cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-1%Sleva
LAVON na skla a leské povrchy, 5 l
Lavon
LAVON na skla a leské povrchy, 5 l
Kód: 2507319
Kód dod.: 705158
EAN: 8594187141295
 
159 Kč
159.90 Kč
31.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čistič s alkoholem na skla a všechny omyvatelné povrchy.
AKCE
Past na myši kovová pozink, 1 ks
Papírny Moudrý
Past na myši kovová pozink, 1 ks
Kód: 2506798
Kód dod.: 678221
EAN: 8594021251388
 
16 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Robustní past na myši vyrobena z pozinkovaného kovu, určená pro snadné a účinné chytání malých hlodavců.
Biolit prášek proti mravencům, 250 g
Biolit
Biolit prášek proti mravencům, 250 g
Kód: 1901000
Kód dod.: 675259
EAN: 5000204088427
100%
104.90 Kč
419.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odpuzovač hmyzu Biolit účinně působí velmi rychle. Biolit poskytne dlouhodobou ochranu vašeho domova až na 12 týdnů.
AKCE
-33%Sleva
Odol Fluorid zubní pasta, 100 ml
Odol®
Odol Fluorid zubní pasta, 100 ml
Kód: 89406
Kód dod.: 885161
EAN: 5054563198808
97%
26.90 Kč
39.90 Kč
269Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Odol Fluorid je vhodná pro klinicky ověřenou fluoridovou prevenci zubního kazu.
Essence SAY IT WITH JUICY lesk na rty jumbo BIG HUG juicy bomb 01 Poppin' Pomegranate, 30 ml
Essence
Essence SAY IT WITH JUICY lesk na rty jumbo BIG HUG juicy bomb 01 Poppin' Pomegranate, 30 ml
Kód: 2602636
Kód dod.: ES598202
EAN: 4059729598202
 
75 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte rtům šťavnatý a zářivý finiš díky limitované edici essence Say It With Juicy Big Hug Juicy B
-3%Sleva
Essence Choco Bomb lesk na rty 01 Chocoholic 10 ml
Essence
Essence Choco Bomb lesk na rty 01 Chocoholic 10 ml
Kód: 2502041
 
EAN: 4059729585165
 
34 Kč
34.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte hřejivý a vkusný hnědý nádech díky lesku na rty essence Choco Bomb v odstínu 01 Chocoholic.
AKCE
-3%Sleva
Parodontax Posílení a ochrana dásní Fresh Mint zubní pasta pro dásně, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Posílení a ochrana dásní Fresh Mint zubní pasta pro dásně, 75 ml
Kód: 2601447
Kód dod.: 885403
EAN: 5054563206299
 
146 Kč
149.90 Kč
1 946.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax Posílení a ochrana dásní zubní pasta je určena pro péči o dásně a každodenní hygienu.
Colgate Advanced White Baking Soda & Volcanic Ash zubní pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Advanced White Baking Soda & Volcanic Ash zubní pasta 75 ml
Kód: 2601078
Kód dod.: 885066
EAN: 8718951555488
 
54.90 Kč
732Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate Advanced White Baking Soda je ideální volba pro každodenní péči o ústní dutinu. Tato zubní pasta je vybavena speciální minerální čisticí směsí pro odstraňování povrchových skvrn, což vede k přirozeně bělejším a zářivějším zubům.
AKCE
-16%Sleva
BIO BIONE Cannabis Bylinný balzám s Kaštanem koňským 300 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE Cannabis Bylinný balzám s Kaštanem koňským 300 ml
Kód: 2504705
Kód dod.: 810096
EAN: 8595061605605
 
79.90 Kč
94.90 Kč
266.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bylinný balzám s Kaštanem koňským CANNABIS od české značky Bione Cosmetics je lehký emulgel určený k péči o namáhané svaly, klouby a pokožku se sklonem k pocitu těžkých nohou.
AKCE
-11%Sleva
Azurit prací gel Color 42 dávek, 1890ml
Tomil® Azurit
Azurit prací gel Color 42 dávek, 1890ml
Kód: 2500064
Kód dod.: 7062
EAN: 8595025839503
 
199.90 Kč
224.90 Kč
4.76Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Azurit Gel Original Blue COLOR, 1890 ml – Speciální prací gel na barevné prádlo, chrání barvy před vyblednutím a pečuje o vlákna. Zanechává svěží vůni a je vhodný pro každodenní praní v pračce i ručně. Nabízí až 42 dávek v praktickém balení.
Woolite Keratin Therapy Pro-Care prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Pro-Care prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Kód: 2001611
Kód dod.: 761134
EAN: 5900627090543
100%
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem, který chrání a zjemňuje vlákna a zároveň chrání oblečení před ztrátou tvaru a barvy. Vhodný na jakýkoli materiál, i jemné prádlo.
Waschkönig prací gel Color 110 dávek, 3,305 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig prací gel Color 110 dávek, 3,305 l
Kód: 2300279
Kód dod.: 761302
EAN: 4260418930429
97%
149.90 Kč
1.36Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Waschkönig Color je prací gel pro barevné prádlo s formulí pro odstranění nečistot a skvrn již od 20 °C při zachování barev.
Waschkönig prací gel na černé prádlo Black, 110 praní, 3,305 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig prací gel na černé prádlo Black, 110 praní, 3,305 l
Kód: 2304020
Kód dod.: 761303
EAN: 4260418930412
 
