cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-16%Sleva
Biom Mravenci EX prášek proti mravencům, 250 g
Biom
Biom Mravenci EX prášek proti mravencům, 250 g
Kód: 2507770
Kód dod.: 674442
EAN: 8595078517250
 
87 Kč
104 Kč
348Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinná nástraha na mravence pro vyhubení celého hnízda.
AKCE
-43%Sleva
LAGUNA CLEAR spray 0,5 L prošlé 11/24 784.
LAGUNA CLEAR spray 0,5 L prošlé 11/24 784.
Kód: 2600800
Kód dod.: 676255
EAN: 8595039307784.
 
39 Kč
68 Kč
78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dalli Color Protect prací ubrousky proti zabarvení prádla 20 kusů
Dalli
Dalli Color Protect prací ubrousky proti zabarvení prádla 20 kusů
Kód: 2602760
Kód dod.: 761222
EAN: 4012400521203
 
64.90 Kč
3.25Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dalli Color Protect prací ubrousky proti zabarvení prádla pomáhají chránit oblečení před nežádoucím obarvením během praní.
Woolite Keratin Therapy prací gel na jemné a vlněné prádlo 15 dávek, 0,9L
Woolite
Woolite Keratin Therapy prací gel na jemné a vlněné prádlo 15 dávek, 0,9L
Kód: 2603319
Kód dod.: 761365
EAN: 5900627090390
 
84.90 Kč
5.66Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Woolite Keratin Therapy je tekutý prací gel s keratinem určený pro šetrné praní jemných a vlněných textilií.
Chante Clair Tekutý prací prostředek Lavatrice Muschio Bianco 1,575 L
Chante Clair
Chante Clair Tekutý prací prostředek Lavatrice Muschio Bianco 1,575 L
Kód: 2508599
Kód dod.: 775413
EAN: 8015194533182
 
194.90 Kč
5.57Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý prací prostředek, který zajistí dokonale čisté prádlo a zanechá ho provoněné jemnou, dlouhotrvající vůní bílého mošusu.
Artdeco Glossy Lip Chubby lesk na rty 35 Summer Flirt 1,8 g
Artdeco
Artdeco Glossy Lip Chubby lesk na rty 35 Summer Flirt 1,8 g
Kód: 2501375
Kód dod.: 58160.35
EAN: 4052136288742
 
300 Kč
150 000Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rtěnka Lip Chubby v odstínu 35 Summer Flirt kombinuje decentní barvu s působivým leskem a intenzivní
-5%Sleva
Essence Extreme Shine Volume lesk na rty 17 Mocha Mingle 5 ml
Essence
Essence Extreme Shine Volume lesk na rty 17 Mocha Mingle 5 ml
Kód: 2502306
Kód dod.: ES543004
EAN: 4059729543004
 
55 Kč
58 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hledáte produkt, který vašim rtům dodá nepřehlédnutelný lesk, plnější objem a zároveň se příjemně no
-9%Sleva
Artdeco Cosmic Kiss Lip Filler lesk na rty 3 Cosmic Rose 4 ml
Artdeco
Artdeco Cosmic Kiss Lip Filler lesk na rty 3 Cosmic Rose 4 ml
Kód: 2509068
Kód dod.: 56215.3
EAN: 4052136305579
 
436 Kč
479 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte plnější, pěstěné rty a zářivý lesk s Artdeco Cosmic Kiss Lip Filler v odstínu Cosmic Rose.
Frosch Sensitive Aloe Vera ekologický prací gel pro miminka, 22 praní, 1,5 l
Frosch®
Frosch Sensitive Aloe Vera ekologický prací gel pro miminka, 22 praní, 1,5 l
Kód: 2603089
Kód dod.: 765052
EAN: 4001499159510
 
239.90 Kč
10.9Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrnost k pokožce je dermatologicky testována. Aloe vera obsahuje optimalizovaných systém aktivních látek a poskytuje silnou, avšak k pokožce šetrnou čisticí sílu bez přidání barviv a konzervačních prostředků.
Ecover ekologický prací gel na vlnu a jemné prádlo leknín a medovice, 16 praní, 750 ml
Ecover
Ecover ekologický prací gel na vlnu a jemné prádlo leknín a medovice, 16 praní, 750 ml
Kód: 2204096
Kód dod.: 759195
EAN: 5000204249071
 
164.90 Kč
10.31Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ecover prací gel je vhodný k péči o vlnu, hedvábí a jemné tkaniny. Potěší vás vůní leknínu a medovice a perfektními výsledky praní!
-5%Sleva
Essence Extreme Shine Volume lesk na rty 16 Nude Sorbet 5 ml
Essence
Essence Extreme Shine Volume lesk na rty 16 Nude Sorbet 5 ml
Kód: 2502305
Kód dod.: ES542991
EAN: 4059729542991
 
55 Kč
58 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přejete si lesk na rty, který podtrhne vaši přirozenou krásu, propůjčí rtům vysoký lesk a zajistí př
Woolite Keratin Therapy prací gel na barevné prádlo 15 dávek, 0,9L
Woolite
Woolite Keratin Therapy prací gel na barevné prádlo 15 dávek, 0,9L
Kód: 2603317
Kód dod.: 761363
EAN: 5900627090406
 
