiéru i exteriéru.
Adidas Ice Dive 3v1 sprchový gel na tělo, vlasy a pleť pro muže 250 ml
Adidas®
Adidas Ice Dive 3v1 sprchový gel na tělo, vlasy a pleť pro muže 250 ml
Kód: 2300956
Kód dod.: 905654
EAN: 3616304240461
 
49.90 Kč
199.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Adidas Ice Dive 3v1 sprchový gel s chladivým mentolem přináší intenzivní svěžest a šetrně čistí tělo, vlasy i pleť v jediném kroku.
Harmony Good For Food Burger 3vrstvé papírové utěrky 16,5 m, 2 role
Harmony
Harmony Good For Food Burger 3vrstvé papírové utěrky 16,5 m, 2 role
Kód: 2304753
Kód dod.: 908039
EAN: 8584014007382
80%
59.90 Kč
29.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Papírové kuchyňské utěrky, 100% celulóza.
Profil akrylový tmel, přetíratelný, bílý, 310 ml
Soudal
Profil akrylový tmel, přetíratelný, bílý, 310 ml
Kód: 2503058
Kód dod.: 519063
EAN: 5411183033382
 
44.90 Kč
93.54Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přetíratelný tmel na spáry a trhliny v omítkách, stěnách a stropů, kolem oken a dveří, podlahových a dekorativních lišt.
PATTEX Sanitární silikon Premium, bílý, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Sanitární silikon Premium, bílý, 280 ml
Kód: 2602674
Kód dod.: 518979
EAN: 9000101165159
 
145 Kč
517.86Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex sanitární silikon Premium bílý je vysoce odolný silikonový tmel s trojitou ochranou proti plísním, houbám a bakteriím.
-13%Sleva
Coach For Men parfémovaná voda 60 ml + cestovní parfémovaná voda 7,5 ml, dárková sada pro muže
COACH
Coach For Men parfémovaná voda 60 ml + cestovní parfémovaná voda 7,5 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2502107
Kód dod.: CC022C01
EAN: 3386460157063
 
1 566 Kč
1 790 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aromatická ambrová vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2017 Parfémovaná voda Coach For Men byl
Calvin Klein Eternity for Men toaletní voda 100 ml
Calvin Klein
Calvin Klein Eternity for Men toaletní voda 100 ml
Kód: 27909
 
EAN: 088300605514
 
960 Kč
9 600Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dřevitá - svěží aromatická uvedena na trh v roce 1989. Odráží kouzlo dnešního muže s tradičními hod
Proxim Proseptik BIO tablety do septiku 3× 20 g
Proxim
Proxim Proseptik BIO tablety do septiku 3× 20 g
Kód: 2505188
Kód dod.: 627560
EAN: 8594019365660
 
209 Kč
69.67Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Proseptik Bio Tablety jsou vyváženou kombinací bakterií a enzymů, které velmi účinně rozkládají nečistoty organického původu.
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 15 kg
REMAL
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 15 kg
Kód: 2501346
Kód dod.: 416205
EAN: 8591235036336
 
1 249 Kč
83.27Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je omyvatelná, prodyšná, výborně kryjící a odolává povětrnostním vlivům. Používá se pro nátěry vápenocementových omítek, zdiva, betonových panelů, panelů z lehčených hmot, břízolitu, dřevotřísky apod.
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 7,5 kg
REMAL
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 7,5 kg
Kód: 2503602
Kód dod.: 416202
EAN: 8591235036329
 
745 Kč
99.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je omyvatelná, prodyšná, výborně kryjící a odolává povětrnostním vlivům. Používá se pro nátěry vápenocementových omítek, zdiva, betonových panelů, panelů z lehčených hmot, břízolitu, dřevotřísky apod.
Carin Free Style ultra wings dámské vložky 9 ks
Fide, Carin
Carin Free Style ultra wings dámské vložky 9 ks
Kód: 2200115
Kód dod.: 916108
EAN: 8594004302038
100%
24.90 Kč
25 Kč
2.77Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční ultra tenké menstruační vložky s vynikajícími absorpčními vlastnostmi. Každá žena je jedinečná a zaslouží si dokonalý komfort. Ať preferujete jakýkoli životní styl.
Dove Advanced Care Soft Feel antiperspirant ve spreji 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Soft Feel antiperspirant ve spreji 150 ml
Kód: 2305698
Kód dod.: 835101
EAN: 8720181291852
 
79.90 Kč
532.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nechte Dove Advanced Care Soft and Feel Antiperspirant sprej být vaší každodenní součástí. Poskytne vám 72hodinovou ochranu před potem a zápachem, stejně jako hladké a hydratované podpaží.
AKCE
DUCK Aqua 4in1 Garden Escape 2 × 36 g
Duck™
DUCK Aqua 4in1 Garden Escape 2 × 36 g
Kód: 2404601
Kód dod.: 719982
EAN: 5000204329971
 
53 Kč
736.11Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC blok pro hygienickou čistotu a svěžest toalety.
REMAL Vinyl bílý mat omyvatelná barva na zeď 1 kg
REMAL
REMAL Vinyl bílý mat omyvatelná barva na zeď 1 kg
Kód: 2505363
Kód dod.: 401623
EAN: 8591235090291
100%
169 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiový bílý malířský nátěr se sametově matným vzhledem, výbornou kryvostí a otěruvzdorností. Povrch je šetrně omyvatelný. Nátěr je určen k malování stěn i stropů v interiéru na štukové, sádrokartonové a jiné podklady.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.