149.90 Kč
1.36Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Waschkönig Black je prací gel na černé a tmavé prádlo s formulí pro odstranění nečistot a skvrn již od 20 °C.
Diava lešticí krém na nábytek se včelím voskem, 200 ml
Tatrachema Diava
Diava lešticí krém na nábytek se včelím voskem, 200 ml
Kód: 2204625
Kód dod.: 1259
EAN: 8585003912595
 
44.90 Kč
224.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Diava krém na nábytek je jemná čistící a leštící emulze s příjemnou vůní na všechny druhy nábytku, který vytváří ochranný film a zanechává přirozený vzhled. Nábytek renovuje a leští.
-3%Sleva
Chlór šok POOL Balance 2,2 Kg
Chlór šok POOL Balance 2,2 Kg
Kód: 2602048
Kód dod.: 676644
EAN: 8595039316113
 
389 Kč
399 Kč
176.82Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rozpustný přípravek pro intenzivní dezinfekci bazénové vody.
AKCE
WC NET Gel Crystal Pink Flower WC gel, 750 ml
Bolton - Wc Net®
WC NET Gel Crystal Pink Flower WC gel, 750 ml
Kód: 1902398
Kód dod.: 220102
EAN: 8003650011954
80%
44 Kč
58.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gel s obsahem perleťových mikrokrystalů, které výborně přilnou ke stěně toalety a zajistí efektivní čištění.
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 16 praní, 1,45 l
Lovela
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 16 praní, 1,45 l
Kód: 32668
Kód dod.: 759097
EAN: 5999109520661
100%
149.90 Kč
9.37Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
-3%Sleva
Essence Juicy Bomb lesk na rty s ovocnou vůní 102 Witty Watermelon 10 ml
Essence
Essence Juicy Bomb lesk na rty s ovocnou vůní 102 Witty Watermelon 10 ml
Kód: 2301854
Kód dod.: ES394590
EAN: 4059729394590
 
34 Kč
34.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce zářivá textura s ovocnou příchutí! Tónovací lesky na rty JUICY BOMB s lákavou vůní vykouzlí n
-3%Sleva
Essence Juicy Bomb lesk na rty s ovocnou vůní 101 Lovely Litchi 10 ml
Essence
Essence Juicy Bomb lesk na rty s ovocnou vůní 101 Lovely Litchi 10 ml
Kód: 2301853
Kód dod.: ES394606
EAN: 4059729394606
100%
34 Kč
34.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce lesklá textura s ovocnou příchutí! Tónovací lesky na rty JUICY BOMB s příjemnou vůní poskytno
Lovran Universal & White Aprile Fresco prášek na bílé prádlo 50 dávek, 2,5 kg
Lovran
Lovran Universal & White Aprile Fresco prášek na bílé prádlo 50 dávek, 2,5 kg
Kód: 2502167
Kód dod.: 759356
EAN: 5902670082018
 
209.90 Kč
83.96Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lovran Universal & White Aprile Fresco je univerzální prací prášek určený pro bílé a světlé prádlo. Účinně odstraňuje nečistoty i odolné skvrny a navrací prádlu svěžest a jas.
Woolite Black Keratin Perfume Edition prací gel na černé prádlo 60 dávek, 3,6 l
Woolite
Woolite Black Keratin Perfume Edition prací gel na černé prádlo 60 dávek, 3,6 l
Kód: 2602988
Kód dod.: 761130
EAN: 5907458610025
 
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Woolite Black Keratin Perfume Edition je speciálně určený pro praní černého a tmavého prádla.
Bref Power Aktiv Fruitopia, WC blok v kuličkách, 3 x 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Fruitopia, WC blok v kuličkách, 3 x 50 g
Kód: 2508856
Kód dod.: 720240
EAN: 9000101834758
 
89.90 Kč
90 Kč
599.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Aktiv Fruitopia je závěsný WC blok složený ze čtyř aktivních kuliček v košíčku.
Lazurol S1119 lodní lak odolný lak na dřevo bezbarvý, lesk 375 ml
Lazurol
Lazurol S1119 lodní lak odolný lak na dřevo bezbarvý, lesk 375 ml
Kód: 2504137
Kód dod.: 243276
EAN: 8591235039320
 
168 Kč
448Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce odolný vůči vlhku a vodě, vyznačuje se výbornou zpracovatelností, dlouhodobou ochranou před povětrnostními vlivy a stabilním leskem. Lak obzvlášť zvýrazňuje kresbu dřeva.
Duck Extra Power Pine pěnivý bělící WC gel, 750 ml
Duck™
Duck Extra Power Pine pěnivý bělící WC gel, 750 ml
Kód: 2600373
Kód dod.: 717551
EAN: 5000204923278
 
69.90 Kč
93.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisticí a dezinfekční přípravek na Wc mísu. Zlikviduje 99,9% mikroorganismů. Dosahuje na skyté bakterie a nečistoty. Bělidlo a pěna v jedné láhvi.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.