84.90 Kč
5.66Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Woolite Keratin Therapy je prací gel s keratinem na barevné prádlo, který šetrně pere a zároveň pomáhá chránit intenzitu barev před vyblednutím.
-4%Sleva
Essence Extreme Shine lesk na rty 102 Sweet dreams 5 ml
Essence
Essence Extreme Shine lesk na rty 102 Sweet dreams 5 ml
Kód: 2103702
 
EAN: 4059729302908
 
55 Kč
57 Kč
11 000Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesk Extreme Shine vykouzlí plné a šťavnaté rty. Dodává vašim rtům objem a zanechá vaše rty lesklé. 
-4%Sleva
Essence Extreme Shine lesk na rty 01 Crystal Clear 5 ml
Essence
Essence Extreme Shine lesk na rty 01 Crystal Clear 5 ml
Kód: 2103692
 
EAN: 4059729302809
 
55 Kč
57 Kč
11 000Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesk Extreme Shine vykouzlí plné a šťavnaté rty. Dodává vašim rtům objem a zanechá vaše rty lesklé. 
-5%Sleva
Essence Extreme shine lesk na rty 14 Biscuit Bliss 5 ml
Essence
Essence Extreme shine lesk na rty 14 Biscuit Bliss 5 ml
Kód: 2500402
 
EAN: 4059729466525
 
55 Kč
58 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesk na rty Extreme shine od značky essence dodá vašim rtům hnědý nádech a oslnivý lesk. Přípravek p
Vileda Power Brush WC souprava
Vileda®
Vileda Power Brush WC souprava
Kód: 2504598
Kód dod.: 571812
EAN: 4023103129030
 
184.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC set s třemi druhy štětin. Štětiny obsahují stříbrné ionty pro větší hygienickou čistotu.
-1%Sleva
Perwoll Light Colors prací gel na světlobarevné a bílé oblečení 80 dávek,4L
Henkel Perwoll
Perwoll Light Colors prací gel na světlobarevné a bílé oblečení 80 dávek,4L
Kód: 2507622
Kód dod.: 761050
EAN: 9000101827088
 
439.90 Kč
443 Kč
5.5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý prací prostředek Perwoll Light Colors s inovativní technologií proti zašednutí oblečení poskytují ideální péči o všechno světlé, béžové, pastelové a bílé oblečení.
Elmex Caries Protection ústní voda 400 ml + zubní pasta 75 ml
Elmex®
Elmex Caries Protection ústní voda 400 ml + zubní pasta 75 ml
Kód: 2600085
Kód dod.: 885289
EAN: 8714789994185
 
214.90 Kč
452.42Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výhodné balení Elmex Caries Protection obsahuje zubní pastu a ústní vodu pro každodenní ochranu zubů před vznikem zubního kazu a posílení zubní skloviny.
Spokar škrabka na sklo a sklokeramické desky s čepelí
Spokar®
Spokar škrabka na sklo a sklokeramické desky s čepelí
Kód: 59784
Kód dod.: 484736
EAN: 8590804010333
60%
23.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Škrabka na okna, sklo a sklokeramické desky s krytkou. Výborná pomůcka pro odstraňování starých nátěrů, barev, vodního kamene ze skel a jiných hladkých rovných povrchů.
PAPÍRNA MOUDRÝ Past na vosy závěsná nádobka
Papírny Moudrý
PAPÍRNA MOUDRÝ Past na vosy závěsná nádobka
Kód: 2506677
Kód dod.: 678304
EAN: 8594021251715
 
67.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Past na vosy závěsná, určená pro odchyt dotěrného hmyzu jako jsou např. vosy, sršni, mouchy, octomilky a jiný obtížný létajíci hmyz na zahradách, balkonech, v altánech.
Bros hubení mravenců, prášek proti mravencům, 100 g
Bros
Bros hubení mravenců, prášek proti mravencům, 100 g
Kód: 56674
Kód dod.: 675701
EAN: 5904517229235
100%
54.90 Kč
549Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný prostředek určený proti hubení mravenců v uzavřených prostorech i v jejich přímém sousedství, tedy hlavně na terasách, v altáncích, na chodnících, zahradních cestičkách a různ orodých nájezdech atd.
-1%Sleva
Aroco práškové potravinářské barvivo, červeň jahodová, 5 g
Aroco Aroma®
Aroco práškové potravinářské barvivo, červeň jahodová, 5 g
Kód: 2501443
Kód dod.: 974008
EAN: 8590105959706
 
7.90 Kč
8 Kč
1 580Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Potravinářské barvy Aroco jsou zdravotně nezávadné a vhodné ke konzumaci.
AKCE
-16%Sleva
Sidolux Universal soda power Flax Blossom, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux Universal soda power Flax Blossom, 1 l
Kód: 2501819
Kód dod.: 702108
EAN: 5902986215148
 
46 Kč
54.90 Kč
46Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sidolux Flax Blossom – účinný univerzální čistič s technologií Soda Power a jemnou vůní květů lnu.
Domestos Power Fresh Floral Fresh WC gel, 700 ml
Domestos
Domestos Power Fresh Floral Fresh WC gel, 700 ml
Kód: 2403026
Kód dod.: 717122
EAN: 8720182431226
 
59.90 Kč
85.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný dezinfekční WC gel likviduje 99,99 % bakterií a virů, odstraňuje zašlou špínu a vodní kámen a zanechává toaletu čistou a voňavou.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.